2-8 Mayıs 2022 Haftası Gezegen Transitleri ve Venüs Koç Burcunda

2-7 MAYIS HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Ramazan bayramınız kutlu olsun. Bu hafta Pazartesi günü ay boğa burcunda haftaya başlıyoruz. Bayramda sevdiklerinizle birlikte güzel yemekler yiyerek mutluluk ve huzurlu zamanlar geçirebilirsiniz. Pazartesi günü Venüs koç burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, sanat, hayattan aldığınız hazlar, kendi öz değeriniz konusunda sabırsız cesur ve atak olabilirsiniz. Kendinizi ön plana alarak isteklerinizin peşinden gidebilirsiniz. Duygusal olarak yüzeysel olabilir sosyal kelebek gibi dolaşabilirsiniz. Perşembe günü Güneş Uranüs’le kavuşacak. Bağımlılık yaratan konularda bırakma ve özgürleşme zamanı. Pazar günü anneler gününü kutlayacağız. Annelerimizin anneler gününü kutlarım.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde dernek klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olarak çalışmayı planlarken yönetsel anlamda baskı engellenme ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Öğle saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Sosyal medyada aktif olarak yer alabilirsiniz. Pazartesi günü Venüs koç burcuna geçiyor. İkili ilişkilerde cesur, atak ve sabırsız olabilirsiniz. Yüzeysel ilişkiler ve her çiçekten bal almak bu transitin etkilerinden olacak. Salı günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde muhataplarınız karşısında güçlü ve karizmatik etki yaratabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yeni bir iş kurmak için harekete geçebilirsiniz. Arkanızdan dönen işler ve dedikodunuzun yapılması sizde hayal kırıklığı yaratabilir. Dürtüsel olarak harekete geçerek gereğinizi yapacaksınız. Yurt dışından gelen bazı teklifleri ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz sonucundan memnun kalmayabilirsiniz. Kişiliğinizin farklı orijinal sıra dışı yönlerini ortaya çıkarabilirsiniz. Otorite figürlerine karşı isyan edebilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken sarsıcı ve farklı olabilirsiniz. Cuma günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde anlaşma uyum ve uzlaşı elde edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Öğleden sonra ay aslan burcuna geçecek. Hayatın tadını çıkarmak için neşeli ve eğlenceli aktiviteler organize edebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Pazar günü anneler günü anneler gününüz kutlu olsun. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Öğle saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. İş hayatınız ve kariyerinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte geleceğe yönelik hayallerinizi hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projeleri üreterek yardıma ihtiyacı olanlara maddi ve manevi yardım edebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Maddi kaynaklar alanınızda yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Pazartesi  günü Venüs koç burcuna geçecek. Venüs on ikinci evinize geleceği için gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Platonik duygular besleyebilirsiniz. Salı günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın dostlarınızın dertlerine çözüm önerileri geliştirerek şifalanmalarına yardımcı olabilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı müşterileriniz üzerinde güçlü bir etki yaratabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Sosyal çevrenizde arkadaş gruplarınızda bazı arkadaşlarınızla ilişkilerinizde hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortaklaşa işler yapmak için aksiyon planları oluşturabilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü sevginizi gösteremediğinizi düşünebilir siz de sevgi görmediğinizi düşünebilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi anlatan bir sunum hazırlayabilirsiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında nakit akışları elde edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla birlikte sanatsal çalışmalarda bulunabilir fotoğraf ve film kurslarına gidebilirsiniz. Yüksek öğrenim akademik çevrelerde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Herkesi ve her şeyi kontrol altına almaya çalışmak sizi yorabilir. Öğleden sonra ay aslan burcuna geçecek. Yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi göstermek isteyebilirsiniz. Sahnede olmak sizi mutlu edecek. Pazar günü anneler gününü kutlayacağız. Sevdikleriniz ve büyüklerinizle birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar nedeniyle yön değişikliğine gidebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Dış ticaret ve pazarlama alanında çalışmalar yapmak isterken zorluklarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kadınlara yönelik sektörlerde çalışmalar yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Zihinsel olarak kendinizi farklı ifade etmek isteyeceksiniz. Pazartesi günü Venüs koç burcuna geçecek. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir kişiyle flört etme kararı verebilirsiniz. Ortaklaşa işler yaparak birlikte gelir elde etmeyi düşünebilirsiniz. Salı günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Çarşamba günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda şans ve fırsat elde edeceksiniz. Kredi ve yabancı kaynak yerine kendi öz kaynaklarınıza bütçenizde daha fazla şans ayıracaksınız. Yurt dışında yabancılarla iş yapmak için sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. İş hayatınızda ve kariyerinizde aldanma yanılgı ve beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ani olarak harekete geçerek yeni fikir ve projeler üretebilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sabırsız ve özensiz olarak davrandığınız için problem yaşayabilirsiniz. Otorite figürlerine karşı isyan edebilir özgürlüğünüzü ilan edebilirsiniz. Farklı olmak için kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken aykırı yöntemler izleyebilirsiniz. Cuma günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi anlatan bir sunum hazırlayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlarda güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak ve yönetselliğinizi sergilemek sizi mutlu edecek. Pazar günü anneler gününü kutlayacağız. Arkadaşlarınızla birlikte dışarıda zaman geçirebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde istediklerinizi tam olarak elde edemediğinizi düşünerek mutsuz olabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda hayallerinizi ve ideallerinizi hayata geçirebilirsiniz. Yüksek öğrenim akademik çalışmalar konusunda yeni bir eğitime başlama fırsatı elde edebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü uygulayarak ilişkinizi güçlendirebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. . Pazartesi günü Venüs koç burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyerinizde terfi, promosyon, transfer teklifi alabilirsiniz. Cesur, atak ve proaktif olabilirsiniz. Salı günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz Çarşamba günü ortaklık yapma konusunda fırsatlar ve şanslar elde edebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Yurt dışı seyahatlerle ilgili gecikme erteleme ve iptaller ortaya çıkabilir. Gayrimenkul kiralama ya da alım-satımı konusunda ani harekete geçebilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü parasal konularda beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken farklı ve eksantrik davranabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla ya da arkadaş gruplarınızla görüşmeyi aniden kesebilirsiniz. Cuma günü arkadan dönen işler ve gizli düşmanlarınıza karşı hoşgörü ve çözümsel yaklaşarak olayları halletme yoluna gideceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü dış ticaret ve pazarlama alanında yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. İkili ilişkilerde ve evliliğinizde güç ego savaşları yaşayabilir manüplatif davranabilirsiniz. Herkesi ve her şeyi kontrol etmek sizi yoracak. Arkadaş çevrenizde yeni sosyal çevrelere girmek için harekete geçebilirsiniz. Öğleden sonra ay aslan burcuna geçecek. Hayatın tadını çıkarmak ve sahnede olmak isteyebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili yazışmalar yapabilirsiniz. Pazar günü anneler gününü kutluyoruz. İş hayatı ve kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler altında olacaksınız. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Spiritüel konularda bilgi edinmek için kitap okuyabilir eğitim alabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Öğle saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Pazartesi günü Venüs koç burcuna geçecek. Yurt dışı seyahatlere çıkabilir yabancı kültürleri tanıyabilirsiniz. Yurt dışında yabancı bir kişiyle flört edebilirsiniz. Yurt dışında yabancı kişilerle ticaret yapabilir gelir elde edebilirsiniz. Salı günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın duygusal yaralarına şifa olmak için çözüm önerileri getirebilirsiniz. Çarşamba günü ticari işlerinizle ilgili web sitesi açabilir tanıtım yapabilirsiniz. Ortaklık kurmak için sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde beklentilerinizin altında bir kazanç elde ederek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkilerde ve beşeri ilişkilerde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde otorite figürlerine karşı isyan bayrağını çekebilirsiniz. Kariyerinizde farklı ve özgün bir yol izleyebilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü komisyon ve faiz gelirleri elde edebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Öğleden sonra ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak organizasyon yeteneğinizi sergilemek isteyebilirsiniz. Pazar günü anneler gününü kutlayacağız. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Pazartesi günü Venüs koç burcuna geçecek. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde cesur atak ve proaktif davranacaksınız. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ve beşeri ilişkilerde yüzeysel ve her çiçekten bal alır modda olabilirsiniz. Salı günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi pasif agresif içinize atarak öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın duygusal yaralarını sarmak için çözüm önerileri getirebilirsiniz. Çarşamba günü spekülatif kazançlar, borsa ve şans oyunları, bitcoin ve sanal para konusunda şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ani olarak ortaklık yapmak için harekete geçebilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri değerlendirmeyerek heba edebileceğiniz gibi bazı teklifleri de olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı öderken zorlanacaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda orijinal sıra dışı fikirler ve projeler üreterek uygulayabilirsiniz. Cuma günü iş hayatı ve kariyerinizde yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Danışmanlık yapmak için harekete geçebilirsiniz. Cumartesi günü ikili ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için yapacağınız çalışmalarda güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak ve yönetselliğinizi sergilemek hoşunuza gidecek. Pazar günü anneler gününü kutlayacağız. Başkalarının kaynaklarından yararlanacaksınız. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Sevgi aşk ve ilişkilerde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Gündelik işleriniz yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde empatik davranabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Öğle saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Pazartesi günü Venüs koç burcuna geçecek. İkili ilişkiler evlilik, ortaklık ve danışmanlık alanınızdan etkileneceksiniz. Duygularınızda yüzeysel olabilir karşınızdaki kişiden çok kendi duygularınıza ve isteklerinize önem verebilirsiniz. Ortaklık ve danışmanlık için cesur, atak ve proaktif davranabilirsiniz. Salı günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Çarşamba günü sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken aldanma ve yanılgılara açık olabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri heba ederken bazılarını olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda ailenizin ve eşinizin parasını kullanarak ve yöneterek yeni gelir elde edebilirsiniz. Otorite figürlerine karşı isyan bayrağını çekebilirsiniz. Cuma günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda olumlu gelişmeler ve iş fırsatları elde edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü aile bireylerinizle iletişiminizde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularda bilginizi arttırmak için harekete geçebilirsiniz. Öğleden sonra ay aslan burcunda olacak. Sahnede olmak ve yönetselliğinizi sergilemek hoşunuza gidecek. Pazar günü anneler gününü kutluyoruz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde duygularınızı sabırsız ve çocukça dile getirebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle iletişiminizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, tahvil ve hisse senedi konularında şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde onlar üzerinde güçlü ve karizmatik etki yaratabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Pazartesi günü Venüs koç burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde cesur, atak ve proaktif tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Yüzeysel ve bireysel davranabilir önce kendinizi merkeze alabilirsiniz. Salı günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Fiziksel şifa elde etmek için doktora gidebilirsiniz. Çarşamba günü ticari işlerinizle ilgili değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edebilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı konularında sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Çocuklarınızla iletişiminizde bazı konularda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için ani karar olabilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Bazı teklifleri değerlendirmeyerek heba edebilirsiniz. Perşembe günü evcil hayvanlarınız varsa onların hastalıkları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde aniden özgürlük ihtiyacınız ortaya çıkabilir kısa süreli ayrılık ya da ilişkinizi tamamen bitirmek gibi durumlar oluşabilir. Cuma günü ortaklaşa işler ve ortaklaşa kazançlarda eşinizin ve ailenizin parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Danışmanlık yapmak için harekete geçebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Hayatın tadını çıkarmak neşeli ve eğlenceli aktiviteler yapmak hoşunuza gidecek. Pazar günü anneler gününü kutlayacağız. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Pazartesi günü Venüs koç burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde yüzeysel ve derinliği olmayan duygular besleyebilirsiniz. Sosyal kelebek gibi eğlenceli ve sportif aktivitelerle zaman geçirebilirsiniz. Salı günü kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Arkadaşlarınızın duygusal yaralarını sarmak için çözüm önerileri getirebilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Yeni bir eğitim programı üzerinde çalışabilir sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı konularında bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü sevdiğiniz kişiyle anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde otoriteye karşı isyan bayrağı çekebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü kendi öz değerinizin farkında olmak ve insanlara yansıtmak konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Hayatın tadını çıkarmak ve sahnede olmak isteyebilirsiniz. Pazar günü anneler gününü kutlayacağız. Çocuklarınızla birlikte güzel zaman geçirebilir eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında kısıtlar ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama faaliyetlerinde kullanılmak üzere yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak.  Pazartesi günü Venüs koç burcuna geçecek. Eviniz ve yerleşim yerinizde yeni eşyalar ve objeler satın alabilirsiniz. Ailenizle iletişiminizi geliştirebilir ve güzelleştirebilirsiniz.  Salı günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde manevi anlamda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Maddi kaynaklarınızla ilgili sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Yakın çevre gezilerine çıkmak isteyecek ancak programınızı iptal etmek durumunda kalacaksınız. Yeni bir eğitim programı hazırlayabilirsiniz. Perşembe günü evinizde yaptırdığınız tadilat ve tamirat gibi işlemlerde sonuçtan memnun kalmayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda ani kazançlar ve ani kayıplar yaşayabilirsiniz. Bazı enstürümanlarla işlem yapmayı bırakabilirsiniz. Cuma günü iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde iletişiminizi iyileştirebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sosyal medyada aktif olarak yer almak için harekete geçebilirsiniz. Cumartesi günü güç ve ego savaşlarına maruz kalabilir manüplatif davranabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Öğleden sonra ay aslan burcuna geçecek. Yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi sergileyebilirsiniz. Pazar günü anneler gününü kutlayacağız. Arkadaşlarınızın duygusal yaralarını sarmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Maddi kaynak elde edeceğiniz çalışmalarda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisinden yararlanacaksınız. Gizli düşmanlarınızın yaptıkları ve arkanızdan çevrilen işler karşısında güçlü duruş sergileyeceksiniz. Öğle saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenme ve yayma gündeminizde olacak. Pazartesi günü Venüs koç burcuna geçecek. İletişim, ticaret, sosyal medya, tanıtım satış pazarlama, eğitim, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde cesur, atak ve sabırsız olabilirsiniz. Aklınıza geleni hayata geçirmek için harekete geçeceksiniz. Duygusal olarak yüzeysel olabilirsiniz. Önce ben diyerek olaylara ve insanlara yaklaşabilirsiniz. Salı günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavırlar geliştirebilirsiniz. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Çarşamba günü maddi kaynaklarınızı arttırmak için değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Sağlıklı bir bedene kavuşmak için sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar alma durumlarıyla karşılaşabilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri değerlendirmeyerek heba edebileceğiniz gibi bazı teklifleri de olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfetmek isterken sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde otorite figürlerine karşı isyan bayrağını çekebilirsiniz. Cuma günü sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşma ve uzlaşı sağlayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kendi öz değerinizin farkında olacak bunu insanlara yansıtacaksınız. Cumartesi günü güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Öğleden sonra ay aslan burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde otoriter ve dediğim dedik olabilirsiniz. Pazar günü anneler gününü kutluyoruz. Ticari işlerinizle ilgili olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Arkanızdan dönen işler ve gizli düşmanlarınızın yaptıkları nedeniyle kendinizi kıstırılmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ihlamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz üzerinde güçlü bir etki yaratacaksınız. Öğle saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. Pazartesi günü venüs ikizler burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde yüzeysel davranabilirsiniz. Kendi istek ve arzularınızı onların istekleri üzerinde tutabilirsiniz. Salı günü kazalara dikkatsizliklere ve dalgınlıklara açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaş çevrenizde ortaklaşa işler yapmak için güçlü istek duyabilirsiniz. Sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilir olayları büyütebilirsiniz. Perşembe günü maddi kaynaklar alanınızda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Beklenmedik harcamalar ortaya çıkabilir. Otorite figürlerine karşı isyan bayrağı çekebilirsiniz. Kardeşlerle ilişkilerinizde farklı yol ve yöntemler izleyebilirsiniz. Cuma günü gayrimenkul kiralama ya da satın almak için anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Cumartesi günü arkadaş çevrenizde güç ve ego savaşlarına maruz kalabilirsiniz. Herkesi ve her şeyi kontrol etmeye çalışmak sizi yoracak. Öğleden sonra ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Pazar günü anneler gününü kutlayacaksınız. Arkadaşlarınızın duygusal yaralarını sarmak için çözüm önerileri geliştirebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

 

 

Siz de fikrinizi belirtin