20-26 Aralık Haftası Gezegen Transitleri ve Güneş Oğlak Burcunda

20-26 Aralık 2021 Haftasına Genel Bakış

Haftaya bu yıla damgasını vuran Satürn Uranüs karesinin etkilerini konuşarak başlıyoruz. 24 Aralık Cuma günü üçüncü kez kesinleşecek olan açının etkisiyle statükonun kırılması yeni sistem ve düzenlerin gündeme gelmesi söz konusu olacak. Pazartesi günü etkili olacak Güneş Jüpiter uyumlu açısı ile yeni başlangıçlar için harekete geçebilirsiniz. Merkür Uranüs üçgen açısı ile yeni fikirler ve projeler üretebilir orijinal ve sıra dışı yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçecek. Oğlak burçları doğum gününüz kutlu olsun. Cumartesi günü Venüs Plüton kavuşumu ikili ilişkilerde krizler yaşayarak değişim ve dönüşüm gerçekleşecek.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama alanında yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde yeni projelerinizin duyurusunu yapabilir yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçecek. Bir ay süresince iş hayatı ve kariyerinizde tarzınızı, tavrınızı ve yönetselliğinizi göstereceksiniz. İş hayatı ve kariyer alanında yeni hedefler ve yeni çalışmalarda bulunacak. Ciddi ve sorumluluk sahibi olarak çalışacaksınız. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir. Değişim ve dönüşümü iş hayatınız ve kariyerinizde kullanacaksınız. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Perşembe günü gün genelinde net olmayan bir enerji akışı oluşacak. Kararsızlık ve belirsizlik nedeniyle karar veremeyebilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde abartılı tavırlar ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yaptığınız ortaklaşa işlerle ilgili para paylaşımı nedeniyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Öğleyin ay başak burcuna geçecek. Analitik ve hesaplama gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde yürütebilirsiniz. Cumartesi günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendi kazandığınız para alanında ani nakit akışı elde edebilirsiniz. Duygusal olarak yara aldığınız konularda yaralarınızı sarmak için harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşlarına girebilir olumsuzluk yaşayabilirsiniz. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizde yeni iş fırsatları elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Diplomasi denge ve uyum gündeminizde olacak.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda yeni şanslar ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Aniden yurt dışı işler ve yurt dışı seyahatler konusunda yeni fikir ve projeler üretebilirsiniz. Salı günü Güneş oğlak burcuna geçiyor. Bir ay süresince yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama konularında ciddi ve sorumluluk sahibi adımlar atacaksınız. Arkadaş çevrenizde sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir yardıma ihtiyacı olanlar için yardım edebilirsiniz. Çarşamba günü eğitim ve yayıncılık konularında güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Süregelen bir davanız varsa sonuçlanabilir. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Perşembe günü gün genelinde net olmayan bir enerji hakim olacak. Kararsızlık ve belirsizlik nedeniyle karar veremeyebilirsiniz. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde eskiyle yeninin savaşını yaşayabilirsiniz. Yeni sistem ve düzen kurmak için eski sistemler ve iş anlayışıyla vedalaşmanız gerekecek. Öğleyin ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikir ve projeler üretebilirsiniz. İkili ilişkilerinizi değiştirip dönüştürerek sorunlarınızı çözme fırsatı elde edeceksiniz. Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Diplomasi denge ve uyum gündeminizde olacak.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde büyüme ve gelişme fırsatları sağlayacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Salı günü güneş oğlak burcuna geçecek. Bir ay süresince ortak kazançlar, ortak gelirler konusunda yeni atılımlar yapacak ciddi ve sorumluluk sahibi olarak harekete geçeceksiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil edecek borçlarınızı ödeyeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Çarşamba günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Perşembe günü gün genelinde net olmayan bir enerji akışı hakim olacak. Kararsızlık ve belirsizlik altında yön belirlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Cuma günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda eski düşünce ve kalıpları terk ederek yeni düşünce sistemlerini uygulayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda şaşırtıcı sürprizler elde edebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçerek yaralarınızı şifalandıracaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ciddi ve sorumluluk sahibi olarak adım atacak yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz noktada olmadığınızı düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Diplomasi denge ve uyum gündeminizde olacak.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yürütürken işlerinizi kolaylıkla halledecek ve çözeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü Güneş oğlak burcuna geçecek. Bir ay süresince ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında yeni fikirler ve projeler üretecek kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı bu burç doğasında yansıtacaksınız. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve buluşlarınızı eğitim ve yayıncılık alanında yapacaksınız. Çarşamba günü ortaklık yapma konusunda fırsatları ve teklifleri değerlendireceksiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak ve yönetselliğinizi göstermek isteyeceksiniz. Perşembe günü kararsızlık ve belirsizlik enerjisi hakim. Cuma günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eski yöntemleri ve kalıpları aşarak yeni sistem ve kurallara doğru harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dengesizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Ani gelişen sürprizler ve durumlar nedeniyle güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Duygusal yaralarınızı sarmak için harekete geçeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza geçirebilirsiniz. Pazar günü danışmanlık konularında gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Diplomasi denge ve uyum gündeminizde olacak.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Sevgi aşk ve ilişkilerde kendinizi ifade edecek ve sevdiğiniz kişiyle ilişkinizi büyüteceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yeni ve farklı fikirler ve yöntemler uygulamak isteyebilirsiniz. Salı günü Güneş oğlak burcuna geçecek. Gündelik işler, rutin işler, iş ve çalışma arkadaşlarınız ve sağlık konularında ciddi ve sorumluluk sahibi olarak adım atacak ve yönetselliğinizi göstereceksiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Çarşamba günü evcil hayvanlarınız varsa onun bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olma ve organizasyon yeteneğini sergilemek gündeminizde olacak. Perşembe günü belirsizlik ve kararsızlık yaşayabilirsiniz. Kafanız karışabilir bir türlü net karar alamayabilirsiniz. Cuma günü spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, bitcoin, sanal para vs. Gibi alanlarda risk alarak büyük kayıp yaşayabilirsiniz. Kabul edilebilir risk almanız yararınıza olacak. İkili ilişkiler ve evliliğinizde yaşadığınız sorunları çözmek için yeni adımlar yeni başlangıçlar ve yeni bakış açıları geliştirmeniz gerekecek. Öğleyin ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Sağlınızla ilgili doktora gitmek fiziksel şifa elde etmek için harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşlarına girmeden ilişkinizi geliştirmek mümkün olabilir. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü ve menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Diplomasi denge ve uyum gündeminizde olacak.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle iletişiminizde maddi ve manevi büyüme elde edeceksiniz. Yeni ev yada gayrimenkul almak için aniden karar alabilirsiniz. Salı günü Güneş oğlak burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanında ciddi ve sorumluluk sahibi olarak adım atacak çalışacak ve üreteceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Çarşamba günü ortaklık yapma konusunda net bir karar alamayabilirsiniz. Şartları ve koşulları değerlendirirken belirsizlik altında olabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizi geliştirmek için birlikte spor ve müzik eşliğinde aktiviteler yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi ile ilgili işlemleri yapabilirsiniz. Perşembe günü gün genelinde net bir akış sağlayamayabilirsiniz. Belirsizlik altında karar alma yanılgılara ve aldanmalara neden olabilir. Cuma günü gündelik işlerinizi yürütürken iş yoğunluğundan bahsedebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken eski yol yöntem ve metodlardan ziyade yeni yol yöntem ve kuralları benimseyebilirsiniz. Öğleyin ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde ego ve güç savaşları yaşayabilir ilişkinizi zora sokabilirsiniz. Değişim ve dönüşümü ilişkinizi geliştirmek amaçlı kullandığınız takdirde sizin için daha anlamlı olacaktır. Pazar günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Diplomasi denge ve uyum gündemimizde olacak.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde sağ duyulu ve mantıklı olarak olaylara ve durumlara yaklaşacaksınız. Salı günü Güneş oğlak burcuna geçecek. Eviniz ve yerleşim yerinizde aile bireylerinizle olan iletişiminizde tarzınızı tavrınızı yansıtacak yönetselliğinizi sergileyeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Çarşamba günü evinizde tadilat, tamirat, yenileme gibi işlemler yaparak güzelleştirebilirsiniz. Değişim ve dönüşümü hayata geçirmek için yer değişikliği ve farklılık yapmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Perşembe günü gün genelinde net olmayan bir enerji akışı hakim. Kararsızlık belirsizlik altında yön bulmakta sorun çekebilirsiniz. Cuma günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde anlaşmazlık ve uyum sağlayamayabilirsiniz. İkili ilişkilerde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Öğleyin ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Aile içindeki kırgınlıkları çözmek için harekete geçebilir adım atabilirsiniz. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Diplomasi denge ve uyum gündemimizde olacak.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Ticari işlerinizle ilgili olarak farklı fikirler ve projeler üretecek uygulayacaksınız. Salı günü Güneş oğlak burcuna geçecek. İletişim, ticaret, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler, eğitim konularında ciddi ve sorumluluk sahibi olarak adım atacak çalışacak ve üreteceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zaman geçirebilirsiniz. Çarşamba günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak ve yönetselliğinizi geliştirmek hoşunuza gidebilir. Perşembe günü gün genelinde net olmayan bir enerji akışı var. Kararsızlık ve belirsizlik enerjisi hakim olacak. Cuma günü aile bireylerinizle iletişiminizde abartılı davranışlar ve tavırlar sergileyebilirsiniz. Yeni fikirler ve yeni yöntemlerle devam etme kararı alabileceğiniz gibi eski kalıpları yıkmak ve eski sistemleri bırakmak zor da gelebilir. Öğleyin ay başak burcuna geçecek. Sistem ve düzen gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sevgi paylaşımı ve iyi anlaşma sağlamak gerekecek. Ego ve güç savaşları manüplasyona yönelik ilişkilerde zorlanabilirsiniz. Pazar günü iletişim, eğitim ve sosyal medyayı birleştirerek kullanabilir bu yönde ilerleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Diplomasi denge ve uyum gündemimizde olacak.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Yeni fikirler ve farklı bakış açıları geliştirebilirsiniz. Salı günü Güneş Oğlak burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında ciddi ve sorumluluk sahibi adımlar atacak yeni iş fırsatları için harekete geçeceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli affedici ve bağışlayıcı davranışlar sergileyebilirsiniz. Çarşamba günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve çevrenize yansıtacaksınız. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak ve yönetselliğinizi sergilemek isteyeceksiniz. Perşembe günü gün genelinde net olmayan bir enerji akışı hakim. Karar almak ve yön belirlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Cuma günü ticari işlerinizle ilgili abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Eğitim verme konusunda eski yöntemler ile yeni yöntemler arasında hangi yöntemi seçeceğinize karar vermekte zorlanabilirsiniz. Öğleyin ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Değişim ve dönüşümü uygulayarak hayatınıza entegre edebilirsiniz. Pazar günü sevgi paylaşımında bulunacak ve arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Diplomasi denge ve uyum gündeminizde olacak.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Oğlak burçları doğum gününüz kutlu olsun. Kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı ciddi ve sorumluluk sahibi olarak çalışarak ve üreterek ortaya koyacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Salı günü Güneş oğlak burcuna geçecek. Oğlak burçları doğum gününüz kutlu olsun. Bir ay boyunca sizin döneminiz başlıyor. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacak ve üreteceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak ve yönetselliğinizi göstermek isteyebilirsiniz. Perşembe günü gün genelinde net olmayan bir enerji akışı var. Kararsızlık ve belirsizlik içinde yön belirlemekte sorun yaşayabilirsiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında bazı teklif ve fırsatları abartılı olarak değerlendirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni yöntemler ve kalıplar fikirler ile eski düzenler ve eski yöntemler arasında yeniye yer açmayı tercih edebilirsiniz. Öğleyin ay başak burcuna geçecek. Analitik işlemler ve hesaplamalar için kullanabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabileceksiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İkili ilişkilerde değişim ve dönüşümü ilişkinizi güncellemek için kullanabilirsiniz. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Diplomasi denge ve uyum gündeminizde olacak.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Ticari işlerinizde ani sürpriz beklenmedik fikirler aklınıza gelebilir orjinal sıra dışı işler yapabilirsiniz. Salı günü Güneş oğlak burcuna geçecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı sessiz ve derinden yansıtacaksınız. Daha geri plandan yönetselliğinizi ortaya koyacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Çarşamba günü sevginizi platonik olarak göstereceksiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Siz de sevginizi yeterince gösteremeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak ve yönetselliğinizi sergilemek isteyebilirsiniz. Perşembe günü gün genelinde dengesiz bir enerji akışı var. Kararsızlık ve belirsizlik altında yön belirlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla yapacağınız ortaklaşa işlerden beklediğiniz gelir miktarını elde edemeyebilirsiniz. Aile bireylerinizle birlikte ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Öğleyin ay başak burcuna geçecek. Analitik işlemler ve hesaplamalar için kullanabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşları yaşayabilir ilişkilerinizde manüplasyon uygulayabilirsiniz. Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Diplomasi denge ve uyum gündeminizde olacak.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyorsunuz. İş hayatı ve kariyerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı büyüme ve gelişme elde etmek için yansıtacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni fikirler ve projeler üretecek anlaşma ve sözleşme imzalayacaksınız. Salı günü Güneş oğlak burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerine üye olabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunacaksınız. Çarşamba günü arkadaşlarınızla birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Değişim ve dönüşümü arkadaş gruplarınızla birlikte hayata geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak ve yönetselliğinizi sergilemek isteyebilirsiniz. Perşembe günü gün genelinde dengesiz bir enerji akışı hakim. Kararsızlık ve belirsizlik içinde yön belirlemede sorun yaşayabilirsiniz. Cuma günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yeni sistem ve kuralları uygulamak yeni yöntemlere yer açmak isteyebilirsiniz. Öğleyin ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almak yararlı olacak. Arkadaş çevrenizde güç ve ego savaşları yaşayabilir manüplasyon yapabilirsiniz. Pazar günü fiziksel görüntünüzü değiştirmek isteyebilir sonuçtan memnun kalmayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Diplomasi denge ve uyum gündeminizde olacak.

 

Siz de fikrinizi belirtin