20-26 Eylül 2021 Gezegen Transitleri ve Balık Burcunda Dolunay

20-26 Eylül 2021 Haftasına Genel Bakış

Bu hafta 21 Eylül saat 02:54’de Balık burcunun 28.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay Neptünle hizalandığı için içsel olarak akışta kalmak kalp gözüyle görmek iç sesimizi dinlemek konusunda bize manevi ve ruhani anlamda fırsatlar sunarken diğer yönden çözülme aldanma yanılgılar ve hayal aleminde yaşamayı ve idealizmi getirebilir. Merkür Jüpiter üçgen açısı iletişim, ticaret, anlaşma ve sözleşmeler, eğitim konularından yana büyüme ve gelişme fırsatı sağlayacak. Finansal konularda harekete geçerken Neptün’ün belirsizlik yaşatması ve fazla hayalci davranmadan ayağı yere basan yaklaşımlar geliştirmemiz yararımıza olacak. Venüs Uranüs ve Satürn arasındaki t-kare dediğimiz açı kalıbı ikili ilişkilerden yana anlaşmazlık sorun ve problem getirerek ayrılmalara neden olabilir. İkili ilişkilerde baskıcı ve kontrolcü yaklaşımlar sonucu sevdiğiniz kişileri bunaltabilirsiniz. 22 Eylül Çarşamba günü güneş Terazi burcuna geçecek ve sonbahar başlayacak. Terazi burçları doğum gününüz kutlu olsun. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet, işbirlikleri, ortaklık ve evlilik gündemimizde olacak. Haftanın önemli açı kalıplarından biri dolunay sonrası Çarşamba günü kesinleşecek olan Merkür Plüton karesi. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi baskı ve zorla kabul ettirmekte manüplasyon yaparak olayları güç ve ego savaşı haline çevirebilirsiniz. Perşembe günü kesinleşecek olan Venüs Uranüs karşıtlığı size ikili ilişkilerde ani tepkiler gösterme, kıskançlık ve ani özgürlük isteğiyle sorunlar getirebilir. Pazar günü kesinleşecek olan Mars Satürn üçgen açısı geleceğe yönelik projeler ve işlerimizde sağlamcı ve kalıcı adımlar atarak çalışma ve üretme ihtiyacımızı ortaya çıkarmaktadır.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Haftaya ay balık enerjisinde başlıyorsunuz. Dolunay sizi arkanızdan dönen işler, gizli düşmanlar, dedikodunuzun yapılması konusunda aydınlatacak. Bunları yapan kişileri görecek ve fark edeceksiniz. Size hizmet etmeyen kişilerle yollarınızı ayırabilirsiniz. Geçmişle bağınızı kopararak yeniliğe doğru ilerleyeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken yeni işler ve çalışmalar için harekete geçebilirsiniz. Ticari işlerde başarı ve büyüme şansı elde edebilirsiniz. Salı günü ay koç burcuna geçecek hızlı hareket etmek isteyebilir ve düşündüklerinizi hayata geçirmek için sabırsız olabilirsiniz. İçsel olarak huzursuz hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Çarşamba günü Güneş Terazi burcuna geçiyor. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında kibar, nazik, uyumlu ve dengeli tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde güç ve ego savaşları yaşayabilir fikirlerinizi ve düşüncelerinizi karşı tarafa zorla kabul ettirmeye çalışabilirsiniz. Perşembe günü işle ilgili kazançlarda büyüme ve gelişme fırsatı elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar sonucunda kopuş ve ayrılıklar yaşanabilir. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz. Cuma günü daha önceden yapmayı ertelediğiniz ödev ve sorumluluklar tekrar karşınıza gelecek. Kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları yaşayabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda istediklerinizi elde etmekte zorlanabilirsiniz. Cumartesi günü abartılı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Alışverişi abartarak bütçenizi sarsabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde gücü içinizde hissederek değişim ve dönüşüm için harekete geçeceksiniz. Pazar günü ortaklık kurmak için araştırmalar ve çalışmalar yapabilir sistematik olarak projelerinizi hazırlayabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Haftaya ay balık enerjisinde başlıyorsunuz. Dolunay sizi arkadaşlar ve sosyal çevre, işle ilgili gelirler, dernek klüp ve sivil toplum kuruluşları, umulmadık iyi şanslar ve umutlar evinizden etkileyecek. Arkadaşlarınızla zaman geçirebilir küs olduğunuz arkadaşlarınızı affedebilir ve barışabilirsiniz. Yardıma ihtiyacı olan insanlar için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilir ve bunlarda görev alabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle sanatsal projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortaklaşa ticari işler yapmak isteyebilirsiniz. Beklemediğiniz yerden şans ve fırsatlar gelip kapınızı çalabilir. Salı günü ay koç burcuna geçecek. Sabırsız hissedebilirsiniz. Yapmak istediklerinizin derhal olması için harekete geçebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde sistem ve disiplin kurmak yapılandırma yapmak için karar alacaksınız. Çarşamba günü Güneş Terazi burcuna geçiyor ve sonbahar başlıyor. Bir ay süresince gündelik işlerinizi yürütürken çalışma arkadaşlarınız ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde dengeli adil ve uyumlu davranacaksınız. Çarşamba günü zihinsel olarak çalışma arkadaşlarınızı zorlayabilir farklı fikirlere karşı aşırı baskıcı ve dayatmacı bir tutum izleyebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatı ve kariyerinizde daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde anlaşmazlıklar ve sorunlar yaşayabilir ayrılma noktasına gelebilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde ödev ve sorumlulukları yerine getirmeniz gerekecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacak ve üreteceksiniz. Farklı fikir ve projeler üretebilirsiniz. Cumartesi günü dernek klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Daha önce iş hayatınızda değerlendirmediğiniz bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Eğitim ve yayıncılık konularında çalışmalar yapmayı düşünebilirsiniz. Pazar günü gündelik işlerinizi nasıl daha verimli hale getirebilirim diye çalışmalarınızı sistematik ve disiplinli olarak yürütmeyi hedefleyeceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Dolunay sizi iş hayatı ve kariyer alanınızdan etkileyecek. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üretebilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili büyüme ve gelişme fırsatı elde edeceksiniz. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için şans sizden yana. Salı günü sabah saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı ve spontane hareket etmek isteyebilirsiniz. İçsel olarak harekete geçmekte isteksizlik yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama konusunda sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Çarşamba günü Güneş Terazi burcuna geçecek ve sonbahar başlayacak. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Çarşamba günü fikirlerinizin kabulü konusunda baskıcı ve ısrarcı bir yaklaşım geliştirebilirsiniz. Perşembe günü yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular alanında büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerde ani kopuşlar ve ayrılıklar yaşanabilir. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için sorgulamalarda bulunabilirsiniz. Cuma günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda yapamadığınız işlerle ilgili kendinizi baskı altında ve kısıtlanmış engellenmiş hissedebilirsiniz. Arkadan dönen işler ve gizli düşmanlarınızın yaptığı davranışlar sonucunda ani farkındalık geliştirebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve arkadaşlarınızla ilişkilerinizde anlaşmazlık ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Dış ticaret pazarlama konusunda daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar değerlendirmeniz için karşınıza çıkabilir. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda yapılandırma yaparak ödeme ve alacaklar konusunda düzenlemeler gerçekleştirebilirsiniz. Pazar günü spekülatif kazançlar borsa, tahvil, şans oyunları, kripto para, bitcoin gibi yatırım araçlarında düzenleme yapmak bu alanda sistem ve disiplin kurmak için harekete geçebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Dolunay sizi yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama alanlarından etkileyecek. Yurt dışında yaşayan yabancı kişilerle ilişkilerde ticari ve eğitimle ilgili konularda büyüme ve gelişme fırsatları elde edebilirsiniz. E-ticaret konusunda yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Yurt dışında yüksek lisans ve doktora konularında eğitim alabilir online çalışmalara katılabilirsiniz. Salı günü dolunay sonrasında ay koç burcuna geçecek. Sabırsız hissedebilir herşeyin derhal olması için koşturabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Çarşamba günü Güneş Terazi burcuna geçecek. Bir ay süresince aile bireylerinizle iletişim, gayrimenkul, ev ve yerleşim yeri konusunda iletişim, ortaklık, işbirlikleri, uyum ve denge sağlayacaksınız. Çarşamba günü fikirlerinizin kabulu konusunda ısrarcı ve baskıcı bir tutum sergileyebilirsiniz. Perşembe günü alacaklarınızı tahsil edebilir borçlarınızı ödeyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ani kopuşlar ve ayrılıklar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sorgulayabilir geleceğe güvenle bakmak isteyebilirsiniz. Cuma günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreterek eğitim ve yayıncılık alanında faaliyet göstermek isteyebilirsiniz. Spiritüel, ezotorek ve metafizik konularla ilgilenebilir bu konuda eğitim almak isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güçlü ilişkiler ve bağlar kuracak ilişkinizi büyütüp geliştireceksiniz. Pazar günü aile bireylerinizle birlikte güzel zaman geçirebilir aile büyüklerinizin işlerini halledebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Dolunay sizi ortak kazançlar ve ortak gelirler, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusundan etkileyecek. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle eşinizin, ailenizin, ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Ortak kazanç elde etmek için yeni ticari faaliyet alanlarına yönelmek isteyebilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edebilir borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü Güneş Terazi burcuna geçecek. Bir ay süreyle kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken ılımlı, uyumlu, dengeli, nazik, kibar, hak, hukuk ve adalet kavramlarına önem veren yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde fark edileceksiniz. Çarşamba günü fikirleriniz ve düşüncelerinizi muhataplarınıza empoze etmek isteyebilir zorla üzerlerinde baskı kurabilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde iyimser ve neşeli olabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı konusunda ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için geleceğe yönelik projeler düşünebilirsiniz. Cuma günü ortaklık yapma konusunda daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza gelebilir. İş hayatınız ve kariyerinizde ani gelişmeler yaşanabilir. Terfi, maaş artışı ve yükselme olabileceği gibi işten ayrılmalar ya da kopuşlar yaşanabilir. Cumartesi günü spiritüel ezoterik ve metafizik konularda eğitim alabilirsiniz. Danışmanlık yapmak için beklentileriniz gerçekleri yansıtmayabilir. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Dolunay sizi ikili ilişkiler ve evlilik, ortaklık, danışmanlık alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkiler ve evlilik konularında bir ilişkisi olmayanlar ilişkisini daha ileriye taşıma kararı alabilir. İlişkisi olan başak burçları ilişkileri ile ilgili sorunlar problemler ve mutsuzluklar yaşıyorlarsa ilişkilerini bitirme kararı alabilirler. Ortaklık kurmak için ticari olarak büyüme ve gelişme fırsatı elde edebilirsiniz. Danışmanlık konusunda yeni iş fırsatları geliştirebilir çalışıp üretebilirsiniz. Salı günü dolunay sonrası ay koç burcuna geçecek. Spontane tavır ve davranışlar geliştirebilir istediklerinizin olması için hızlı harekete geçebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yapılandırma yapabilir sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Çarşamba günü Güneş Terazi burcuna geçecek. Bir ay süresince kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı kendi kazandığınız para alanında göstereceksiniz. Yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışacak ve üreteceksiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak bunu insanlara yansıtacaksınız. Çarşamba günü kendi fikirlerinizi ve düşüncelerinizi baskı unsuru olarak kullanabilirsiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizin yoğunluğundan söz edebilirsiniz. Ticari işlerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için geleceğe yönelik planlamalar yapabilirsiniz. Cuma günü sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Sağlık ve dengeli beslenmeye önem vermelisiniz. Cumartesi günü eşiniz ya da sevdiğiniz kişiyle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü kendi kazandığınız gelir alanında yeni gelir kaynakları elde etmek para biriktirmek gibi konularda harekete geçmek sistem ve disiplin kurmak yapılandırma yapmak için düşünecek ve sorgulayacaksınız.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Dolunay sizi gündelik işler, sizin için çalışan kişilerle ilişkiler, iş arkadaşları, sağlık konularından etkileyecek. Gündelik işlerinizle ilgili belirsizlik ve çözülmeler ortaya çıkabilir. İş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde kandırılma, aldanma, yanılgılar yaşayabilirsiniz. Hayal dünyasına dalarak işlerinizi ihmal edebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili net olmayan durumlar ortaya çıkabilir. Ticari işlerle ilgili daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Salı günü dolunaydan sonra sabah saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde ciddi temeli olan ilişkilerde yer almak isteyeceksiniz. Çarşamba günü Güneş burcunuza geçecek. Kişiliğinizi, karakterinizi, tavrınızı, sağlığınızı, kişisel refah ve mutluluğunuzu kibar, nazik, düşünceli olarak yansıtacak ve parlayacaksınız. Çarşamba günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalar üzerinizde baskı unsuru olabilir. Perşembe günü çocuklarınızla kaliteli zaman geçirmek için müzik ve spor eşliğinde eğlenebilir hoşça vakit paylaşabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani gelişen olaylar sonucunda para girişi ve çıkışını dengesizce yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızla ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Cuma günü hobilerinizi büyüterek gelir elde etmeyi planlarken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Cumartesi günü sağlıklı ve dengeli beslenme konusunda bir program yürütebilirsiniz. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Dolunay sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar borsa, tahvil, şans oyunları, sanal para, kiripto para konularından etkileyecek. İlişkisi olmayanlar yeni bir ilişkiye başlayabilir. İlişkisinde problem olanlar sorun yaşayanlar ilişkileri sonlandırmak isteyebilir. Spekülatif kazançlar konusunda risk alırken yanılgılara, aldanmalara ve kayıplara karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Hobilerinizi büyüterek büyük ve kazançlı bir iş koluna dönüştürebilirsiniz. Salı günü dolunay sonrasında ay koç burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde duygusal konularda sabırsız ve dediğim dedik tavırlar sergileyebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde destekleyici etkiler altında olacaksınız. Çarşamba günü Güneş Terazi burcuna geçecek. Daha arka planda kalmak isteyebilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken arka plandan sahne önüne çıkmadan yönetselliğinizi göstereceksiniz. Bu sizin alışık olduğunuz bir enereji şekli olduğu için yadırgamayacaksınız. Arkanızdan konuşanları öğrenecek ve gerekenleri yapmak için harekete geçeceksiniz. Perşembe günü gayrimenkul alım satımı işleri ile uğraşabilirsiniz. İkili ilişkilerde ayrılık kapınızı çalabilir. Sevdiğiniz kişi sizi ilgisizliğiniz ve sevgisizliğinizi öne sürerek terk edebilir. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı konuşacak ve sorgulayacaksınız. Cuma günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü spekülatif kazançlar konusunda şanslar elde edebilirsiniz. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Dolunay sizi aile bireylerinizle iletişim, gayrimenkul, ev ve yerleşim yeri konusundan etkileyecek. Aile bireylerinizle ilgili sorumluluklarınız artabilir. Yeni bir ev almak ya da kiralamak isteyebilirsiniz. Evinizde tadilat tamirat vb. Gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. İşinize çok fazla zaman ayırıp ailenizi ihmal etmemelisiniz. Ticari işlerde aldanma, yanılgı ve kandırılmalara karşı dikkatli olmanızda yarar olacak. Salı günü dolunaydan sonra ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Çarşamba günü Güneş Terazi burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla sosyalleşmek dışarı çıkmak gezmek eğlenmek isteyebilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarında çalışmalar yapabilir sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa işler yapabilirsiniz bu işlerin sonucunda anlaşmazlık ve sorunlar ortaya çıkabilir. Perşembe günü eğitim verme konusunda teklifler ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerde arkadaş grubunuzdan bir kişiyle flört etmeyi isteyebilirsiniz. İlişkileri olanlar ani ayrılık ve kopuşlar yapabilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçiyor. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sorgulayabilir geleceğe yönelik planlamalar yapabilirsiniz. Cuma günü iletişim yönünden kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Cumartesi günü aile bireylerine karşı merhametli ve affedici tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Pazar günü işle ilgili gelirlerden yatırım yapmak için paranızın bir miktarını biriktireceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde ifade edeceksiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Dolunay sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım satış ve pazarlama, ticaret, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalar alanınızdan etkileyecek. Kardeşlerinizle ilgili yanılgı aldanma ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. İletişiminizde sezgilerinizin yardımı ile mantığınızın yanı sıra sezgilerinizi de kullanacaksınız. Yeni bir eğitim programına başlayabilirsiniz. Salı günü dolunay sonrası ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek ve aksiyon almak isteyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Çarşamba günü Güneş Terazi burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyerinizde parlayacak kendinizi göstereceksiniz. Hak, hukuk, adalet, eşitlik gibi kavramlar ön planda olacak. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde fikirlerinizi ve projelerinizi kabul ettirmek için manüplasyon yapabilir baskı kurabilirsiniz. Perşembe günü daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. İş hayatında işle ilgili gelirlerde ani değişiklikler sonucunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz. Cuma günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde aniden bir kişiyle tanışıp ilişki yaşama kararı verebilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Pazar günü uzun süreli iş ve kariyer başarısı için harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz Dolunay sizi kendi kazandığınız para alanından etkileyecek. Yeni iş fırsatları sonucunda gelirleriniz artabilir. Ticari işlerinizde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Gelirlerinizin bir bölümünü biriktirebilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve bunu insanlara yansıtacaksınız. Salı günü dolunay sonrasında ay koç burcuna geçecek. Spontane ve hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Çarşamba günü Güneş Terazi burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında ilişkiler, işbirlikleri ve ortaklıklar kurabilir kendinizi bu alanlarda gösterebilirsiniz. Sözlerinizi ve fikirlerinizi zorla baskı yoluyla kabul ettirmek için manüplasyon yapabilirsiniz. Perşembe günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gitmek zorunda kalabilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz. Cuma günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Cumartesi günü tasarımcı hayal gücü ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Dolunay sizin burcunuzda gerçekleşecek. Kişiliğinizi, karakterinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi gerçekleştirmek için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle başarılı çalışmalar yapabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluğunuzu arttırmak için ticari işlerde yeni ve farklı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek için harekete geçebilir farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Salı günü dolunay sonrası ay koç burcuna geçecek. Uzun süre kapalı yerlerde çalışarak üretimde bulunacaksınız. Çarşamba günü Güneş Terazi burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizin, eşinizin, varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kredi almak için başvuruda bulunabilirsiniz. Mahkemelerle ilgili sonuçlar elde edebilirsiniz. Nafaka ve miras alacaklarınızı alabilirsiniz. Çarşamba günü ortak kazançlar ve ortak gelirlerde paylaşımlar konusunda sorun yaşayabilir güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Perşembe günü bilinç altınızı aktif hale getirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. İkili ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik ayrılıklar ve kopuşlar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz. Cuma günü gizli düşmanlarınızın yaptıklarını öğreneceksiniz. Canınız sıkılabilir. Cumartesi günü maddi ve manevi insanlara yardım edecek kendinizi iyi hissedeceksiniz. Pazar günü geleceğe güvenle bakmak için sistem ve disiplin kuracak ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda harekete geçeceksiniz.

Siz de fikrinizi belirtin