21-27 Haziran 2021 Haftalık Gezegen Hareketleri ve Oğlak Burcunda Dolunay

21-27 Haziran 2021 Haftasına Genel Bakış

Haftaya hızlı ve hareketli bir başlangıç yapıyoruz. Güneş Yengeç burcuna geçiyor. 21 Haziran Kuzey yarım kürede yaz soltice’i yani yaz başlangıcı olarak kutlanır. 23 Haziran Çarşamba günü Merkür düz hareketine dönüyor. 24 Haziran Perşembe günü Oğlak burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Duygusal olarak baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Daha önceden yerine getirmediğiniz sorumluluk ve yükümlülükler tekrar karşınıza çıkabilir. İkili ilişkilerde anlaşmazlık, güç savaşları, manüplasyon, baskı ve kontrol arzusu sizi yorabilir. Beklentilerin gerçekleşmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. 25 Haziran Cuma günü Neptün gerilemesi balık burcunda başlıyor. Aldanma, yanılgı, aldatma, belirsizlik altında karar alma, yön belirlemede sorunlar, kafa karışıklığı getirebilir. Denizlerle ve sularla ilgili problemler ortaya çıkabilir. İlaç ve besin zehirlenmesi konusunda dikkatli olmakta yarar olacak. Haftanın önemli gezegen transitlerini burcunuza göre anlatacağım. Bu hafta önemli açı kalıplarından Venüs Neptün üçgen açısı Pazartesi günü kesinleşecek. Sevgi aşk ve ilişkiler’de rüya gibi bir aşka başlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde romantizm rüzgarları esecek. Çarşamba günü Güneş Jüpiter üçgeni büyük fırsat ve şanslar getirecek.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Güneş yengeç burcuna geçti sizin aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul, atalar alanınıza geldi. Aile bireylerinizle ilişkilerinizi geliştirip güçlendirmek ve duygusal olarak onları korumak, kollamak, beslemek isteyeceksiniz. Evinizin dekorasyonu ile ilgilenebilir bahçeniz varsa bahçe işleri, çiçek dikmek ve peysaj ile uğraşabilirsiniz. Yeni ev kiralama ya da satın alma konuları da projeleriniz arasında olabilir. Pazartesi günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Kavgalara ve tartışmalara meyilli olabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde bazı arkadaşlarınızla ilişkilerinizde engellenme, kısıtlanma ve baskı altında kaldığınızı hissedebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanınızda ani para giriş ve çıkışları ile karşılaşabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantizm karşılıklı anlayış ve uyum sizi mutlu edecek. Salı günü bilinç altınızı aktif hale getirmek ve korkularınızdan arınmak için çalışabilirsiniz. Evinize yeni eşyalar, objeler ve süsler alarak evinizin dekorasyonu ile ilgilenebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde gücünüzün farkında olarak otoriter tavrınızı sürdüreceksiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Bazı arkadan dönen olayları ve dedikoduları olduğundan büyük abartılı değerlendirebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür düz hareketine dönüyor. İletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri sona erecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde manevi olarak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Perşembe günü Oğlak burcunda dolunay gerçekleşecek. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önceden yapmış olduğunuz tekliflerin ve başvuruların sonuçlarını alabilirsiniz. Beklentilerinizin bir bölümü karşılanmadığı için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde güç savaşları yaşayabilirsiniz. Kontrol tutkusu, manüplasyon ve kendi isteklerinizin olmasında ısrar etmek ilişkinizi zora sokabilir. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Neptün gerilemesi balık burcunda başlıyor. Aldanma, yanılgı, aldatma, belirsizlik altında karar alma, ilaç ve besin zehirlenmesine karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Denizlerdeki müsilaj ve mikrop ve denizlerin kirlenmesi sorunlara yol açabilir. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde değişim ve dönüşüm için kendinizi hazır hissedeceksiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Pazar günü daha önceden yapmadığınız ödev ve yükümlülükler tekrar yapılmak üzere karşınıza gelebilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Güneş yengeç burcuna geçti sizin iletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler alanınıza gelecek. Hassas, kırılgan, naif ve anaç iletişim yöntemleri geliştirebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi büyütüp geliştirebilirsiniz. Pazartesi günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Kavgalara ve tartışmalara meyilli olabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önceden yapmadığınız sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar yerine getirmeniz gerekecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde duygusal anlaşmazlık ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni eğitim programları oluşturabilir bunları sunabilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilir ve ihtiyacı olanlara maddi ve manevi yardım edebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkiler konusunda değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla yapmayı düşündüğünüz ortak işle ilgili gelirleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür düz hareketine dönüyor. Kendi kazandığınız para alanında aksayan nakit akışları, geciken ve beklemeye alınan projelerle ilgili ivme kazanabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken doğruluk, dürüstlük ve erdem rehberiniz olacak. Perşembe günü Oğlak burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin aynı düzlemde karşıt hale gelmesidir. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret ve pazarlama alanınızdan etkileyecek. Yabancılarla yaptığınız ticarette beklediğiniz oranda gelir elde edemeyebilir ve güç savaşları yaşayabilirsiniz. Beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü dış görünüşünüzü değiştirip farklı bir tarz yaratmayı düşünebilirsiniz. Neptün balık burcunda gerilemeye başlıyor. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde maddi ve manevi yardıma ihtiyacı olan kişileri tespit edebilir ve yardım edebilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarında görev alabilirsiniz. Aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma ve yön belirlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Grup çalışmalarında bulunabilirsiniz. Pazar günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni iş fırsatları ve teklifleri ile karşılaşabilirsiniz.

 

 

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Güneş yengeç burcuna geçecek sizin kendi kazandığınız para, yatırımlar, harcamalar, kendinize verdiğiniz öz değer alanınıza gelecek. Aile ve aile üyelerine yönelik harcamalar yapabilir yatırımlarınızı onların geleceği için sağlama alabilirsiniz. Pazartesi günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Kavgalara ve tartışmalara meyilli olabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizin henüz istenilen boyuta gelmediği için kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Arkanızdan dönen işleri dedikoduları duyacak ve tepki vereceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üretip gelir elde edebilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde fırsat ve şanslar elde edebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilir ve değerlendirebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür burcunuzda olan gerilemesini sona erdiriyor. İletişim problemleriniz ortadan kalkacak. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çaba göstereceksiniz. Gelirlerinizin bir bölümünü biriktirerek yatırımlara aktaracak ve geleceğe güvenle bakacaksınız. Perşembe günü Oğlak burcunda dolunay gerçekleşecek. Ortak gelirler ve ortak kazançlar, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusundan etkileneceksiniz. Alacaklarınızı tahsil etmek isterken sorun yaşayabilir borçlarınızı ödeyemediğiniz için güç savaşlarına muhatap kalabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda beklentileriniz karşılanmadığı için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Neptün balık burcunda gerilemeye başlıyor. İş hayatınız ve kariyerinizde aldanma, yanılgı, aldatılma ve hayal kırıklığına karşı dikkatli olmalısınız. Cumartesi günü ezoterik ve metafizik konularla ilgilenebilir bu konularda araştırma yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilir grup çalışması yapabilirsiniz. Pazar günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi ve fikirlerinizi anlatan bir sunum hazırlayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Güneş yengeç burcuna geçecek doğum gününüz kutlu olsun. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı hassas, naif, kırılgan ve anaç tavırlarla belirteceksiniz. Pazartesi günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Kavgalara ve tartışmalara meyilli olabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek isteyeceksiniz bu nedenle kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik duygular ve güzel sözler duyacak mutlu olacaksınız. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü uygulayarak ilişkinizi güçlendireceksiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür ikizler burcunda düz hareketine dönüyor. İletişim konularında yanlış anlaşılmalar gecikme ve ertelemeler sona erecek. Kişiliğinizi, hedeflerinizi ve projelerinizi geniş kitlelere sunma fırsatı elde edeceksiniz. Perşembe günü Oğlak burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. İkili ilişkiler ve evliliğinizde daha önceden bilmediğiniz olaylar ve sonuçlar ortaya çıkabilir. İkili ilişkilerde güç savaşları, manüplasyon ve kontrol arzusu olumsuz sonuçlar doğurabilir. Ayrılık ve anlaşmazlık getirebilir. Beklentilerin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlar ve sosyal çevrenizde ani sürpriz beklenmedik olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Neptün balık burcunda gerilemeye başlayacak. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma, yön belirlemede sorunlar getirebilir. Cumartesi günü ortaklık yapma konusunda tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilir grup çalışmalarında görev alabilirsiniz. Pazar günü ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlar konusunda daha önceden yapmadığınız ödev ve yükümlülükleri tekrar yerine getirmeniz gerekebilir.

 

 

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Güneş yengeç burcuna geçecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yengeç burcu doğasında yansıtacaksınız. Sevdiklerinize karşı hassas, korumacı, naif tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Güneş on ikinci evinize geleceği için yönetselliğinizi daha arka plandan görünmeden yürütebilirsiniz. Pazartesi günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Kavgalara ve tartışmalara meyilli olabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde ani beklenmedik şok edici olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle romantik zamanlar geçirebilir sevginizi büyütebilirsiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üreteceksiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Ortaklaşa gelirler konusunda bazı fırsat ve projeleri olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür ikizler burcunda düz hareketine dönüyor. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırabilirsiniz. Perşembe günü Oğlak burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi gündelik işlerinizi yürütürken birlikte iş yaptığınız çalışma arkadaşlarınız ile sizin için çalışan kişiler alanınızdan etkileyecek. İş yapma biçiminizde farklı yöntemleri kullanmalarını isteyebilir yaptıkları işlerden memnun kalmayabilirsiniz. Manüplasyon, güç savaşları, kontrol arzusu ve kendi istediklerinizin olmasında diretme nedeniyle anlaşmazlık yaşanabilir. Sağlığınızla ilgili kas ve iskelet sistemi, kemikler, dizler ve dişlerle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü duygusal olarak kendinizi kırılgan hissedebilirsiniz. Neptün balık burcunda gerilemeye başlıyor. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma ve yön belirlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Grup çalışmalarında bulunabilir teknoloji ve bilgi sistemleri konularında kendinizi geliştirebilirsiniz. Pazar günü duygusal olarak kendinizi harekete geçmekte isteksiz hissedeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış düşünebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Güneş yengeç burcuna geçecek Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde keyifli ve eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. İşle ilgili gelirler konusunda turizm, otel, konaklama, yiyecek ve içecek sektöründen gelir elde etmek için bu alanlarda ortaklık yapmak ve faaliyet göstermek isteyebilirsiniz. Pazartesi günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Kavgalara ve tartışmalara meyilli olabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken kendinizi depresif hissedebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilir sevginizi büyütebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde hayal gücü ve romantizmle güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, bitcoin ve sanal para konusunda yatırımlarda bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Ortaklık kurma konusunda aldığınız teklifleri olduğundan büyük algılayabilir ve değerlendirebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür İkizler burcunda düz hareketine dönüyor. İş hayatı ve kariyerinizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşamayacak ertelenen geciken ya da iptal edilen teklifler projeler düzene girecek. Dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerinde görev alabilir maddi ve manevi ihtiyacı olan kişilere yardım edebilirsiniz. Perşembe günü Oğlak burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları, bitcoin ve sanal parada beklediğiniz gelirleri elde edemediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde kontrol arzusu, kendi dediğinde diretme, güç uygulama ve manüplasyon nedeniyle anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Cuma günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Neptün gerilemesi balık burcunda başlıyor. İkili ilişkilerde aldanma, yanılgı, aldatma, belirsizlik altında karar alma, yön belirlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü hobilerinizi büyüterek meslek haline getirebilir ve gelir elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilir grup çalışmalarında görev alabilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.

 

 

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Güneş yengeç burcuna geçecek sizi iş hayatınız ve kariyer alanınızdan etkileyecek. İş hayatınız ve kariyerinizde kadınlara yönelik ürünler ve hizmetler, turizm, otel, yiyecek ve içecek sektörü ile ilgili faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Pazartesi günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Kavgalara ve tartışmalara meyilli olabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Daha önceden ödemeyi unuttuğunuz kredi ya da vergi borcunuz ortaya çıkabilir. Sevgi aşk ve ilişkilerde karşınızdakini önemseyerek koruyarak ve kollayarak pamuklar içine sararak özenle seveceksiniz. Salı günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Gündelik işlerinizin yoğunluğundan bahsederken aşırı fazla olduğundan yakınabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür İkizler burcunda retro yani geri hareketini tamamlayarak düz hareketine dönüyor. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında iletişim problemleri seyahatlerdeki iptaller gecikmeler ve ertelenmeler ortadan kalkacak. İş hayatın ve kariyerinizde otorite figürlerinden büyük ilgi yardım ve destek görebilirsiniz. Bolluk ve bereket enerjisini hayatınıza yayacaksınız. Perşembe günü Oğlak burcunda dolunay oluşacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul ve atalar alanınızdan etkileyecek. Satın almayı düşündüğünüz gayrimenkulle ilgili verdiğiniz teklif sonuçlanabilir. Aile bireylerinizle iletişiminizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde güç savaşları, manüplasyon, kontrol arzusu ve kendi dediğinde diretme sonucunda problemler yaşayabilirsiniz. Cuma günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Neptün gerilemesi balık burcunda başlıyor. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma, yön belirlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde kendinizi güçlü ifade edeceksiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Demokrasi, insan hakları, temel hak ve özgürlükler konusunda fikirlerinizi söyleyebilirsiniz. Pazar günü çocuklarınızla birlikte zaman geçirebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Güneş yengeç burcuna geçecek sizi yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret ve pazarlama alanından etkileyecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı bu konularda hassas, naif, kırılgan ve anaç olarak göstereceksiniz. Pazartesi günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Kavgalara ve tartışmalara meyilli olabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde daha önceden yapmadığınız sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar yerine getirmeniz gerekecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gideceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar yaşayabilir sevginizi büyütebilirsiniz. Salı günü çocuklarınızla birlikte müzik ve spor eşliğinde keyifli ve eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları, bitcoin ve sanal para konusunda gereksiz risk alarak zarar edebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür İkizler burcunda geri hareketine son vererek düze geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. İletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar sona erecek. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde yeni fırsatlar şanslar bolluk ve bereket enerjisini elde edeceksiniz. Perşembe günü Oğlak burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Dolunayın ışığı ile olaylar açığa çıkar ve görünür olur. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde daha önce yapmış olduğunuz eylemlerin sonucunu göreceksiniz. Kardeşlerinizle ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eğitim verme konusunda proje ile ilgili kontrol arzunuz, denetim ve yönetim konularında beklentileriniz yerine getirilmediği için projeden vazgeçebilirsiniz. Cuma günü ortaklık ve danışmanlık konularında ani sürpriz beklenmedik güzel fırsatlar ve teklifler alabilirsiniz. Neptün gerilemesi balık burcunda başlıyor. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışırken aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma ve yön belirlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Grup çalışmaları yapabilir toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Pazar günü duygusal olarak harekete geçmek istemeyeceksiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

 

 

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Güneş yengeç burcuna geçecek sizin ortak kazançlar ve ortak gelirler evinize gelecek. Ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunabilir alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Pazartesi günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Kavgalara ve tartışmalara meyilli olabilirsiniz. Tanıtım, satış ve pazarlama konusunda sistem ve disiplin kuracaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik bir ilişki yaşamaya hazır olun. Mevcut bir ilişkiniz varsa sevginizle büyütecek ve güzelleştireceksiniz. Salı günü aile bireylerinize karşı merhametli, affedici, empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Gayrimenkul alım-satımı konularında bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür ikizler burcunda geri hareketini sonlandırıyor. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar sona erecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda yeni fırsatlar ve şanslar elde edeceksiniz. Perşembe günü Oğlak burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin kendi kazandığınız para alanında gerçekleşecek. Para kazanma konusunda kendinizi baskı altında hissedeceksiniz. Güç uygulamak, manüplasyon yapmak her şeyi ve herkesi kontrol etmeye çalışmak sizi yoracak. Aile bireylerinizden beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Neptün gerilemesi balık burcunda başlıyor. Aldanma, yanılgı, aldatma, belirsizlik altında karar alma, yön belirlemede sorunlar getirebilir. Aile bireylerinizle iletişiminizde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Cumartesi günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve çevrenizdeki insanlara bunu yansıtacaksınız. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Grup çalışmalarında bulunabilir toplumsal yarar getiren faaliyetlerde yer alabilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde birbirinizi anlayabilir ve güzel geçinebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Güneş yengeç burcuna geçecek sizi ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkiniz ve evliliğinizde partnerinizi duygusal olarak besleyecek, koruyacak ve kollayacaksınız. Ortaklık kurmak için fırsatları değerlendirebilirsiniz. Pazartesi günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Kavgalara ve tartışmalara meyilli olabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında daha önce yerine getirmediğiniz sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar gözden geçirmelisiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilir sevginizi büyütüp geliştirebilirsiniz. Salı günü eğitim verme konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Tanıtım, satış ve pazarlama konusunda abartılı fikirler ve davranışlar geliştirebilir bazı fırsat ve teklifleri ziyan edebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür retro hareketini tamamlayarak düz hareketine başlayacak. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iletişim problemleri yanlış anlaşılmalar sona erecek. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Perşembe günü burcunuzda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Kişiliğiniz, sağlığınız, hedefleriniz, yetenekleriniz, projeleriniz, kişisel refah ve mutluluğunuz etki altında olacak. İkili ilişkilerde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. İskelet ve kas sistemi, dizler, dişler, kemikler konusunda problem ortaya çıkabilir. Parayla ilgili konularda güç savaşları, manüplasyon, kontrol arzusu, kendi isteğinin olmasında diretme sonucunda olumsuzluklar meydana gelebilir. Cuma günü duygusal olarak yara alabilirsiniz. Neptün balık burcunda gerilemeye başlıyor. Sosyal medyada ve iletişim konularında aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma, yön belirlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Teknoloji ve bilimsel konularda eserler okuyabilirsiniz. Pazar günü yeni gelir kaynakları elde etmek konusunda sistem ve disiplin kurarak yapılandırma yapmanız gerekebilir.

 

 

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Güneş yengeç burcuna geçecek sizin gündelik işler, sizin için çalışan kişiler, sağlık alanınıza gelecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde hassas, kırılgan, duygusal olarak besleyen, korumacı ve anaç tavır takınabilirsiniz. Pazartesi günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Kavgalara ve tartışmalara meyilli olabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik paylaşımlarda bulunabilir sevginizi büyütebilirsiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Yeni gelir kaynakları ile ilgili bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür İkizler burcundaki hareketini sonlandırarak düz harekete dönüyor. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar sona erecek. Daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar değerlendirmeniz için geri gelecek. Perşembe günü Oğlak burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizin arkanızdan dönen işler, gizli düşmanlar, dedikodular, hastaneler, hapishaneler, bilinç altı alanınızda gerçekleşecek. Arkanızdan dönen işleri öğrenecek gizli düşmanlarınız açık hale gelecek bu nedenle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde anlaşmazlık, güç savaşları, manüplasyon yaşayarak mutsuz olabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili iskelet ve kas sistemi, diz, diş, kemikler konusunda dikkatli olmanız gerekecek. Cuma günü aile bireylerinizle iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Neptün balık burcunda gerilemeye başlıyor. Kendi kazandığınız para alanında ve harcamalarınız konusunda aldanma, yanılgı, sisler altında karar alma, yön belirlemede sorunlar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü evcil hayvanlarınız varsa onun bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Grup çalışmalarında görev alabilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde duygusal olarak harekete geçmek için kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay akrep burcunda başlıyorsunuz. Güneş yengeç burcuna geçecek sizin sevgi aşk ve ilişkiler, hobiler, çocuklarınızla iletişim, spekülatif kazançlar alanınıza gelecek. Çocuklarınızla iletişiminizi geliştirip güzelleştirebilir onlara hassas, kırılgan, naif ve anaç tavırlarla davranabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyi duygusal olarak besleyecek koruyacak ve kollayacaksınız. Pazartesi günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Kavgalara ve tartışmalara meyilli olabilirsiniz. Salı günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara sunarken niteliklerinizi abartılı değerlendirebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür ikizler burcunda düz hareketine geçecek. Aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul konularında geciken, yavaşlayan iptal olan konularda artık sorun yaşamayacaksınız. Spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları, bitcoin ve sanal para büyüme ve gelişme fırsatları elde edebilirsiniz. Şans sizden yana olacak. Perşembe günü Oğlak burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi arkadaşlarınızla sosyal çevre, işlerinizle ilgili gelirler, hayaller ve iyi şanslar evinizden etkileyecek. İkili ilişkilerde güç savaşları yaşayabilir manüplasyon, kontrol arzusu ve kendi isteğinin olmasında diretme konusunda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortaklaşa işler yapmak konusunda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yakın çevre gezilerine çıkamayabilirsiniz. Neptün balık burcunda gerilemeye başlıyor. Aldanma, yanılgı, aldatma, belirsizlik altında karar alma, yön belirlemede sorunlar getirebilir. Sağlığınızla ilgili olarak ilaç ve besin zehirlenmelerine karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Cumartesi günü dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olarak toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Pazar günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla buluşarak hasret giderebilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin