22-28 Kasım 2021 Haftası Gezegen Transitleri Güneş ve Merkür Yay Burcunda

22-28 KASIM HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta 22 Kasım Pazartesi günü Güneş yay burcuna geçecek. Gökyüzünde yayların dönemi başlayacak. Yay burçları doğum gününüz kutlu olsun. Neşeli, canlı, iyimser ve pozitif yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Merkür’de Çarşamba günü yay burcuna geçecek. İletişim konularında demokratif ve özgürlükçü yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Güneş ve Merkür, Güney ay düğümü ile kavuşacak. Bu nedenle geçmişte sizin için önemli olmuş kişilerle söylenmemiş sözler ve konuşmaları yapabilirsiniz. Kendinizle öz eleştiri yaparak hatalarınızdan ders çıkarmak da isteyebilirsiniz. Satürn Kiron uyumlu açısı geçmiş ilişkileri şifalandırmak için kullanılabilir.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçiyor. Kendinizi neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Salı günü geçmişten gelen kişilerle kapanmamış konularda konuşmalar yapabilir tekrar konuşabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani nakit akışları elde edebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde beklediğiniz sonuçları henüz elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür’de yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Felsefe ve din tarihi gibi konularla bilgi almak isteyebilir yurt dışı seyahatlere çıkmak etrafı ve farklı kültürleri keşfetmek ilginizi çekebilir. Çarşamba günü İş hayatı ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü hayata geçirirken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve saç kestirmek için uygun zaman dilimi. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olumlu etkiler altında olabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sistem kurmak ve yapılandırma yapmak isterken duygusal olarak zorlanabilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle kadersel konuşmalar yapabilir geçmiş hesapları kapatabilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız işlerle ilgili abartılı ve yüksek beklentiler içine girebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik nakit akışları ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde para ile ilgili konularda güzel gelişmeler ve sağlam adımlar atabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Kendinizi, neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Salı günü duygusal olarak yara alabilirsiniz siz de karşı tarafta yara açabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirerek farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle ilişkilerinizi değerlendirerek eski hataları düşünerek tekrarlamamak için öz eleştiri yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projesi oluşturabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Başkalarının parasını yönetme ve kullanma konusunda özgürce hareket etmek ve kendi başınıza karar almak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve saç kestirilmesi konusunda değerlendirebilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularda bilgi edinebilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde sistem ve disiplin kurmak için zorlandığınızı düşüneceksiniz. Geçmişte hayatınızda özel önem kazanmış kişilerle konuşmalar yaparak geçmiş hesapları kapatabilirsiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İş hayatı ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde derin ve etkili konuşmalar yapabilirsiniz. Pazar günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Yurt dışında yabancılarla yeni çalışmalar yapmak gelir elde etmek için başlangıçlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla ilişkinizi kesebilir tekrar görüşmek istemeyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Kendinizi, neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık alanınızda kendinizi yay burcu doğasında ifade edebilirsiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda beklediğiniz gelir miktarını elde edemeyebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde duruş sergilemek kendinizi göstermek ve harekete geçmek isteyebilirsiniz. Geçmiş hatalarınızı düşünerek öz eleştiri yapabilir ve tekrarlamamayı düşünebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz.  Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde partnerinize özgür alan tanıyacak bir binize saygı göstereceksiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve saç kestirilmesi konusunda değerlendirebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda bütçenizi denkleştirmekte zorlanacaksınız. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menziline ulaşmada kadersel olumlu destekler altında olacaksınız. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Geçmişte hayatınızda özel önem kazanmış kişilerle konuşmalar yaparak geçmiş hesapları kapatabilirsiniz. Arkanızdan dönen işler ve dedikodunuzun yapılması nedeniyle ani farkındalık yaşayacak ve yön değişikliğine gideceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cumartesi günü günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Ortaklık kurmak için yapacağınız görüşmelerde istediğinizi tam olarak elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Kendinizi, neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken çalışma arkadaşlarınızla ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde özgür çalışma ortamları yaratabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde anlaşmazlık ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda harekete geçecek risk alarak kazanç elde etmek isteyeceksiniz. Kendinizle yüzleşerek geçmişte yaptığınız hataları tekrarlamamak için öz eleştiri yapabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeleri yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda hazırlayabilirsiniz.  Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken yoğun sözel ve yazınsal iletişim yöntemlerini kullanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Ortaklık yapma konusunda araştırmalar yapabilir size uygun gelmeyen koşullar için tekrar görüşme isteyebilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda istediğiniz miktarı elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalar yapabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Kendinizi, neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. Sevgi aşk ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler ve spekülatif kazançlar alanınıza gelecek. Yeni bir aşka başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla neşeli, canlı iletişim kurabilir birlikte eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek yeni bir meslek elde edebilirsiniz. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde sürpriz güzel gelişmeler terfi ve promosyonlarla karşılaşabilir şaşırabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak için karar alabilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularda bilgi edinmek için eğitim alabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları, bitcoin ve sanal para anlamında risk alarak kazanç elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde değişim ve dönüşüm yapmak isteyebilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Ortaklık yapma konusunda size sunulan teklifleri cömertçe harcayabilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Aile bireylerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Kendinizi, neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Evinizle ilgili değişiklik, tadilat ve tamirat yaptırmak isteyebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizi değiştirmek farklı bir eve taşınmayı düşünebilirsiniz. Salı günü spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları ve bitcoin gibi konularda gelir kaybı yaşayabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ilişkilerinizi geliştirmek için harekete geçebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde merhametli ve bağışlayıcı tutum ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde birbirinize özgür alanlar bırakmak isteyeceksiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizi değiştirmek ve dönüştürmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde kısıtlar, engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Kendinizi, neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. İletişim, eğitim, ticaret, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtabilirsiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir veya kullanabilirsiniz. Evinizde yaptığınız tadilat, tamirat ya da değişiklikler hoşunuza gitmeyebilir. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçeceksiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olarak dengeli beslenme ve spor konularını önemseyecek yaşam biçimi haline getireceksiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Yeni bir eğitim programına başlayabilirsiniz . Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirmek karı alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda kendinize engeller koyabilir bu alanda yatırım yapmak istemeyebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Hobilerinizi meslek haline getirmek için yapacağınız çalışmalarda abartılı ve yüksek beklentiler içine girebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü ortak kazançlar ve ortak gelirler alanında yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Aile bireylerinizle birlikte güzel zamanlar geçirebilir birbirinize zaman ayırabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Kendinizi, neşeli, canlı, iyimser ve pozitif ifade edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve bunu insanlara yansıtacaksınız. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz gelişmeler sizi mutlu edebilir. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde para ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreterek hobilerinizi meslek haline getirme kararı verebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. İletişim yöntemlerinizi değiştirme ve dönüştürmeyi isteyebilir daha anlaşılır olmayı benimseyebilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Ev, arsa, arazi gibi gayrimenkul konularında yapacağınız çalışmalarda gayrimenkullerin değerlerinin abartılı olduğunu görüp yatırımdan vazgeçebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü ortaklık yapma konusunda ani fırsat ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 22 Kasım Pazartesi günü güneş yay burcuna geçiyor. Bir ay süreyle gökyüzünde yay zamanı başlıyor. Kendinizi coşku, sevinç, neşe ve iyimser olarak hissedecek ve ifade edeceksiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yaparken çalışma arkadaşlarınız ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz gelir miktarını elde edemeyebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde merhametli, affedici ve bağışlayıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler ve projeler üretebilir bunu insanlara sunabilirsiniz.  Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Perşembe günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Tanıtım satış ve pazarlama faaliyetlerinizi yaparken gereğinden fazla büyük vaatler ve büyük sözler vermekten kaçınmalısınız. Abartılı yaklaşımlar size olan güveni azaltabilir. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları ve yeni fırsatlar elde edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Bir ay süreyle gökyüzünde yay zamanı başlıyor. Kendinizi coşku, sevinç, neşe ve iyimser olarak hissedecek ve ifade edeceksiniz. Güneş on ikinci evinize geleceği için kendinizi daha geri planda tutarak yönetselliğinizi ifade edebilirsiniz. Salı günü çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek için yapacağınız işlemlerden memnun kalmayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde harekete geçebilir dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olabilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Tanıtım, satış ve pazarlama konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür yay burcuna geçecek. İletişiminizi sürdürürken özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Merkür’de on ikinci evinize geleceği için arkadan dönen işler, dedikodunuzun yapılması ve gizli düşmanların sizin için yaptıkları hakkında fikriniz olacak. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Değişim ve dönüşümü hayatınıza geçirmek ve içselleştirmek için yaptığınız çalışmalarda bazen umutsuzluğa kapılabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani gelişecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendi kazandığınız para alanında bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü ailenizle birlikte güzel zaman geçirebilir onlara hoş sürprizler hazırlayabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Bir ay süreyle gökyüzünde yay zamanı başlıyor. Kendinizi coşku, sevinç, neşe ve iyimser olarak hissedecek ve ifade edeceksiniz. Arkadaş ve sosyal çevrenizde arkadaş gruplarınızla bir araya gelerek keyifli eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortak iş yapabilir gelir elde edebilirsiniz. İşle ilgili kazançlarda artış ve büyüme elde etmek hoşunuza gidecek. Salı günü arkanızdan dönen işleri ve dedikoduları öğrenebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçecek, duruş sergileyecek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler projeler üretebilirsiniz. Çarşamba günü Merkür’de yay burcuna geçecek. Arkadaş çevreniz ve sosyal çevrenizde iletişim, eğitim, ticaret, tanıtım satış ve pazarlama konularında kendinizi göstermek için faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarında görev alabilir toplumsal yarar sağlayan çalışmalar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Duygusal olarak ikili ilişkiler ve evlilik gibi konularda istediğiniz ivmeyi yakalayamadığınızı düşünebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Arkadaşlarınızla bazı konularda fikir ve görüş ayrılığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü aile bireylerinizle birlikte güzel sürprizler yaşayabilir birlikte zaman geçirebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar Güneş 22 Kasım Pazartesi günü yay burcuna geçecek. Bir ay süreyle gökyüzünde yay zamanı başlıyor. Kendinizi coşku, sevinç, neşe ve iyimser olarak hissedecek ve ifade edeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yay burcu doğasında yansıtacaksınız. Salı günü eğitim verme konusunda yeni bir yöntem belirleyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bazı kişilerle anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda harekete geçmek yeni fikirler ve projelerinizi onlara sunmayı düşünebilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle eskiden kalan konularda konuşmalar ve yüzleşmeler yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni çalışmalar yapabilirsiniz. Çarşamba günü Merkür’de yay burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşteriler bulma, toplantı yapma, yeni iş fırsatları için yazışmalar ve görüşmeler yapabilirsiniz. Çalışanlar yeni bir işe girebilir. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve kestirilmesi için kullanabilirsiniz. Arkadaş çevrenizi değiştirip dönüştürebilir bazı arkadaşlarınızla görüşmeyi kesebilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Yakın çevre gezilerine çıkıp etrafı keşfetmek isteyebilirsiniz. Ani gelişecek olaylar ve durumlar sonucunda geziniz gerçekleşemeyebilir ya da sorunlar yaşayabilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle yapacağınız konuşmayla bir devri kapatıp eskiyle bağınızı keseceksiniz. Cuma günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Gerçekçi değerlendiremeyebilirsiniz. Cumartesi günü sağlık ve şifa konularında geçmişi şifalandırabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Pazar günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla birlikte zaman geçirebilir geçmişi yad edebilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin