22-28 Mart 2021 Haftası Gezegen Hareketleri ve Terazi Burcunda Dolunay

22-28 Mart 2021 haftasına genel bakış

Bu hafta 28 Mart Pazar günü terazi burcunun 8.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar görünür olur. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, adalet, hak, hukuk, denge ve uyum sağlamak hedefimizde olacak. Mars out of bounds yani sınır dışı tabir ettiğimiz derecede olacağı için hareketlerimiz ve eylemlerimiz de dikkatli olmakta yarar var. Dünya’da savaşlar ve ülkeler arası anlaşmazlık ve sorunlar ortaya çıkma ihtimali olabilir. 26 Mart Cuma günü koç burcunda Güneş ve Venüs kavuşacak. İki iyicil gezegenin kavuşumu olumlu gelişmeler umut, sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, sanat, konularında güç elde etme ve istediğini gerçekleştirmek için büyük fırsat demektir.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya yengeç burcunda başlıyoruz. Ailemiz, sevdiklerimiz, milli ve manevi değerlerin ön planda olacağı Pazartesi günü ani sürpriz beklenmedik konularda ve olaylarla ilgili haberler alabilir ve şaşırabilirsiniz. Harekete geçmek ve kendinizi göstermek için arkadaşlarınızla birlikte bir oluşum içine girebilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Salı günü spiritüel konularda eğitim almak isteyebilirsiniz. Bilinç altınızı korkulardan kurtarmak için programlama yapabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde güç kullanma ve kontrol tutkusu sizi olumsuz etkileyebilir. Unutmayın kontrolsüz güç güç değildir. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saçınızla ilgili bakım yapabilir ve kestirebilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanabilirsiniz. Sözleriniz yanlış anlaşılabilir acelece düşünmeden konuşma yapabilir ve olumsuz etkilenebilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız işleri olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde Güneş Venüs kavuşumu burcunuzda oluşacak. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi insanlara ulaştırmak için sunum hazırlayabilir ve kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışabilir ve güzel sonuçlar alabilirsiniz. Cuma günü ay başak burcuna geçiyor. Hesaplamalar, düzenlemeler ve ayrıntılı işler için uygundur. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyacak ve hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Pazar günü karşıt burcunuzda dolunay gerçekleşiyor. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 1-7 ekseninizde oluşacak. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık konularında aldanma, yanılgı ve kafa karışıklığı sizi etkileyebilir. İkili ilişkinizi ve evliliğinizi idealize edip farklı konumlayabilir ve gerçeklerden uzaklaşabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya yengeç burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü ticari işlerinizle ilgili orjinal fikirler üretebilir ve kişisel refah ve mutluluğunuzu inşaa edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak ve yeni oluşumlar için harekete geçeceksiniz. Salı günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir yardıma ihtiyacı olanlar için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda gücünüzü olumsuz yönde sizi yoracak ve üzecek şekilde kontrol tutkusu ile kullanabilirsiniz. Çarşamba günü fikirlerinizi eyleme geçirmekte zorlanacaksınız. İdealist ve gerçekçi olmayan yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde sabırsız ve heyecanlı başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerle ilgili yasak işlerinizde olumsuz etki yaratabilir. Perşembe günü finansal anlamda fırsatlar ve şansları iyi kullanamayabilirsiniz. Cuma günü ay başak burcunda düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde Güneş ve Venüs kavuşacak. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ayrıca yönetselliğinizi yansıtacak yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde beklentilerinizin gerçekleşmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde aldanma ve yanılgılara karşı dikkatli olmalısınız. Sağlık ve hastalıklar konusunda bel, böbrekler, şeker hastalığı sizi olumsuz etkileyebilir. Uzun süre kapalı yerde çalışmaktan yorulup sıkılabilir ve açık havaya çıkmak isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Ailemiz, sevdiklerimiz eskiye duyduğumuz özlem önem kazanacak. Pazartesi günü ticari işlerinizde orjinal fikir ve projeler üretebilir ve bunları kullanabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için sistem ve disiplin kurmak için harekete geçebilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle çalışacak ve yeni projeler üreteceksiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda kontrolü elden bıraktığınız için zorlanabilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanacaksınız. İkili ilişkilerde aceleci tez canlı ve yeni başlangıçlarda bulunmak isteyen bir tarz benimseyebilirsiniz. Zihniniz harekete geçmek için sezgisel olarak daha yoğun olarak ifadede bulunabilir. Perşembe günü süre gelen bir davanız varsa bu konuda istediğiniz sonucu almakta sorun yaşayabilirsiniz. Cuma günü ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerde çalışabilirsiniz. Güneş Venüs kavuşumu sabah saatlerinde kesinleşecek. Arkadaşlar ve sosyal çevrede birlikte iş yapabilirsiniz. Yeni başlangıçlarda bulunabilir ve yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda olaylar açığa çıkacak ve görünür olacak. Aldanma, yanılgı ve olayları ve insanları aşırı idealize etmek hayal kırıklığı getirebilir. Hobilerinizi büyütüp meslek haline getirebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Aşk ve ilişkilerde denge kurmak ve ilişkiler yoluyla hayatı deneyimlemek önem kazanacak.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Sizin alışık olduğunuz duygu durumunda sevdiklerinizi önemsemek onlarla birlikte zaman geçirmek onları beslemek korumak ve kollamak gündeminizde olacak. Pazartesi günü ticari işlerinizde orijinal fikirler ve sıra dışı projeler üretebilir hayatınıza entegre edebilirsiniz. Yeni fikirler ve projeler için sistem ve disiplin kurmak için harekete geçebilirsiniz. Salı günü yurt dışı işlerinizi salgın hastalık nedeniyle başka yol ve yöntemler izleyerek yürüteceksiniz. İkili ilişkilerde gücün olumsuz kullanımını deneyimleyebilirsiniz. Partnerinizi kontrol etmek ve davranışlarına müdahale sizi yorabilir. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımınız için kuaföre gidebilir saçlarınızı kestirebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Ortaklık kurma konusunda istediğiniz şartları elde edemeyebilirsiniz. Perşembe günü ayın ay düğümleri ile uyumlu açıları kadersel etkiler altında olduğunuzun bir göstergesi olacaktır. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlar konusunda beklentilerinizin altında bir gelir elde edebilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Güneş Venüs’le kavuşacak. Sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, kendi öz değerimizi yansıtma, estetik ve güzellik, sanat, hayattan aldığımız hazlar konusunda olumlu sonuçlar elde edeceğiz. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Zihinsel olarak unutkan, dalgın ya da beklentilerimizin gerçekleşmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Pazar günü terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde uyum, denge, huzur önem kazanacak. Evinizi ve yerleşim yerinizi güzelleştirmek için çalışabilir yenilikler yapabilirsiniz. İş hayatı ve eviniz arasında dengeyi sağlayarak huzurunuzu koruyabilirsiniz. Aldanma, yanılgı ve unutkanlıklara karşı dikkatli olmakta yarar olacak.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Ailemiz, sevdiklerimiz, milli ve manevi değerler önem kazanacak. Pazartesi günü kredi, borç, alacak, nafaka, vergi ve ödemeler konusunda yeni ödeme planları veya sistemleri bulacak ödeme konularında listeleme yapacaksınız. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde arkadaşlıklarınızı daha sağlam temellere dayandırmak için sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü eşinizin, ailenizin ya da varsa ortağınızın parasını yönetebilir ya da kullanabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde değişim ve dönüşüm için kendinizi hazır hissetmeyeceksiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Sahnede olmak, yönetsellik ve hayatın tadını çıkarmak sizi mutlu edecek. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. İkili ilişkilerde ya da evliliğinizde sorunlar yaşayabilirsiniz. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük olarak değerlendirebilirsiniz. Cuma günü ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilir ve hesaplamalar için çalışabilirsiniz. Güneş Venüs’le sabah saatlerinde kavuşacak. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama alanında yeni fikirler ve projeler üretebilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Zihinsel olarak dalgınlıklara, aldanmalara ve yanılgılara açık olacağınız bir zaman dilimi. Pazar günü terazi burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizi 3-9 ekseninizden etkileyecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde dengede olmak isteyeceksiniz. Terazi burcu kararsızlık karar almada sorunlarla ilişkilendirilmesine rağmen netlik sağlamak için çaba gösterebilirsiniz. Aldanma, yanılgı ve karar almada sorunlara dikkat etmelisiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Ailemiz, sevdiklerimiz, milli ve manevi değerler önem kazanacak. Pazartesi günü ticari işlerinizle ilgili benzersiz ve sıra dışı orijinal fikirler ve projeler üreteceksiniz. İş hayatı ve kariyerinizde sistem ve disiplin kurmak için harekete geçeceksiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi gücü kontrol tutkusu ve kendi dediğinde diretmek olarak uygularsanız hüsrana uğrayabilirsiniz. Risk almamak daha uygun olacaktır. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı yaptırmak için kuaföre gidebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Fikirleriniz ve düşünceleriniz ütopik gelebilir uygulamaya ve hayata geçirmekte kararsız kalabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar yön değişikliğine gitmenize neden olabilir. Perşembe günü ayın ay düğümleri ile uyumlu açısı hayatınızda kadersel değişiklikler yaşamanıza neden olabilir. Gündelik işlerinizi yerinize getirirken olaylar ve durumları abartılı olarak değerlendirebilirsiniz. Cuma günü ay başak burcuna geçecek. Sabah saatlerinde Güneş Venüs’le kavuşacak. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda güzel fırsatlar elde edebilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi ifade ederken elleriniz ve kollarınızla hareket edebilir ve hararetli konuşabilirsiniz. Aldanma, yanılgı ve beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü terazi burcunun 8.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Kendi kazandığınız para alanından daha önce yapmış olduğunuz başvuruların sonucunu alabilirsiniz. Yeni gelir kaynakları elde etmek için karar alabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirlerden ziyade kendi öz kaynaklarınıza önem vermek isteyeceksiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda hızlı sonuçlar almak alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek isteyeceksiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Ailemiz, sevdiklerimiz, milli ve manevi değerler önem kazanacak. Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla yeni fikirler bulabilir iş yapma biçiminizde yeni yollar uygulayabilirsiniz. Salı günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Kendinizi daha fazla ön plana çıkarmak isteyebilir ve yönetselliğinizi ortaya koymak sahnede olmak ve hayatın tadını çıkarmak hoşunuza gidecek. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar yön değişikliğine gitmenize neden olabilir. Perşembe günü ayın ay düğümleri ile uyumlu açıları sizi kadersel değişiklikler yaşamanıza neden olabilir. Spekülatif kazançlar konusunda risk almak size borsa şans oyunlarında kayıp getirebilir. Cuma günü ay başak burcuna geçiyor. Sabah saatlerinde koç burcunda Güneş Venüs’le kavuşacak. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sevgi paylaşımında güzel zamanlar yaşayabilirsiniz. İki iyicil gezegenin kavuşması sizi olumlu etkileyecek. Ortaklık yapmak için harekete geçebilir ya da danışmanlık vermek için araştırma yapabilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi ifade ederken yüksek sesle ve ellerinizi kollarınızı kullanarak iletişimde bulunabilirsiniz. Pazar günü terazi burcunun 8.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay burcunuzda gerçekleşeceği için 1-7 ekseninizden etkileneceksiniz. Ben sen ekseni olarak nitelendirdiğimiz bu eksende İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında karar vereceksiniz. Olayların ve durumların sizi nasıl etkilediğini düşünebilir ona göre karar alabilirsiniz. İkili ilişkilerde anlaşma, barışma ve uzlaşma gündeminizde olacak. Aldanma, yanılgı ve hayal kırıklığına karşı dikkatli olmalısınız.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Ailemiz, sevdiklerimiz, milli ve manevi değerler önem kazanacak. Pazartesi günü çocuklarınızla birlikte zaman geçirebilir ve farklı oyunlar oynayarak ya da spor yaparak birlikte eğlenebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, vergi ve ödemeler konusunda yapılandırma yapmak için başvurabilirsiniz. Salı günü hobilerinizi meslek haline getirmek için tasarımcı hayal gücü ve ilhamdan yararlanabilirsiniz. Kardeşlerinizle aranızda güç savaşları yaşanabilir ve kontrol arzusu ile gücü kötü kullanmasanız iyi edersiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak, organizasyon yeteneğinizi kullanarak aktiviteler yapmak ve saç bakımı yaptırmak için kuaföre gidebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü aile bireylerinizle iletişiminizde abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Cuma günü ay başak burcuna geçecek. Sabah saatlerinde Güneş Venüs’le koç burcunda kavuşacak. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ve iş arkadaşlarınızla birlikte işlerinizi istediğiniz gibi halledeceksiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Aldanma, yanılgı, dikkat dağınıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü terazi burcunun 8.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Arkanızdan dönen işler, gizli düşmanlarınızın yaptığı davranışlar ve dedikodular ortaya çıkacak. Dolunayın ışığı bunları aydınlatacak. Uzun süre kapalı yerlerde geçen çalışmalardan dolayı sıkılıp bunalmış olabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Bel, böbrek, şeker hastalığı gibi konularla ilgili sıkıntı yaşayabilirsiniz. Dolunay an haritasında akrep yükseldiği için gizli gerçekler ortaya çıkabilir sansasyonel olaylar ortaya dökülebilir.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Ailemiz, sevdiklerimiz, milli ve manevi değerler önem kazanacak. Pazartesi günü ticari işlerinizle ilgili orijinal fikirler ve projeler üretebilir ve bunları hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Salı günü aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre etmekte zorlanacaksınız. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçecek. Kendinizi sahnede olmak, hayatın tadını çıkarmak isterken neşeli, canlı ve iyimser hissedebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü eğitim alma ya da verme konusunda fırsatları ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cuma günü ay başak burcuna geçecek. Sabah saatlerinde Güneş Venüs’le koç burcunda kavuşacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeni flört fırsatı elde edebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek meslek haline getirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi risk alarak karlı sonuçlar elde edebilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi ifade ederken yüksek sesle ve el kol hareketleri yaparak ifade edebilirsiniz. Pazar günü terazi burcunun 8.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde karar vermeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir.  Bazı arkadaş gruplarından ayrılma kararı verebilirsiniz. Aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı ve dalgınlık gereği bazı durumları yanlış anlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte iş yapma kararınızı tekrar gözden geçirmeniz yerinde olur.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Ailemiz, sevdiklerimiz, milli ve manevi değerler önem kazanacak. Pazartesi günü fikirleriniz ve söylemleriniz farklı ve sıra dışı olarak nitelendirilebilinir. Kendi kazandığınız para alanında yatırım yapmak ve yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Salı günü iletişim ve sosyal medyada daha fazla yer almak için blog yazabilir ya da web sitesi açabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için değişim ve dönüşümü içselleştirmeniz gerekecek. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Sahnede olmak, yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi göstermek önem kazanır. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İletişim kurma konusunda aceleci ve kararsız yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında bazı beklediğiniz nakit akışları istediğiniz ölçüde büyük olmayabilir. Cuma günü ay başak burcuna geçecek düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde Güneş Venüs’le koç burcunda kavuşacak. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirip güçlendirebilirsiniz. Sevgi paylaşımını ailenize yayabilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü terazi burcunun 8.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. İş hayatı ve kariyerinizde daha önceki eylemleriniz sonuçlanacak. Verdiğiniz teklifler ve iş fırsatları ile ilgili sonuçlanma yaşayabilirsiniz. Çalışansanız yeni iş teklifleri ve fırsatları elde edebilirsiniz. Bir kaç firma arasında karar vermeniz ve seçim yapmanız gerekebilir. İş hayatınız ve ev hayatınız arasında denge kurmanız ve özel hayatınıza da gereken önemi vermeniz sizi daha mutlu edecektir.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Ailemiz, sevdiklerimiz, milli ve manevi değerler önem kazanacak. Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında ani para girişleri ve çıkışları yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler konusunda flörtünüzü daha ileri aşamaya taşımak ve sağlamlaştırmak adına harekete geçmek isteyeceksiniz. Salı günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üretebilirsiniz. Arkanızdan dönen dolapları ve gizli düşmanların yaptıkları sizin canınızı sıkabilir. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak, kendinizi göstermek ve organizasyonlar yaparak neşeli ve canlı bir gün geçirmek isteyebilirsiniz. Saç bakımı için kuaföre de gidebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ani meydana gelen olaylar ve durumlar yön değişikliğine gitmenize neden olabilir. Kişisel refah ve mutluluğunuz için çaba gösterecek ve yeni şeyler üretmek isteyeceksiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde abartılı tepkiler ve tavırlar sergileyebilirsiniz. Cuma günü ay başak burcuna geçiyor. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilir hesap kitap işlerini bitirebilirsiniz. Sabah saatlerinde Güneş Venüs kavuşumu koç burcunda gerçekleşecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba ilişkilerinde güzel gelişmeler ve yeni başlangıçlarda bulunmak isteyeceksiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi yüksek sesle eller ve kollarla hararetle konuşurken bulabilirsiniz. Pazar günü terazi burcunun 8.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 3-9 ekseninizden etkileyecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında daha önceki çalışmalarınız sonuçlanacak. Süregelen bir davanız varsa sonucunu alabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizde salgın hastalık nedeniyle yaşanan sorunları çözmek için yurt içinde daha fazla faaliyet gösterme kararı alabilirsiniz. Eğitim verme konusunda harekete geçebilir sosyal medyada ve daha fazla yer almak isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Ailemiz, sevdiklerimiz, milli ve manevi değerler önem kazanacak. Pazartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirmek ve daha da sağlamlaştırmak için harekete geçeceksiniz. Salı günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni başlangıçlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak toplumsal yarar gösteren çalışmalar için dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. Bu örgütlerdeki hizipler ve güç savaşları sizin gibi hümanist bir insanı rahatsız edebilir. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Sahnede olmak hayatın tadını çıkarmak neşeli ve eğlenceli zamanlar geçirmek hoşunuza gidecek. Saç bakımı için kuaföre gidebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanabilirsiniz. Sorumluluk ve yükümlülükler yerine getirilmek için sizi bekliyor olacak. Perşembe günü bilinç altınızı korkulardan arındırmak için eğitim almayı düşünebilirsiniz. Cuma günü ay başak burcuna geçiyor düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilir evinizi temizleyebilir bahar temizliğine kalkışabilirsiniz. Cuma günü Güneş ve Venüs koç burcunda kavuşacak. Kendi kazandığınız para alanında yeni başlangıçlar yeni projeler risk almak ve heyecanlı dürtüsel olarak yenilik hevesi sizi mutlu edecek. Cumartesi günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi yüksek sesle hararetli bir şekilde konuşurken ve elleriniz ve kollarınızla jest yaparken bulabilirsiniz. Aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma ve dalgınlık sonucu hatalı karar alabilirsiniz. Pazar günü terazi burcunun 8.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda daha önce yaptığınız eylemlerin sonucunu alacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek isteyebilirsiniz. Kredi almak için başvuru yaptınızsa onun sonucunu alabilirsiniz. Aldanma, yanılgı ve dalgınlık yaşayabilir karar sürecinizi olumsuz etkileyebilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin