22-28 Şubat 2021 Haftalık Yorumlar ve Başak Burcunda Dolunay

22-28 ŞUBAT HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta 23 Şubat Salı günü Güneş 3derece 09’ dakikada olduğu zaman diliminde Güneş Fomalhaut sabit yıldızı ile kavuşacak. Ay ise sirius yıldızı ile kavuşum yapacak. Sirius yıldızı 14 derece yengeç burcunda oluşur. Dolayısıyla bu gün spiritüel çalışmalar için, şifa olumlama, vizyon, dilek, istek ve hayallerin gerçekleştirilmesi için yapılacak çalışmalar için uygundur. Bu hafta 27 Şubat’ta saat 11:17’de dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Ay başak burcunun 8.derece 57’dakikasında, Güneş balık burcunun 8.derece 57’dakikasında yer alacak. Dolunayın size etkilerini aşağıda yazdım  okuyabilirsiniz. 26 Şubat Cuma günü Venüs yüceldiği balık burcuna geçecek. Parayı kazanma ve kullanma, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkiler, kendi öz değerimizi yansıtma, estetik ve güzellik, sanat konularında olumlu gelişmeler altında olacağız.  Gezegen hareketlerinin burçlarınıza olan etkisinden bahsedecek olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz Pazartesi günü aile bireylerinizle iletişiminizde anlayışlı merhametli ve affedici tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları yaşayabilirsiniz. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saç bakımı ve güzellik bakımı için kullanabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde güç savaşları, manüplasyon, kontrol arzusu yaşayabilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde gelir durumunuzu düzeltmek amacıyla yeni projeler elde etmek için çaba göstereceksiniz. Cuma günü Venüs balık burcuna geçiyor. Parayı kazanma ve kullanma, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik ve güzellik, hayattan aldığımız hazlar, balık burcu doğasında sergilenecek. Plütonik ilişkilere çekilebilirsiniz. Sevgiyi gösteremediğinizi düşünebilir siz de sevgi göremediğinizi söyleyebilirsiniz. Kişiliğinizi tarzınızı tavrınızı yansıtırken orijinal yöntemler kullanacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Cumartesi günü maddi ve manevi anlamda büyüme ve gelişme elde etmek için kadersel olumlu etkiler altındasınız. Dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Gündelik işler, iş arkadaşları, hizmet, sizin için çalışan kişilerle ilişkiler, sağlık konularında size hizmet etmeyen konuları eleyecek ve kendinizi yeniden düzenleyeceksiniz. Diet, spor ve dengeli beslenme konularına ilgi gösterebilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek ve korkularınızdan arınmak önem kazanacak. Pazar günü beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü arkadaşlar sosyal çevre ilişkilerinizde iletişiminizi arttırabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak yardıma ihtiyacı olanlara maddi ve manevi yardım edebilirsiniz. Fiziksel görünümünüzde değişiklik yapmak ve farklı bir stil tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saçlarınızla ilgili bakım işlemleri yapabilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda istediğinizi gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Perşembe günü salgın hastalık nedeniyle yurt dışı ilişkilerinizi başka yol yöntem ve uygulamalarla yürütmek için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı farklı yansıtacaksınız. Orijinal ve sıra dışı yöntemler kullanabilirsiniz. Venüs balık burcuna geçiyor. Arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızda merhametli, affedici, arabulucu, empatik tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Arkadaş grubunuzdan bir kişiyle flört edebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme gelişme elde etmek için kadersel olumlu etkiler altındasınız. Dolunay sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Sevgi aşk ve ilişkilerinizde ilişkinizi düzenlemek eksiklerini gidermek için çalışacaksınız. Hobilerinizi meslek haline getirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar alanınızda riskli işlemler yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde dernek ve klüplere üye olabilir toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde fazla mükemmelliyetçi olmamakta yarar olacak. Hiç kimse mükemmel değildir. Elinizden gelenin en iyisini yaptığınız zaman mutlu olursunuz. Pazar günü eğitim ve yayıncılık konularında çalışmalarda bulunabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çaba gösterebilirsiniz. Arkanınzdan dönen gizli işleri ve dedikoduları duyacaksınız. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saç bakımı ve diğer bakımlarla ilgili işlemler yapabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda güç savaşlarına girebilirsiniz. Kontrolcü tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını kullanma ya da yönetme konusunda fırsat elde edeceksiniz. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Venüs balık burcuna geçiyor. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretebilirsiniz. Kadınlara yönelik işlerde ve sektörlerde çalışabilirsiniz. İş hayatınızdan tanıdığınız bir kişiyle flörtt edebilirsiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde etmek için kadersel olumlu etkiler altındasınız. Dolunay sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde düzenlemeniz gereken konuların üzerinden geçeceksiniz. Ev ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. İş hayatınız ve ev hayatınız arasında denge kurmalısınız. İş hayatınıza önem verip evinizi ihmal etmemelisiniz. İki buçuk yıldır zorlandığınız para ve iş konuları artık daha rahat çözebilir konuma geldiniz. Pazar günü arkadaşlarla birlikte zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Teknolojik yöntemlerle bunu yapabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Milli ve manevi değerlerimiz, ailemiz, eşimiz, dostumuz onların dertlerine çözüm bulmak onları korumak ve kollamak, manevi destek vermek önemli olacak. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saç bakımı yapmak ya da diğer kişisel bakımlarla uğraşmak uygundur. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güç savaşları yapabilir kendi istediklerinizin olmasında diretebilirsiniz. Perşembe günü arkadaş çevrenizden bir kişiyle ortaklık yapmayı düşünebilirsiniz. Cuma günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı farklı yansıtacaksınız. Orijinal ve sıra dışı yöntemler kullanacaksınız. Venüs balık burcuna geçiyor. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama konularında akışta kalmak evrenle bütünleşmek bırakmak ve ilahi adalete güvenmek yaklaşım tarzınız olacak. Yurt dışından tanıştığınız ya da yurt dışında yaşayan bir kişiyle sanal alemden flört edebilirsiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde etmek için kadersel olumlu etkiler altındasınız. Dolunay sizi 3-9 ekseninden etkileyecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde düzenlemeniz tasnif etmeniz işlerinizle ilgili ayrıntılı çalışmalar yapacaksınız. Yurt dışı işler salgın hastalık nedeniyle istediğiniz ölçüde gitmediği için işlerinizi yurt içine aktarabilir ya da ağırlığı yurt içine verebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilişkilerinizi daha iyi hale getirmek için çaba gösterebilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde duygusal olarak kendinizi değişim ve dönüşüme hazır hissedeceksiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Haftaya ay yengeç  burcunda başlıyoruz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizi ve eşinizi dengede tutacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saçlarınız için bakım yapabilir ya da diğer kişisel bakımlar için güzel bir zaman dilimi değerlendirebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde aşırı kontrolcü ve patronvari tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre etmek için harekete geçeceksiniz. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak önlem almakta yarar olacak. Venüs balık burcuna geçiyor. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda olumlu etkiler altında olacaksınız. Ezoterik ve metafizik konularla ilgili eğitim almak isteyebilirsiniz. Bu konuda kitaplar okuyabilirsiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme elde etmek için olumlu kadersel etkiler altındasınız. Dolunay sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Kendi kazandığınız para alanında gerekli düzenlemeleri yapacak harcamalarınızı düzene sokacaksınız. Yeni gelir kaynakları elde etmek için çaba göstereceksiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara bunu yansıtacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın hakları konusunda hakkaniyet ve adaletli davranacaksınız. Pazar günü beklentilerinizin gerçekleşmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde duygularınızla iradenizi bir arada dengede kullanacaksınız. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saç bakımı ya da diğer kişisel bakımları yapabilirsiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde kontrolcü ve manüplatif tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Perşembe günü hayatınızda değişim ve dönüşümü uygulamak için sistematik ve disiplinli olarak harekete geçeceksiniz. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Venüs balık burcuna geçiyor. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Duygularınızı ifade ederken kendinizden çok partnerinize önem vereceksiniz. Akışta kalmak ve sevgi enerjisi sizi mutlu edecek. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme elde etmek için olumlu kadersel etkiler altındasınız. Dolunay sizi 1-7 ekseninizden etkileyecek. Burcunuzda gerçekleşecek dolunayla ikili ilişkiler ve evliliğinizde düzenlenmesi gereken konuları masaya yatırabilir ve harekete geçebilirsiniz. Sevgi ve merhametle olaylara yaklaşarak çözümcül tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Her iki taraft da hatalarını konuşacak ders alacak ve çözüm yolları geliştirecek. Sağlığınızla ilgili diet, spor, dengeli beslenmeyi tercih edebilirsiniz. Dolunaylar bırakma dönemidir. Sigara, alkol vs. Gibi zararlı alışkanlıklarınız varsa onları bırakabilirsiniz. Pazar günü ortaklık konusunda beklentilerinizin gerçekleşmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. İkili ilişkiler ve evliliğinizle ilgili olarak yaralarınızı sarmak isteyecek ancak tam anlamıyla başarılı olamayacaksınız. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saç bakımı ve diğer kişisel bakımlarla ilgilenebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde manüplatif ve baskıcı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü kredi, borç, vergi ve ödemeler konusunda zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Cuma günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı orijinal sıra dışı farklı yöntemler izleyerek yansıtacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Venüs balık burcuna geçiyor. Gündelik işlerinizi yürütürken, hizmet alanınızda ve çalışma arkadaşlarınızla birlikte kendinizden çok başkalarını düşüneceksiniz. Halka hizmet hakka hizmet fikriyle insanlara yardım etmek sizi mutlu edecek. Evcil hayvan alma kararı verebilirsiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme elde etmek için olumlu kadersel etkiler altındasınız. Dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Arkanızdan dönen gizli işleri öğreneceksiniz. Dedikodunuzun yapıldığını duyacaksınız. Gizli düşmanlarınızın yaptıkları olaylar önünüze gelecek. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Uzun süre kapalı yerlerde çalıştığınız için sıkılabilirsiniz. Bağırsak ve sindirim sistemi problemleri yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi düzenlemek için ayrıntıcı çalışmalar yapabilirsiniz. Ayaklarınızla ilglii problem yaşayabilirsiniz. Pazar günü danışmanlık verme taleplerini değerlendireceksiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Spekülatif kazançlar konusunda risk almak ve borsa ve hisse senedi, bitcoin sanal para konularında yatırım yapmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saçlarınızla ilgili bakımlar yapabilir ya da başka kişisel bakımlar kullanabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde kontrolcü, manüplatif ilişkiler devrede olabilir. Perşembe günü ikili ilişkilerde gerginlik enerjisi hakim olabilir. Cuma günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı orijinal ve sıra dışı olarak sevgi aşk ve ilişkilerde göstereceksiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Venüs balık burcuna geçiyor. Çocuklarınızla iletişiminizde sevgi dolu, merhametli tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme elde etmek için kadersel olumlu gelişmeler altında olacaksınız. Dolunay sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Arkadaşlar, sosyal çevre, dernekler ve klüpler, sosyal sorumluluk projeleri gibi alanlarda görev alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş yapabilirsiniz. İşinizde arkadaş çevrenizin olumlu etkisinden yararlanabilirsiniz. Ayrıntıcı ve düzenleyici çalışmalar yaparak hobilerinizi büyüterek iş alanına çevirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Evinizde tadilat tamirat düzenleme yapma kararı verebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken  farklı yol ve yöntem uygulama konusunda karar alacaksınız. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna gelecek. Saç bakımı için ya da diğer kişisel bakımlarda bulunmak için uygun bir zaman dilimi. Kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü uygulamakta güçlük çekeceksiniz. Perşembe günü iletişim ve sosyal medya alanında istediklerinizi tam olarak gerçekleştiremeyeceksiniz. Abartılı beklentileriniz olabilir. Cuma günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken orijinal ve sıra dışı yöntemler kullanacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Venüs balık burcuna geçiyor. Aile bireylerinizle iletişiminizi gelişirip güzelleştirebilir sevgi enerjisi yayabilirsiniz. Merhametli, affedici, bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme elde etmek için kadersel olumlu gelişmeler altındasınız. Dolunay sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. İş hayatı ve kariyerinizde düzenlemeniz gerekli konular üzerine odaklanacak ayrıntılı analizler yapacaksınız. Aile bireylerinizle ortaklığınız varsa bu ortaklığı sonlandırma kararı verebilirsiniz. İşle ilgili mükemmelliyetçi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Eleştirel tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınız varsa onun bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum mutluluk ve huzur içinde yaşayacaksınız. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı ve diğer kişisel bakımlarla ilgilenebilirsiniz. Değişim ve dönüşümü içselleştirmek ve hayatınıza entegre etmekte zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında beklentilerinizin karşılanmadığını göreceksiniz. Abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken orijinal sıra dışı farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Venüs balık burcuna geçiyor. İletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler, konularında güzel projeler üretebilir gelir elde edebilirsiniz. Cumartesi günü dolunay sizi 3-9 ekseninizden etkileyecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama konularında ayrıntıcı düzenleyici analitik işlemlerde bulunacaksınız. Salgın hastalık nedeniyle işlerinizi teknoloji kullanarak planlayacaksınız. Yurt içinde aynı işleri yapma ihtimalini araştırabilirsiniz. Sosyal medyada ya da internet ortamında daha fazla olmak için internet sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde gizli saklı konular ortaya çıkabilir. Pazar günü beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Sosyal medyada daha aktif olmak için internet sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık konularında çalışmalarda bulunabilirsiniz. Saçlarınıza bakım yapabilir ya da başka bakımları da deneyebilirsiniz. Arkanızdan dönen işleri, gizli düşmanların yaptıklarına isyan edeceksiniz. Perşembe günü gizli düşmanlarınızın üzerine kararlılıkla gideceğinizin kararını vereceksiniz. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Venüs balık burcuna geçiyor. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve bunu yansıtacaksınız. Cumartesi günü maddi ve manevi büyüme elde etmek için olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Dolunay sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ödemeniz gereken vergiler ya da krediler olabileceği gibi nafaka, miras gibi konulardan gelir elde edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında da yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışarak gelir-gider dengenizi kuracaksınız. Pazar günü beklentilerinizin yerine gelmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Haftaya ay yengeç burcunda başlıyoruz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sosyal medyada paylaşımlarınızı ilgi çekici ve farklı yapacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü Güneş fomalhaut sabit yıldızı ile ay yengeç burcunda sirius sabit yıldızı ile kavuşuyor. Spiritüel çalışmalar için şifa için olumlama ve dua, istek, vizyon için kullanabilirsiniz. Çarşamba günü ay aslan burcuna geçiyor. Saçlarınıza bakım yapabilir ya da kişisel bakım için farklı yöntemler uygulayabilirsiniz. Arkadaşlar sosyal çevre alanınızda manüplatif, güç savaşları, kontrol arzusu ile dolu kişilerle muhatap olabilirsiniz. Perşembe günü eski yaralarınızı sarmak için harekete geçeceksiniz. Arkanızdan dönen işler, dedikodu, gizli düşmanların sizi çekemesi gibi konular canınızı sıkacak ve onlarla uğraşacaksınız. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı farklı yöntem ve yollarla yansıtacaksınız. Venüs balık burcuna geçiyor. Sevgi aşk ve ilişkilerde paylaşımcı duygusal empatik ve kendinizinden çok karşınızdakini düşüneceksiniz. Cumartesi günü manevi ve maddi anlamda büyüme ve gelişme elde etmek için kadersel olumlu etkiler altında olacaksınız. Dolunay sizi 1-7 ekseninizden etkileyecek. İkili ilişkiler, evlilik, danışmanlık ortaklık konularında ayrıntıcı, titiz, eleştirel yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekecek. Bağırsak ve sindirim sisteminiz hassa olabilir. Diet, spor, dengeli beslenme konularına ilgi duyacak ve çalışacaksınız. Dolunay zamanında sigara, alkol gibi ya da fazla yemek yeme gibi bağımlılığınız varsa bırakabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek için estetik ve güzellik konularına ilgil duyabilir. Araştırabilir ve yaptırabilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin