23-29 Ağustos 2021 Haftası Gezegen Hareketleri ve Güneş Başak Burcunda

23-29 AĞUSTOS HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta 23 Ağustos Pazartesi günü güneş başak burcuna geçecek. Sistemli verimli ve disiplinli çalışmalar yapmak için kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı yansıtabilirsiniz. Venüs Satürn üçgen açısı ikili ilişkilerde uzun ömürlülük ve sadakati hayatınıza uygulayabileceğinizi göstermektedir. Çarşamba günü Merkür Neptün arasındaki karşıt açı, iletişim, eğitim, ticaret, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde aldanma, yanılgı ve aldatmalar, kafa karışıklığı ve belirsizlik altında karar alma getirebilir. Perşembe günü ikili ilişkilerde yara alabilir üzülebilirsiniz. Haftanın diğer gezegen hareketlerini burçlarınıza göre inceleyelim;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya balık burcunda başlıyorsunuz. Güneş başak burcuna geçiyor. Gündelik işler, çalışma arkadaşlarınız, sizin için çalışan kişiler astlarınızla ilişkilerinizde sistemli disiplinli analitik ve verimli çalışmalar yapabilirsiniz. Eleştirel ve mükemmelliyetçi yaklaşımlardan kaçınmak gerekecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde uzun ömürlülük ve sadakat konusunda güzel adımlar atabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani para girişleri elde edebilirsiniz. Harekete geçmekte isteksizlik duyabilirsiniz. Salı günü sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iletişim problemleri ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın sizin için yaptıklarını görecek ve hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Gece ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyecek spontane davranışlarda bulunacaksınız. Çarşamba günü iletişim konusunda karar alırken aldanma yanılgı ve aldatmalara karşı dikkatli olmalısınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde arkadaş gruplarınızda ciddi ve önemli kararlar alabilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkilerde yara alabilir ve üzülebilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili fikirleri olgunlaştırabilir ve geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz. Cuma günü sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olan kişilere yönelik sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilir maddi ve manevi yardımlarda bulunabilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçiyor. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı düşünebilir bu konuda adımlar atabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Cumartesi günü kendi kazandığınız para alanında ani gelişen olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü spiritüel konularda eğitim almak bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. İkizler burcunun gölge yönü olan dedikodudan uzak durmak gerekecek.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Güneş başak burcuna geçiyor. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda verimli ve analitik çalışmalar yapabilirsiniz. İlişkinizi sağlam temellere taşımak, uzun ömürlülük ve sadakat konularında ayağı yere basan konuşmalar yapabilirsiniz. Dış görünüşüzü değiştirerek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde harekete geçmekte isteksiz davranabilirsiniz. Salı günü spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları, bitcoin ve sanal para risk alarak zarar edebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda değişim ve dönüşümü hayatınıza geçirebilirsiniz. Gece saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı harekete geçmek ve spontane davranışlarda bulunmak isteyeceksiniz. Çarşamba günü ikili ilişkilerde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Karşınızdakinin davranışını yanlış anlayabilir ters davranabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkilerde yaralanmalara açık olabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için yapacağınız çalışmalarda toplantı, açıklama, duyuru yapabilirsiniz. Cuma günü iş hayatı ve kariyerinizde daha önceden değerlendirmediğiniz teklifi ve fırsatı tekrar gözden geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Fiziksel ve maddi güvence ihtiyacınızı düşüneceksiniz. Sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmek ve hayatın tadını çıkarmak sizi mutlu edecek. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar konusunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi yayma ve öğrenme gündeminizde olacak.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Güneş Pazartesi günü başak burcuna geçiyor. Aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul konularında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı sistematik ve verimli şekilde yansıtacaksınız. İkili ilişkilerde uzun ömürlülük ve sadakat gündeminizde olacak. Ani sürpriz beklenmedik gelişmeler ve olaylarla karşılaşarak yön değişikliğine gidebilirsiniz. Salı günü aile bireylerinizle anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Eleştirel ve mükemmeliyetçi tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma, kafa karışıklığı gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ya da kullanabilirsiniz. Gece saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı harekete geçmek ve spontane davranışlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü ev ve yerleşim yerinizle ilgili tadilat tamirat vb. Çalışmalarda aldanma yanılgı ve kararsızlıklara karşı dikkatli olmanızda yarar olacak. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirleriniz ile önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkilerde yaralanmalara açık olabilirsiniz. Ticari işlerinizde geleceğe yönelik projelerinizde toplantı yapabilir fikirlerinizi açıklayabilirsiniz. Duyuru ve tanıtım satış pazarlama konularında faaliyetler yürütebilirsiniz. Cuma günü yüksek öğrenim akademik çalışmalar konusunda daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Fiziksel ve maddi güvence ihtiyacınızı konuşabilir ve düşünebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Cumartesi günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı konusunda harekete geçebilirsiniz. Pazar günü iş hayatınız ve kariyeriniz için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikir ve projeler üretebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda olumlu etkiler altındasınız. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenme ve yayma konusunda istekli olacaksınız.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Güneş Pazartesi günü başak burcuna geçiyor. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, tanıtım satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Detaycı analitik ve verimli çalışmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde uzun ömürlülük ve sadakat konusunda konuşmalar yapabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkmayı düşünebilir sonra vazgeçebilirsiniz. Salı günü eğitim projeniz ertelenebilir ya da iptal olabilir. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda beklentilerinizin gerçekleşmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Gece saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz. Spontane davranışlarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü kardeşleriniz ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar, aldanmalar, kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda sistem ve disiplin kuracaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkilerde yara alabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili yeni fikirler ve projeler üretebilir bunların duyurusunu yapabilirsiniz. Cuma günü miraslarla ilgili şanslı sonuçlar elde edebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Fiziksel ve maddi güvence ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Cumartesi günü harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek isteyeceksiniz. Pazar günü yurt dışı seyahatlere çıkmak isteyebilirsiniz. Ortaklık yapma konusunda teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz . Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Merak duygusuyla bilgiyi öğrenme ve yaymayı isteyebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Güneş Başak burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında sistemli ve verimli çalışmalar yapabilirsiniz. Yatırım yapma konusunda karar alabilirsiniz. İkili ilişkilerde uzun ömürlülük ve sadakat gündeminizde olacak. İş hayatınız ve kariyerinizde sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Terfi, transfer ya da farklı sektörlerde çalışma konularında fırsatlar elde edebilirsiniz. Salı günü kendi öz değerinizi yansıtmak konusunda başkaları ile fikir birliği olma konusunda sorun yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü hayata geçirebilirsiniz. Gece saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyebilir istediklerinizin hemen gerçek olmasını dileyebilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında yeni iş anlaşmaları ve sözleşmeleri imzalarken aldanma, yanılgı ve dolandırıcılıklara karşı dikkatli olmanız gerekecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde daha önceden yapmadığınız görev ve sorumlulukları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Perşembe günü ikili ilişkiler ve duygusal konularda yaralanmalara açık olabilirsiniz. Yeni planlarınızı ve projelerinizi duyurabilir ve eyleme geçirmek konusunda istekli olabilirsiniz. Cuma günü danışmanlık yapma konusunda teklifler alabilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Fiziksel ve maddi güvence konusunda düşünebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü ortaklık kurma konusunda koşulları test etmeniz ve şartları iyice düşünmeniz gerekebilir. Harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Güneş burcunuza geçecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı verimli ve hizmet odaklı yansıtacaksınız. İkili ilişkilerde uzun ömürlülük ve sadakat gündeminizde olacak. Harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek için içsel olarak hazır hissedemeyebilirsiniz. Salı günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. İkili ilişkilerde aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı ve belirsizlik altında karar alma sorunları yaşayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi güçlü kararlar alacaksınız. Gece saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket edebilir spontane davranışlarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü iletişim alanında aldanma ve yanlış anlaşılmalara açık bir gün olacak. Gündelik işlerinizi yaparken sistem ve disiplin kuracaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Perşembe günü duygusal yaralanmalara açık olabilirsiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, projelerinizi ve yeteneklerinizi insanlara sunabilir ve geleceğe yönelik olumlu adımlar atabilirsiniz. Cuma günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Fiziksel ve maddi güvence ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendinizi ve hedeflerinizi anlatan bir sunum hazırlayabilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirerek gelir elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenme ve yayma gündeminizde olacak.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi Güneş Başak burcuna geçecek. Verimli ve sistematik çalışmalar yapabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken daha geri plandan perde arkasından harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkilerde uzun ömürlülük ve sadakat gündeminizde olacak. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Duygusal olarak harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek için hazır hissetmeyebilirsiniz. Salı günü iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken iş arkadaşlarınızla ilgili beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde değişim ve dönüşümü uygulayacaksınız. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı harekete geçmek ve spontane davranışlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü arkanızdan yapılan dedikoduları duyabilirsiniz. Aldanma, yanılgı ve kandırılmalara açık olabilirsiniz. Dikkatli olmakta yarar olacak. Spekülatif kazançlar konusunda daha önceden yapmadığınız görev ve sorumlulukları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Perşembe günü duygusal yaralanmalara açık olabilirsiniz. Geleceğe yönelik fikirlerinizi ve projelerinizi açıklayabilir bu konuda eylem planları oluşturabilirsiniz. Cuma günü çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde eğlenceli ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Fiziksel ve maddi güvence ihtiyacınızı sorgulayacaksınız. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Cumartesi günü hobilerinizi meslek haline getirmek isterken zorlanacaksınız. Spor yapmak ve enerjinizi boşaltmak size iyi gelecek. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenme ve yayma gündeminizde olacak.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi güneş başak burcuna geçiyor. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için verimli çalışmalarda bulunabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde analitik çalışmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde uzun ömürlülük ve sadakat konuları gündeminizde olabilir. İkili ilişkilerde ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Duygusal olarak harekete geçmek kendinizi göstermek ve duruş sergilemek için kendinizi hazır hissetmeyebilirsiniz. Salı günü arkadaş çevrenizde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ilişkilerinizi geliştirip güçlendirebilirsiniz. Gece saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı harekete geçmek ve spontane davranışlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla iletişiminizde aldanma, yanılgı, aldatma, belirsizlik altında karar alma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde daha önceden yapmadığınız görev ve sorumluluklarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Perşembe günü duygusal olarak yaralanmaya açık olabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortak iş yapmak için güçlü ilişkiler kurabilirsiniz. İşlerinizle ilgili planlama yapabilir duyurular ve tanıtım satış pazarlama aktiviteleri için uygun zaman dilimi. Cuma günü ailenizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Maddi ve manevi olarak büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Fiziksel ve maddi güvence ihtiyacınız konusunda sorgulamada bulunabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Cumartesi günü ortaklık kurma konusunda ani çıkan fırsatları değerlendirmek için şartları araştırabilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenme ve yayma gündeminizde olacak.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Güneş başak burcuna geçiyor. İş hayatı ve kariyerinizde verimli ve sistematik çalışmalarda bulunabilirsiniz. İkili ilişkilerde uzun ömürlülük ve sadakat konularında konuşmalar yapabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla birlikte ani sürpriz güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü yapacağınız toplantı anlaşma ve sözleşme konularında dikkatli olmakta yarar olacak. Aldanma, yanılgı ve dolandırıcılıklara açık olabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için araştırmalarda bulunabilirsiniz. Gece saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyebilir spontane davranışlarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde iletişim, toplantı, taleplerde bulunma konularında harekete geçerken aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı ve belirsizlik altında karar alma durumunda kalabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güçlendirmek isteyeceksiniz. Perşembe günü ikili ilişkilerde yara almaya açık olabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde geleceğe yönelik projelerinizi ve fikirlerinizi uygulamaya geçirebilirsiniz. Cuma günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Hayatın tadını çıkarmak gezmek ve eğlenmek isteyeceksiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Cumartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşıp yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazar günü aile üyeleriyle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenme ve yayma gündeminizde olacak.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü güneş başak burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama konularında verimli ve analitik çalışmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerde uzun ömürlülük ve sadakat gündeminizde olacak. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları ani kazanç elde edebilirsiniz. Salı günü yurt dışı işler yabancılarla ilişikler konusunda aldanma, yanılgı ve dolandırılmaya karşı bir etki var. Dikkatli hareket etmekte yarar olacak. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Gece saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek ve istediklerinizin olmasında diretmek konusunda tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Çarşamba günü hukuksal konularda yanlış anlaşılmalar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Perşembe günü ikili ilişkilerde duygusal yaralanmalara açık olabilirsiniz. Geleceğe yönelik projelerinizi ve fikirlerinizi gün yüzüne çıkarabilir duyurabilir ve hayata geçirmek için eylem planlarını oluşturabilirsiniz. Cuma günü kendi kazandığınız paranın bir bölümünü biriktirebilir yatırım amaçlı kullanabilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Fiziksel ve maddi güvence ihtiyacınızı sorgulayacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Yurt dışı işlerde e-ticaret gibi uzaktan elektronik yöntemleri kullanarak sistem kurabilirsiniz. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenme ve yayma konusunda çalışmalarda bulunabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Güneş başak burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda sistem ve disiplin kurmak için harekete geçebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda aldanmalalara, yanılgılara ve dolandırıcılıklara karşı dikkatli olmalısınız. Gece saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz. İsteklerinizin derhal olması konusunda aceleci tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Çarşamba günü ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlar konusunda beklentilerimizin gerçekleşmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabiliriz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu oluşturmak için sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Perşembe günü ikili ilişkilerde yara alabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeme konusunda değişim ve dönüşümü hayatınıza geçireceksiniz. Cuma günü daha önce değerlendirmediğiniz bazı teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Fiziksel ve maddi güvence ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Cumartesi günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle fikir ve projeler üretebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenme ve yayma konusunda çalışmalar yapabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Güneş başak burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık konularında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. İkili ilişkilerde uzun ömürlülük sadakat konusunda konuşmalar yapabilirsiniz. İletişim konusunda ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü ortaklık kurma konusunda araştırma yaparken aldanma, kandırılma ve dolandırılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Çarşamba günü ay düğümleri size kadersel olumlu etkiler sunuyor. Perşembe günü ikili ilişkilerde yaralanmalara açık olabilirsiniz. Danışmanlık yapma konusunda projelerinizi ve fikirlerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Cuma günü spiritüel konularda bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Fiziksel ve maddi güvence ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışacaksınız. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Merak duygusuyla bilgiyi öğrenme ve yaymayı isteyeceksiniz.

Siz de fikrinizi belirtin