23-29 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

23-29 KASIM 2020 HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta Merkür’ün 15 Kasım’daki yeni ay derecesini tetiklemesi nedeniyle iletişim, eğitim, ticari işler, tanıtım, satış ve pazarlama konularında gelişme kaydedebilirsiniz. 24 Kasım günü öğretmenler gününü kutlayarak sevgili öğretmenlerimizi anacağız. Bugün etkili olacak Merkür Neptün üçgen açısı nedeniyle kendilerine minnet ve şükranlarımızı sunacağız. Ayrıca tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yazınsal ve düşünsel eserler hazırlayabiliriz. İkili ilişkiler konusunda Venüs Uranüs karşıtlığı 27 Kasım Cuma günü kesinleşecek. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilir ve ilişkilerde ani kopuşlar yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak yeterince sevgi ve ilgi görmediğizi düşünebilirsiniz. 29 Kasım Pazar günü Neptün balık burcunda düz harekete geçmek için durağanlaşıyor. Neptün’ün düz harekete geçmesi burç bazında nasıl etki gösterecek okuyabilirsiniz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 23-29 Kasım haftası Pazar günü  Neptün düz hareketine dönmek üzere durağanlaşıyor. Neptün gerilemesi sizi 12.evinizden etkiliyordu. Arkadan dönen işler, dedikodu, uzun süre kapalı yerlerde geçen çalışmalar, bilinç altı, kişinin kontrolü dışındaki olaylar ve gizli düşmanların yaptıkları içeren konularda aldanma, yanılgı, sisler altında karar alma, yön belirlemede sorunlar ortadan kalkacak. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Manevi konularla ilgilenmek için olumlama yapmak, ibadet etmek yoga ve meditasyon gibi rutinlerle sakinlemek ve içe dönmek mümkün olacak. Yardıma ihtiyacı olanlar için maddi ve manevi destek verebilirsiniz. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü içselleştirerek hayatınıza entegre edeceksiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle farklı projeler üreterek bu alanda nakit akışınızı sağlayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kurarak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Perşembe günü kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için cesaret ve öncü bir şekilde harekete geçmek isteyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde zorlu kararlar vermeniz gerekebilir. Güç savaşları yaşayabilirsiniz. Cuma günü otorite figürlerinden destek ve ilgi göreceksiniz. Kendinizi engellenmiş kısıtlanmış ve baskı altında hissedebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde ortak kazançlar ve ortak gelirler alanında toplantı yapabilir ve kendi istediklerinizi kabul ettirmek konusunda olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda restleşme yaşayabilirsiniz. İlişkinize ara vermek ya da sonlandırmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni ilişkilere başlamak için uygun zaman diliminde değiliz. Cumartesi günü sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilir. Doğa yürüyüşüne çıkarak açık havada gezebilirsiniz. Pazar günü yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, dış ticaret pazarlama, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık konularında gelişme kaydedebilirsiniz. Bu alanlarda duyuru, reklam, satış ve pazarlama hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 23-29 Kasım haftası Pazar günü Neptün düz hareketine dönmek üzere durağanlaşıyor. Neptün gerilemesi sizi 11.evinizden etkiliyordu. Arkadaşlar, sosyal çevre, dernekler klüpler, işten elde edilen gelirler konusunda aldanma, yanılgı, yanlış anlaşılmalar, sisler altında karar alma, yön belirlemede sorunlar ortadan kalkacak. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık alanınızda anlaşma ve fikirlerinizin kabul görmesi olasılık dahilinde. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlara yönelik sosyal sorumluluk projesi oluşturabilir bu alanda çalışabilirsiniz. Salı günü yurt dışı işlerinizle ilgili pandemi nedeniyle aksayan ve istediğiniz noktada bulunmayan işlerinizi teknoloji kullanarak değiştirip dönüştürebilirsiniz. Yurt dışı seyahatler ve yabancılarla ilişkilerinizde toplantı programları kullanarak işlerinizi online sürdürebilirsiniz. İkili ilişkilerde ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilir, parnerinize karşı empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Dış ticaret ve pazarlama alanında reklam, duyuru vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü bilinçli yönlerinizle bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaraları saracaksınız. Perşembe günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif hissedebilirsiniz. Süregelen bir davanız bulunuyorsa bununla ilgili güç savaşları yaşayabilir beklentilerinizi yüksek tutabilirsiniz. Cuma günü otorite figürlerinden destek ve yardım görebilirsiniz. Ortaklık kurmak için farklı yol ve yöntemler izleyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda restleşme yaşayabilirsiniz. İlişkinize ara vermek ya da sonlandırmak durumunda kalabilirsiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde açık havaya çıkabilir birlikte zaman geçirebilirsiniz. Doğa yürüyüşleri yapmak ve açık havada zaman geçirmek sizi mutlu edecek. Pazar günü yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında büyüme ve gelişme elde edecek ve fikirlerinizi ve projelerinizi insanlara sunmak için çalışmalarda bulunacaksınız. Sistem ve disiplin kurmak olasılık dahilinde.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 23-29 Kasım haftası Pazar günü Neptün düz hareketine dönmek için durağanlaşıyor. Neptün gerilemesi sizi 10.evinizden etkiliyordu. İş hayatınız ve kariyerinizde aldanma, yanılgı, projelerin iptali, beklediğiniz işlerin gerçekleşmemesi, yön belirlemede sorunlar getiriyordu. Bu sorunlar ortadan kalkacak ve tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler ve teklifler üreteceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde anlaşma sağlayacak fikirlerinizi ve sözlerinizi uyum içinde karşılıklı anlayış dahilinde bildireceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler ve teklifler üreteceksiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yönetecek ve kullanacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda parlak fikirler üreteceksiniz. Bütçenizde öz kaynak oranınızı arttıracak yabancı kaynak ihtiyacınızı azaltacak çözümler uygulayarak mali disiplin uygulayacaksınız. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaraları saracak hem kendinizi hem onları şifalandırmış olacaksınız. Perşembe günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Cuma günü otorite figürlerinden yara aldığınız konularda destek ve ilgi göreceksiniz. Gündelik işlerinizde iş yapma biçiminizde kökten değişiklik yapmak isteyeceksiniz. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda restleşme yaşayabilirsiniz. İlişkinize ara vermek ya da sonlandırmak durumunda kalabilirsiniz. Cumartesi günü açık havada doğa yürüyüşleri yaparak zaman geçirebilirsiniz. Pazar günü ortak gelirler ve ortak kazançlar konusunda aileniz, eşiniz varsa ortağınızla fikir anlaşmazlığı yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında büyüme ve gelişme elde edecek ve fikirlerinizi ve projelerinizi insanlara sunmak için çalışmalarda bulunacaksınız.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 23-29 Kasım haftası Pazar günü Neptün düz hareketine dönmek için durağanlaşıyor. Neptün gerilemesi sizi 9.evinizden etkiliyordu. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, yurt dışı seyahatler, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı, yanılgı ve aldanmalar sona erecek. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve yeni fikirler üreteceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü çocuklarınızla iletişiminizde derin anlayışlı tavır ve davranışlar geliştireceksiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili istediğiniz gelişmeleri ve ilerlemeleri elde edemediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü ilişkinize uyguladığınızda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Hobilerinizi meslek haline getirip büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaraları saracaksınız. Perşembe günü kendinizi sinirli ve öfkeli ifade edebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Ortaklık kurmak için araştırma yapacak şartların ve diğer koşulların olumsuz yönleri ile karşılaşacaksınız. Cuma günü otorite figürlerinden yaralarınızı sarmak için destek ve ilgi göreceksiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi şans ve fırsat elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda restleşme yaşayabilirsiniz. İlişkinize ara vermek ya da sonlandırmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni bir ilişki başlatmak için de uygun zaman değil. Cumartesi günü açık havada geziler yapabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri sakinlemek ve kendinizi dinlemek için size huzur verecek. Pazar günü Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle derin konuşmalar yaparak ilişkinizi büyütüp geliştirebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 23-29 Kasım haftası Pazar günü Neptün düz hareketine dönmek için durağanlaşıyor. Neptün gerilemesi sizi 8.evinizden etkiliyordu. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda aldanma, yanılgı, sisler altında karar alma, yön belirlemede sorunlar ortadan kalkacak. Ezoterik ve Metafizik konularla ilgili bilgi edinmek ve çalışmak için araştırma yapabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü aile bireylerinizle iletişiminizde derin konularla ilgili olayların ardında yatan gerçekleri araştırabilirsiniz. Ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü içselleştirecek büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Evinizi ve yerleşim yerinizi değiştirmek için karar alabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik, tadilat ve tamirat yapabilirsiniz. Bahçeniz varsa bahçenizde peyzaj çalışmalarında bulunabilirsiniz. Çarşamba günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum sağlayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracak hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Perşembe günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Sağlığınız ve günlük rutinlerinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Cuma günü otorite figürlerinden ilgi ve destek görerek yaralarınızı saracaksınız. Aile geçmişinizle ilgili araştırma yaparak köklerinizle ilgili daha önceden bilmediğiniz konularda bilgi edinebilirsiniz. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda restleşme yaşayabilirsiniz. İlişkinize ara vermek ya da sonlandırmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni bir ilişki başlatmak için de uygun zaman değil. Cumartesi günü açık havada geziler yapabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri sakinlemek ve kendinizi dinlemek için size huzur verecek. Pazar günü Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında büyüme ve gelişme elde edecek ve fikirlerinizi ve projelerinizi insanlara sunmak için çalışmalarda bulunacaksınız.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 23-29 Kasım haftası Pazar günü Neptün düz hareketine dönmek için durağanlaşıyor. Neptün gerilemesi sizi 7. Evinizden etkiliyordu. İkili ilişkiler ve evlilik, ortaklık, danışmanlık ve açık düşmanlar konusunda yanlış anlaşılmalar, aldanma, yanılgı, sisler altında karar alma, yön belirlemede sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Neptün gerilemesinin sona ermesi ile birlikte bu sorunlar ortadan kalkacak. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü iletişim, eğitim, reklam, satış ve pazarlama konularında duyuru, ilan ve tanınıtım yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Merhametli, affedici ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Salı günü hobilerinizi büyüterek meslek haline getirmek için sistem ve disiplin kurabilir değişim ve dönüşümü içselleştirerek büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli affedici ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum sağlayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaraları saracak hem kendinizi hem onları şifalandıracaksınız. Perşembe günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunlarında  risk alarak gelir elde etmek konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Cuma günü otorite figürlerinden yaralarınızı sarmak için destek ilgi ve yardım göreceksiniz. Eğitim verme konusunda pandemi nedeniyle online ders vermeyi  tercih edebilir şartları değiştirip dönüştürebilirsiniz. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda restleşme yaşayabilirsiniz. İlişkinize ara vermek ya da sonlandırmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni bir ilişki başlatmak için de uygun zaman değil. Cumartesi günü açık havada geziler yapabilirsiniz. Doğa yürüyüşleri sakinlemek ve kendinizi dinlemek için size huzur verecek. Pazar günü çocuklarınızla birlikte zaman geçirerek birlikte spor veya müzik eşliğinde aktivite yapabilirsiniz. Fikir bazında anlaşma yaşayabilirsiniz ancak gün genelinde iletişiminizi büyüterek geliştireceksiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 23-29 Kasım haftası Pazar günü Neptün düz hareketine dönmek üzere durağanlaşıyor. Neptün gerilemesi sizi 6.evinizden etkiliyordu. Gündelik işleriniz, sizin için çalışan kişilerle ilişkiler, sağlık ve evcil hayvanlar alanınızda aldanma, yanılgı, kafa karışıklğı, yön belirlemede sorunlar, sisler altında karar alma gibi sorunlar yaşıyordunuz. Neptün’ün düz hareketine geçmesiyle birlikte sağlık, ilaç kullanımı konularında problemler ve sorunlar ortadan kalkacak. Zehirlenme, dozaj aşımı yanlış ilaç kullanımı sona erebilir. Sizin için çalışan kişilerle iletişiminizde yanılgılar sona erebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edecek toplantı, anlaşma ve sözleşme imzalayabileceksiniz. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iş yapma yöntemleri konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Salı günü eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat yenilenme gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında gelirlerinizin bir miktarını biriktirme ve yatırım yapma kararında bulunabilirsiniz. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracak hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Perşembe günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde güç savaşları yaşayarak olayları büyütebilir ve zararlı çıkabilirsiniz. Cuma gibi otorite figürlerinden yaralarınızı sarmak için destek ve ilgi göreceksiniz. Kendi öz değerinizin farkında olarak insanlara bunu yansıtacaksınız. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda restleşme yaşayabilirsiniz. İlişkinize ara vermek ya da sonlandırmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni bir ilişki başlatmak için de uygun zaman değil. Cumartesi günü evcil hayvanlarınız varsa bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında gelirlerinizi arttırmak için yeni gelir kaynakları elde etmek için farklı alanlar ve sektörlerde çalışma fırsatlarını araştıracaksınız.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 23-29 Kasım haftası Pazar günü Neptün düz hareketine dönmek üzere durağanlaşıyor. Neptün gerilemesi sizi beşinci evinizden etkiliyordu. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları gibi konularda aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı ve yön belirlemede sorunlar yaşıyordunuz. Neptün düz hareketine geçerek bu alanlarda sorunlarınız ortadan kalkacak. Aşk ve ilişkilerde hayal kırıklığı yanılgı ve aldanmalar sona erecek. Hobilerinizi büyüterek meslek haline getirmek için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle çalışabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendinizi, projelerinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi insanlara anlatacaksınız. Çocuklarınızla ilişkilerinizde merhametli, affedici ve empatik tavır ve davranışlar geliştireceksiniz. Salı günü sosyal medya alanında daha fazla yer almak için web sitesi açabilir blog yazabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracak hem onları şifalandırmış olacak hem kendiniz şifalanacaksınız. Perşembe günü kazalara, dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif hissedebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde anlaşmazlık ve güç savaşları yaşayabilirsiniz. Sorumluluk ve yükümlülükler konusunda farklı düşünce tarzınız olabilir. Cuma günü otorite figürlerinden yaralarınızı sarmak için destek ve ilgi göreceksiniz. Kendinizi ifade etme biçiminizi değiştirerek güçlü iletişim yöntemleri geliştireceksiniz. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda restleşme yaşayabilirsiniz. İlişkinize ara vermek ya da sonlandırmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni bir ilişki başlatmak için de uygun zaman değil. Cumartesi günü çocuklarınızla birlikte açık havada müzik ve spor eşliğinde zaman geçirebilirsiniz. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedeceksiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 23-29 Kasım haftası Pazar günü Neptün düz hareketine dönmek üzere durağanlaşıyor. Neptün gerilemesi sizi dördüncü evinizden etkiliyordu. Aile bireylerinizle iletişiminizde aldanma, yanılgı, yanlış anlaşılmalar, kafa karışıklğı ve yön belirlemede sorunlar yaşıyordunuz. Neptün’ün düz hareketine dönmesiyle birlikte bu alanlarda daha rahat hareket edeceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınmak için eğitim alabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü içselleştirerek büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Spiritüel konularda araştırma yaparak kendinizi bu alanda geliştireceksiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaraları saracaksınız. Perşembe günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi sinirli öfkeli ve agresif ifade edebilirsiniz. Kendi öz değerinizi yansıtmak isterken zorlanacak ve sorunlar yaşadığınızı düşüneceksiniz. Cuma günü otorite figürlerinden yaralarınızı sarmak için destek ilgi ve yardım görebilirsiniz. Kendi iç sesinizi dinlemek için yalnız kalmak ve gücüzü toplamayı hedefleyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda restleşme yaşayabilirsiniz. İlişkinize ara vermek ya da sonlandırmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni bir ilişki başlatmak için de uygun zaman değil. Cumartesi günü aile bireylerinizle birlikte açık havada yürüyüş yapabilir doğada zaman geçirerek kendinizi sakinleştirebilir ve dinginleştirebilirsiniz. Pazar günü arkanızdan konuşma yapıldığını duyabilirsiniz. Arkanızdan iş çevrilmesi ve gizli düşmanlarınızın yaptığı sizi mutsuz edebilir.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 23-29 Kasım haftası Pazar günü Neptün düz hareketine dönmek üzere durağanlaşıyor. Neptün gerilemesi sizi üçüncü evinizden etkiliyordu. İletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler’de aldanma, yanılgı, kafa karışıklğı, beklentilerin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı ve yön belirlemede sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Neptün’ün düz hareketine geçmesiyle birlikte bu sorunlar ortadan kalkabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde iletişim, anlaşma, fikir ve entellektüel paylaşım konusunda güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Sosyal medya’da daha fazla yer sağlamak için web sitesi açmak ve blog yazma kararı verebilirsiniz. Salı günü kişiliğinizi, yeteneklerinizi, hedeflerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak ve tanıtmak için sunum yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracak hem kendinizi hem onları şifalandırmış olacaksınız. Perşembe günü kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif hissedebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık zaman dilimi. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Dış görünüşünüz ve tarzınızda değişiklik yapabilirsiniz. Yaptığınız değişiklik tam anlamıyla içinize sinmeyebilir beğenmeyebilirsiniz. Cuma günü otorite figürlerinden destek ve ilgi görebilirsiniz. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda restleşme yaşayabilirsiniz. İlişkinize ara vermek ya da sonlandırmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni bir ilişki başlatmak için de uygun zaman değil. Dernek ve klüplere üye olarak toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Cumartesi günü açık havada zaman geçirmek doğa yürüyüşleri yapmak sizi mutlu edecek. Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte iş yapma kararı alabilirsiniz. Ortaklaşa işler yapmak ve uzmanlık alanınızda büyüme ve gelişmeyi planlamak sizi hedeflerinize ulaşmada bir adım daha ileriye taşıyacak.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 23-29 Kasım haftası Pazar günü Neptün düz hareketine dönmek üzere durağanlaşıyor. Neptün gerilemesi sizi ikinci evinizden etkiliyordu. Kendi kazandığınız para, kendinize verdiğiniz öz değer, yatırım, maddi değerleriniz konusunda aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı, beklentilerin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı, yön belirlemede sorunlar yaşamış olabilirsiniz. Neptün’ün düz harekete geçmesi ile birlikte bu sorunlar ortadan kalkabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşteri bulma çalışmaları, toplantı, sözleşme ve anlaşma gibi ticari faaliyetleriniz olabilir. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretebilir yeni fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. Salı günü bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınabilirsiniz. İş hayatınızda yeni fikirler yeni projeler yeni sektörler ve yeni müşterilerle ilgili çalışmalarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Perşembe günü kendinizi öfkeli sinirli ve agresif hissedebilirsiniz. Kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. Cuma günü otorite figürlerinden destek ve yardım göreceksiniz. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda restleşme yaşayabilirsiniz. İlişkinize ara vermek ya da sonlandırmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni bir ilişki başlatmak için de uygun zaman değil. Kariyeriniz ve toplumsal statünüz için değişik kariyer yolları ve hedefleri belirleyebilirsiniz. Cumartesi günü açık havada doğa yürüyüşlerinde bulunarak kendinizle baş başa kalabilirsiniz. Pazar günü iletişiminizi arttırarak maddi ve manevi anlamda büyüme ve gelişme elde etmeyi hedefleyeceksiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 23-29 Kasım haftası Pazar günü Neptün düz hareketine dönmek üzere durağanlaşıyor. Neptün gerilemesi sizin burcunuzda gerçekleşiyor. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi, sağlığınızı, kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda aldanma, yanılgı, hayal kırıklığı, yön belirlemede sorunlar ve kafa karışıklığı yaşamış olabilirsiniz. Neptün’ün düz hareketine geçmesi ile birlikte bu alanda yaşadığınız sorunlar sona erecek. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerde iletişim, toplantı, sözleşme ve anlaşma imzalama gibi gelişmeler elde edebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunacaksınız. Salı günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yeni arkadaş grupları oluşturabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizde pandemi nedeniyle yavaşlayan ve durma noktasına gelen işlerinizi farklı yöntemler izleyerek teknoloji kullanarak yürütme kararı vereceksiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Perşembe günü kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Kazalara ve sakarlıklara karşı dikkatli olmalısınız. İşle ilgili kazançlarda sorunlar ve problemler ortaya çıkarak beklentileriniz karşılanmayabilir. Cuma günü otorite figürlerinden destek ilgi ve yardım görebilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama konusunda gelişmeler elde edeceksiniz. İkili ilişkilerde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda restleşme yaşayabilirsiniz. İlişkinize ara vermek ya da sonlandırmak durumunda kalabilirsiniz. Yeni bir ilişki başlatmak için de uygun zaman değil.

Cumartesi günü kendi iç sesinizi dinlemek manevi işlerle uğraşmak için zaman ayırabilirsiniz. Pazar günü yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, hukuksal konular, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz.

 

Siz de fikrinizi belirtin