23-29 Mayıs 2022 Haftası Gezegen Transitleri Mars Koç Venüs Boğa Burcunda

23-28 Mayıs 2022 Haftasına Genel Bakış

Haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Duygusal ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Merkür boğa burcunda gerilemeye başlıyor. Maddi ve fiziksel koşullarla ilgili sorunlar gecikmeler ve engeller yaşanabilir. Çarşamba günü Mars koç burcuna geçiyor. Hızlı, cesur, atak tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs boğa burcuna geçecek. ikili ilişkiler, beşeri ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma konularında, hayattan alınan hazlar, kendinize verdiğiniz öz değer konularında olumlu etkiler altında olacaksınız. Pazar günü Mars Jüpiter kavuşumu gerçekleşecek. Hızınızı arttırabilir büyüme ve gelişme elde etmek için hırs ve istek duyabilirsiniz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Değişim ve dönüşümü içselleştirecek geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirmek için kullanacaksınız. Ticari işlerinizle ilgili büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Gece saatlerinde ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Merkür gerilemesine boğa burcunda devam edecek. Kendi kazandığınız para alanında gecikme erteleme ve iptaller yaşayabilirsiniz. Ekonomik anlamda durgunluk ve yavaşlama gerçekleşebilir. Salı günü parasal konularla ilgili atılım yapmak için harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi sağlam temele oturtmak için harekete geçebilirsiniz. Öğleden sonra tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay koç burcuna geçecek. hızlı düşünmek ve spontane davranışlar yapmak günün şanından. Mars yönettiği koç burcuna geçiyor ve 4 Temmuz’a kadar burcunuzda kalacak. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hızlı düşünerek hızlı harekete geçebilir insiyatif alabilirsiniz. Maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Duygusal olarak yaralarınızı sarmak için arkadaşlarınızla birlikte dertleşebilir duygudaşlık yapabilirsiniz. Cuma gününe girişte kendinizi baskı altında kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde güç ve ego savaşlarına girebilir herkesi ve her şeyi kontrol altına almaya çalışabilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için harekete geçebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs boğa burcuna geçecek. Yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışabilir fikir üretebilirsiniz. Akşam saatlerinde ani gelişecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde depresif modda uyanabilirsiniz. Mars Jüpiter kavuşumu nedeniyle birkaç gün boyunca aşırı risk alabilir önce harekete geçebilir sonra düşünebilirsiniz. Gereğinden fazla iyimser ve hoşgörülü tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Geçmişten gelen konularla tekrar ilgilenebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde gücü idealize edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri geliştirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Merkür burcunuzda gerilemeye başlıyor. İletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Salı günü duygusal güdülerle harekete geçmek isteyebilirsiniz. Hayatınızın gitmesi gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. İkili ilişkilerde ilişkinizi güçlendirmek için yapılması gerekenleri sistematik bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa işler yapmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Çarşamba gününe girişte Mars koç burcuna geçecek 4 Temmuz’a kadar bu burçta seyredecek. Hızlı, cesur, atak ve proaktif olarak harekete geçebilirsiniz. Arkanızdan dönen işler, gizli düşmanlar ve dedikodunuzu yapanlara karşı tavır alabilirsiniz. Ay koç burcuna geçecek. İsteklerinizin olması için hızlı harekete geçebilirsiniz. Spiritüel konularda bilgi edinmek için yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uzlaşma elde edebilirsiniz. Perşembe günü değişim ve dönüşümü hayatınıza katmak için olumlu destekler altında olacaksınız. Geçmişten gelen konularla ilgili duygusal olarak yüklerinizi düşünebilirsiniz. Cuma gününe girişte kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilir platonik duygular besleyebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda bir şeyler yapmak için kendinizi baskı altında hissedebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için güçlü duygular hissedebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs boğa burcuna geçecek. Hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Akşam üstü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde kendinizi depresif modda hissedebilirsiniz. Mars jüpiter kavuşumunun etkisiyle aşırı risk alarak harekete geçebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın yaptıklarına karşı gözükara ve bedel ödettirecek tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Geçmişten gelen konularla ilgili düzeltmeler ve revizyon ihtiyacı ortaya çıkabilir. Gece saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için iyimser bakış açısıyla kendinizi hedeflerinizi ve yeteneklerinizi anlatan bir sunum hazırlayabilirsiniz. Merkür boğa burcunda gerilemesine devam edecek. Arkanızdan dönen işler, gizli düşmanlarınızın yaptıkları canınızı sıkabilir. Dedikodulara karşı önlem almak için harekete geçebilirsiniz. Gece saatlerinde ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü hayatınızın gitmesi gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel desteklerle karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarının yönetiminde görev alabilir sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Mars koç burcuna yönettiği yere geçiyor. 4 Temmuz’a kadar bu burçta kalacak. Arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızda harekete geçebilir cesur, atak ve kararlı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa işler kurabilir gelir elde etmek isteyebilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri heba ederek değerlendirmeyebilir bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uzlaşı sağlayabilirsiniz. Perşembe günü güçlü dönüştürücü fikirler ve düşüncelerle etrafınızı etkileyebilirsiniz. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Cuma günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızdan bir kişi ile flört etmek isteyebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için güçlü duygular hissedebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs boğa burcuna geçecek. Bir ay boyunca bu burçta seyredecek. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Platonik duygular besleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde depresif modda uyanabilirsiniz. Mars Jüpiter kavuşumunun etkisiyle dürtüsel aceleci harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortaklık yapma fikri cazip gelebilir. Değişim ve dönüşümü hayatınıza katacaksınız. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda dönüştürücü etkiler altında olacaksınız. Spiritüel konularda öğrenme ve kendini geliştirmeyi sağlamak için eğitim alabilir kitap okuyabilirsiniz. Merkür gerilemeye boğa burcunda devam ediyor. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Gece saatlerinde sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir şaşırabilirsiniz. Salı günü geçmişten gelen konularla ilgili revizyon ihtiyacı ve düzenleme yapmanız gerekebilir. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Yurt dışında yüksek öğrenim ve kurs almak için hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirme fırsatı elde edebilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Mars yönettiği koç burcuna geçecek. Mars koç burcunda 4 Temmuz’a kadar kalacak. İş hayatınız ve kariyerinizde cesur ve atak davranabilirsiniz. Yeni fikirler ve projeler üreterek gelir kaynaklarınızı arttırmak isteyebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ve bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Perşembe günü dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerinde görev alabilirsiniz. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Cuma günü ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Kadınlara yönelik işlerde kariyer fırsatları elde edebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Herkesi ve her şeyi kontrol altına almaya çalışmak sizi yorabilir. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak hayattan keyif almak gündeminizde olacak. Cumartesi günü Venüs boğa burcuna geçecek. Yurt dışı seyahatlere çıkmak, yabancı ülkeleri ve kültürleri tanımak, yurt dışında yabancı bir kişiyle flört imkanı elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde depresif modda uyanabilirsiniz. Mars Jüpiter kavuşumunun etkisiyle iş hayatı ve kariyerinizde gereğinden fazla iyimser davranabilir cesur, atak ve proaktif davranabilirsiniz. Gece saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler elde etmek için eşinizin, ailenizin parasını kullanabilirsiniz ve yönetebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde birlikte zaman geçirebilir geçmişi yad edebilirsiniz. Merkür boğa burcunda gerilemesini sürdürecek. İş hayatı ve kariyerinizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza gelebilir. Gece saatlerinde ani sürpriz beklenmedik gelişmeler ve değişmeler yaşayabilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde revizyon ihtiyacı gerektiren projelerinizi düzenleyebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel destekler altında olacaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda e-ticaret yapmak için sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Mars yönettiği koç burcuna geçecek 4 Temmuz’a kadar bu burçta kalacak. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında cesur, aktif, atak tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde güç ve karizmatik etkiler yaratabilirsiniz. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Yurt dışı işlerle ilgili gelir elde etmek için güçlü duygular hissedebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken iş arkadaşlarınız ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için yeni projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs boğa burcuna geçecek. iş hayatınız ve kariyerinizde yeni iş fırsatları ve gelir imkanları elde edeceksiniz. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde depresif modda uyanabilirsiniz. Mars Jüpiter kavuşumunun etkisiyle yurt dışında atak, cesur, proaktif davranabilirsiniz. Yurt dışında yabancılarla işler yapabilir maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenme ve yayma gündeminizde olacak.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güçlü ve karizmatik etki yaratmak için harekete geçebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde maddi büyüme ve gelişme elde etmek için kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız. Merkür geri hareketine boğa burcunda devam edecek. Yurt dışı işlerle ilgili daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Seyahatlerinizde iptaller gecikmeler ortaya çıkabilir bavullar kaybolabilir. Gece saatlerinde sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Ortaklaşa kazançlar ve gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Mars yönettiği koç burcuna geçerek 4 Temmuz’a kadar kalacak. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü çocuklarınızla iletişimizde güçlü bir duruş sergileyebilirsiniz. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Cuma günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, tahvil ve hisse senedi gibi konularda güçlük ve sorun yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için yeni projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs boğa burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama konularında olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde depresif modda uyanabilirsiniz. Mars Jüpiter kavuşumunun etkisiyle ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde güçlü ve karizmatik etki yaratacaksınız. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkiler konusunda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Merkür gerilemesine boğa burcunda devam edecek. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde daha önce elde etmediğiniz kar paylarının dağıtımı gerçekleşebilir. Gece saatlerinde beklenmedik sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konularında harekete geçebilir daha önce ödemediğiniz borcunuz varsa onları ödeyebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel gelişmeler altında olacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sadakat konusunda önemli konuşmalar yapabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Mars yönettiği koç burcuna geçecek ve 4 Temmuz’a kadar burada kalacak. İkili ilişkiler ve evliliğinizde cesur, atak ve spontane davranabilirsiniz. Bilinçli yönlerinizle bilinçsiz yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Perşembe günü başkalarının kaynaklarını yöneterek faiz ve komisyon gelirleri elde edebilirsiniz. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Cuma günü hobilerinizi meslek haline getirmek için sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Ortaklık kurmak için teklif ve şartları değerlendirebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs boğa burcuna geçecek. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazar günü sabah depresif modda uyanabilirsiniz. Mars Jüpiter kavuşumunun etkisiyle abartılı tavır ve davranışları evlilik ve ikili ilişkilerinizde sergileyebilirsiniz. Cesur, atak gözükara davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenme ve yayma gündeminizde olacak.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Sevgi aşk ve ilişkilerde güçlü ve karizmatik etki yaratacaksınız. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlarda büyüme ve gelişme fırsatı elde edeceksiniz. Merkür geri hareketine boğa burcunda devam edecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Gece saatlerinde beklenmedik sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü ortaklık yapmak için gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Yönetici gezegeniniz Mars yönettiği diğer burç olan Koç burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde cesur, atak ve spontane davranabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde güçlü fikirleriniz ve düşüncelerinizle etki yaratacaksınız. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Cuma günü aile bireylerinizle ilişkinizde yaşça büyük olgun kişilerden destek alacaksınız. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için çalışabilir ve üretebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs boğa burcuna geçecek. ikili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizi iyileştirmek için sevgi paylaşımlarında bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde depresif modda uyanabilirsiniz. Mars Jüpiter kavuşumunun etkisiyle hızlı harekete geçmek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde duygusal olarak harekete geçebilir değişim ve dönüşümü hayatınıza katabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizi maddi ve manevi büyütecek ve geliştireceksiniz. Merkür gerilemesine boğa burcunda devam edecek. Gündelik işlerinizi yürütürken daha önce yerine getirmediğiniz görev ve sorumlulukları tekrar yapmanız gerekebilir. Gece saatlerinde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi bir üst aşamaya taşıma kararı verebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli ve affedici olacaksınız. Çarşamba gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Mars koç burcuna geçecek ve 4 Temmuz’a  kadar bu burçta seyredecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde cesur, atak ve gözükara davranabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde güçlü ve karizmatik etki yaratacaksınız. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Cuma günü ticari işlerinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Spekülatif kazançlar, borsa ve şans oyunları bitcoin sanal para konularında risk alarak kazanç elde edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak için harekete geçebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs boğa burcuna geçecek. Çalışma ortamınızı güzelleştirmek için yeni eşyalar ve objeler satın alabilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde depresif modda uyanabilirsiniz. Mars Jüpiter kavuşumunun etkisiyle sevgi aşk ve ilişkilerde cesur davranabilir sevdiğiniz kişiyle konuşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmak için güçlü ve etkili çalışmalarda bulunabilirsiniz. Merkür geri hareketine boğa burcunda devam edecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde eski sevgililerle tekrar görüşmek ve konuşmak isteyebilirsiniz. Gece saatlerinde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışıp üretebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfetmek isterken geziniz iptal olabilir. Çarşamba gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Mars yönettiği koç burcuna geçecek ve 4 Temmuz’a kadar orada kalacak. Gayrimenkul alım-satımı ile ilgilenebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü değişim ve dönüşümü içselleştirecek hayatınıza katacaksınız. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Aile bireylerinizle iletişiminizde sevgi paylaşımı önem kazanacak. Dış görünüşünüzü değiştirerek farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Cumartesi günü Venüs boğa burcuna geçecek. spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunlarında kazanç elde edebilirsiniz. Akşam gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazar günü sabah uyandığınızda depresif modda olabilirsiniz. Mars Jüpiter kavuşumunun etkisiyle aile bireylerinizle iletişiminizde patlayıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında gücünüzü ve karizmanızı sergileyeceksiniz. Merkür boğa burcunda gerilemeye devam edecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Salı günü daha önce değerlendirmediğiniz ev almak ya da kiralamak konularında çalışabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde güçlü ilişkiler kuracaksınız. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Çarşamba gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Mars yönettiği koç burcuna geçecek ve 4 Temmuz’a kadar bu burçta kalacak. Ticari işlerinizle ilgili insiyatif alarak harekete geçebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlayışlı ve uyumlu olacaksınız. Perşembe günü aile bireylerinizle iletişiminizde değişim ve dönüşümü hayatınıza katacaksınız. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Cuma günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Arkanızdan dönen işler ve dedikodunuzun yapıldığını duyabilir güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Cumartesi günü Venüs boğa burcuna geçecek. Evinizde tadilat ve tamirat yapabilir yeni eşyalar alarak güzelleştirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde depresif modda uyanabilirsiniz. Mars Jüpiter kavuşumunun etkisiyle eğitim vermek için harekete geçebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay balık burcunda başlıyorsunuz. Değişim ve dönüşümü içselleştirecek hayatınıza katacaksınız. Gayrimenkul alım satımı için şans ve fırsat elde edeceksiniz. Merkür geri hareketine boğa burcunda devam edecek. İletişim, ticaret, eğitim konularında daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar karşınıza çıkabilir. Salı günü sosyal medyada aktif olmak için çalışabilirsiniz. Web sitesi açabilir blog yazabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında kazandığınız paranın bir bölümünü biriktireceksiniz. Kişisel refah mutluluğunuzu arttırmak için kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı anlatan sunum hazırlayabilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Mars yönettiği koç burcuna geçecek. 4 Temmuz’a kadar bu burçta seyredecek. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Perşembe günü ticari işlerinizle ilgili gücü ve karizmatik etkiyi yaratacaksınız. Fiziksel şifa almak için doktora gideceksiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla ilişkilerinizde güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Öz değer sorunları yaşayabilir kontrol arzusu ve tutkusu ile harekete geçebilirsiniz. Cumartesi günü Venüs boğaya geçecek. Yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi düzenleyebilir geliştirebilirsiniz. Pazar günü sabah depresif modda uyanabilirsiniz. Mars Jüpiter kavuşumunun etkisiyle kendi kazandığınız para alanında cesur ve atak davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak.

 

Siz de fikrinizi belirtin