25-31 Ekim 2021 Haftası Gezegen Transitleri ve Mars Akrep Burcunda

25-31 EKİM 2021 HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Ülkemiz açısından çok önemli bir haftaya giriyoruz çünkü bu hafta Cumhuriyetimizin 98. Yılını kutlayacağız. Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.  Mars 30 Ekim Cuma günü Akrep burcuna geçiyor. Mars hayata karşı duruşumuzu, mücadele yeteneğimizi, savaş vermemizi, sporu, ameliyatları anlatır. Mars yönettiği akrep burcunda gücünü sergileyecektir. Mars akrep burcu transitinin etkilerini burç bazında anlatacağım. Venüs Neptün karesi 27 Ekim Çarşamba günü kesinleşecek. İkili ilişkilerde hayal kırıklıkları yaşanabilir. Parayla ilgili konularda beklentiler karşılanmayabilir. 28 ekim Perşembe günü Venüs Jüpiter uyumlu açısı ile ikili ilişkilerde iyimserlik ve bahar havası yaşanabilir. Finansal konularda büyüme ve gelişme elde edebiliriz. Güneş Satürn karesi 30 ekim Cumartesi günü kesinleşecek. Kişiliğimizi, tarzımızı ve tavrımızı yansıtırken korkularımız nedeniyle yönetselliğimizi ortaya koyamayabiliriz. Otorite figürlerinden beklediğimiz ilgi ve desteği göremeyebiliriz. Engeller baskılar ve dirençle karşılaşabiliriz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlayacaksınız. Yurt dışı seyahatlar konusunda sorunlar yaşayabilir ve yurt dışı seyahatiniz iptal olabilir. Arkanızdan dönen işleri ve gizli düşmanlarınızın yaptıklarını fark edecek ve hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde bir araya gelerek yeni ortaklıklar oluşturabilir gelir elde edebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde anlaşma, uzlaşma ve karşılıklı fikir birliği içinde olacaksınız. Salı gününe girişte ay yengeç burcuna geçecek.Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Fiziksel görünüşünüzle ilgili memnun olmadığınız durumlar ortaya çıkabilir. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik nakit akışları elde edebilirsiniz. İkili ilişkilerde gerçeklerle yüzleşmek ve beklentilerin karşılanmaması sizi üzebilir. Ortaklık yapma konusunda araştırmalarınızın sonucunda zorlanacağınızı düşünebilirsiniz. Spiritüel konularla ilgili bilgi almak ve öğrenmek için harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatı ve kariyerinizde otorite figürleri ve patronlarınızla güç savaşlarına girebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğle saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Yönetselliğinizi sergilemek ve sahnede olmak isteyeceksiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü Mars akrep burcuna geçiyor. Yönetici gezegeniniz Mars diğer yönettiği burç olan Akrep’e geçiyor. Ortak kazançlar ve ortak gelirler, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda harekete geçeceksiniz. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kredi alarak borçlarınızı ödemek isteyeceksiniz. Aile büyüklerinizden maddi olarak yeterli destek almadığınızı düşünebilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olarak çeşitli zorluklarla karşılaşacak ve hayat sınavlarınız olarak algılayacaksınız.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlayacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda istediklerinizi elde etmekte zorlanabilirsiniz. Arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızda gerçeklerle yüzleşecek bazı arkadaşlıklarınızı bitirebilirsiniz. İş hayatı ve kariyer konularında büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde kibar nazik ve diplomatik iletişim yöntemleri uygulayabilirsiniz. Salı gününe girişte ay yengeç burcuna geçecek. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Çarşamba günü dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olarak bel, böbrekler bölgesine dikkat etmenizde yarar olacak. Arkadaş çevrenizle birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak maddi ve manevi yardım projeleri oluşturacaksınız. Perşembe günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda gücünüzü etkin kullanamadığınızı düşünerek memnun olamayabilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğle saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak, hayatın tadını çıkarma, neşeli ve eğlenceli hissetmek, yönetselliğinizi göstermek isteyeceksiniz. Eşinizin, ailenizin, varsa ortağınızın parasını yönetecek ve kullanacaksınız. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde kendinizi engellenmiş kısıtlanmış ve ilerlemenize engel olunmuş gibi hissedebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü Mars akrep burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık alanınızda harekete geçmek için derin istek duyacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken çeşitli zorluklar sorunlar ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olarak zorlu etkiler yaşayabilirsiniz. Hayat sınavlarınız olarak algılayacaksınız.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde partnerinizi anlamakta zorlanacaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yaptığınız projelerinizin yeterince kıymetinin bilinmediğini düşünebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, bitcoin ve sanal para alanında risk alarak harekete geçmek isteyeceksiniz. Salı gününe girişte ay yengeç burcuna geçecek. Salı günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Arkadaş çevrenizde duygusal ve fiziksel yara almış arkadaşlarınızın dertlerini dinleyebilir onlara çözüm önerileri sunabilirsiniz. Çarşamba günü ortaklık kurma konusunda yaptığınız çalışmalar sizi tatmin etmeyebilir. Çocuklarınızla iletişiminizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Perşembe günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizle güç ve ego savaşları yaşayabilir istediğinizi elde edemeyebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğle saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi sergilemek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ve evliliğinizde iyimserlik manevi doyum ve büyüme isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Cuma günü yurt dışı seyahatlere çıkarken yapılması gereken kurallar sizi zorlayabilir. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü Mars akrep burcuna geçecek. Gündelik işler, çalışma arkadaşlarınız, sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde gizli saklı kalmasını istemediğiniz konularda araştırma yapabilirsiniz. Akrep burcu cinsel organlar ve boşaltım sistemi ile ilgili olduğu için bu konuda sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklar ve sınavlar yaşayabilirsiniz. Hayat sınavlarınız ve tekamül sürecinizle ilgili olduğunu düşünürseniz daha rahat edebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yürütürken arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde özgürlükçü ve demokratik yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Yüksek öğrenim akademik çalışmalar konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde kibar, nazik, uyumlu tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Salı gününe girişte ay yengeç burcuna geçecek. Salı günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde size olan yaklaşım tarzı yara almanıza neden olabilir. Çarşamba günü iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde aldanma ve yanılgı yaşayabilirsiniz. Hayatın anlamını keşfetmek için felsefik yolculuklara çıkabilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara  ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğle saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak ve yönetselliğinizi göstermek isteyebilirsiniz. İş yerinizi ve çalışma ortamınızı güzelleştirmek için yeni objeler ve eşyalar satın alabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Cuma günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda istediğiniz ölçüde alacaklarınızı tahsil edemeyebilir borçlarınızı ödeyemeyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ani oluşan olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü Mars akrep burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Borsa ve şans oyunları, bitcoin ve sanal para alanında risk alarak kulis bilgilerini elde ederek harekete geçmek isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz oyunlar oynayabilirsiniz. Kural koymanız onlarla ilişkilerinizde sorun yaratabilir. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Hesaplamalar ve analitik işler için de uygundur. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklar ve sınavlar yaşayabilirsiniz. Hayat sınavlarınız ve tekamül sürecinizle ilgili olduğunu düşünürseniz daha rahat edebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Flört ettiğiniz kişiyle aranızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda beklediğiniz miktarda gelir elde etmediğinizi düşünebilir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Yeni bir eğitim almak ya da vermek için harekete geçebilirsiniz. Salı gününe girişte ay yengeç burcuna geçecek. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde beklenmedik terfiler, promosyonlar ve ödüller alabilirsiniz. Transfer teklifi ve iş değişikliği yapabilirsiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde aldanma ve yanılgı yaşayabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili zorlanmalar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularında yeni bilgiler edinmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak yönetselliğinizi sergilemek isteyebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları, bitcoin ve sanal para alanında risk alarak kazanç elde edebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü Mars Akrep burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişim, gayrimenkul, emlak, atalar konusunda harekete geçebilirsiniz. Yeni bir ev satın almak ya da kiralamak için adım atabilirsiniz. Atalarınızla ilgili daha önceden bilinmeyen konularda araştırma yapabilir köklerinizi araştırabilirsiniz. Aile büyüklerinizle ilgili aranızda bazı konularda fikir ayrılıkları çıkabilir. Size yeterince yardım etmediklerini düşünebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Analitik işlemler ve hesaplamalar için de uygundur. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklar ve sınavlar yaşayabilirsiniz. Hayat sınavlarınız ve tekamül sürecinizle ilgili olduğunu düşünürseniz daha rahat edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle olan iletişiminizde sevgi paylaşımı konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçecek ve duruş sergileyeceksiniz. Salı gününe girişte ay yengeç burcuna geçecek. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Çarşamba günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde yanılgılar ve gerçeklik algınızın değişmesiyle karşılaşabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ancak bunu diğer insanlara yansıtmakta zorluk çekeceksiniz. Danışmanlık yapma konusunda teklifler alabilirsiniz. Perşembe günü hobilerinizi büyüterek meslek haline getirmek için yapacağınız çalışmalarda gücünüzü yeterince kullanamadığınızı düşünebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Gayrimenkul alım satımı yapma konusunda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Cuma günü kendinizi kısıtlanmış engellenmiş ve baskı altında depresif hissedebilirsiniz. Cumartesi günü Mars akrep burcuna geçecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akraba ilişkilerinde derin ve tutkulu bir şekilde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Ticari işlerinizde otorite figürlerinden yeterince yardım destek ve ilgi göremediğinizi düşünebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Detay isteyen işlerinizi yapabilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklar ve sınavlar yaşayabilirsiniz. Hayat sınavlarınız ve tekamül sürecinizle ilgili olduğunu düşünürseniz daha rahat edebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Yakın çevre gezilerine çıkmak isteyebilir ancak bunu hayata geçiremeyebilirsiniz. Sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları, bitcoin ve sanal para alanında büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek farklı tarz benimsemek için harekete geçebilirsiniz. Salı gününe girişte ay yengeç burcuna geçecek. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi, projelerinizi, yeteneklerinizi anlatan çalışmalar içinde yer alacaksınız. Perşembe günü aile bireylerinizle iletişiminizde güç ve ego savaşları yaşayabilir herşeyi kontrol etme dürtüsü ile harekete geçebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğle saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak yönetselliğinizi sergilemek isteyeceksiniz. Ticari işlerinizle ilgili büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Cuma günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü Mars akrep burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çaba göstereceksiniz. Kazandığınız paranın bir miktarını biriktirebilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım ve destek görmeyeceksiniz. Yaşça büyük olgun kişilerin ilgisini ve desteğini hissedemeyeceksiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Detay ve sabır isteyen işlerinizi yapabilirsiniz. Hesaplamalar için de uygundur. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklar ve sınavlar yaşayabilirsiniz. Hayat sınavlarınız ve tekamül sürecinizle ilgili olduğunu düşünürseniz daha rahat edebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz gelir ve nakit artışını elde edemeyebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde aldanma, yanılgı ve aldatma nedeniyle sevdiğiniz kişiyle aranızda sorunlar yaşanabilir. Gayrimenkul alım satımı konusunda şans ve fırsatlar elde edeceksiniz. Arkanızdan dönen işler gizli düşmanlarınızın yaptıkları konusunda mücadele etmek için harekete geçebilirsiniz. Salı gününe girişte ay yengeç burcuna geçecek. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Kendi öz değerinizi yansıtamadığınızı düşünerek üzülebilirsiniz. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyacak ve sinirleneceksiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda yeni yatırım alanları keşfedecek bitcoin, sanal para vs. Yatırım yapacaksınız. Perşembe günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Her şeyi kontrol etmek arzusu ile manüplasyon yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğle saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi göstermek isteyeceksiniz. Yeni gelir kaynakları ve şanslar elde edeceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Cuma günü aile bireylerinizle iletişiminizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Fiziksel olarak şifa bulmak için doktora gidebilirsiniz. Ortaklık yapma konusunda ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cumartesi günü yönetici gezegeniniz burcunuza geliyor. Kendinizi daha güçlü ifade edebileceksiniz. Harekete geçmek istediğiniz konularda duruş sergileyecek Güneş’in de akrep burcunda olması nedeniyle topyekün mücadeleye hazır bir şekilde atılım yapacaksınız. Yaşça büyük olgun kişilerden kendinizi ifade etmeniz için yeterli yardım destek ve ilgiyi göremediğinizi düşünebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklar ve sınavlar yaşayabilirsiniz. Hayat sınavlarınız ve tekamül sürecinizle ilgili olduğunu düşünürseniz daha rahat edebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Fiziksel görüntünüzle ilgili kendinizde memnun olmadığınız konularda değişiklik yapmayı düşüneceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde yanlış anlaşılmalar aldanma ve yanılgı yaşayabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili büyüme ve gelişme sağlayacaksınız. Arkadaş ve sosyal çevrenizde harekete geçerek yeni arkadaş gruplarına katılabilir yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Salı gününe girişte ay yengeç burcuna geçecek. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Çarşamba günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda istediğiniz oranda verim elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerinde yapacağınız çalışmalarda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinize karşı merhametli affedici ve anlayışlı tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında güç ve ego savaşlarına girebilir manüplasyon yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler ve projeler üretecek hayata geçireceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Cuma günü yakın çevre gezilerine çıkmak isteyebilirsiniz ancak gerçekleştirmekte sorun yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte zaman geçirmek için spor ve müzik eşliğinde aktiviteler düzenleyebilirsiniz. Cumartesi günü Mars akrep burcuna geçiyor.  Mars on ikinci evinize geleceği için arkadan dönen işler gizli düşmanlara karşı harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek için sessiz ve derinden gideceksiniz. Olayların ardında yatan gerçeği araştıracak nedenlerini inceleyeceksiniz. Otorite figürlerinden gereken yardım destek ve ilgiyi göremediğinizi düşünebilirsiniz. Kendi kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyarken korkularınız nedeniyle engelleri siz oluşturacaksınız. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklar ve sınavlar yaşayabilirsiniz. Hayat sınavlarınız ve tekamül sürecinizle ilgili olduğunu düşünürseniz daha rahat edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Duygularınızı ortaya koyamayabilir platonik duygular besleyebilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama alanında aldanma, yanılgı ve kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında bolluk ve bereket enerjisi elde edeceksiniz. İş hayatı ve kariyerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Salı gününe girişte ay yengeç burcuna geçiyor. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Çarşamba günü ikili ilişkilerde duygularınızı ifade edemediğinizi düşünecek siz de duygu hissedemediğinizi anlatacaksınız. Bazı anlaşmalar ve sözleşmelerle ilgili prüzler ortaya çıkabilir sorun yaşayabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Perşembe günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırcı çalışmalar yürütürken manüplasyon yapabilir herkesi ve her şeyi kontrol altında tutmaya çalışabilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğle saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi ortaya çıkarmak isteyebilirsiniz. Spitirüel konularda bilgi almak için kitap okuyabilir bu konuda kendinizi geliştirmeyi düşünebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında engeller ve kısıtlarla karşılaşabilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizi şifalandırmak için eski konuları konuşup bitirebilirsiniz. Cumartesi günü Mars akrep burcuna geçiyor. Arkadaş ve sosyal çevrenizde harekete geçerken sessiz ve derinden gideceksiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarında çalışmalarda bulunmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş yaparak gelir elde etmek isteyeceksiniz. Otorite figürlerinin size yeterince destek ilgi göstermediklerini düşünebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklar ve sınavlar yaşayabilirsiniz. Hayat sınavlarınız ve tekamül sürecinizle ilgili olduğunu düşünürseniz daha rahat edebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Arkadaş çevrenizde gruplar içinde duygusal olarak bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz nakit ve gelir artışları istediğiniz oranda olmadığı için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için bolluk ve bereket enerjisini çalıştıracaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Salı gününe girişte ay yengeç burcuna geçecek. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Çarşamba günü arkadaş çevrenizde arkadaş gruplarınız içinde aldanma, yanılgı kafa karışıklığı çözülmeler yaşanabilir. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Perşembe günü arkanızdan dönen işler ve gizli düşmanlarınızın yaptıkları karşısında güç ve ego savaşlarına girebilir manüplasyona müsait davranışlarda bulunabilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İşle ilgili gelirlerde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorunlar ve problemler yaşayabilirsiniz. Cuma günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Cumartesi günü Mars akrep burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek için sessiz ve derinden gidecek olayların ardında yatan gizli gerçekleri araştıracaksınız. Otorite figürlerinden yaşça büyük olgun kişilerden gerekli desteği göremediğinizi düşünebilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklar ve sınavlar yaşayabilirsiniz. Hayat sınavlarınız ve tekamül sürecinizle ilgili olduğunu düşünürseniz daha rahat edebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. İş hayatı ve kariyerinizde istediğiniz noktada henüz olmadığınızı düşünerek memnuniyetsizliğinizi belirteceksiniz. Spiritüel konularda bilgi edinmek için yeni eğitimler alabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Salı gününe girişte ay yengeç burcuna geçecek. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Çarşamba günü iş hayatı ve kariyerinizde şartlar istediğiniz gibi gelişmeyebilir. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretecek bunları kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için kullanacaksınız. Perşembe günü arkadaşlarınızla birlikte ortak yapacağınız işlerle ilgili güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğle saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saçınıza bakım yaptırmak ve saç kestirmek için kuaföre gidebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Cuma günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Cumartesi günü Mars akrep burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Yurt dışında neler yapabilirsiniz bunları araştırabilir yeni hedef pazarlara ulaşmak isteyebilirsiniz. Otorite figürlerinden gerekli ilgi, yardım ve desteği göremediğinizi düşünebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Pazar günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklar ve sınavlar yaşayabilirsiniz. Hayat sınavlarınız ve tekamül sürecinizle ilgili olduğunu düşünürseniz daha rahat edebilirsiniz.

 

 

Siz de fikrinizi belirtin