25 Nisan- 1 Mayıs 2022 Haftası Gezegen Transitleri Boğa Burcunda Yeni Ay ve Güneş Tutulması

25 Nisan – 1 Mayıs 2022 Haftasına Genel Bakış

Merkür’ün etkili olduğu haftaya başlıyoruz. Merkür Cumartesi günü ikizler burcuna geçiyor. İletişim, ticaret, eğitim, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. 30 Nisan Cuma günü boğa burcunun 10.derecesinde yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulmaları hayatınızda altı ay süresince etkilidir. Tutulma uranüsle dizilimde ve kuzey düğüm yönünde olduğu için ani gelişen olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Venüs, neptün ve jüpiter kavuşumu şans, fırsat ve bolluk getirecek. Plüton oğlak burcunda gerilemeye 29 Nisan günü başlıyor. 29 Nisan – 8 Ekim tarihleri arasında gerileyecek. Güç ve ego savaşlarına girmeden kontrol arzusu ve tutkusu ile dolmadan gölge yönlerinizi azaltarak değişim ve dönüşümü hayatınıza katmalısınız.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilir depresif modda olabilirsiniz. İletişim problemleri yaşayabilir kendinizi kimsenin anlamadığını düşünebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artacak bütünün hayrına çalışmalar yapacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Salı günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra öfkenizi öfke patlamaları şeklinde ortaya çıkarabilirsiniz. İkili ilişkilerde kadersel olarak hayatınızda önemli yer edinecek kişilerle tanışabilirsiniz. Yurt dışından bağlantılı kişiler olabilir. Çarşamba günü kadir gecesi kutlanacak. Bu gecenin önemini arttıran bir göksel olayda Venüs neptün kavuşumu. Maneviyat ve ibadet dolu bir gün ve gece yaşayabilirsiniz. Gelirlerinizi büyütmek ve geliştirmek için olumlu etkiler altında olacaksınız. Ay akşam saatlerinde koç burcuna geçecek. Aceleci, sabırsız ve spontane tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Perşembe günü düşüncelerinizi ve zihinsel yapınızı değiştirip dönüştüreceğiniz etkiler altında olacaksınız. Duygusal yaralanmalara karşı dikkat etmeniz gerekecek. Cuma günü plüton geri hareketine başlıyor 29 Nisan- 8 ekim tarihleri arasında geri hareket edecek. Oğlak burcunda gerileyecek olan plüton iş hayatı ve kariyerinizde güç ve ego savaşları yaşamanıza manüplatif hareketlere maruz kalmanıza neden olabilir. Siz bu tarz hareketlerde bulunuyorsanız herkesi ve her şeyi kontrol altına almaya çalışıyor iseniz davranışlarınızı ve kişiliğinizin gölge yönlerini gözden geçirmeniz gerekecek. Cumartesi günü Merkür ikizler burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın arkadaşlarla ilişkilerinizde güçlü iletişim yeteneklerinizi sergileyebilirsiniz. Cumartesi gününe girişte ay boğa burcuna geçecek ve Güneş Tutulması ve boğa burcundaki yeni ayı oluşturacak. Güneş tutulmaları hayatınızda altı ay süresince etkilidir. Uranüs’ün dizilimde olduğu tutulmada ani değişiklikler beklenmedik sürpriz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Gelir ve harcamalar alanınızda ani harcamalarınız oluşabilir bazı gelirleriniz kesilebilir. Yurt dışı bağlantılı işler ve müşterilerle ilgili yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde güçlü dönüşümler etkisinde olacaksınız. Pazar günü Merkür Jüpiter kavuşumu size büyüme ve gelişme imkanı sunacak. Gelirlerinizle ilgili ani nakit akışları elde edebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerine üye olarak sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde yöneticileriniz tarafından baskı altında tutulduğunuz size karşı bariyer oluşturduklarını düşünebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Bütünün hayrına çalışmalar yapacaksınız. Yardıma ihtiyacı olanlar için maddi ve manevi yardım edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Salı günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir kişiyle tanışabilir flört etme kararı alabilirsiniz. Kadersel tanışmalar devrede. Çarşamba günü kadir gecesi kutlanacak. Bu gecenin önemini arttıran bir göksel olayda Venüs neptün kavuşumu. Maneviyat ve ibadet dolu bir gün ve gece yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortaklaşa işler yaparak gelir elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler kurmak için e-ticaret konusunda araştırmalar yaparak ilerleyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın dostlarınızın dertlerini dinleyerek onlara çözüm önerileri geliştirebilirsiniz. Cuma günü plüton gerilemeye başlıyor. Oğlak burcunda gerileyecek olan plüton 29 Nisan- 8 Ekim tarihleri arasında yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında daha önceden yaptığınız işlerin tekrar üzerinden geçmenizi bazı yerleri yıkıp tekrar yapmayı getirecek. Cumartesi günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Gelir kaynaklarınızı arttırmak için yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilir yeni müşteri bulmak için iş geliştirme projeleri oluşturabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara anlatacaksınız. Cumartesi gününe girişte ay boğa burcuna geçecek ve Güneş Tutulması ve boğa burcundaki yeni ayı oluşturacak. Güneş tutulmaları hayatınızda altı ay süresince etkilidir. Uranüs’ün dizilimde olduğu tutulmada ani değişiklikler beklenmedik sürpriz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Burcunuzda gerçekleşecek tutulma ile sabitliğinizi kırmak ve değişime direnmemeniz gerekecek. Dış görünüşünüzü değiştirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ani gelişmeler ortaya çıkabilir. Arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa iş yapmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler oluşturabilirsiniz. Yurt dışı kaynaklı işler için görüşmeler yapabilirsiniz. Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte sosyalleşebilir zaman geçirebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Spiritüel konularla ilgili tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilir depresif modda olabilirsiniz. Arkanızdan dönen işler ve gizli düşmanlarınızın yaptıkları canınızı sıkabilir. Dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir hassas ve kırılgan hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Salı günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atabilir pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Öfkenizi daha sonra öfke patlamaları şeklinde yansıtabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde kadersel tanışmalar ve karşılaşmalar devrede olacak. Hayatınızda önemli yer edinecek kişilerle tanışabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Yeni iş teklifleri, terfi ve promosyon fırsatı gelebilir. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Aceleci ve sabırsız olabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Fiziksel tedavi için doktora gidebilirsiniz. Duygusal olarak yaralanmalara açık olacağınız zaman dilimi. Cuma günü Plüton oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. 29 nisan – 8 ekim 2022 tarihleri arasında gerileyecek. Plüton ortak kazançlar ve ortak gelirler alanınızda gerilemeye başlayacak. Bu alanda değişim ve dönüşümü hayata geçirmeniz gerekecek. Güç ve ego savaşlarından arınarak manüplatif davranışlar sergilememelisiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda davranış kalıplarınızı değiştirmelisiniz. 30 Nisan Cumartesi günü Merkür burcunuza gelecek. Yönetici gezegeniniz iletişim alanında bilgiyi öğrenme ve yayma konusunda sizi destekleyecek. Boğa burcunun 10.derecesinde yeni ay ve güneş tutulması oluşacak. güneş tutulması hayatınızda altı ay boyunca etkilidir. Uranüs yeni ayda dizilimde olduğu için ani sürpriz beklenmedik gelişmeler sarsıcı etkiler gelişebilir. Arkanızdan dönen işler, gizli düşmanlarınızın yaptıkları karşınıza çıkabilir. Bazı kişilerle görüşmeyi kesebilir hayatınızdan çıkarabilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerde yeni başlangıçlar yapabilir yeni adımlar atabilirsiniz. Zihnen değişim ve dönüşümü hayatınıza katacak devrim yapacaksınız. Pazar günü iş hayatı ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda özgürlük ihtiyacınızı abartabilir herkesi ve her şeyi bırakıp gitmek isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir bütünün hayrı için çalışmalarda bulunacaksınız. Akşam saatlerinde duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum sağlayabilirsiniz. Salı günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavırlar geliştirebilirsiniz. Daha sonra öfkenizi yansıtarak öfke patlamaları olarak ortaya çıkarabilirsiniz. İkili ilişkilerde kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar devrede. Hayatınızda önemli yer edinebilecek kişilerle tanışabilirsiniz. Parayı kazanma ve kullanma konusunda olumlu destekler sağlayabilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkabilir yeni kültürleri tanıyabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cesaretle atak ve sabırsız olarak harekete geçmek isteyeceksiniz. Perşembe günü ikili ilişkilerde ve evliliğinizde anlaşma ve uyum sağlayabilir mantıklı ve rasyonel düşünebilirsiniz. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Duygusal olarak yara alabilir arkadaşlarınızın ve dostlarınızın sorunlarına çözüm önerileri getirebilirsiniz. Cuma günü plüton oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. 29 nisan- 8 ekim tarihleri arasında gerileyecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık alanında gerileyecek olan plüton gölge yönlerinizle yüzleşmenizi sağlayacak. Değişim ve dönüşümü bu alanlarda hayatınıza katmanız gerekliliğinizi gösterecek. Cumartesi günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Merkür on ikinci evinize geleceği için iletişiminizi daha arka plandan fazla öne çıkmadan yürüteceksiniz. Bilinç altınızla ilgili çözmeniz gereken konularda eğitim alabilir uzmanlarla çalışabilirsiniz. 30 Nisan Cumartesi günü boğa burcunun 10.derecesinde yeni ay ve güneş tutulması oluşacak. güneş tutulması hayatınızda altı ay süreyle etkilidir. Tutulmada uranüsün dizilimde olması ve kuzey düğüm yönünde ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşacağınızı gösterebilir. Arkadaş çevrenizde yeni arkadaş gruplarına katılabilir yeni çevre edinebilirsiniz. Arkadaşlarınızla aniden ortaklık yapmak fikri ortaya çıkabilir. Sabitlik ve değişime direnç yerine yeniliklere ve yeni başlangıçlara açık olmalısınız. Dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Pazar günü dini ve ilahi konular, felsefe ve dinler tarihi konusunda kendinizi geliştirmek için eğitim alabilir yada bilgi edinebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Anlaşma ve sözleşme imzalamak isterken şartlarda değişiklikler ve zorlanmalar ortaya çıkabilir. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir hassas kırılgan hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum sağlanabilir. Salı günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. İkili ilişkilerde kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar yaşayabilirsiniz. Hayatınızda önemli etkiler yaratacak kişilerle tanışabilirsiniz. Parayı kazanma ve kullanma konusunda olumlu destekler altında olacaksınız. Çarşamba günü kadir gecesini idrak edeceğiz. Günün anlam ve uhrevi havasına uygun olarak Venüs Jüpiter ve Neptün kavuşacaklar. İlahi kanaldan bilgi akışı elde edebilirsiniz. Manevi anlamda büyüme ve gelişme sağlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Sabırsız ve tez canlı harekete geçmek isteğinde olabilirsiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde iletişiminizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Arkadaşlarınızın ve dostlarınızın duygusal yaralarını şifalandırmak için sorunlarına çözüm önerileri geliştirebilirsiniz. Cuma günü plüton oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. 29 Nisan- 8 ekim tarihleri arasında gerileyecek. Gündelik işler, sizin için çalışan kişiler, iş arkadaşlarınız ve sağlık alanınızda değişim ve dönüşümü hayatınıza katmalısınz. Sabit fikirlilik ve sabit kalıplar yıkılarak yerine yeni bakış açısı ve düşünce sistemi inşaa edilmelidir. Gölge yönlerinizle yüzleşmek gerekecek. Cumartesi günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde bilgiyi öğrenecek ve yayacaksınız. İletişiminizi güçlendirecek yeni arkadaşlar edineceksiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarında görev alabilir toplumsal konularda çalışabilirsiniz. 30 Nisan Cumartesi günü boğa burcunun 10.derecesinde yeni ay ve güneş tutulması oluşacak. güneş tutulması hayatınızda altı ay boyunca etkilidir. Uranüs tutulmada dizilimde olduğu için ani gelişmeler sürpriz beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Beklenmeyeni beklemek gerekecek. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni adımlar atabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa işlerle ilgili fırsatlar ve şanslar elde edebilirsiniz. Sabit fikirlilik ve değişime dirençten uzak durmanız gerekecek. Pazar günü ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Ani gelişen olaylar nedeniyle özgürlük duygunuzu abartabilir herkesi ve her şeyi bırakıp gitmek isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda orjinal fikirler ve sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerle ilgili erteleme gecikme ve iptaller ortaya çıkabilir. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Akşam saatlerinde bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum oluşabilir. Salı sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kadir gecesini kutlayacağız. O gecenin anlam ve önemine uygun olarak Jüpiter, Venüs ve Neptün balık burcunda kavuşacak. Maneviyat ve ilahi kanaldan bilgi akışı elde edebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizi şifalandırabilir olumlu yönde ilerlemesini sağlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Aceleci sabırsız ve spontane tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunlarında stratejik davranarak kazanç elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınızın dostlarınızın sorunlarına çözüm önerileri getirerek yardımcı olabilirsiniz. Cuma günü Plüton oğlak burcunda gerileyecek. 29 Nisan – 8 ekim tarihleri arasında gerileyecek olan plüton gölge yönlerinizi anlamak ve törpülemek adına fırsatlar sağlayacak. Güç ve ego savaşlarına girmeden manüplatif davranmadan değişim ve dönüşümü hayatınıza katabilirsiniz. Cumartesi günü Merkür ikizler burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşteriler edinmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. İletişim sektörü ile ilgili projeler oluşturabilirsiniz. 30 nisan Cumartesi günü boğa burcunun 10.derecesinde yeni ay ve güneş tutulması oluşacak. güneş tutulması hayatınızda altı ay süreyle etkilidir. Tutulmada uranüs dizilimde olduğu için beklenmedik olaylar ve durumlar sürpriz gelişmeler ortaya çıkabilir. Kuzey ay düğümü yönünde gerçekleşecek tutulmada yurt dışında e-ticaret ve yurt dışı müşterilerle çalışmalar yapma kararı alabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizi bir üst aşamaya taşıma kararı verebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, tahvil ve hisse senedi konularında stratejik davranır ve karar alırsanız kazanç elde edebilirsiniz. Pazar günü ortaklık yapma konusunda şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konularında alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek isterken zorlandığınızı düşüneceksiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Bütünün hayrına çalışmalar yapacaksınız. Maddi ve manevi ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Akşam saatlerinde bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uzlaşma sağlanabilir. Salı günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra öfkenizi öfke patlamaları şeklinde ortaya çıkarabilirsiniz. İkili ilişkilerde kadersel tanışmalar ve karşılaşmalar devrede olacak. Hayatınızda önemli etkiler yaratacak kişilerle yollarınız kesişebilir. Parayı kazanma ve kullanma konularında olumlu etkiler elde edebilirsiniz. Çarşamba günü kadir gecesi kutlanacak. Günün anlam ve önemine uygun olarak göksel kombinasyonda Jüpiter, venüs ve neptün kavuşacaklar. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili şifalanma enerjisi elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Aceleci sabırsız ve tezcanlı harekete geçmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü gayrimenkul alım satımı konusunda stratejik yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Fiziksel şifa için doktora gidebilirsiniz. Arkadaşlarınızın dostlarınızın sorunlarına çözüm önerileri getirebilirsiniz. Cuma günü Plüton oğlak burcunda gerileyecek. 29 Nisan- 8 ekim tarihleri arasında gerileyecek olan plüton gölge yönlerinizi fark etmenize ve törpülemenize yardımcı olacak. Aile bireylerinizle iletişiminizde güç ve ego savaşlarına girmeden manüplatif davranmadan iletişim kurmak yararınıza olacak. Herkesi ve her şeyi kontrol altına almaya çalışmak sizi yorabilir. Cumartesi günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık, hukuksal konular, yurt dışı seyahatler konusunda iletişiminiz yoğunlaşabilir. Bilgiyi öğrenmek ve yaymak gündeminizde olacak. 30 nisan Cumartesi günü boğa burcunun 10.derecesinde yeni ay ve güneş tutulması oluşacak. güneş tutulması hayatınızda altı ay etkili olacak. Tutulmada uranüs dizilimde olduğu için ani beklenmedik sürpriz gelişmeler ve olaylarla karşılaşabilirsiniz. Kuzey düğüm yönünde olacak tutulmada sabit fikirlilik ve inatçılık yapmadan yenilikleri kabul etmek ve yeni yaklaşımlar geliştirmek gerekecek. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Prim ve komisyon gelirleri elde edebilirsiniz. Pazar günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde iletişim problemleri yaşayabilir anlaşılmadığınızı düşünebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Maddi ve manevi yardıma ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Salı gününe girişte kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Daha sonra öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde kadersel tanışmalar ve karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Hayatınızda uzun süreli ve kalıcı etkileri olabilir. Parayı kazanma ve kullanma konusunda olumlu destekler altında olacaksınız. Çarşamba günü kadir gecesini kutlayacağız. Gökyüzünde kadir gecesine uygun gezegen kombinasyonu bulunmakta. Jüpiter, venüs ve neptün balık burcunda kavuşuyorlar. İlahi bilgi akışı ve maneviyat dolu bir gün ve gece geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cesaretli, atak ve proaktif tutum geliştirebilirsiniz. Perşembe günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde stratejik davranabilir iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Fiziksel sağlığınıza kavuşmak için doktora gidebilirsiniz. Arkadaşlarınızın ve dostlarınızın sorunlarına çözüm önerileri geliştirebilirsiniz. Cuma günü Plüton oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. 29 Nisan- 8 ekim tarihleri arasında gölge yönlerinizin farkında olacak onları törpülemeye niyet edebilirsiniz. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde güç ve ego savaşlarına girmeden manüplatif davranmadan ilerlemeniz gerekecek. Cumartesi günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda yeni iş fırsatları ve elde edebilirsiniz. Faizler ve komisyon gelirleri kazanabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil edecek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Ezoterik ve metafizik konularda bilgiyi öğrenmek için ders ve eğitim alabilirsiniz. 30 nisan Cumartesi günü boğa burcunun 10.derecesinde yeni ay ve güneş tutulması oluşacak. tutulmada uranüste dizilimde olduğu için ani sürpriz beklenmedik gelişmeler ve değişmeler hayatınızda yer alabilir. Kuzey düğüm yönünde olan tutulmada hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel destekler altında olacaksınız. İkili ilişikler ve evliliğinizde ani yön değişiklikleri ve beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ortaklık yapma konusunda ani gelen teklifleri araştırabilir ve değerlendirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar, borsa, tahvil, hisse senedi, şans oyunları, bitcoin ve sanal para konularında şans ve fırsatlar kazançlar elde edebilirsiniz. Pazar günü çocuklarınızla birlikte zaman geçirebilir spor ve müzik eşliğinde çalışabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda özgürlük ihtiyacınızı abartabilir herkesi ve her şeyi bırakıp gitmek isteyebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yürütürken tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. İş arkadaşlarınızla iş yapma biçimi hakkında fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgileriniz artabilir. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Salı günü duygusal tepkiler verebilirsiniz. Öfkenizi içinize atarak pasif ve agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. İkili ilişkilerde kadersel etkiler devrede. Hayatınızda önemli yer edinecek kişilerle tanışabilir ve karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü kadir gecesini idrak edeceksiniz. Bu uhrevi gecede gökyüzü de önemli kombinasyona sahip. Jüpiter venüs Neptün kavuşuyor. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cesur atak ve sabırsız olabilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında stratejik kararlar alabilirsiniz. Cuma günü plüton oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. 29 Nisan- 8 Ekim tarihleri arasında gerileyecek. Maddi değerler konusunda değişim ve dönüşümü hayatınıza katmalısınız. Gölge yönlerinizin farkına varacak ve onlarla baş etmeyi öğreneceksiniz. Cumartesi günü Merkür ikizler burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında iletişiminizi arttıracaksınız. Ortaklık yapmak konusunda araştırmalarda bulunabilirsiniz. 30 Nisan Cumartesi günü boğa burcunun 10.derecesinde yeni ay ve güneş tutulması oluşacak. güneş tutulmaları hayatınızda altı ay boyunca etkilidir. Tutulmada uranüs dizilimde ve kuzey düğüm yönünde olduğu için gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik durumlar ve koşullarla karşılaşabilirsiniz. İş yapma biçiminizle ilgili yeni kararlar ve yeni başlangıçlar yapmayı düşünebilirsiniz. Pazar günü gayrimenkul kiralama ya da alım satımı konularında fırsat ve şanslar elde edebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, hisse senedi, tahvil, bitcoin ve sanal para konularında kazançlar elde edebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir. Duygusallığınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Salı günü duygusal tepkiler verebilirsiniz. Öfkenizi içinize atabilir pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. İkili ilişkilerde kadersel tanışmalar devrede. Hayatınızda önemli etkiler yaratacak kişilerle tanışabilir ve karşılaşabilirsiniz. Parayı kazanma ve kullanma konusunda olumlu etkiler altında olacaksınız. Çarşamba günü kadir gecesini idrak edeceksiniz. Bu uhrevi gecenin anlam ve önemine uygun olarak gökyüzünde Jüpiter Venüs ve Neptün kavuşuyor. Ticari işlerinizle ilgili şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Sabırsız ve spontane tavırlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için stratejik davranabilirsiniz. Cuma günü plüton oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. 29 Nisan- 8 ekim tarihleri arasında gerileyecek. Sağlığınızla ilgili tekrar üzerinden geçmeniz gerekli durumlar ortaya çıkabilir. Cumartesi günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Gündelik işlerinizle ilgili iş arkadaşlarınızla toplantılar, iletişimler ve çalışmalar yapacaksınız. 30 Nisan Cumartesi günü boğa burcunun 10.derecesinde yeni ay ve güneş tutulması oluşacak. güneş tutulması altı ay boyunca etkilidir. Tutulmada uranüste dizilimde olduğu için ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Tutulma kuzey düğüm yönünde olacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeni başlangıçlar ve yeni kararlar alabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışacak üreteceksiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunlarında ani kazançlar ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda özgürlük ihtiyacınızı abartabilir herkesi ve her şeyi bırakıp gitmek isteyebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli affedici bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Gayrimenkul kiralama alım-satım konularında sorunlar ve zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Salı günü duygusal tepkiler verebilir öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Hayatınızda önemli etkiler yaratacak kişilerle tanışabilir ve karşılaşabilirsiniz. Parayı kazanma ve kullanma konusunda olumlu etkiler altında olacaksınız. Çarşamba günü kadir gecesini idrak edeceksiniz. Bu uhrevi gecenin anlam ve önemine uygun olarak gökyüzünde Jüpiter Venüs ve Neptün kavuşuyor. Maddi kaynaklarınızla ilgili önemli şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Perşembe günü değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Fiziksel olarak şifa için doktora gidebilirsiniz. Cuma günü plüton oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. 29 Nisan- 8 Ekim tarihlerinde gerileyecek. Harekete geçmek için hazırlık süreci olarak değerlendirebilir eksik kalan işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Yurt dışı fırsatlar ve şanslar elde edebilirsiniz. Cumartesi günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeni kişilerle tanışıp flört etme kararı alabilirsiniz. Çocuklarınızla kaliteli zaman geçirebilirsiniz. 30 Nisan Cumartesi günü boğa burcunun 10.derecesinde yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulması hayatınızda altı ay süresince etkilidir. Tutulmada uranüs dizilimde olduğu için ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gayrimenkul alım-satımında şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Yeni bir eve yada şehre taşınma kararı alabilirsiniz. Eviniz için yeni eşyalar ve objeler satın alabilirsiniz. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Tanıtım satış ve pazarlama konusunda yeni fikirler ve projeleri hayata geçirebilirsiniz. Arkanızdan dönen işler gizli düşmanların yaptıkları canınızı sıkabilir. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Salı günü ani duygu değişimleri yaşayabilirsiniz. Öfkenizi içinize atarak pasif agresif tavırlar geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü kadir gecesini idrak edeceksiniz. Bu uhrevi gecenin anlam ve önemine uygun olarak gökyüzünde Jüpiter Venüs ve Neptün kavuşuyor. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttıracak çalışmalar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Sabırsız ve aceleci tavırlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla birlikte dernek klüp ve sivil toplum kuruluşlarının yönetiminde görev alabilirsiniz. Arkadaşlarınızın duygusal yaralarını sarmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik edebilirsiniz. Cuma günü plüton oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. 29 Nisan- 8 Ekim tarihleri arasında gerileyecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde güç ve ego savaşlarına girmeden anlaşma ve uzlaşmayı öğrenmelisiniz. Kontrol arzusu ve güç tutkusu sizi yorabilir. Cumartesi günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. 30 Nisan Cumartesi günü boğa burcunun 10.derecesinde yeni ay ve güneş tutulması gerçekleşecek. Tutulmalar hayatınızda altı ay süresince etkilidir. Güneş tutulması esnasında uranüs dizilimde olduğu için ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar oluşabilir. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yeni kararlar alacak yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Yeni bir eğitime başlayabilirsiniz. Ticari işlerle ilgili yeni fırsatlar ve şanslar elde edebilirsiniz. Pazar günü dış görünüşünüzü değiştirmek için estetik, bakım ve kıyafet konularında yenilikler yapabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

 

Siz de fikrinizi belirtin