26 Ağustos- 1 Eylül haftası haftalık burç yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 26 Ağustos – 1 Eylül 2019 haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü aile bireylerinizin desteğini gündelik işlerinizi yaparken alacaksınız. Duygusal ve fiziksel yaraları olan kişilere yardım ederek şifa bulmayı umacak ancak bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde harekete geçmek duruş sergilemek gündeminizde olacak. Çalıştığınız ortamı güzelleştirmek için çeşitli objeler resim vs. yararlanmak isteyeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler sonucunda mutlu hissedeceksiniz. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde sorumluluklar ve yükümlülüklerle karşı karşıya kalınca sizin boyunuzu aşan olaylar gibi gelecekler. Bilinçaltınızı aktif hale getirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızı yansıtamamak ya da kendinizin yeterince sevilmediğinizi düşüneceksiniz. Çarşamba günü duygusal ya da fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik para giriş ve çıkışları sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında harekete geçmek yeni gelir kaynakları bulmak ve yatırım yapmak için harekete geçeceksiniz. Perşembe günü yurtdışı işler, yabancılarla ilişkiler, yükseköğrenim akademik çalışmalar ve hukuksal konular alanınızdan bolluk ve bereket enerjisi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Merkür Başak burcuna geçecek ve sizin gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle olan iletişiminizde daha ayrıntıcı daha mükemmeliyetçi ve daha ince eleyip sık dokuyan bir tarza bürünmenize neden olacak. 30 Ağustos Cuma günü saat 13:37’de başak burcunun 6.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Başak burcunun 6.derecesinde gerçekleşecek yeni ay sizin gündelik işler sizin için çalışanlar ve  sağlık alanınızdan etkileyecek. Gündelik işlerinizin daha mükemmel, daha verimli ve daha istediğiniz ölçüde olmasını sağlamak için yeni yöntemler geliştirebilirsiniz. Sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizin daha güzel olması için yeni kararlar alabilirsiniz. Yeni ay ani sürpriz beklenmedik güzel olaylar getirecek. Uranüs size sürpriz gelişmeler hazırlayabilir. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde köklü değişiklikler için sistem kuracak ve şartlarınızı olgunlaştıracaksınız. Yurtdışı seyahatlerle ilgili fırsatlar istediğiniz ölçüde olmayacak. Uzun süre kapalı yerlerde çalışmaktan sıkılabilirsiniz. Pazar günü yeni orijinal benzersiz sıra dışı fikirler üreteceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sağlam ve uzun ömürlü ilişkiler kurabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 26 Ağustos – 1 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü çocuklarınızla olan ilişkilerinizde tarzınızı, tavrınızı ve kimliğinizi yansıtacaksınız. Duygusal ve fiziksel olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmayı düşünecek ancak bunu gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğinizi söylemek için harekete geçeceksiniz. ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik güzel olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Salı günü yurtdışı işlerinizle ilgili kendinizi sıkışmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde affedici ve merhametli bir tavır takınacaksınız. Yurtdışı işlerinizle ilgili gerekli değişim ve dönüşümü gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifalanacaksınız. Kişiliğiniz, karakteriniz, hedefleriniz, yetenekleriniz ve projeleriniz için çalışacak ancak duygusal olarak istediğiniz sonucu elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Perşembe günü başkasının parasını yönetme konusunda istediğiniz büyüme ve gelişme fırsatını elde edeceksiniz. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken duygulardan  da yararlanacaksınız. Merkür Başak burcuna geçecek ve sizin iletişiminizde daha mükemmeliyetçi daha ayrıntıcı daha ince eleyip sık dokuyan bir tarzı benimsemenize yol açacak. 30 Ağustos Cuma günü saat 13:37’de başak burcunun 6.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Başak burcunun 6.derecesinde gerçekleşecek yeni ay sizin sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarla olan ilişkiler, hobiler ve spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Uranüs’ün sizin için hazırladığı süprizler sonucu yeni bir kişiyle tanışabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde harekete geçerken her şeyin mükemmel olması için titiz ve ayrıntıcı davranabilirsiniz.  Cumartesi günü yurtdışı işlerinizle ilgili sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek için istediğiniz şartları sağlayamayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde olan ilişkilerinizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygunuzu istediğiniz gibi yansıtacaksınız. Pazar günü ani fikir ve düşünceler orijinal projeler üretebilirsiniz. Bir yere not etmeyi unutmayın. Sevgi aşk ve ilişkilerde kalıcı ve sağlamcı adımlar atacaksınız.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 26 Ağustos – 1 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde uyum ve dengeyi sağlayacaksınız. Duygusal ve fiziksel olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmayı düşünecek ancak gerçekleştiremeyeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında ailenizin de desteğini alarak harekete geçeceksiniz. Evinizi ve yaşadığınız yeri güzelleştirmek için düzenlemeler yapabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik gelişmeler sonucunda kendi kazandığınız paranızı arttırabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Salı günü mali disiplini oluşturmak için yabancı kaynaktan yararlanmak isteyecek ancak istediğinizi elde etmeniz zor olacak. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücünden ve ilhamdan yararlanacaksınız. Borç alacak ve yabancı kaynak dengesini oturtmak için çabalayacak ancak zorlanacaksınız. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmeyen öngörülemeyen olaylar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Yeni projeler üretmek yeni müşteriler elde etmek için orijinal benzersiz ve sıra dışı fikirlerle harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkilerde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. İletişim alanında ilginç fikirlerinizle sıra dışı paylaşımlar da bulunabilir yeni projeler üretebilirsiniz. Merkür başak burcuna geçecek ve sizin aile bireyleri ile olan iletişiminizde daha mükemelliyetçi daha ayrıntıcı daha kılı kırk yaran bir tarzı benimsemenize neden olacak. 30 Ağustos Cuma günü saat 13:37’de başak burcunun 6.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Başak burcunun 6.derecesinde gerçekleşecek yeni ay sizin aile bireyleri ile olan ilişkilerinizde yeni başlangıçlar ve yeni kararlar getirecek. Yeni bir eve taşınabilir ya da gayrimenkul satın alabilirsiniz.  Uranüs size hiç beklemediğiniz yeni başlangıçlar ve süprizler hazırlayacak. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizi de güzelleştireceksiniz. Cumartesi günü ikili ilişkiler ve ortaklıklarda zorlanacaksınız. Mali disiplin oluşturmak için harekete geçecek ve sistem ve disiplini kuracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde bulunduğunuz yer ile ilgili hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Pazar günü orijinal benzersiz sıra dışı fikirler ve projeler üretecek onları yazarak hayata geçirmek için kayıt altına almalısınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde sağlam temelli ve uzun süreli ilişkiler için fırsat elde edebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 26 Ağustos – 1 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü iletişim alanınızda bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyumu yakalayacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmayı planlayacak ancak istediklerinizi gerçekleştiremeyeceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde güzel zamanlar geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ani çevre gezilerine çıkabilir yakın çevrenizi keşfedebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde kendinizi sıkıştırılmış ve baskı altında hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde sosyal sorumluluk projelerinde çalışabilirsiniz. Ortaklıklarınız varsa onlar için artık değişim ve dönüşüm zamanını gelmiş olduğunu fark edeceksiniz. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizi yürütürken bolluk ve bereket enerjisini kullanacaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Merkür başak burcuna geçecek ve sizin iletişim ve sosyal medyayı kullanırken daha mükemmeliyetçi daha titiz ve daha ayrıntıcı iletişim kurmanıza neden olacak. 30 Ağustos Cuma günü saat 13:37’de başak burcunun 6.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Başak burcunun 6.derecesinde gerçekleşecek yeni ay sizin iletişim, kardeşler, kuzenler yakın akrabalarla olan ilişkiler, sosyal medya, eğitim alma ya da verme konularında yeni kararlar almanıza yeni başlangıçlar yapmanıza neden olacak. Uranüs size yeni süprizler hazırlayacak ve ani başlangıçlar ani olaylarla karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü ikili ilişkilerde sistem ve disiplin kuracaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken zorluklarla karşılaşabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiz. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygunuzu yansıtabilecek siz de duygu iletebileceksiniz. Pazar günü orijinal ve sıra dışı fikirler üretebilirsiniz. Bunları hayata geçirmek için bir yerlere not etmeli ve kullanmalısınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde uzun ömürlü ve sağlam temelli ilişkiler kuracaksınız.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 26 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmayı umacak ancak istediğinizi gerçekleştiremeyeceksiniz. Yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçeceksiniz. iş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde sürpriz gelişmeler hoşunuza gidecek. Salı günü gündelik işlerinizi yaparken sıkılacak ve kendinizi baskı altında hissedeceksiniz. Yabancı kaynak kullanımı konusunda destek elde edeceksiniz. Gündelik işlerinizi yaparken değişim ve dönüşümü gerçekleştiremeyeceksiniz. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım edecek kendinizde şifa bulacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında harekete geçeceksiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizin yoğunluğundan şikayet edebilirsiniz. Merkür başak burcuna geçecek ve sizin kendi kazandığınız para alanında yeni müşteriler bulma, toplantı yapma anlaşma ve sözleşme imzalamak için yeni fırsatlar elde etmenize neden olacak. 30 Ağustos Cuma günü saat 13:37’de başak burcunun 6.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Başak burcunun 6.derecesinde gerçekleşecek yeni ay sizin kendi kazandığınız para alanında yeni kazançlar elde etmenize yeni başlangıçlar yapmanıza ve yeni kararlar almanıza neden olacak. Uranüs size güzel süprizler hazırlayacak iş hayatınızda güzel kazançlar elde edeceksiniz. Cumartesi günü sizin için çalışan kişilerle olan ilişkilerinizde sistem ve disiplini kuracaksınız. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde zorlanacaksınız. iş hayatınız ve kariyerinizde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. değişim ve dönüşümü içselleştirmeniz kolay olmayacak. Pazar günü orijinal fikir ve projeler üretebilirsiniz. Bunları bir yerlere not etmeniz hayata geçirmeniz açısından size kolaylık sağlayacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde sağlam temelli uzun ömürlü ilişkiler kuracak ve sürdüreceksiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 26 Ağustos – 1 Eylül haftası astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız çalışmalarda kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmayı düşünecek ancak gerçekleştirmeniz zor olacak. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, projelerinizi ve yeteneklerinizi anlatmak için harekete geçecek ve güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Yurtdışı işlerinizle ilgili ani sürpriz güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü aşk ve ilişkilerde sistem ve temel kurmak için zorlandığınızı hissedeceksiniz. İkili ilişkilerde romantik zamanlar geçireceksiniz. Çocuklarınızla olan ilişkilerinizde değişim ve dönüşüm sağlamak kolay olmayacak. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında harekete geçecek ve yurtdışı işlerle ilgili çözüm arayacaksınız. Perşembe günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizi büyütüp geliştireceksiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Merkür başak burcuna geçecek ve iletişimde kendinizi ifade ederken doğanıza uygun olarak insanlara hizmet etmek ve yardımcı olmak için çalışacaksınız. 30 Ağustos Cuma günü saat 13:37’de başak burcunun 6.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Başak burcunun 6.derecesinde gerçekleşecek yeni ay sizin birinci evinizde gerçekleşecek kişiliğinizle kendinizle ilgili yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirebilirsiniz. Uranüs size güzel süprizler hazırlamış yeni başlangıçlar ve güzel gelişmeler aniden gerçekleşebilir. Cumartesi günü hobilerinizi meslek haline getirmek için sıkı çalışabilir temel atabilirsiniz. Evinizle ilgili yer değiştirme ve taşınma ihtimalinizle ilgili problemler çıkabilir. İkili ilişkilerde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Pazar günü orijinal ve benzersiz projeler üretebilir ve onları hayata geçirmek için kayda almalısınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde köklü ve uzun süreli ilişkiler yaşamak için sağlam temeller atacaksınız.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 26 Ağustos – 1 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü bilinçli yönleriniz ile bilinçdışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmak isteyecek ancak gerçekleştiremeyeceksiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilir ya da sevginizi yeterince gösteremeyebilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşacaksınız. Salı günü aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde sıkıştırılmış ve baskı altında hissedeceksiniz. Gündelik işlerinizi yaparken tasarımcı hayal gücünüzden ve ilhamdan yararlanacaksınız. Değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında harekete geçeceksiniz. Perşembe günü iletişim alanında büyüme ve gelişme sağlayacaksınız. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi açıklarken duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Merkür Perşembe günü başak burcuna geçiyor. İletişiminizi daha ayrıntıcı, titiz ve mükemmeliyetçi olarak gerçekleştireceksiniz. 30 Ağustos Cuma günü saat 13:37’de başak burcunun 6.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Başak burcunun 6.derecesinde gerçekleşecek yeni ay sizin arkadan dönen işler, hastaneler ve hapishaneler, kapalı yerlerde geçen çalışmalar, bilinçaltı alanınızdan etkileyecek. Bilinçaltınızı aktif hale getirebilirsiniz. Kapalı yerlerde geçen çalışmanızla ilgili artık o yerlerde çalışmama kararı alabilirsiniz. Uranüs size değişik ani sürprizler getirecek. Güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Cumartesi günü eviniz ve yerleşim yerinizle ilgili sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Eğitim alma ya da verme konularında istediğiniz niteliği yakalayamayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Pazar günü orijinal fikir ve projeler üretebilirsiniz. Bunları kaydetmek ve hayata geçirmek sizi mutlu edecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde uzun ömürlü ve sağlam temelli ilişkiler kuracaksınız.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 26 Ağustos – 1 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde olan ilişkilerinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız. Duygusal ve fiziksel olarak yara almış kişilere yardım ederek şifalanmayı düşünürken istediğinizi gerçekleştiremeyeceksiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde görev almak için harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiye duygularınızı anlatabilirsiniz. Salı günü iletişim konularında yanlış anlaşılmalara ve engellenmelerle karşılaşabilirsiniz. Çocuklarınızla ilişkilerinizde affedici ve merhametli tavırlar sergileyebilirsiniz. Değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre etmenin kolay olmadığını göreceksiniz. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek kendinizi şifalandıracaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gidebilir harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında bolluk ve bereket büyük fırsatlar elde edebilirsiniz. Merkür başak burcuna geçecek ve sizin arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde iletişim, anlaşma, entelektüel paylaşım yardımlaşma ve hizmet konularında açılım yapmanıza neden olacak. 30 Ağustos Cuma günü saat 13:37’de başak burcunun 6.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Başak burcunun 6.derecesinde gerçekleşecek yeni ay sizin arkadaşlarla sosyal çevrenizde yeni kararlar almanıza yeni başlangıçlar yapmanıza neden olacak. Uranüs’ün size hazırladığı süprizler ile yeni sosyal sorumluluk projeleri üretebilir yeni dernek ve klüplere üye olabilir ya da kuruluşunda bulunabilir insanlara yardım etmek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizi sağlam temeller üzerine kurabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında istediğiniz fırsatı elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Aşk ve ilişkilerde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Pazar günü benzersiz sıra dışı orijinal projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Bunları yazarak ileride hayata geçirmek için kullanmak uygun olacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi sağlama almak ve uzun dönemli ve sağlam olması için adım atacaksınız.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 26 Ağustos – 1 Eylül tarihleri arasında astrolojik olarak sizleri neler bekliyor bakalım; Pazartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde kişiliğiniz, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmayı hedeflemişsiniz ancak bunu gerçekleştirmek kolay olmayacak. İş hayatınız ve kariyerinizde güzel gelişmeler elde etmek için harekete geçeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşacaksınız. Salı günü kendi kazandığınız para alanında kısıtlanma ve engellenmelerle karşılaşacaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde affedici ve merhametli davranacaksınız. Değişimi ve dönüşümü mali disiplin oluşturmak için kullanmak isteyecek ancak zorlanacaksınız. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde orijinal benzersiz farklı projeler üretecek ve uygulayacaksınız. Perşembe günü kişiliğinizi, karakterinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi anlatacak ve hayata geçirmek için fırsat elde edeceksiniz. Merkür başak burcuna geçecek ve sizin iş hayatı ve kariyerinizde yeni müşteriler bulmanıza yeni toplantı sözleşme ve anlaşma imzalamanıza neden olacak. 30 Ağustos Cuma günü saat 13:37’de başak burcunun 6.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Başak burcunun 6.derecesinde gerçekleşecek yeni ay sizin iş hayatınız ve kariyerinizde yeni başlangıçlar yapmanıza yeni fırsatlar elde etmenize neden olacak. Yeni projeler üretip yeni müşteriler edinebilirsiniz. Uranüs’ün size olumlu katkısı sonucunda sürpriz güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Cumartesi günü kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracaksınız. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyecek ancak sonuç istediğiniz gibi olmayabilir. Ev ve yerleşim yerinizde istediklerinizi yapamadığınız için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Pazar günü orijinal sıra dışı benzersiz projeler üretecek ve bunlarla ilgili yazılı metinler üretirseniz hayata geçirmeniz daha kolay olacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde sağlam temelli ve uzun ömürlü ilişkileri yaşamak isteyecek ve bunu gerçekleştirmek için adım atacaksınız.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 26 Ağustos – 1 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü başkasının parasını yönetme konusunda kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı göstereceksiniz. Duygusal ve fiziksel olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmayı hedefleyecek ancak gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. yurtdışı işlerinizde harekete geçecek ve güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik öngörülemeyen güzel olaylarla karşılaşacaksınız. Salı günü kendinizle ilgili kısıtlar ve engeller karşısında istediklerinizi gerçekleştiremeyeceksiniz. İletişim ve sosyal medyada blog açabilir ya da internet sitesinde tasarımcı hayal gücünüz ve ilhamın etkisiyle güzel paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Degişim ve dönüşümü hayatınıza entegre etmek kolay olmayacak. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifalanacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında harekete geçeceksiniz. Perşembe günü bilinçaltınızı aktif hale getirebilirsiniz. Merkür başak burcuna geçecek ve sizin yurtdışı işlerinizle ilgili yeni müşteri bulma, yeni sözleşme ve anlaşma imzalama konularında destekçiniz olacak. 30 Ağustos Cuma günü saat 13:37’de başak burcunun 6.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Başak burcunun 6.derecesinde gerçekleşecek yeni ay sizin yurtdışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurtdışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular alanınızda yeni başlangıçlar ve yeni kararlar almanıza neden olacak. Uranüs’ün olumlu katkısı ile ani sürpriz güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Cumartesi günü dış görünüşünüzde değişiklik yapabilirsiniz. Uzun süre kapalı yerlerde çalışmaktan sıkılabilir bu durumu düzeltmek için çalışma yapabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkmak isteyebilir ancak bunu gerçekleştirmek zor gözüküyor. Değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Pazar günü orijinal, benzersiz, sıra dışı projeler ve fikirler üretebilir ancak bunları hayata geçirmek için kaydetmeniz ve not etmeniz size olumlu katkı sağlayacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde sağlam temelli ve uzun ömürlü ilişkiler sizin için önemli olacak.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 26 Ağustos – 1 Eylül tarihleri haftasında astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü başkalarının parasını yönetme konusunda çalışabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmak isteyecek ancak bunu gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Alacaklarınızı tahsil etmek borçlarınızı ödemek için uygun zamanlar. Salı günü kendinizi kıstırılmış ve baskı altında hissedebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler ve gelir kaynakları üreteceksiniz. Değişim ve dönüşümü hayatınıza adapte etmek sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Duygusal ve fiziksel yaralanmış kişilere yardım ederek şifa bulacaksınız. Aile bireylerinizle olan ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik olaylar karşısında yön değişikliğine gideceksiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde olan iletişiminizde büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Merkür başak burcuna geçecek ve sizin kredi sözleşmesi ya da alacaklarınızı tahsil etmek için toplantı anlaşma ve sözleşme yapmanıza yardımcı olacak. . 30 Ağustos Cuma günü saat 13:37’de başak burcunun 6.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Başak burcunun 6.derecesinde gerçekleşecek yeni ay sizin mali disiplini oluşturmak alacak ve borç dengenizi yaparak ödemelerle ilgili sorunlarınıza çözüm getirecek yeni kararlar almanıza neden olacak. Uranüs’ün size hazırladığı güzel süprizler sonucunda güzel gelişmeler elde edeceksiniz. Cumartesi günü sistem ve disiplini bilinçaltınızı aktif hale getirmek için kuracaksınız. Arkadaşlarınızla olan iletişiminizde istediğiniz büyüme ve gelişmeyi sağlayamayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz miktarda para elde edemeyebilir ve bu sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Pazar günü orijinal sıra dışı fikirler ve projeler üreteceksiniz. Bunları hayata geçirmek için yazmalısınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde uzun ömürlü sağlam ilişkiler kurmak ve bunu devam ettirtmek isteyeceksiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 26 Ağustos – 1 Eylül haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü ikili ilişkilerde kendinizi gösterecek tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacaksınız. Duygusal ve fiziksel olarak yara almış kişilere yardım ederek şifa bulmak isteyecek ancak gerçekleştirmek o kadar kolay olmayacak. Sosyal medya alanında ani sürpriz paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızla olan sosyal ilişkilerinizde istediğiniz sistem ve disiplini kuramayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücünüz ve ilhamdan kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi anlatmak için yararlanacaksınız. Değişim ve dönüşümü hayatınıza adapte etmek kolay olmayacak. Çarşamba günü duygusal ve fiziksel olarak yara almış kişilere yardım ederek şifalanacaksınız. İkili ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü iş hayatı ve kariyerinizde büyük projeler ve teklifler hazırlayabilir gelişmeler elde edebilirsiniz. Merkür başak burcuna geçecek ve sizin ikili ilişkilerde iletişiminizde daha ayrıntıcı, titiz ve mükemmeliyetçi olmanıza neden olacak. 30 Ağustos Cuma günü saat 13:37’de başak burcunun 6.derecesinde yeni ay gerçekleşecek. Yeni aylar yeni başlangıçlar ve yeni kararlar demektir. Başak burcunun 6.derecesinde gerçekleşecek yeni ay sizin ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda yeni kararlar almanıza ve yeni başlangıçlar yapmanıza neden olacak. Uranüs size güzel süprizler hazırlayacak ve beklenmedik anda beklenmedik gelişmelerle karşılaşacaksınız. Cumartesi günü arkadaşlarınızla olan iletişiminizde sistem ve disiplin kuracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz büyüklükte projeler ve işler elde edemediğinizi düşünerek hayıflanacaksınız. Dış görünüşünüzü değiştirebilir ve istediğiniz sonucu elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Pazar günü orijinal fikir ve projeler üreteceksiniz. Bunları kayıt altına almak ve ileride kullanmak için önemli olacaktır. Sevgi aşk ve ilişkilerde sağlam temelli ve uzun ömürlü ilişkiler kuracak ve yürüteceksiniz.

 

By |2019-08-24T16:18:53+00:0024 Ağustos , 2019|Burç Yorumları|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin