26 Ekim – 1 Kasım 2020 Haftalık Burç Yorumları

26 Ekim – 1 Kasım Haftasına Genel Bakış

Venüs sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, kendi öz değerimizi yansıtma, estetik ve güzellik, sanat, hayattan aldığımız hazlar Venüs’le ifade edilir. Venüs bu hafta burç değiştirerek 28 Ekim Çarşamba günü yönettiği Terazi burcuna geçecek. Merkür Akrep burcunda geri harekete Akrep burcunda başlamıştı. Merkür geri hareketine 28 Ekim Çarşamba gününden itibaren Terazi burcunda devam edecek ve 3 Kasım’da Terazi burcunun 25.derecesinde sonlandıracak. Bu hafta 31 Ekim 2020 saat 18:53’de Boğa burcunda dolunay gerçekleşecek. Bir ayda bir yeni ay ve bir dolunay oluşur. Ekim ayında iki dolunay gerçekleşmiş olacak. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Ay Uranüs’le kavuşacağı için ani beklenmedik sürprizli durumlar oluşabilir. Dolunay an haritasında 6-12 evlerde oluştuğu için hastalık, hastaneler, kapalı yerlerde geçen çalışmalar, arkadan dönen işler, gizli düşmanlar, dedikodu gibi konularda ani farkındalık yaşayabiliriz. Dolunayın ışığıyla daha önce görmediğimiz konularda olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Gizli düşmanların yaptığı faaliyetleri ve dedikodunuzun yapıldığını öğrenebilirsiniz. Salgın hastalıkla ilgili olarak hastalık artışı hızlanabilir.  Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 26 Ekim- 1 Kasım haftası gezegen hareketlerinin burcunuza etkisini incelersek; Venüs Terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık konularında uyum, nezaket, adalet, hak ve hukuk gibi kavramlar öne çıkacak. İkili ilişkiler ve evliliğinizde uyum ve dengeyi sağlayacaksınız. Merkür gerilemesi yine bu alanda devam edeceği için sözlerinize ve iletişiminize dikkat etmeniz gerekecek. Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay sizi kendi kazandığınız para alanından etkileyecek. Ani gerçekleşen olaylar ve durumlar sonucunda ödenmemiş borcunuz ortaya çıkabilir. Ani nakit akışı ve ani nakit çıkışı yaşayabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelere bakacak olursak; Pazartesi günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda olumlu etkiler altında olacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik gelir artışları ile karşılaşabilirsiniz. Salı günü bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınmak için eğitim alabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü içselleştirerek büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Çarşamba günü ikili ilişkilerde sevgi paylaşımında sorunlar yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Perşembe günü kendinizi sinirli ve öfkeli hissedebilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Mars geri harekette olduğu için öfkenizi pasif agresif şekilde içinize yansıtarak öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Cuma günü iş hayatı ve kariyerinizde sistem ve disiplin kurarken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Ortaklık kurmak için yaptığınız araştırmalarda istediğiniz sonucu elde edemeyebilirsiniz. Cumartesi günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşarak yön değişikliğine gidebilirsiniz. Pazar günü merhametli ve bağışlayıcı tavırlar geliştirerek yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde anlaşma ve sözleşme imzalamayı düşündüğünüz konularda sorun yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde yaralayıcı konuşmalar yapabilir siz de yara alabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 26 Ekim- 1 Kasım haftası gezegen hareketlerinin burcunuza etkisini incelersek; Venüs Terazi burcuna geçecek. Gündelik işleriniz, sizin için çalışan kişilerle ilişkiler ve sağlık alanınızdan etkileneceksiniz. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde anlaşma uyum ve denge kuracaksınız. Merkür gerilemesi yine bu alanda devam edeceği için iletişiminize dikkat etmeniz yerinde olacak. Burcunuzda gerçekleşecek dolunay sürprizleri beraberinde getirecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçeceksiniz. İkili ilişkilerde sonlanmalar ve ilişkinizle ilgili daha önceden bilmediğiniz konuların ortaya çıkması gündeminize gelebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde sevgi paylaşımında bulunacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek ve farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak yardıma ihtiyacı olanlara yardım edeceksiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü bu alanda uygulayarak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Çarşamba günü sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözlerinizle ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Eski yaralarını saracak hem onu hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Perşembe günü kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Cuma günü salgın hastalık nedeniyle yurt dışı seyahatler ve yurt dışı işlerinizle ilgili istediğiniz ilerlemeyi sağlayamadığınızı düşünebilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirebilirsiniz. Sözlerinizi ve fikirlerinizi açıklarken engeller ve baskı ile karşılaşabilirsiniz. Duygusal yaralanmalara açık olduğunuz zamanlar siz de yara açabileceğiniz gibi yaralanabilirsiniz de.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 26 Ekim-1Kasım haftası gezegen hareketlerinin burcunuza etkisini incelersek; Venüs Terazi burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusundan etkileneceksiniz. Sevdiğiniz kişiyle güzel zamanlar geçirebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar yeni kişilerle tanışabilirler Yeni bir ilişkiye başlamak için Merkür retrosunun bitimini beklemek uygun olacaktır. Çocuklarınızla sevgi paylaşımlarını arttırabilirsiniz birlikte keyifli ve kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunlarından kazanç elde edebilirsiniz. Merkür retrosu da bu alanda sürecek. İletişimde yanlış anlaşılmalara dikkat etmekte yarar olacak. Boğa burcunda gerçekleşecek uranüsyen dolunay sürpriz sonuçlar ve olaylar getirebilir. Arkadan dönen işler ve gizli düşmanların yaptıkları ortaya çıkabilir. Sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle iletişiminizde eski konular tekrar gündeminize gelebilir. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönlerinizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar sizi şaşırtabilir. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü bu alanda hayatınıza geçireceksiniz. Çarşamba günü spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi risk almanız yararınıza olmayabilir. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Eski yaraları saracak ve şifalanmalarına yardımcı olacaksınız. Perşembe günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde dernek ve klüplere üye olarak harekete geçebilirsiniz. Cuma günü alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı öderken sorun yaşayabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için yaptığınız çalışmalarla ilgili zorlandığınızı hissedeceksiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizde merhametli ve affedici tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilişkilerinizde yara alabilirsiniz. Siz de karşı tarafa yara açabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 26 Ekim- 1 Kasım haftası gezegen hareketlerinin burcunuza etkisinden bahsedecek olursak; Venüs Terazi burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirip güzelleştireceksiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik ve tadilat gibi çalışmalar yapmak isteyebilirsiniz. Eviniz için yeni objeler satın alabilirsiniz. Merkür gerilemesine yine bu alanda devam edeceği için sözleriniz yanlış anlaşılabilir iletişim problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Boğa burcundaki uranüsyen dolunay sizi arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde daha önce bilmediğiniz konuların ortaya çıkması ve şaşırtıcı sürprizlerle karşılaşmanıza neden olacak. Olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşma ve uyum sizi mutlu edecek. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve huzur sağlayacaksınız. Salı günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda salgın hastalık nedeniyle işleriniz için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle başka yollar ve yöntemler bulacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü bu alanda uygulayacak ve büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle sevgi paylaşımınızda sorun yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilerle ilişkilerinizde sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaraları saracaksınız. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Mars’ın geri harekette olduğunu düşünerek durup beklemek ve plan yapmak daha uygun olacaktır. Cuma günü ortaklık kurmak istediğiniz konularda zorlanacak ve sorunlarla karşılaşacaksınız. Ev satın almak ya da kiralamak isterken Merkür gerilemesinin sona ermesini beklemek yararınıza olacaktır. Cumartesi günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Pazar günü yurt dışı seyahatlerle ilgili beklemede kalmanız gerecek. Yaşça büyük olgun kişilerle ilişkilerinizde engellenmeler kısıtlamalar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Danışmanlık için teklif alabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde yara almaya açık olabilirsiniz. Siz de karşı tarafta yara açabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 26 Ekim-1 Kasım haftası gezegen hareketlerinin burcunuza olan etkisinden bahsedersek; Venüs Terazi burcuna geçecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizden etkileneceksiniz. Eğitim verme kararı alabilirsiniz. Kardeşlerinizle ve yakın akrabalarınızla olan ilişkilerinizi anlaşma ve uyum içinde sürdürebilirsiniz. Merkür de bu alanda gerilemesine devam edeceği için iletişim sorunları ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Boğa burcundaki dolunay sizi iş hayatı ve kariyeriniz alanından etkileyecek. Uranüs’ün etkisiyle ani sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Daha önceden bilmediğiniz olaylar ve durumlar ortaya çıkabilir. İşinizi değiştirme kararı verebilirsiniz. Başka bir sektöre geçebilirsiniz. Farklı işler ve projelerde görev alabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü aile bireylerinizle iletişiminizde derinlere inerek olayların ardında yatan gerçekleri öğrenmek isteyebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz gelişmelerle şaşırabilirsiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iş yapma biçimini değiştireceksiniz. Sistem ve disiplin kurarak büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Çarşamba günü sosyal medyada yaptığınız paylaşımlarınız yanlış anlaşılabilir. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Yaraları saracak hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Perşembe günü yurt dışı işlerinizle ilgili harekete geçmek isteyeceksiniz. Mars’ın geri harekette olduğunu göz önünde bulundurarak planlama yapmanız daha uygun olacak. Cuma günü sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Web sitesi açmak ya da blog yazarak sosyal medyada daha fazla yer almak isterken zorlanacaksınız. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda istediklerinizi elde edeceksiniz. Yakın çevre gezilerine çıkmak isteyecek ancak engellerle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilişkinizde yara alabilirsiniz. Siz de karşı tarafta yara açabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 26 Ekim- 1 Kasım haftası gezegen hareketlerinin burcunuza etkisinden bahsedecek olursak; Venüs Terazi burcuna geçiyor. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Kendi öz değerinizi insanlara yansıtabilirsiniz. Merkür de bu alanda gerilediği için yeni anlaşma ve sözleşme imzalamadan 3 Kasım’dan sonrasını beklemek ve planlama yapmak uygun olacak. Boğa burcundaki dolunay sizi yabancılarla ilişkiler, yurt dışı işler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama ve eğitim ve yayıncılık alanlarından etkileyecek. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yurt dışı işlerinizle ilgili sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Süre gelen bir davanız varsa bu dava ile ilgili sonuç alabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü iletişim ve eğitim alanında derin ve analitik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Eskiden kalma konularla ilgili yeni gündemler oluşabilir. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik fırsatlar elde edebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde sistem ve disiplin kurarak değişim ve dönüşümü sağlayacak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz nakit akışını elde edemeyebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Yaraları saracak hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Perşembe günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda harekete geçmek isteyeceksiniz. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isteyebilirsiniz. Mars geri harekette olduğu için isteksizlik ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Cuma günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışma yapmak isteyeceksiniz ancak zorlanacak ve istediğinizi tam olarak elde edemeyeceksiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü danışmanlık yapma teklifi alabilirsiniz. Yaşça büyük olgun kişilerle iletişiminizde anlaşmazlık ve problemle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda yaralanmalara açık bir iletişim oluşacak. Birbirinize yara açabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar 26 Ekim-1Kasım haftası gezegen hareketlerinin burcunuza etkisinden bahsedecek olursak; Venüs Terazi burcuna geçecek. Kişiliğinizi, karakterinizi, yönetselliğinizi denge ve uyum içinde yansıtacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirerek farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Merkür de bu alanda gerilemesine devam ettiği için iletişim konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Boğa burcundaki dolunay sizi ortak kazançlar ve ortak gelirler alanınızdan etkileyecek. Uranüs’ün sürpriz etkisi ile birlikte beklemediğiniz konulardan gelir elde edebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda ödenmemiş borcunuz ortaya çıkabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında eski konular tekrar gündeminize gelebilir. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Ortak gelirler ve ortak kazançlar konusunda güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde merhametli ve affedici tavırlar ve davranışlar geliştireceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü bu alanda uygulayarak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Duygusal yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Yaraları saracak hem onları hem kendinizi şiflandırmış olacaksınız. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Mars geri harekette olduğu için isteksizlik duyabilir ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Cuma günü eviniz ve yerleşim yerinizde yaptırdığınız değişiklikler hoşunuza gitmeyebilir. Başkalarına gönderdiğiniz evraklar ve elektronik postalarda yanlış kişilere gidebilir. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınızın bakımı ile ilgilenebilir onları gezdirebilirsiniz. Yaşça büyük kişilerle iletişiminizde engeller baskı ve ertelenme ile karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle iletişiminizde birbirinize yara açabilirsiniz. Kırılabilir ve üzülebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 26 Ekim-1 Kasım haftası gezegen hareketlerinin burcunuza etkisinden söz edecek olursak; Venüs Terazi burcuna geçecek. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Platonik duygular besleyebilirsiniz. Merkür gerilemesi de sizin on ikinci evinizde devam edeceği için arkanızdan dönen işler ve dedikodunuzun yapıldığını öğrenebilirsiniz. Boğa burcunda gerçekleşecek Uranüsyen dolunay ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularından sizi etkileyecek. Evliliğinizde daha önceden bilmediğiniz konularla ilgili ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ortaklık kurma konusunda ani beklenmedik bir fırsat ve teklifle karşılaşabilirsiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama konusunda sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü bu alanda hayatınıza geçirerek büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Çarşamba günü sevgi paylaşımında sorunlar yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilerle ilişkilerinizde sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaraları saracaksınız. Perşembe günü sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde öfkeli ve sinirli davranabilirsiniz. İş yapma biçimlerini beğenmeyebilirsiniz. Cuma günü iletişim konusunda yanlış anlaşılmalar ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Pazar günü çocuklarınızla spor ve müzik eşliğinde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Yaşça büyük olgun kişilerle ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili Yay burcu ve yükselen burcu Yay olanlar 26 Ekim-1 Kasım haftası gezegen hareketlerinin burcunuza etkisinden söz edecek olursak; Venüs Terazi burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde bir araya gelerek güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Merkür de bu alanda gerilediği için iletişim problemlerine ve yanlış anlaşılmalara karşı dikkatli olmak gerekecek. Boğa burcundaki dolunay sizi gündelik işler, sizin için çalışan kişilerle ilişkiler, sağlık alanızdan etkileyecek. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde bilmediğiniz konularda ani ortaya çıkan durumlar ve olaylarla karşılaşarak yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili boğaz ve boyun bölgenizde ağrılar ve şikayetleriniz olabilir. Troid problemlerine karşı da dikkatli olmakta yarar olacak. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü arkanızdan dönen olayları ve dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Salı günü aile bireylerinizle iletişiminizde bağışlayıcı ve merhametli tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü bu alanda uygulayarak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla iletişiminizde anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek onların yaralarını saracak hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Perşembe günü hobilerinizi meslek haline getirmek için harekete geçmek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Mars geri harekette olduğu için isteksizlik ve enerji düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Cuma günü yeni gelir kaynakları elde etmek isterken yorulduğunuzu düşüneceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte dernek ve klüplere üye olmak isterken problemlerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü aile bireylerinizle birlikte açık havada güzel zaman geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal  sorumluluk projelerinde görev almak isteyebilirsiniz. Bu konuda gecikme engellemelerle karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda kırılma ve küskünlük yaşanabilir. Bu konularda yara alabilir siz de karşınızdakine yara açabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 26 Ekim-1 Kasım haftası gezegen hareketlerinin burcunuza etkisinden söz edecek olursak; Venüs Terazi burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni projeler ve yeni iş fırsatları elde edebilirsiniz. Merkür de bu alanda geri harekette olduğu için anlaşma ve sözleşme imzalamak için 3 Kasım’dan sonrasını beklemek uygun olacaktır. Boğa burcunda Uranüsyen Dolunay sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi ani oluşan olaylar ve durumlar sonucunda risk alarak kayıp yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde eskiden gelen çözülmemiş konularla ilgili görüşmeler yapmanız gerekebilir. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Çocuklarınızla iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Salı günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatı ve kariyerinizde istediğiniz yere henüz ulaşmadığınızı düşünebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Perşembe günü eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü sağlık problemleri yaşayabilirsiniz. Kemikler, cilt ya da eklem sorunları ile karşılaşabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde anlaşma ve sözleşme imzalamak için Merkür gerilemesinin bitmesini beklemek yararınıza olacak. İş değişikliği ya da transfer için de acele etmemelisiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda küskünlük ve kırgınlık yaşayabilirsiniz. Davranışlarınızla duygusal olarak birbirinize yara açabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 26 Ekim-1 Kasım haftası gezegen hareketlerinin burcunuza etkisinden söz edecek olursak; Venüs Terazi burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama konularında güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Merkür de bu alanda geri harekette olduğu için harekete geçmek için 3 Kasımdan sonra ilerlemek uygun olacak. Boğa burcundaki dolunay sizi aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul ve atalar alanınızdan etkileyecek. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda evinizi değiştirme kararı alabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde daha önceden bilmediğiniz konularda sürprizli durumlar ortaya çıkabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde toplantı yapmak isteyebilir ve yeni müşteri bulma konusunda projeler üretebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Salı günü kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler üretebilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınabilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işlerinizle ilgili salgın hastalık nedeniyle istediğiniz gelişmeyi elde edemediğinizi düşüneceksiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracak hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Perşembe günü sosyal medyada daha fazla yer almak için web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Cuma günü sağlığınızla ilgili konularda problem yaşayabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerinizle ilgili planlarınız iptal olabilir. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda dargınlık olabilir. Duygusal olarak davranışlarınız ve sözlerinizle birbirinizde yara açabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 26 Ekim-1 Kasım haftası astrolojik gezegen hareketlerinin burcunuz üzerindeki etkisinden söz edecek olursak; Venüs Terazi burcuna geçecek sizin ortak kazançlar ve ortak gelirler alanınıza gelecek. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını kullanabilir ve yönetebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Merkür de bu alanda gerilediği için daha önce ödenmemiş borcunuz ortaya çıkabilir. Boğa burcunda gerçekleşecek dolunay sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler alanından etkileyecek. Yeni bir eğitim verme teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Aniden yakın çevre gezilerine çıkabilir ve etrafı keşfedebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilişkilerinizde eskiden kalma sorunlar gündeme gelebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü yurt dışı işlerinizle ilgili yazışma yapabilirsiniz. Duygu ve iradenizi bir arada kullanarak uyum ve dengeyi sağlayacaksınız. Ani haberler alarak şaşırabilirsiniz. Salı günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve yeni fikirler üretebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizi büyütüp geliştirmek için yeni arkadaş grupları oluşturabilirsiniz. Çarşamba günü alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isterken istediğinizi gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Yaralarını saracak ve hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında harekete geçmek isteyeceksiniz. Mars’ın geri harekette olduğunu düşünerek planlama yaparak beklemede kalmak yararınıza olacak. Cuma günü arkadaşlarınızla birlikte toplumsal yarar getiren faaliyetlerde bulunmak için dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte dışarıda buluşarak keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ailenizden beklediğiniz ortak kazanç konusunda engeller sorunlar ve gecikmeler yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilişkinizde duygusal yaralanmalar yaşayabilirsiniz. Sözleriniz ve davranışlarınızla birbirinizde yara açabilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin