26 Nisan – 2 Mayıs 2021 Haftalık Gezegen Hareketleri ve Akrep Burcunda Dolunay

26 Nisan- 2 Mayıs Haftasına Genel Bakış

Bu hafta 27 Nisan Salı günü akrep burcunun 7.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay gizli gerçeklerin ortaya çıkmasına neden olabilir. İkili ilişkilerde krizler, finansal piyasalarda dalgalanma ve doğal afetler konusuna dikkat çekiyor. 27 Nisan Salı günü Plüton geri gitmeye başlıyor. 6 Ekim 2021 tarihine kadar Oğlak burcunda gerileyecek. Plüton krizler yoluyla değişim ve dönüşümü simgeler. Hangi hayat alanından bizi etkiliyorsa bu alanda değişim ve dönüşümle ilgili harekete geçmeyi askıya almak gerekecek. Bu haftanın önemli açılarından biri Güneş Uranüs kavuşumu 30 Nisan Cuma günü kesinleşecek. Otorite figürlerinden beklemediğimiz sürpriz destek görebiliriz. Merkür ve Neptün uyumlu açısı sanatsal çalışmalarda bulunabileceğiniz ve tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebileceğiniz anlamına gelmektedir.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya terazi burcunda başlıyoruz. Akşam saatlerinde ay akrep burcuna geçecek ve dolunaya doğru ilerleyecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni projeler, fikirler yeni gelir kaynakları elde etmek için anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde güç savaşları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte iş yapmak isteyebilir büyüme ve gelişme elde etmek için çalışabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik tadilat ve tamirat yapmak isteyebilirsiniz. Salı günü Akrep burcunun 7.derecesinde saat 06,31’de dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda daha önce yapmış olduğunuz işlemlerin sonucunu alabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda zorlanabilirsiniz. Aniden ödenmemiş bir borcunuz ortaya çıkabilir. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Plüton gerilemesi başlıyor. İş hayatınız ve kariyerinizle ilgili bu gerileme esnasında harekete geçmemek değişim ve dönüşüm için bu dönemin sona ereceği 6 Ekim sonrasını beklemek uygun olacak. Çarşamba günü bilinç altınızı aktif hale getirebilir korkularınızdan arınabilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek için kitaplardan yararlanabilirsiniz. Perşembe günü duygusal yaraları sarmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olabilirsiniz. Cuma günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Sanatsal çalışmalarda bulunabilir şiir, şarkı sözü, yazılı ve düşünsel eserler yazabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçecek. Kariyer ve iş odaklı bir gün bizi bekliyor. Güneş Uranüs kavuşumu, otorite figürlerinden ani beklemediğiniz süpriz destek ve yardımları anlatacak. Cumartesi günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Pazar günü ailenizle birlikte zaman geçirecek güzel sözler eşliğinde sohbet edeceksiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Akşam saatlerinde ay akrep burcuna geçecek ve dolunaya doğru ilerleyecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda pandemi nedeniyle ilerleme kaydedemediğiniz için canınız sıkılabilir. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ilişkilerinizi güçlendirmek için harekete geçebilirsiniz. Salı günü akrep burcunun 7.derecesinde saat 06.,31’de dolunay gerçekleşeçecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 1-7 ekseninizden etkileyecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında daha önce bilmediğiniz konularda gizler ve sırlar ortaya çıkabilir. İkili ilişkiler ve evliliğinizde krizler yoluyla dönüşüm geçirebilirsiniz. Bazı ilişkiler bitebilir. Aniden yeni bir ilişkiye başlama kararı verebilirsiniz. Sorumluluk ve yükümlülükler sizi sıkabilir. Plüton gerilemesi başlıyor, yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret ve pazarlama konusunda değişim ve dönüşümü hayata geçirmemek ve gerilemenin sona ereceği 6 Ekim’den sonra harekete geçmek uygun olacak. Çarşamba günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilir ve değerlendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını anlamak ve keşfetmek için kitaplar arasında bir gezinti yapabilirsiniz. Perşembe günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda ilerleme kaydedeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Cuma günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara sunmak için sunum hazırlayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçecek. Kariyer ve iş odaklı düşünecek sorumluluk ve yükümlülüklerinizi yerine getireceksiniz. Güneş Uranüs kavuşumu gece saatlerinde kesinleşecek. Otorite figürlerinden ani sürpriz beklenmedik destek ve ilgi görebilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkmak isteyecek ancak kısıtlamalar nedeniyle bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek ve yeni bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde sağlayacaksınız. Pazar günü aileniz ile birlikte zaman geçirebilirsiniz. Sohbetler edebilir ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Gece saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Teknolojik konularla ilgili kitap okuyabilir bilgilerinizi arttırabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda zorlanacaksınız. Kredi başvurunuz onaylanmayabilir. Süregelen bir davanız varsa bu dava ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay akrep burcuna geçecek ve dolunaya doğru ilerleyecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçeceksiniz. Salı günü akrep burcunun 7.derecesinde saat 06.31’de dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilgili daha önceden bilmediğiniz konularda gizler ve sırlar ortaya çıkabilir. Ani olarak meydana gelen sarsıcı olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sağılığınıza dikkat etmeniz gerekebilir. Plüton oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda harekete geçmeden bu gerileme süresince beklemekte yarar olacak. Gerileme 6 Ekim’de sona erecek. Çarşamba günü iş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üretebilirsiniz. Yurt dışı işler ve yurt dışı seyahatlere pandemi nedeniyle çıkamayacak ve işlerinizi yürütemediğiniz için problem yaşayacaksınız. Akşam saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek için kitaplardan yararlanabilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızın ve dostlarınızın dertlerini dinleyebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Yurt dışı işlerinizi teknoloji kullanarak elektronik ortamda yürütmek için sistem ve disiplin kuracaksınız. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler üreteceksiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçecek. Kariyer ve iş odaklı davranacaksınız. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizi yerine getireceksiniz. Gece saatlerinde Güneş Uranüs kavuşumu otorite figürlerinden beklemediğiniz anda sürpriz yardım ve destek göreceksiniz. Cumartesi günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Pazar günü aileniz ve sevdiklerinizle birlikte güzel zaman geçirebilir ve sohbetlerinizle kendinize yeni ufuklar açabilirsiniz. Gece saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Grup çalışmaları yapabilir teknolojik konularla ilgilenebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yeni bir iş yapmak için sözleşme ve anlaşma imzalayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay akrep burcuna geçiyor ve dolunaya doğru ilerleyecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi ve yeteneklerinizi insanlara anlatmak için sunum hazırlayabilirsiniz. Salı günü akrep burcunun 7.derecesinde saat 06.31’de dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiye ait daha önceden bilmediğiniz gizler ve sırlar ortaya çıkabilir. Çocuklarınızla birlikte zaman geçirebilir ve zorlanabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi konularda ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda risk alabilir ve kayıp yaşayabilirsiniz. Plüton oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. İkili ilişkiler ve evlilikte değişim ve dönüşümü gerektiren konularda harekete geçmemek ve gerilemenin sona ereceği 6 Ekim’den sonrasını beklemek uygun olacak. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni yollar ve yöntemler uygulayabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda beklediğiniz nakit akışını elde edemeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek için kitap okuyabilir ve sanal ortamlarda gezinti yapabilirsiniz. Perşembe günü dostlarınızın ve arkadaşlarınızın dertlerini dinleyebilir onlara fikir ve önerilerde bulunabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında kadersel olumlu gelişmeler altında olacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda sistem ve disiplin kuracaksınız. Cuma günü arkadaşlarınızla birlikte yeni bir proje üretebilir ve toplumsal yarar için bu projenizi kullanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçecek. İş ve kariyer odaklı olacaksınız sorumluluk ve yükümlülüklerinizi yerine getireceksiniz. Güneş Uranüs kavuşumu gece saatlerinde kesinleşecek. Otorite figürlerinden beklemediğiniz sürpriz yardım ve destek göreceksiniz. Cumartesi günü harekete geçmek için kendinizi duygusal olarak hazır hissetmeyeceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanacaksınız. Pazar günü ailenizle birlikte güzel zaman geçirecek birlikte sohbet edecek ve fikir paylaşımında bulunacaksınız. Gece saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gerektiren faaliyetlerde bulunabilir teknolojik ve uçak uzay bilimleri konusunda kitap okuyabilir bilgilerinizi arttırabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. İş hayatınız ve kariyerinizde kadınlara yönelik sektörlerde çalışmalar yapabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde güç savaşları ve çekişmeleri yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde manevi olarak büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay akrep burcuna geçecek ve dolunaya doğru ilerleyecek. Salı günü akrep burcunun 7.derecesinde saat 06.31’de dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. Aile bireylerinizle ve atalarınıza ait daha önceden bilmediğiniz gizler ve sırlar ortaya çıkabilir. Krizler ve zorlanmalar yoluyla değişip dönüşeceksiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Evde yeterince zaman geçirmediğinizden aileniz yakınabilir. Plüton oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü bu süre içerisinde bekletmek yerinde olacak. 6 Ekim’de plüton retro hareketini sonlandıracak o tarihten sonra yapılandırma yapmak uygun olacak. Çarşamba günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda beklentileriniz karşılanacak. Danışmanlık konusunda teklifleri değerlendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Hayatı keşfetmek için kitaplardan ve sanal alemde gezintiden yararlanabilirsiniz. Perşembe günü ortaklık kurmak konusunda sistem ve disiplin kuracaksınız. Dostlarınızın arkadaşlarınızın derdini dinleyecek ve onlara çözüm yolları önereceksiniz. Cuma günü iş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler ve fikirler üreteceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçecek. İş ve kariyer odaklı harekete geçececeksiniz. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizi yerine getirmek için çalışacak ve üreteceksiniz. Güneş Uranüs kavuşumu aniden beklemediğiniz anda otorite figürlerinden destek ve yardım göreceğiniz anlamına geliyor. Cumartesi günü duygusal olarak harekete geçmek istemeyebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü ailenizle birlikte güzel sohbetler eşliğinde zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay kova burcuna geçecek. Demokrasi, insan hakları özgürlük konularında fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Eğitim ve yayıncılık konularında yeni projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi konularda risk alarak zarar edebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay akrep burcuna geçecek ve dolunaya doğru ilerleyecek. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Salı günü akrep burcunun 7.derecesinde saat 06.31’de dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 3-9 ekseninizden etkileyecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde daha önceden bilmediğiniz gizler ve sırlar ortaya çıkabilir. Krizler deneyimleyerek değişip dönüşebilirsiniz. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda skandallar ve medyada ünlü kişilerle ilgili konular ortaya çıkabilir. Plüton oğlak burcunda gerileyecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü retro döneminde ertelemelisiniz. 6 Ekim’den sonra plüton retro hareketini bitirince değişim ve dönüşümü uygulamak için harekete geçebilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Sağlıklık beslenme ve spor konularını uygulamaya başlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek yeni kültürler ve yeni ülkeleri ziyaret etmek için kitaplardan ve sanal alemden yardım alabilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızın dertlerini dinleyebilir onlara tavsiye verebilirsiniz. Hayatınızda gitmeniz gereken yön menzil konusunda kadersel olumlu destekler altında olacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda sistem ve disiplin kuracaksınız. Cuma günü yurt dışı işlerinizle ilgili başka yol ve yöntemler bularak pandeminin etkilerini azaltabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçecek. Kariyer ve iş odaklı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Güneş Uranüs kavuşumu gece saatlerinde kesinleşecek. Otorite figürlerinden beklemediğiniz anda ilgil destek ve yardım göreceksiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla bir araya gelmek isteyebilirsiniz. Kısıtlamalar nedeniyle bunları yerine getiremeyeceksiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü ailenizle birlikte güzel sohbetler içinde zaman geçirebilir fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda güzel haberler alabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde güç savaşları ve güç gösterileri yaşayabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirerek büyütüp güzelleştirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay akrep burcuna geçecek ve dolunaya doğru ilerleyecek. İş hayatı ve kariyerinizde yeni fikirler ve yeni projeler üretecek ve harekete geçeceksiniz. Salı günü akrep burcunun 7.derecesinde saat 06.31’de dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Kendi kazandığınız para alanında krizler deneyimleyerek gelişip büyüyeceksiniz. Kendi öz değerinizi etrafınıza yansıtmakta sorun yaşayabilirsiniz. Ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda ikili ilişkilerde sorunlar ve problemler yaşayabilirsiniz. Plüton oğlak burcunda gerilemeye başlayacak. Aile bireylerinizle iletişiminizde değişim ve dönüşümü hayatınıza uygulamaya geçmeden önce 6 Ekim’de plüton’un düz harekete geçeceği dönemi beklemek uygun olacak. Çarşamba günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek için kitaplar ve sanal alemde sörf yapabilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızın ve dostlarınızın dertlerini dinleyerek onlara önerilerde bulunabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında olumlu kadersel etkiler altındasınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde güven sadakat ve uzun ömürlülük konusunda ilerleyeceksiniz. Cuma günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üretebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizi arttırmak için müzik ve spor eşliğinde çalışacaksınız. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçecek. Kariyer ve iş odaklı yaklaşımlar geliştireceksiniz. Güneş Uranüs kavuşumu otorite figürlerinden beklemediğiniz anda ani sürpriz destek ve yardımlar alacağınızın bir göstergesi olacak. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek konusunda isteksiz olacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Pazar günü ailenizle birlikte zaman geçirebilir sohbet eşliğinde fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güzel haberler alacak ve mutlu olacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde güç savaşları yaşayabilirsiniz. Evinizi ve yerleşim yerinizi değiştirmek için yeni bir ev kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay akrep burcuna geçecek ve dolunaya doğru ilerleyecek. Salı günü akrep burcunun 7.derecesinde saat 06.31’de dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Sizi 1-7 ekseninizden etkileyecek olan dolunay sizinle ilgili kimsenin bilmediği olaylar ve gizler ortaya çıkabilir. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara ani bir kararla sunmak isteyebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler ve yeni projeler üretebilirsiniz. Plüton Oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. İletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama konularında değişim ve dönüşümü biraz bekletmek gerekecek. Bu alanda yapacağınız yenilikleri 6 Ekim’den sonra Plüton düz harekete geçtikten sonra yapmakta yarar olacak. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını ve yabancı kültürleri tanımak ve keşfetmek için kitaplardan ve internet üzerinden sörf yapabilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızın ve dostlarınızın dertlerini dinleyebilir ve onlara sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Aile bireylerinizle ilişkilerinizi güçlendirecek ve kuvvetlendireceksiniz. Cuma günü orijinal farklı tasarımcı fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçecek. Hayatınızda iş kariyer ve sorumluluklar öne çıkacak. Güneş Uranüs kavuşumu otorite figürlerinden ani beklemediğiniz destek ve yardımı göreceksiniz. Cumartesi günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanabilirsiniz. Pazar günü ailenizle birlikte güzel sohbetler yapabilir birlikte fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde anlaşma ve uyum yakalayacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında güç savaşları ve güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Yeni bir eğitim programı düzenleyebilir ve eğitim vermeye başlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay akrep burcuna geçecek ve dolunaya doğru ilerleyecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda harekete geçecek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Salı günü akrep burcunun 7.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Gizli düşmanlarınızın yaptıkları arkanızdan iş çevirenlerin faaliyetleri ortaya çıkacak gizler ve sırlar kalmayacak. Krizler deneyimleyerek güçlenecek ve bu durumdan çıkacaksınız. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda farkındalık yaşayacaksınız. Sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Plüton oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. Kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü ertelemek ve Plüton’un düz hareketine geçeceği 6 Ekim’den sonra uygulamak yerinde olacak. Çarşamba günü aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştireceksiniz. Yakın çevre gezilerine çıkmak isteyecek ancak kısıtlamalar nedeniyle bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Ay akşam saatlerinde yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek ve farklı kültürleri tanımak için kitaplardan ve sanal ortamdan yararlanabilirsiniz. Perşembe günü hayatın gitmeniz gereken yönü ve ulaşmanız gereken menzil konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Sosyal medyada aktif olarak yer almak için web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Cuma günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üretebilirsiniz. Sanatsal çalışmalarda bulunabilir şiir yazabilir yada yazınsal ve düşünsel eserler verebilirsiniz. Ay akşam saatlerinde oğlak burcuna geçecek. İş ve kariyer odaklı çalışmalarda bulunabilirsiniz. Güneş Uranüs kavuşumu otorite figürlerinden beklemediğiniz ani sürpriz destek yardım ve ilgi göreceksiniz demektir. Cumartesi günü alacaklarınızı tahsil etmeyi planlayıp borçlarınızı ödemek isteyeceksiniz. Ancak bunu gerçekleştirmeniz zor gözüküyor. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü ailenizle birlikte zaman geçirebilir fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Sevgi aşk ve ilişkilerde güzel haberler alabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda güç savaşları yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Akşam saatlerinde ay akrep burcuna geçecek ve dolunaya doğru ilerleyecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay akrep burcunun 7.derecesinde saat 06.31’de kesinleşecek. Dolunay sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde daha önceden bilmediğiniz gizler ve sırlar ortaya çıkabilir. Kriz deneyimleyerek gelişerek büyüyerek kendinizi gerçekleştireceksiniz. Ani medyada gelen olaylar sonucunda işle ilgili kazançlarla ilgili farkındalık yaşayacaksınız. Plüton oğlak burcunda gerilemeye başlıyor. Değişim ve dönüşümü bir müddet hayata geçirmeye ara vererek Plüton’un düz hareketine geçeceği 6 Ekim’e kadar beklemek yerinde olacak. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında bazı nakit akışlarını olduğundan büyük bekleyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek ve yeni kültürleri tanımak için kitaplardan ve internet üzerinden sörf yaparak bilgi alabilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızın ve dostlarınızın dertlerini dinleyebilir sözleriniz ve fikirlerinizle kendilerine önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Harcamalarınıza yönelik sistem ve disiplin kuracaksınız. Cuma günü sevgi aşk ve ilişkilerde sözlerinizde romantik esintiler kullanacaksınız. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve yansıtacaksınız. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçecek. Kariyer ve iş odaklı olacaksınız. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olarak çalışacak ve üreteceksiniz. Güneş Uranüs kavuşumu otorite figürlerinden beklemediğiniz anda ani sürpriz destek ve yardımları içermektedir. Cumartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek için isteksiz davranabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü ailenizle birlikte güzel zamanlar geçirebilir fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle iletişiminizde güzel sözler kullanarak mutlu hissedeceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacak ve üreteceksiniz. Akşam saatlerinde ay akrep burcuna geçecek ve dolunaya doğru ilerleyecek. Salı günü dolunay akrep burcunun 7.derecesinde saat 06:31’de kesinleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önce bilmediğiniz konularda gizler ve sırlar ortaya çıkabilir. Krizler deneyimleyerek iş hayatınızda güçlenerek ortaya çıkacaksınız. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar yön değişikliğine gitmenize neden olur. Size hizmet etmeyen konular ve olayları sonlandırmak ve yerine yenilerine yer açmak gerekecek. Plüton oğlak burcunda gerilemeye başlayacak. Gizli düşmanlarınızın arkanızdan yaptığı işler ve olaylar konusunda harekete geçmeden önce Plüton’un gerilemesinin sona ereceği 6 Ekim’i beklemek yerinde olacak. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üreteceksiniz. Fiziksel olarak kilo almaya meyilli olabilirsiniz Akşam saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek için kitaplardan ve sanal alemden yararlanabilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızın dostlarınızın derdine derman olabilirsiniz. Sözlerinizle ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Cuma günü evinizde değişiklik tadilat ve tamirat yapabilirsiniz. Dış görünümünüzü değiştirmek ve farklı stilleri benimseyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçecek. İş ve kariyer odaklı olarak çalışacak ve üreteceksiniz. Güneş Uranüs kavuşumu aniden beklemediğiniz anda otorite figürlerinden destek yardım ve ilgi görebilirsiniz. Cumartesi günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Pazar günü ailenizle birlikte zaman geçirebilir fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkierinizde güzel sohbetler yapabilir sevgi sözcükleri kullanabilirsiniz. Spiritüel konularda eğitim alabilir bu konuda yeteneklerinizi geliştirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay akrep burcuna geçecek ve dolunaya doğru ilerleyecek. Salı günü akrep burcunun 7.derecesinde dolunay 06:31’de gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 3-9 ekseninizden etkileyecek. Yurt dışı işler, yurt dışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret ve pazarlama konularında daha önceden bilmediğiniz gizler ve sırlar ortaya çıkabilir. Krizler deneyimleyerek dönüşeceksiniz. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda farkındalık yaşayabilirsiniz. Plüton oğlak burcunda geri gitmeye başlıyor. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde değişim ve dönüşümü Plüton’un düz harekete geçeceği 6 Ekim’den sonraya bırakmak yararlı olacak. Çarşamba günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını ve farklı kültürleri tanımak için kitaplardan ve sanal alemde sörf yaparak ulaşabilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızın ve dostlarınızın yaralarını saracaksınız. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü anlamını keşfetmek için olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Cuma günü iletişim konularında yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay oğlak burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyer odaklı harekete geçecek çalışacak ve üreteceksiniz. Güneş Uranüs kavuşumu otorite figürlerinden beklemediğiniz anda yardım ilgi ve destek görebilirsiniz. Cumartesi günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü ailenizle birlikte güzel zamanlar geçirebilir ve fikir alışverişinde bulunabilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin