27 Aralık- 2 Ocak 2021 Haftası Gezegen Transitleri ve Jüpiter Balık Burcunda

27 ARALIK- 2 OCAK HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Yılın son haftasına giriş yapıyoruz. Acısıyla tatlısıyla bir yılı daha geride bırakıyoruz. Bu hafta Jüpiter balık burcuna Çarşamba günü girecek. 11 Mayıs’a kadar bu burçta kalacak. Daha sonra koç burcuna geçecek. Jüpiter’in balık burcuna geçişiyle ruhsal anlamda şifalanma enerjisi ile karşılaşacağız. Maddi ve manevi anlamda büyüme ve gelişme elde edeceğiz. Salgın hastalıkla ilgili şifalanma aşı ve ilaçların yaygınlaşması olasılık dahilinde. Haftaya Merkür Neptün uyumlu açısı ile başlıyoruz. İletişim ve ticari işlerde uyumlu ve olumlu bir hava yakalayabiliriz. Venüs Plüton kavuşumu bir kez daha kesinleşecek. İkili ilişkilerde ve diğer ilişkilerde manüplatif baskıcı etkiler oluşabilir. Finansal açıdan riskli durumlar Çarşamba Perşembe günü gündeme gelebilir. Dikkatli olmakta yarar olacak. 2 Ocak Pazar günü Oğlak burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar hayatımızda yeni sayfa açmakla ilgilidir. Geleceğe yönelik hedeflerinizi ve projelerinizi hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Burç bazında yeni ayın etkilerini okuyabilirsiniz. Yeni yılınız kutlu olsun. Sağlık, mutluluk, başarı ve huzur dolu bir yıl geçirmeniz dileğiyle.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanmakta zorlanacaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler yurt dışı seyahatler konusunda harekete geçmek duruş belirlemek kendinizi göstermek isteyeceksiniz. İşle ilgili gelirlerde sistem ve disiplin kuracak ve yapılandırma yapacaksınız. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde anlaşma ve sözleşme imzalarken baskı ve manüplasyona maruz kalabilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcuna geçecek. Ruhsal şifa için fırsat elde edebilirsiniz. Spiritüel konularda çalışma yapmak için yeni eğitimlere başlayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde fikirlerinizi güzel bir şekilde ifade ederek yeni projeler ve sunumlar hazırlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde bazı arkadaşlarınızla görüşmeyi kesebilirsiniz. Perşembe günü fikir ve düşüncelerinizi baskı unsuru olarak kullanabilir ve zorla empoze edebilirsiniz. Yurt dışında iş yapmak için harekete geçebilirsiniz. Otorite figürleri ile anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla iş yaparken bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Geleceğe yönelik planlarınızı yaparken vizyoner ve geniş bakış açısıyla olayları değerlendireceksiniz. Cumartesi günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Pazar günü oğlak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni fikirler ve projeler üreterek yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Orijinal ve sıra dışı fikirler üretebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler yüksek öğrenim akademik çalışmalarda fikirlerinizi ve düşüncelerinizi tasarımcı hayal gücü ve ilhamla güçlü bir şekilde ifade edeceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Aile bireylerinizle iletişimde kendinizi ifade edecek ve duruş sergileyeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Salı günü yurt dışı işlerinizle ilgili seyahatlerde sorun yaşayabilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcuna geçecek. Arkadaş ve sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Yeni arkadaş çevresine girebilir arkadaşlar edinebilirsiniz. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Perşembe günü sözlerinizi ve fikirlerinizi karşı tarafa baskı unsuru olarak kullanabilir ve manüplasyon yapabilirsiniz. Otorite figürleriyle sorunlar yaşayabilir üzülebilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla ortaklaşa yapacağınız işlerden bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Geleceğe yönelik projelerinizi ve hedeflerinizi büyük düşünecek vizyoner bakış açısıyla değerlendireceksiniz. Cumartesi günü ani sürpriz beklenmedik güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Pazar günü oğlak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneş kavuşumudur. Hayatınızda yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak, yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yurt dışı işlerle ilgili orijinal ve sıra dışı fikirler ve projeler üretebilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. İkili ilişkilerde eskiden gelen konularla ilgili tekrar gündem yaratan konuşmalar yapabilirsiniz. Yurt dışında parayla ilgili konularda paranın kazanılması ve güç ifade etmesine yönelik yaklaşımlarınız olabilir.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Spiritüel, ezoterik ve metafizik konularda kitaplar okuyabilir yeni bilgiler edinebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Hukuksal konularda süregelen bir davanız varsa bu davayla ilgili yapılandırma yapabilir sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Salı günü ortaklaşa işler ve ortaklaşa kazançlarda para paylaşımı ve değer konularında bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Şanslar bolluk ve bereket yılın altı ayı sizinle olacak. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilir mali durumunuzu düzeltebilirsiniz. Akşam saatlerinde ani gelişecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü otorite figürleriyle sorun yaşayabilir ve üzülebilirsiniz. Ortaklık kurmak için görüşmelerde bulunabilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi insanlar üzerinde baskı unsuru olarak kullanabilirsiniz. Manüplasyona yol açabilirsiniz. Cuma günü bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde geleceğe yönelik hedeflerinizi ve planlarınızı hayata geçirmek için büyük düşünebilir ve vizyoner olabilirsiniz. Cumartesi günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Pazar günü oğlak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, hayatınızda yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlar konusunda yeni orijinal iş alanları bulabilir ve bu alanlara yatırım yapabilirsiniz. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Geçmişten gelen konularda parayla ilgili ödenmemiş alacaklarınızı tahsil edebilirsiniz. Vergi, sigorta, prim gibi gecikmiş borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanabilirsiniz. Ortaklaşa işler ve ortaklaşa gelirlerde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Salı günü ortaklık kurmak için araştırma yapabilir anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konularda büyüme ve gelişme fırsatı elde edeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sözlerinizi ve düşüncelerinizi güzel bir şekilde açıklayacak ve sevgi paylaşımında bulunacaksınız. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü otorite figürleriyle ilişkilerinizde yaralanabilir duygusal olarak üzülebilirsiniz. Sözlerinizi ve fikirlerinizi baskıcı olarak insanlar üzerinde kullanabilir manüplasyon yapabilirsiniz. Cuma günü bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Ortaklaşa işler ve ortaklaşa kazançlarda eşinizin ailenizin varsa ortağınızın parasını kullanabilir ve yönetebilirsiniz. Akşam saatlerinde geleceğe yönelik hedeflerinizi ve planlarınızı hayata geçirmek için büyük düşünebilir ve vizyoner olabilirsiniz. Cumartesi günü yurt dışı seyahatlerle ilgili planlarınızda aksama olabilir. Kişiliğinizi, karakterinizi ve yönetselliğinizi yansıtırken orijinal ve farklı yol ve yöntemler izleyebilirsiniz. Pazar günü oğlak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay sizin ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık alanınızdan etkileyecek. İlişkinizi daha ileri aşamaya taşımak için yeni kararlar alabilirsiniz. Evlilik, nişan ve söz için harekete geçmek isteyebilirsiniz. Süregelen ilişkilerde sorunları ortadan kaldırmak için adım atabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. İkili ilişkiler ve evlilliğinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken değişim ve dönüşümü hayata geçirmekte zorlanabilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcuna geçecek. Ezoterik ve metafizik konularda yeni bilgiler edinmek isteyebilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. İletişiminizde güzel sözler ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Ortaklık yapmak için size sunulan şartları değerlendireceksiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkilerde sevdiğiniz kişiye karşı ego ve güç savaşları uygulayabilirsiniz. Geçmişten gelen konuları gündeme getirebilir ve sorun çıkarabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda hisse senedi, tahvil, bitcoin ve sanal para konularında alım satım yapmak için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü ortaklık için size öne sürülen şartları olduğundan büyük algılayabilir ve değerlendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde geleceğe yönelik hedeflerinizi ve planlarınızı hayata geçirmek için büyük düşünebilir ve vizyoner olabilirsiniz. Cumartesi günü alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isterken beklentilerinizi karşılayamayabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve yönetselliğinizi yansıtırken orijinal ve sıra dışı yöntemler izleyebilirsiniz. Pazar günü oğlak burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, ay ve güneş kavuşumudur. Yeni kararlar almak ve yeni başlangıçlarda bulunmakla ilgilidir. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde verimlilik ve üretkenlikle ilgili karar alabilirsiniz. İş yapma biçiminde farklı yollar ve yöntemler izleyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanmakta zorlanacaksınız. Aile bireylerinizle iletişiminizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Salı günü spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları, sanal para, bitcoin gibi konularda gelir elde etmekte zorlanacak ve risk alırsanız para kaybetme ihtimaliniz artacak. Çarşamba gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Hobilerinizi meslek haline getirerek kazanç elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü sevgi aşk ve ilişkilerde ego ve güç savaşları yaşayabilir sevdiğiniz kişiyle duygusal olarak birbirinizi hırpalayabilirsiniz. Geçmişten gelen konular tekrar gündeminize alınabilir. Cuma günü ortaklık yapma konusunda gelen teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Akşam saatlerinde geleceğe yönelik hedeflerinizi ve planlarınızı hayata geçirmek için büyük düşünebilir ve vizyoner olabilirsiniz. Cumartesi günü ikili ilişkiler ve evlilik konularında beklentileriniz tam anlamıyla karşılanamadığınızı düşünebilir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken orijinal benzersiz ve sıra dışı yöntemler uygulayabilirsiniz. Pazar günü oğlak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin kavuşumudur. Yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve yeni sayfalar açmakla ilgilidir. İlişkiniz yoksa yeni bir ilişki ve flörte başlama kararı alabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda bitcoin, sanal para, hisse senedi ve tahvil gibi alanlarda yatırım yapma kararı alabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Kardeşlerinizle ilişkilerinizi güçlendirmek için harekete geçebilir duruş sergileyebilir kendinizi gösterebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizi geliştirmek için birlikte daha fazla zaman geçirmek kararı alabilirsiniz. Salı günü emlak kiralama ya da satın alma konusunda istediğiniz şartları elde etmekte sorun yaşayabilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcuna geçiyor. 11 Mayıs’a kadar bu burçta kalacak. Gündelik işlerinizi yürütürken iş yoğunluğunuzdan yakınabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızla ilgili kararlar alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili şifa bulmanız olasılık dahilinde. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkilerde güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Herkesi ve her şeyi kontrol altına almak isteyebilir manüplatif davranabilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama konularında sistem ve disiplin kurmak yapılandırma yapmak isteyebilirsiniz. Otorite figürlerinden beklediğiniz yardım destek ve ilgiyi göremediğiniz için üzülebilirsiniz. Cuma günü risk alarak spekülatif kazançlardan kayıp yaşayabilir zarar edebilirsiniz. Akşam saatlerinde geleceğe yönelik hedeflerinizi ve planlarınızı hayata geçirmek için büyük düşünebilir ve vizyoner olabilirsiniz. Cumartesi günü kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken orijinal ve sıra dışı yöntemler izleyebilirsiniz. Pazar günü oğlak burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Aile bireylerinizle iletişiminizde yeni kararlar ve yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz. Ev ve yerleşim yerinizi değiştirmek kiralamak ya da satın almak için harekete geçebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Ticari işlerinizle ilgili tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanmakta zorlanacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Salı günü ticari işlerinizle ilgili anlaşma ve sözleşme imzalamak isterken sorunlar ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcuna geçecek. Jüpiter 11 Mayıs’a kadar balık burcunda kalacak.  Sevgi aşk ve ilişkiler konusunda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizi büyütüp geliştirebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde ego ve güç savaşları yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracaksınız. Otorite figürlerinden beklediğiniz ilgi yardım ve desteği göremediğiniz için üzülebilirsiniz. Cuma günü bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Akşam saatlerinde geleceğe yönelik hedeflerinizi ve planlarınızı hayata geçirmek için büyük düşünebilir ve vizyoner olabilirsiniz. Cumartesi günü spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları gibi alanlardan beklediğiniz gelirleri elde edemediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kişiliğinizi, karakterinizi, yönetselliğinizi sergilerken orijinal ve farklı yollar ve yöntemler izleyebilirsiniz. Pazar günü oğlak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. İletişim, eğitim, ticaret, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yeni başlangıçlarda bulunmak kararı alabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlayabilir bilgilerinizi arttırmak isteyebilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili yeni alanlarda faaliyet göstermek için başlangıçlar yapabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfetmek isteyebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanmakta zorluk çekeceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçecek duruş sergileyecek ve kendinizi göstereceksiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Salı günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Çarşamba gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcuna geçecek. 11 Mayıs’a kadar bu burçta seyredecek. Aile bireylerinizle iletişiminizi güçlendirecek ruhsal şifaya kavuşacaksınız. Ev ve gayrimenkul alım satımı yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü otorite figürlerinden beklediğiniz yardım destek ve ilgiyi göremediğiniz için üzülebilirsiniz. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşlarına girebilir karşınızdaki kişileri baskı zorlama ve manüplasyona tabi tutabilirsiniz. Cuma günü ticari olarak size sunulan bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük görebilirsiniz. Akşam saatlerinde geleceğe yönelik hedeflerinizi ve planlarınızı hayata geçirmek için büyük düşünebilir ve vizyoner olabilirsiniz. Cumartesi günü hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmediğinizi düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü oğlak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için yeni adımlar atacak yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve bunu yansıtacaksınız. Gelirinizin bir bölümünü biriktirmek için yeni yatırım araçlarını tercih edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Salı günü dış görünüşünüzü değiştirmek için güçlü bir istek duyacak sonra istediğiniz sonucu elde edemeyeceğinizi düşünerek vazgeçeceksiniz. Çarşamba gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcuna geçecek. 11 Mayıs’a kadar bu burçta seyredecek. İletişim, eğitim, ticaret, yakın çevre gezileri, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü otorite figürlerinden beklediğiniz destek yardım ve ilgi konusunda sorun yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. İlişkilerde manüplatif çalışmalar yapabilir kendi dediğinizin olmasında diretebilirsiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında size sunulan bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük görebilirsiniz. Akşam saatlerinde geleceğe yönelik hedeflerinizi ve planlarınızı hayata geçirmek için büyük düşünebilir ve vizyoner olabilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Pazar günü oğlak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve yeni fırsatlar elde etmekle ilgilidir. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçebilirsiniz. Yeni orijinal fikir ve projeler üreterek kendinizi ifade edebilirsiniz. Sağlık ve bedeninizle ilgili yeni kararlar alabilir bunları yeni yılda uygulamayı düşünebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Uzun süre kapalı yerlerde kalarak çalışmalarınızı yürüteceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanacaksınız. Arkadaş çevrenizde yeni arkadaşlıklar edinmek için harekete geçebilirsiniz. Salı günü arkanızdan gizli düşmanlarınızın yaptığı işleri ve dedikoduları duyacaksınız. Çarşamba gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcuna geçecek. 11 mayıs’a kadar bu burçta kalacak. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Akşam saatlerinde ani gelişmeler ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Perşembe günü otorite figürlerinden yeterince ilgi göremediğinizi düşünerek üzülebilirsiniz. İşle ilgili gelirlerinizi arttırmak için harekete geçeceksiniz. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle kontrol arzusu ve tutkusu ile manüplatif davranışlarda bulunabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreterek gelirlerinizi arttırabilirsiniz. Cuma günü bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Akşam saatlerinde geleceğe yönelik hedeflerinizi ve planlarınızı hayata geçirmek için büyük düşünebilir ve vizyoner olabilirsiniz. Cumartesi günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken orijinal yöntemler benimseyebilirsiniz. Pazar günü oğlak burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Uzun süredir kapalı ortamlarda çalışarak üretimde bulunabilirsiniz. Spiritüel konularda bilgi almak için yeni kitaplar okuyabilir eğitim alabilirsiniz. Diz, diş, kemik, iskelet ve kas sisteminizin sağlığına dikkat etmeniz gerekebilir. Bu konuda spora başlayabilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınmak isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Salı günü arkadaşlarınızla ilişkilerinizde iletişim sorunları yaşayabilirsiniz. Çarşamba gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Jüpiter balık burcuna geçecek. 11 Mayıs’a kadar bu burçta seyredecek. Ruhsal olarak şifa elde edeceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu elde etmek için maddi ve manevi büyüme elde edeceksiniz. Akşam saatlerinde ani oluşan olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Perşembe günü otorite figürlerinden beklediğiniz yardım destek ve ilgiyi göremediğiniz için üzülebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde manüplatif davranışlarda bulunabilir arkadaş ilişkilerinizi zedeleyebilirsiniz. İş hayatınızda kalıcılık ve sağlamlılık adına yapmanız gereken bütün adımları atmak için gayret göstereceksiniz. Cuma günü Akşam saatlerinde geleceğe yönelik hedeflerinizi ve planlarınızı hayata geçirmek için büyük düşünebilir ve vizyoner olabilirsiniz. Cumartesi günü dış görünüşünüzü değiştirebilir ve istediğiniz gibi olmadığını düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü oğlak burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Arkadaşlarınızla ortak iş yapmak için fikir birliğine varabilirsiniz. Dernek, külüp ve sivil toplum örgütlerinde birlikte çalışabilirsiniz. Orijinal sıra dışı ve farklı yöntemler uygulayabilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin