27 Eylül – 3 Ekim 2021 Haftalık Gezegen Hareketleri ve Merkür Gerilemesi

27 EYLÜL- 3 EKİM 2021 HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta Pazartesi günü Merkür 25.derece terazi burcunda geri gitmeye başlıyor. 18 Ekim’e kadar sürecek geri harekette bu yılın son Merkür retrosunu yaşayacağız. İletişim, ticaret, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, konuşma, yazma, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde iletişim problemleri yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Seyahatlerle ilgili problemler çıkabilir. Rezervasyon iptalleri ve bavullar kaybolabilir. Elektrikli ve elektronik eşyalar bozulabilir. Bu dönemde yeni ürün satın almamakta yarar olacak. Yazışmalar ve haberleşmeler yanlış kişilere gidebilir. Anlaşma ve sözleşme imzalamamak uygundur. İş değiştirmek ve yeni işe başlamak için de uygun değildir. Eski sevgililer geri gelebilir onlara bir şans vermek ya da vermemek sizin tercihiniz olacaktır. Bu haftanın önemli açı kalıplarından biri Çarşamba günü kesinleşecek Venüs Neptün üçgen açısı. İkili ilişkilerde duygu paylaşımlarında rahat bir akış söz konusu olacak. Sevgide affedicilik ve bağışlama enerjisi devrede. Perşembe günü kesinleşecek Güneş Satürn üçgeni, Kişiliğinizi, karakterinizi, hedeflerinizi ve geleceğe yönelik planlarınızı ortaya koyarken yaşça büyük olgun kişilerden destek ve yardım göreceğinizi anlatıyor. Cuma günü ikili ilişkilerde büyük beklentiler içinde olmamak abartılı tavır ve davranışlarda bulunmamak yerinde olacak. Pazar günü kişiliğinize kendinize saldırı ve gururunuzu kırıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Olumsuz davranışlarda bulunmamak ve bu tarz davranışlarda bulunacak kişilerden uzak durmak yerinde olacak.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Merkür 25.derece Terazi burcunda retro hareketine başlıyor. 18 Ekim’e kadar sürecek retro harekette Merkür ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık konularında size daha önce yapılmış ama tamamlanmayan konularda tekrar dönüp bakmak ve tamamlama fırsatı veriyor. Beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlara maddi ve manevi yardım ederek büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Ortaklık yapma konusunda daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Öğleden sonra ay yengeç burcuna geçecek. Ev, aile, yuva, sevdiğimiz kişiler gündeminizde olacak. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanabilirsiniz. Öğleye yakın saatlerde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlar konusunda güzel etkiler alacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında ani nakit girişleri elde edebilirsiniz. Perşembe günü işlerinizi projelerinizi ve geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için olumlu etkiler altında olacaksınız. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde güç ve ego savaşları yaşayabilir manüplasyona muhatap olabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkilerde abartılı beklentiler içine girebilir karşı tarafla sorun yaşayabilirsiniz. Kıskançlık, tutku ve derin duyguların abartılı tezahürü nedeniyle olumsuz etkilenebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kuşatılmış engellenmiş ve bastırılmış hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi baskı unsuru olarak kullanabilir karşı tarafa söz hakkı tanımayabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Cumartesi günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Pazar günü kuşluk vaktinde ay başak burcuna geçecek. Eleştirel ve mükemmelliyetçi yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Eril figürler tarafından açılan yaralarınızı hatırlayacak ve üzüleceksiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Merkür 25.derece Terazi burcunda retro hareketine başlıyor. 18 Ekim’e kadar sürecek retro harekette Merkür sizin gündelik işler, sizin için çalışan kişiler, çalışma arkadaşları ve sağlık alanınızda geri gidecek. İletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Sinirsel rahatsızlıklara elverişli olabilirsiniz. İş arkadaşlarınızla iletişimlerinizde yanlış anlaşılmalar gerçekleşebilir. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde büyüme ve gelişme fırsatı elde edebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilere dengeli ve adil davranacaksınız. Öğleden sonra ay yengeç burcuna geçecek. Aile, milli ve manevi değerler, sevdikleriniz gündeminizde olacak. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Öğleye doğru kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Perşembe günü otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebiliriz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilirsiniz. Danışmanlık yapmak için fırsat elde edebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda istediğinizi elde etmekte zorlanabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkilerde abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Fikir zıtlaşmaları ve inatlaşmalar yaşayarak sözleriniz ve fikirlerinizle karşı tarafı baskı altında almaya çalışabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakım ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İkili ilişkilerde değişim ve dönüşümü uygulayarak ilişkinizi küllerinden yeniden doğdurabilirsiniz. Gece saatlerinde abartılı harcamalar yapabilir bütçenizi sarsabilirsiniz. Pazar günü kişiliğimize kendimize saldırı ve gururumuzu kırıcı olaylar yaşayabiliriz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Merkür 25.derece Terazi burcunda retro hareketine başlıyor. 18 Ekim’e kadar sürecek retro harekette Merkür sizin sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanınıza gelecek. Sevgilinizle aranızda iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunlarında risk alarak yapmış olduğunuz işlemlerde zarar edebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde size verilen sözler tutulmamış olduğu için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Salı günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte zaman geçirerek müzik ve spor eşliğinde eğlenebilirsiniz. Öğleden sonra ay yengeç burcuna geçiyor. Aile, milli ve manevi değerler, sevdikleriniz, eskiye duyduğunuz özlem gündeminizde olacak. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve gergin ifade edebilirsiniz. İkil ilişkilerde uyumlu ve ılımlı tavırlar ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda zorlandığınızı düşünebilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkilerde abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Sözlerinizi ve fikirlerinizi karşı tarafa baskı unsuru olarak sunabilirsiniz. Cumartesi günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde abartılı tavırlar ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Pazar günü kişiliğinize kendinize saldırı ve gururunuzu kırıcı olaylar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Merkür 25.derece Terazi burcunda retro hareketine başlıyor. 18 Ekim’e kadar sürecek retro harekette Merkür sizin aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul alanınızdan etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Gayrimenkul ev almak ya da kiralamak için retronun bitişini beklemek uygun olacak. Salı günü ortaklaşa kazançlar ve ortak gelirler konusunda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar gözden geçirmeniz için size sunulabilir. Öğleden sonra ay yengeç burcuna geçecek. Aile, sevdikleriniz, milli ve manevi değerler, aidiyet duygusu önem kazanacak. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorluk çekebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İkili ilişkilerde anlaşma uyum ve rahat bir enerji akışı yakalayabilirsiniz. Perşembe günü otorite figürlerinden talepte bulunabilir istediklerinizi iletebilirsiniz. Kendileri sizi geleceğe yönelik planlarınızı destekleyecek ve yardım edecekler. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü hayata geçirmekte zorlanabilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Cuma günü flörtlerinizle ilişkilerinizde abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Fikir zıtlaşmaları ve inatlaşmalar yaşayarak kendi fikrinizi karşı tarafa baskı unsuru olarak kullanabilirsiniz. Cumartesi günü eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat vb. Konularda çalışmalarda bulunabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları, bitcoin, sanal para risk alarak gelir elde edebilirsiniz. Gece saatlerinde abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Pazar günü kişiliğinize kendinize saldırı ve gururunuzu kırıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Olumsuz davranışlarda bulunmamak ve bu tarz davranışlarda bulunacak kişilerden uzak durmak yerinde olacak.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Merkür 25.derece Terazi burcunda retro hareketine başlıyor. 18 Ekim’e kadar sürecek retro harekette Merkür sizin iletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, yakın çevre gezileri, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizden etkileyecek. Eğitim programınız iptal olabilir. Ticari işlerde gecikme erteleme ve engellenme yaşayabilirsiniz. Küçük ve elektronik eşyalarınızda bozulma ve sorunlar ortaya çıkabilir. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Öğleden sonra ay yengeç burcuna geçecek. Aileniz, milil ve manevi değerler, sevdikleriniz önem kazanacak. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İkili ilişkilerde romantik ve ılımlı uyumlu zamanlar yaşayabilirsiniz. Perşembe günü otorite figürlerinden yaşça büyük olgun kişilerden kişiliğinizi ortaya koyarken yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde güç ve ego savaşları yaşayabilir manüplasyona kurban gidebilirsiniz. Cuma günü aile bireylerinizle iletişiminizde sevgi paylaşımı konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi karşı tarafa baskı unsuru olarak kullanarak ısrarcı ve zıtlaşan bir enerji taşıyabilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda işten ayrılmak ya da bölüm değiştirme kararı verebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde güzelleştirme peyzaj yeni eşyalar almak tadilat yapmak gibi değişikliklerde bulunabilirsiniz. Gece saatlerinde abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Pazar günü kişiliğinize kendinize saldırı ve gururunuzu kırıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Olumsuz davranışlarda bulunmamak ve bu tarz davranışlarda bulunacak kişilerden uzak durmak yerinde olacak.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Merkür 25.derece Terazi burcunda retro hareketine başlıyor. 18 Ekim’e kadar sürecek retro harekette Merkür sizin kendi kazandığınız para, harcamalar, yatırımlar ve öz değer alanınızda geri gidecek. Yönetici gezegeniniz yeni gelir kaynakları elde etmek için yapacağı çalışmalarda gecikme erteleme ile karşılaşabilir. İçe dönerek öz değer konularında neleri eksik yaptım? Şeklinde sorgulamalar ve iç hesaplaşmalar yaşatabilir. İkili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken işlerinizin yoğunluğundan söz edebilirsiniz. Daha önceden yapmadığınız ve biriktirdiğiniz işleri bitirmek için çalışmak sizi yorabilir. Öğleden sonra ay yengeç burcuna geçecek. Ev, aile, yuva, eskiye duyulan özlem gündeminizde olacak. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Öğleye doğru kazalara, dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Akşam saatlerinde kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Perşembe günü yaşça büyük olgun kişilerden kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi gösterirken yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, bitcoin, sanal para gibi konularda beklediğiniz kazanç miktarını elde etmekte zorlanabilirsiniz. Harcamalarınız artabilir ani gider kalemleri ortaya çıkabilir. Cuma günü ikili ilişkilerde beklentilerinizi yüksek tutabilir anlaşmazlık sorun yaşayabilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi diğer insanlar üzerinde baskı unsuru olarak kullanabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakım ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü kişiliğinize kendinize saldırı ve gururunuzu kırıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Olumsuz davranışlarda bulunmamak ve bu tarz davranışlarda bulunacak kişilerden uzak durmak yerinde olacak.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Merkür 25.derece Terazi burcunda retro hareketine başlıyor. 18 Ekim’e kadar sürecek retro harekette Merkür sizin kişisel refah ve mutluluk alanınızda geri gitmeye başlayacak. Bu alanda yapacağınız çalışmalarda iptaller gecikmeler yanlış anlaşılmalar ortaya çıkabilir. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iş yapma biçimlerini beğenmeyerek eleştirebilir memnuniyetsizliğinizi dile getirebilirsiniz. Salı günü flört ilişkilerinizde iyimser bakış açısıyla mutlu hissedeceksiniz. Öğleden sonra ay yengeç burcuna geçecek. Aile, eviniz, yuvanız, milli ve manevi değerler öne çıkacak. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Öğleye doğru kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları ve nakit akışları elde edebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle para kazanmak için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Perşembe günü yaşça büyük olgun kişilerden kişiliğinizi, karakterinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken destek, yardım ve ilgi görebilirsiniz. Geleceğe yönelik projelerinizi sistem ve disiplin kurarak yapılandırma yaparak hayata geçirebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde yaptığınız tadilat tamirat vb. Çalışmalarda istediğiniz etkiyi yaratamadığınız için huzursuz olabilirsiniz. Cuma günü kendi öz değerinizi yansıtırken gerçeklerden uzak beklentiler içine girebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış engellenmiş ve baskılanmış olarak hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi diğer insanlara karşı bir baskı unsuru olarak kullanabilir kendi dediğinizin olmasında diretebilirsiniz. Kontrolcü ve manüplatif davranışlarda bulunabilirsiniz. Cumartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış arkadaşlarınıza dostlarınıza sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Pazar günü kişiliğinize kendinize saldırı ve gururunuzu kırıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Olumsuz davranışlarda bulunmamak ve bu tarz davranışlarda bulunacak kişilerden uzak durmak yerinde olacak.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Merkür 25.derece Terazi burcunda retro hareketine başlıyor. 18 Ekim’e kadar sürecek retro harekette Merkür sizin arkadan dönen işler, gizli düşmanlar, dedikodu gibi alanlardan etkileyecek. Dedikodunuz yapılabilir sizi çekemeyenler arkanızdan konuşabilir. Arkanızdan iş çevrilebilir ve siz bunların hepsini öğrenebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde merkür retrosu nedeniyle eski sevgililerle görüşme isteğiniz kabul edilmeyebilir. Bu nedenle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Salı günü aile bireylerinizle iletişiminizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Öğleden sonra ay yengeç burcuna geçecek. Ev, aile, yuva, milli ve manevi değerler gündeminizde olacak. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanacaksınız. Öğleye doğru kazalara, dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İkili ilişkilerde karşı taraftan merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar görebilirsiniz. Perşembe günü yaşça büyük olgun kişilerden geleceğe yönelik planlarınızı gerçekleştirmek için yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde baskıcı manüplatif kontrolcü yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Cuma günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda beklentileriniz gerçekçi olmayabilir. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi karşı taraf üzerinde baskı unsuru olarak kullanabilirsiniz. Cumartesi günü dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek için güçlü istek duyabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde anlaşmazlık sorunlar ve olayların büyütülmesi nedeniyle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Pazar günü kişiliğinize kendinize saldırı ve gururunuzu kırıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Olumsuz davranışlarda bulunmamak ve bu tarz davranışlarda bulunacak kişilerden uzak durmak yerinde olacak.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Merkür 25.derece Terazi burcunda retro hareketine başlıyor. 18 Ekim’e kadar sürecek retro harekette Merkür sizin arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızda geri hareketine başlıyor. Arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar iletişim problemleri yaşanabilir. Aile bireylerinizle iletişiminizde sizin beklediğiniz gibi davranmadıkları için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Salı günü ticari işlerinizle ilgili büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Öğleden sonra ay yengeç burcuna geçecek. Ev, aile, yuva, sevdikleriniz gündeminizde olacak. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum kurmakta zorlanacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar duygusal paylaşımlar yaşayacaksınız. Perşembe günü yaşça büyük olgun kişilerden geleceğe yönelik planlarınızı gerçekleştirmek adına yardım destek ve ilgi göreceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında güç savaşları manüplasyon ve kontrolcü yaklaşımlarla kendiniz baskı altında hissedebilirsiniz. Cuma günü sevgi paylaşımınızda kendinizi sevgi görmemiş gibi hissedebilir siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi karşı tarafa karşı baskı unsuru olarak kullanabilir ısrarcı ve inatçı davranabilirsiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde buluşarak neşeli ve eğlenceli bir gün geçirebilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilir ya da platonik duygular besleyebilirsiniz. Derin sevgi ve tutkuyla duygularınız çok yükselebilir. Pazar günü kişiliğinize kendinize saldırı ve gururunuzu kırıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Olumsuz davranışlarda bulunmamak ve bu tarz davranışlarda bulunacak kişilerden uzak durmak yerinde olacak.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Merkür 25.derece Terazi burcunda retro hareketine başlıyor. 18 Ekim’e kadar sürecek retro harekette Merkür sizin iş hayatı ve kariyer alanınızda geri gidecek. Bazı projeler ve teklifler ertelenebilir gecikebilir engellenebilir. Daha önceden değerlendirmediğiniz bazı teklifler ise tekrar karşınıza gelebilir. Kardeşler, kuzenler ve yakınlarla ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Öğleden sonra ay yengeç burcuna geçecek. Ev, aile, yuva, sevdikleriniz, milli ve manevi değerler, eskiye duyulan özlem gündeminizde olacak. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlara sosyal sorumluluk projeleri oluşturarak yardım edebilirsiniz. Perşembe günü yaşça büyük olgun kişilerden geleceğe yönelik plan ve projeleriniz için yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Cuma günü arkadaş çevrenizde ortaklaşa yapacağınız işlerde beklentileriniz gereğinden fazla yüksek olabilir. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi ve sözlerinizi diğer insanlar üzerinde baskı unsuru olarak kullanabilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarında görev alarak toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Pazar günü kişiliğinize kendinize saldırı ve gururunuzu kırıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Olumsuz davranışlarda bulunmamak ve bu tarz davranışlarda bulunacak kişilerden uzak durmak yerinde olacak.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Merkür 25.derece Terazi burcunda retro hareketine başlıyor. 18 Ekim’e kadar sürecek retro harekette Merkür sizin yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanınızda gerileyecek. Yurt dışı seyahatlerle ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Seyahatlerde bavullarınız kaybolabilir rezervasyonlarda karışıklık ve iptaller oluşabilir. Pandemi nedeniyle seyahat yasakları başlayabilir. Süregelen bir davanız varsa retro süresince sonuca ulaşabilir. Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz nakit akışı ile ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Salı günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarla maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Öğleden sonra ay yengeç burcuna geçecek. Ev, aile, yuva, sevdikleriniz gibi temalar ön planda olacak. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlamakta zorlanacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Perşembe günü geleceğe yönelik projelerinizi hayata geçirmek için yaşça büyük olgun kişilerden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Arkanızdan dönen işler, dedikodunuzun yapılması canınızı sıkabilir. Cuma günü iş ve kariyer hayatınızda abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış depresif hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi diğer insanlar üzerinde baskı unsuru olarak kullanabilirsiniz. Fikirlerinizde sabitlik inatlaşma ve zıtlaşma enerjisi oluşabilir. Cumartesi günü arkadaşlarınızın dertlerine karşı sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını sarmalarına yardımcı olacaksınız. Pazar günü kişiliğinize kendinize saldırı ve gururunuzu kırıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Olumsuz davranışlarda bulunmamak ve bu tarz davranışlarda bulunacak kişilerden uzak durmak yerinde olacak.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay ikizler burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü Merkür 25.derece Terazi burcunda retro hareketine başlıyor. 18 Ekim’e kadar sürecek retro harekette Merkür sizin ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler evinizde geri hareke geçecek. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda ödenmemiş borcunuz ortaya çıkabilir. Alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanabilir ve borçlarınızı ödemekte sorun çıkabilir. Pazartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Salı günü spiritüel konularda eğitim alma kararı verebilir kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Öğleden sonra ay yengeç burcuna geçecek. Ev, aile, yuva, sevdikleriniz, gündeminizde olacak. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar sevgi paylaşımlarda yüksek duygular sizi mutlu edecek. Perşembe günü geleceğe yönelik yapacağınız çalışmalarınız projeleriniz için yaşça büyük kişilerden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ortaklaşa yapacağınız işlerde ego savaşları ve manüplasyon yaşayabilirsiniz. Cuma günü eğitim ve yayıncılık alanında yapacağınız çalışmalarda abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi karşı tarafı baskı altında tutmak için kullanabilirsiniz. Fikrinizde sabit ve inatçı olabilirsiniz. Cumartesi günü ezoterik ve metafizik konularda eğitim almak kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü kişiliğinize kendinize saldırı ve gururunuzu kırıcı olaylar yaşayabilirsiniz. Olumsuz davranışlarda bulunmamak ve bu tarz davranışlarda bulunacak kişilerden uzak durmak yerinde olacak.

Siz de fikrinizi belirtin