27 Temmuz – 2 Ağustos Haftası Burç Yorumları

27 Temmuz – 2 Ağustos Haftası Genel Değerlendirme

Bu hafta gezegen hareketlerine genel olarak baktığımızda Güneş Aslan burcunda ilerleyecek. Kurban bayramını idrak edeceğimiz bu haftada kendimizi neşeli, canlı, eğlenceli hissedebiliriz. Kurallara dikkat ederek bir araya gelebilir ve güzel sohbetler yapabiliriz. Bu hafta Venüs Neptün karesi genel olarak ikili ilişkiler’de hayal dünyasında yaşadığımızı gerçeklerin bizim sandığımız gibi olmadığını gösterecek. Aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı ve hayal kırıklığı getirebilir. Rüyadan uyanmak ve gerçeklerle yüzleşmek bizi mutsuz edebilir. Merkür Mars karesi ise; İletişimimizde yaralayıcı ve kırıcı konuşmalar yapmaya, öfkeli, sinirli ve agresif tavır ve davranışların tartışmaya dönmesine neden olabilir. Kalp kırmamak için sakin kalmakta yarar olacak. Elektrikli ve elektronik aletlerle ilgili bozulma, kırılma ve verimli çalışmama gibi sorunlarla karşılaşabiliriz. Merkür Jüpiter karşıtlığı ise bize büyük konuşmak verdiğimiz sözleri tutamamak ve maksadı aşan konuşmalar yaparak kendimizi farklı ifade etmemize neden olabilir.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 27 Temmuz – 2 Ağustos haftası Güneş Aslan burcunda ilerleyecek ve sizin sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişiminizi sıcak, samimi ve eğlenceli bir şekilde yürüteceksiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için organizasyon yapabilir ve işinizi büyütmek kararı alabilirsiniz. Spekülatif kazançlar alanında borsa, şans oyunları risk almak ve bu alanda çalışmalar yapabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü iş hayatınızda yaşça sizden büyük olgun kişilerle ilişkilerinizde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için çalışabilirsiniz. Korkularınızdan arınmak ve bilinç altı temizliği için eğitim alabilirsiniz. İkili ilişkiler’de hayal kırıklığı, gerçeği görme doğru sandığınız olayların gerçekle alakası olmadığını farkedebilirsiniz. Kendi yarattığınız hayal dünyasında yaşadığınızı anlayacaksınız. Gerçeklerle yüzleşeceksiniz. Salı günü harekete geçmek, iş yapmak ve ticari olarak başlangıçlarda bulunmak isterken zorlanacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında ani para çıkışı yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirmek eski günleri yad etmek isteyeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde bolluk ve bereket enerjisini yaymak isteyeceksiniz. Değişim ve dönüşümü iş yapma biçiminize uygulayacaksınız. Çarşamba günü Hobilerinizi meslek haline getirmek için işlerinizi büyütecek ve geliştireceksiniz. Perşembe günü tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Abartılı sözler ve vaatler verebilirsiniz. Büyük konuşmalar yapabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretebilirsiniz ve ticari işleriniz için kullanabilirsiniz. Cuma günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden eski yaralarınızı sarmak için destek göreceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında gelir kaynaklarınızı arttıracaksınız. İletişim yöntemlerinizi değiştireceksiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Otorite figürleri ile ilişkilerinizde ani farkındalık yaşatan olaylarla karşılaşabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 27 Temmuz – 2 Ağustos haftası Güneş Aslan burcunda ilerleyecek ve sizin aile bireylerinizle ilişkiler, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul alanınızdan parlayacak. Ailenizle birlikte sıcak, samimi, sevecen ilişkiler geliştirebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizi güzelleştirmek için yeni eşyalar satın alabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü yurt dışı işlerinizle ilgili kendinizi baskı altında, engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve farklı fikirler üretebilirsiniz. İkili ilişkiler ve diğer ilişkilerde gerçeklerle yüzleşeceksiniz. Hayal dünyasında yaşadığınızı göreceksiniz. Olaylar sizin düşündüğünüz gibi olmadığını keşfedeceksiniz. Salı günü iletişim konusunda kırıcı ve yaralayıcı sözler kullanabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklik yapabilir ve sonucunu beğenmeyebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızı bayramda ziyarete gidebilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte olmak sohbet etmek sizi mutlu edecek. Yurt dışı işlerinizi değiştirip dönüştürecek ve büyütüp geliştireceksiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanabileceksiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Ticari işlerde harekete geçmek, kendinizi göstermek ve birlikte çalışmak isteyeceksiniz. Tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Büyük ve abartılı konuşmalarda bulunabilirsiniz. Abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve farklı fikirler üretebilir bunları ticari işlerinizde kullanabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve diğer ilişkilerde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden eski yaralarınızı sarmaya yönelik destek göreceksiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi insanlara anlatmak için sunum yapacaksınız. Farklı iletişim yöntemleri kullanarak değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre etmek isterken zorlanacaksınız. Pazar günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Eskiden kalma sorumluluk ve yükümlülüklerinizi yerine getirmek için çalışacaksınız. Otorite figürlerinden ani gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikiliğine gidebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 27 Temmuz – 2 Ağustos haftası Güneş Aslan burcunda ilerleyecek ve sizin iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerde parlayacak. Sosyal medyada aktif olarak yer almak isteyecek ve kendinizi göstermek ve sahnede yer almak hoşunuza gidecek. Yakın çevre gezilerine çıkabilir ve etrafı keşfedebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını kullanma ve yönetme konusunda sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada kullanırken sorunlar yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve diğer beşeri ilişkilerde gerçekleri görme zamanı. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde kendinize ait gerçek olmayan rüya alemi içinde olduğunuzu farkedebilirsiniz. Salı günü elektrikli ve elektronik aletlerle ilgili sorunlar, bozulma ve iyi çalışmama problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Arkanızdan yapılan dedikoduları duyacak ve gizli düşmanların sizin için yaptıklarının farkına varacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Bütçenizde gelir gider dengesi sağlamak için çalışmalarda bulunacaksınız. Çarşamba günü kadın erkek ilişkilerinde uyum ve denge sağlayacaksınız. Perşembe günü tutamayacağınız sözler verebilir ve büyük konuşabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle sıradışı fikirler üretebilir ve ticari işlerinizde kullanabilirsiniz. Cuma günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunacaksınız ancak sonuçtan memnun kalmayabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden eski yaralarınızı sarmak için destek ve onay görebilirsiniz. İletişim yöntemlerinizi değiştirmeniz gerekebilir. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Sinirli ve öfkeli tavır ve davranışlar geliştirebiliriz. Eskiden kalma borçlarınızı ödemek için sistem ve disiplin kuracak bütçenizde yabancı kaynak oranını azaltarak kendi yağınızla kavrulmak için harekete geçeceksiniz. Otorite figürlerinden göreceğiniz ani olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 27 Temmuz – 2 Ağustos haftası Güneş Aslan burcunda ilerleyecek ve sizin kendi kazandığınız para alanında cesur, atak, spontane tavır ve davranışlar sergilemenize neden olacak. Kendi öz değerinizide insanlara yansıtabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızda kendinizi engellenmiş, kısıtlanmış ve bastırılmış hissedebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler, fikirler ve sıra dışı eserler üretebilirsiniz. İkili ilişkiler ve diğer beşeri ilişkilerde gerçeklerin farkına varacak ve hayal dünyasından uyanacaksınız. Kendinizce yarattığınız hayal dünyası gerçeklerle örtüşmeyecek. Salı günü elektrikli ve elektronik aletlerin bozulması, kırılması, randımansız çalışmaması gündeme gelebilir. Arkadaşlarınızla birlikte karşılaşacağınız olaylar ve durumlarla sosyal sorumluluk projelerinde yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerini, projelerinizi insanlara anlatmak için sunum yapacaksınız. Ortaklık kurmak konusunda araştırmalarda bulunacak ve fırsat elde edeceksiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanacak denge ve uyum sağlayacaksınız. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde cesur, atak ve spontane biçimde harekete geçecek öncü davranışlar sergileyeceksiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir büyük konuşabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler, fikirler ve eserler üretebilirsiniz. Cuma günü sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşmazlık ve problemler yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden eski yaraları sarmak için destek ve onay göreceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte dernek ve klüplere üye olacak ve toplumsal yarar faaliyet göstereceksiniz. İletişim yönteminizi değiştirmek isteyecek ancak zorlanacaksınız. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi sinirli, öfkeli ve agresif hissedebilirsiniz. Eskiden kalma sorumluluk ve yükümlülüklerinizi yerine getirerek ilişkilerinizi geliştirip güzelleştireceksiniz. Otorite figürlerinden ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gideceksiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 27 Temmuz – 2 Ağustos haftasında Güneş burcunuzda ilerleyecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunacaksınız. Kendinizi, kişiliğinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak sahnede olmak ve onaylanmak hoşunuza gidecek. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken kendinizi baskı altında, engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Sanat ve tasarım konusunda gelişmeler elde edebilirsiniz. İkili ilişkiler ve diğer beşeri ilişkilerde gerçeklerle yüzleşme zamanı. Kendi hayal dünyanızda yaşayabilir ve gerçeklik algınız değişebilir. Olayların ve insanların göründüğü gibi olmadığını anlayacaksınız. Salı günü elektrikli ve elektronik aletlerde, bozulma, kırılma ve verimli çalışmama sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Eski anılarınızı hatırlayacak ve eski günlerinizi yad edeceksiniz. Çalışma yerinizi değiştirmek ve güzelleştirmek için çalışacak yeni eşyalar ve objelerle farklı kılacaksınız. Çarşamba günü sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilerle ilişkilerinizde eski yaraları saracak hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Tutamayacağınız sözler verebilir büyük konuşabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler, fikirler sıra dışı eserler üretebilirsiniz. Cuma günü sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşmazlık sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden destek ve onay görebilirsiniz. İletişim yönteminizi değiştirme kararı alabilirsiniz. Ancak bunu hayata geçirmeniz kolay olmayacak. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 27 Temmuz – 2 Ağustos haftası Güneş aslan burcunda ilerleyecek. Bilinç altınızı aktif hale getirmek ve korkularınızdan arınmak için harekete geçebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde eski yerine getirmediğiniz sorumluluk ve yükümlülükler tekrar karşınıza gelebilir. Kadın Erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve vurdumduymazlık yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle fikir, eser, proje üretebilirsiniz. İkili ilişkiler ve diğer ilişkilerde gerçeklerle yüzleşme zamanı. Hayal dünyanızda yaşattığınız ilişki ve kişi gerçeğinden farklı olabilir. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Salı günü elektrikli ve elektronik aletlerle ilgili kırılma, bozulma, verimli çalışmama gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili beklediğiniz gelişmelerle ilerleyemeyeceksiniz. Arkadaş gruplarınızla buluşup sohbet edip eski günleri yad edebilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek meslek haline getirmek için çalışmalarda bulunacak sistem ve disiplin kuracaksınız. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanabilir analiz ve sentez yapabilirsiniz. Perşembe günü başkalarının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda harekete geçeceksiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir büyük konuşabilirsiniz. Abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Ticari işlerinizde kullanmak üzere sıra dışı, benzersiz farklı fikir ve projeler üretebilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler sevgi aşk ve diğer beşeri ilişkilerde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden destek ve onaylanma göreceksiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili sürpriz beklenmedik olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İletişim yönteminizi değiştirmek isteyecek ancak bunu gerçekleştirmeniz kolay olmayacak. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Otorite figürlerinden ani karşılaşacağınız olaylar ve durumlar sonucunda şaşırabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 27 Temmuz – 2 Ağustos haftası Güneş Aslan burcunda seyredecek. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde sıcak, samimi, sevecen ve içten paylaşımlarda bulunacak birlikte güzel sohbetler eşliğinde gezip eğleneceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde eskiden kalma ve yerine getirmediğiniz sorumluluk ve yükümlülükler tekrar karşınıza çıkacak. Kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabiliriniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde hayal kırıklığı ile karşılaşabilir gerçeklerle yüzleşebilirsiniz. Gerçeklik algınız değişebilir ve kendi hayalinizde yarattığınız sevgiye, ilişkiye aşka inandığınızın farkına varabilirsiniz. Salı günü elektrikli ve elektronik eşyalarınız bozulabilir, kırılabilir, çalınabilir ve verimli çalışmayabilir. Eskiden kalma ödenmemiş bir borcunuz ortaya çıkabilir. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşteri bulmak için toplantı yapabilir sözleşme ve anlaşma imzalayabilirsiniz. Evinizi ve yerleşim yerinizi değiştirmek için arayışlarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanarak analiz ve sentez yapabilirsiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. İkili ilişkilerde kendinizi göstermek, duruş sergilemek ve cesaretinizi ortaya koymak için harekete geçeceksiniz. Abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilir tutamayacağınız sözler verebilir ve büyük konuşabilirsiniz. Ticari işlerinizde kullanmak üzere sanatsal, tasarımcı, orjinal, sıradışı fikir ve projeler üretebilirsiniz. Cuma günü sevgi aşk ve ilişkilerde karşılıklı olarak anlaşamama ve fikir ayrılıkları yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden destek ve onay elde edeceksiniz. Spiritüel ve metafizik konularla ilgili araştırma yapabilir bu konu ile ilgili kitaplar okuyabilirsiniz. İletişim yönteminizi değiştirmek isteyebilir ancak bunu hayata geçirmek düşündüğünüz kadar kolay olmayabilir. Pazar günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Yeni bir eve taşınmak için plan yapabilirsiniz. Değişiklik ihtiyacınızı ev ve yer değişikliği ile sağlamak isteyebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 27 Temmuz – 2 Ağustos haftası Güneş Aslan burcunda seyredecek. İş hayatınız ve kariyerinizde öncü, yönetsel ve liderlik yeteneğinizi sergileyeceksiniz. Sahnede olmak organizasyonlar yapmak iş hayatınızda ve kariyerinizde yeni gelişmeler elde etmek ve onaylanmak hoşunuza gidecek. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü sosyal medya paylaşımlarınızda yanlış anlaşıldığınızı düşünebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle sıradışı farklı projeler ve eserler üretebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gerçekler ile sevginizi yansıttığınız dünya birbiriyle örtüşmeyebilir. Gerçeklik algınız değişebilir ve ikili ilişkilerde sorun yaşayabilirsiniz. Salı günü elektrikli ve elektronik eşyalar kırılabilir, bozulabilir ve çalışmayabilir. İstediğiniz verimi elde edemeyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabaları bayram nedeniyle ziyaret edebilir ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanacak analiz ve sentez yapacaksınız. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Abartılı sözler verebilir ve sözlerinizi tutamayabilirsiniz. Büyük konuşmalar yapabilirsiniz. Ticari projelerinizde kullanmak üzere tasarımcı hayal gücü ve ilhama dayalı fikirler, projeler ve eserler üretebilirsiniz. Cuma günü sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşmazlık ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden destek ve onaylanma görebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani farkındalık yaşayabilir güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. İletişim yöntemlerinizi değiştirmek isteyecek ancak bunu hayata geçirmenin kolay olmadığını göreceksiniz.  Pazar günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 27 Temmuz – 2 Ağustos haftası Güneş Aslan burcunda seyredecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret ve pazarlama alanında kendinizi göstereceksiniz. Liderlik yeteneğinizi sergilemek ve sahnede olmak sizi mutlu edecek. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracaksınız. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle ticari işlerinizde kullanmak üzere projeler üretebilirsiniz. Salı günü kalp kırıcı ve yaralayıcı konuşmalarda bulunabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken  sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında gelirlerinizi arttırmak için değişim ve dönüşümü uygulayarak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayacaksınız. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiye duygularınızı anlatacaksınız. Abartılı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Büyük konuşmalar yapabilirsiniz. Ticari projelerinizde kullanmak üzere sıra dışı orjinal farklı tasarımlar üretebilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve diğer beşeri ilişkilerde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden destek ve onaylanma görebilirsiniz. Evcil hayvan sahiplenebilirsiniz. İletişim yöntemlerinizi değiştirmek isteyecek ancak bunu hayatınıza geçirmeniz kolay olmayacak. Pazar günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendi kazandığınız para alanında geçmişten gelen yapmadığınız ve ertelediğiniz sorumluluk ve yükümlülükleri yerine getirirseniz bu konuda büyüme ve gelişme sağlayacaksınız.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 27 Temmuz – 2 Ağustos haftası Güneş Aslan burcunda ilerleyecek. Başkasının parasını yönetme ve kullanma konusunda yönetselliğinizi ve liderliğinizi göstereceksiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuz için çalışabilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve sanatsal çalışmalar üretebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gerçekler hayallerle örtüşmeyebilir. İlişkiniz ve sevdiğiniz kişinin gerçeğiyle gözünde canlandırdığınız aksi farklı olabilir. Salı günü iletişimde kullandığınız dil kalp kırabilir ve can yakıcı olabilir. Spekülatif kazançlar konusunda ani risk alarak yaptığınız çalışmalarda gelir kaybına uğrayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde duygusal, korumacı, hassas ve kırılgan tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için sunum hazırlayabilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanarak analiz ve sentez yapabilirsiniz. Perşembe günü eviniz ve yerleşim yerinizde tamirat, tadilat değişiklik için harekete geçebilirsiniz. Abartılı ve büyük konuşmalarda bulunabilir tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Cuma günü sevgi aşk ve ilişkilerde iki taraf birbirini anlamadığından yakınabiir. Cumartesi günü otorite figürlerinden destek ve onay görebilirsiniz. İletişim yöntemlerinizi değiştirmek isteyeceksiniz. Ancak bunu gerçekleştirmek kolay olmayacak. Pazar günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif hissedebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili kontrollerinizi ihmal etmeden yaptırmalısınız.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 27 Temmuz – 2 ağustos haftası Güneş Aslan burcunda seyredecek. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızda parlayacaksınız. Yeni bir kişiyle taşınabilir ve yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Sahnede olmak onaylanmak isteyebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendinizi kısıtlanmış, engellenmiş ve bastırılmış hissedebilirsiniz. Büyüme ve gelişme sağlamak için farklı yollar yöntemler ve tarzlar benimseyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve diğer beşeri ilişkilerde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz ya da ilişkinize bağımlı hale gelebilirsiniz. Gerçeklik algınız değişebilir. Olayların sizin gördüğünüz gibi olmadığını anlayabilirsiniz. Salı günü elektrikli ve elektronik aletlerde bozulma, kırılma, çalınma gibi sorunlarla karşılaşabilir. Verim elde edemeyebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde ani çıkan anlaşmazlıklar canınızı sıkabilir. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde rahat bir akış elde edeceksiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınabilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanabilirsiniz. Perşembe günü sosyal medyada daha fazla yer almak için web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir abartılı ve büyük konuşmalar yapabilirsiniz. Ticari faaliyetlerinizde kullanmak için tasarımcı orjinal farklı ve sıra dışı fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkilerde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden destek ve onay göreceksiniz. İletişim yöntemlerinizi değiştirmek için karar alabilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif hissedebilirsiniz. Otorite figürlerinden aniden göreceğiniz davranışlar nedeniyle yön değişikliğine gidebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 27 Temmuz – 2 Ağustos haftası Güneş Aslan burcunda seyredecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sıcak, samimi ve içten tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Sağlığınıza dikkat etmek ve kontrollerinizi aksatmamak önemli olacak. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Büyüme ve gelişme sağlamak için farklı yollar yöntemler ve tarzlar geliştireceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Bir kişiye veya bir ilişkiye bağımlılık geliştirebilirsiniz. Gerçekler sizin gördüğünüz gibi olmayabilir. Gözünüze perde gelmiş ilişkinizi ve sevdiğiniz kişiyi olduğu gibi değil olması gerektiğini düşündüğünüz gibi sevmiş olabilirsiniz. Salı günü sözlerinizle yaralayıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde aniden meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sosyal çevrenizde dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanarak analiz ve sentez yapabilirsiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Kendi kazandığınız para alanında harcamalarınız artacak. Beklenmedik ani para çıkışları yaşayabilirsiniz. Abartılı ve tutamayacağınız sözler verebilir büyük konuşmalar yapabilirsiniz. Ticari işlerinizde kullanmak üzere tasarımcı, sanatsal, orijinal sıra dışı benzersiz çalışmalar ve projeler üretebilirsiniz. Cuma günü sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden destek ve onaylanma görebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. İletişim yöntemlerinizi değiştirmek için karar alabilirsiniz. Hayatınıza etki etmesi için uzun zaman geçmesi gerekecek. Pazar günü sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Bayram olduğu için yakın çevrenizdeki kişilerle tartışmamak ve kalp kırmamak önemli olacak.

 

 

 

Siz de fikrinizi belirtin