28 Eylül – 4 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

28 EYLÜL – 4 EKİM 2020 HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta 2 Ekim 2020 saat 00:05’de koç burcunun 9.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Koç burcundaki dolunayın size etkilerinden bahsedeceğim. 29 Eylül Salı günü karmanın lordu Satürn düz hareketine dönüyor. Ayrıca diğer bir ağır hareket eden gezegen Plüton da 4 Ekim Pazar günü düz hareket etmeye başlayacak. Bütün bu gezegen hareketlerinin burcunuza etkisinden bahsedeceğim. Bu haftanın önemli açılarından biri Venüs Mars üçgeni. Bu açı ikili ilişkiler, beşeri ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik güzellik, sanat, hayattan aldığımız hazlarla ilgili olarak harekete geçmek şanslar ve fırsatlar elde etmekle ilgilidir. Mars geri harekette olduğu için daha önceden önümüze gelen ama değerlendirmediğimiz şansları ve fırsatları tekrar gözden geçirebiliriz. Mars Satürn karesi ise 30 Eylül günü kesinleşecek. Otorite figürlerinden yaşça büyük olgun kişilerden engellenme ve baskı görebiliriz. Venüs 3 Ekim Cumartesi günü başak burcuna geçecek. İkili ilişkilerde ayrıntıcı, analitik, titiz ve eleştirel olabiliriz. Kılı kırk yarabiliriz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Dolunay burcunuzda gerçekleşecek. Kişiliğinizi, karakteriniz, hedefleriniz, yetenekleriniz kişisel refah ve mutluluğunuzla ilgili kararlar alabilirsiniz. İkili ilişkilerde yeni tanışmalar ve flörtlerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yaşça büyük olgun kişilerden işleriniz ve projeleriniz için engellenmeler ve baskılar görebilirsiniz. Ortaklaşa gelirlerle ilgili ani olaylar ve durumlar ortaya çıkabilir. İletişimle ilgili yanılgılar aldanmalar ve kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Ağır hareket eden gezegenlerden Satürn ve Plüton’un düz hareketine dönmesi iş hayatınız ve kariyerinizde gecikme, engellenme ve eskiden kalma sorumluluk ve yükümlülüklerin tekrar gündeme gelmesi konularını çözecek. Venüs başak burcuna geçecek sizi gündelik işler, sizin için çalışan kişiler, sağlık ve evcil hayvanlar konularından etkileyecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde titiz, ayrıntıcı ve mükemelliyetçi tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü çocuklarınızla iletişiminizde birlikte zaman geçirmek isteyecek ancak bunu gerçekleştirmekte sorun yaşayacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçmek isterken içsel olarak isteksizlik yaşayabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda olumlu gelişmeler elde edeceksiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkiler konularında yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani nakit akışı gelebilir. Otorite figürlerinden duygusal olarak yaralarınıza destek göremeyeceksiniz. Çarşamba günü iş hayatı ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edecek ancak bazı sorunlar ve problemlerle karşılaşabileceksiniz. Spiritüel konularla ilgili araştırma yapmak kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Yoga, meditasyon gibi günlük ritüeller sağlığınız için de olumlu etkiler sağlar. Perşembe günü duygusal yaralarınızı sarmak için eski olayları ve kişileri hatırlayarak şifalanmanız için kendinizi olumlu yönde motive edebilirsiniz. Cuma günü iş hayatı ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görerek değerlendirebilirsiniz. Abartılı alışveriş yaparak bütçenizi sarsabilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi öfkeli ve sinirli hissedebilirsiniz. Öfkenizi pasif agresif şekilde içinize atarak öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Kişisel kazançlar konusunda yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar koç burcundaki dolunay sizi arkadan dönen işler, uzun süre kapalı yerlerde geçen çalışmalar ve bilinç altı konularınızdan etkileyecek. Dolunay’ın ışığı gizli düşmanlarınızın yaptıklarını ortaya çıkaracak. Ağır haraket eden gezegenlerin Satürn ve Plüton’un düz hareketine dönmesi yabancılarla ilişkiler ve yurt dışı işlerinizle ilgili gecikme, engellenme ve ertelenmelerin ortadan kalkmasına neden olacak. Pandemi nedeniyle yurt dışı seyahatler ve engellerle ilgili olarak başka yol ve yöntemler izleyebilirsiniz. Venüs 3 Ekim’de başak burcuna geçecek. Sizin ikili ilişkiler ve aşk konularınızda ayrıntılı, analitik, mükemelliyetçi tavır ve davranışlar sergilemenize neden olabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü aile bireylerinizle iletişiminizde sevgi paylaşımınızda sorunlar yaşayabilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek ve korkularınızdan arınmak için eğitim alabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde derin düşünceler ve analitik olarak iletişiminizi geliştireceksiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde yeni şanslar ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Mars geri harekette olduğu için daha önce değerlendirmediğiniz konuları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Fiziksel görünümünüzü değiştirmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Otorite figürlerinden yeterince destek görmediğinizi düşünerek yara alabilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında harekete geçmek isterken otorite figürlerinden engeller, baskılar gecikme ve ertelenmelerle karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olan kişilere sosyal sorumluluk projeleri oluşturarak çalışma yapacaksınız. Perşembe günü duygusal yara almış kişilere yardım ederek sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edecek hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Cuma günü yurt dışı işlerinizle ilgili bazı teklifleri olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi öfkeli ve sinirli hissedebilirsiniz. Öfkenizi içinize yönelterek pasif agresif tavırlar takınabilir ve öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalarda bulunabilir işlerinizi büyütebilirsiniz. Pazar günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalar yapacaksınız.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 2 Ekim saat 00:05’de koç burcunda gerçekleşecek dolunay sizi arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızdan etkileyecek. Arkadaşlarınızla birlikte toplumsal yarar sağlayan faaliyetler için dernek ve klüplere üye olabilir sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Ağır hareket eden gezegenler Satürn ve Plüton bu hafta düz harekete dönüyor. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda engellenmeler, gecikmeler ve ertelenmeler ortadan kalkacak. Venüs 3 Ekim’de başak burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde eleştirel ve mükemelliyetçi yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Titiz, ayrıntıcı ve detaycı konuşmalar ve tavırlar oluşturabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde sevgi paylaşımında sorun yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli zaman geçirmek için harekete geçeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşma ve uzlaşma sağlamak hoşunuza gidecek. Salı günü ikili ilişkilerde yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Eskiden değerlendirmediğiniz teklifler ve fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir. Ani beklenmedik olaylar ve durumlar sonucunda hoş sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Kişiliğinizi, karakterinizi ve yönetselliğinizi ortaya koymak için yaptığınız çalışmalarda istediğiniz sonucu alamayabilir ve üzülebilirsiniz. Çarşamba günü alacaklarınızı tahsil etmek borçlarınızı ödemek isteyecek ancak zorluklarla karşılaşacaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üreteceksiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Cuma günü aileniz, eşiniz varsa ortağınızdan beklediğiniz yabancı kaynak miktarı beklediğinizden daha düşük olarak gelecek. Cumartesi günü kendinizi öfkeli ve sinirli hissedebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Evinizi ve bahçenizi yeni eşyalar ve objelerle süsleyebilir sonbahar temizliği yaparak gereksiz eşyalardan arınabilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınızın bakımı ile ilgilenebilir onları gezdirebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 2 Ekim Saat 00:05’de koç burcunun 9.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay iş hayatı ve kariyerinizde daha önceden yapmış olduğunuz çalışmaların sonucunu görmenize neden olacak. Çabalarınızın ve daha önceden yapmış olduğunuz tekliflerin değerlendirmesini göreceksiniz. Ağır hareket eden gezegenler Satürn ve Plüton bu hafta düz harekete geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında gecikme, engellenme ve ertelenmeler ortadan kalkacak. Venüs 3 Ekim Pazar günü başak burcuna geçiyor. İletişim ve eğitim konularında analitik ve ayrıntılı çalışmalar yapabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz nakit akışını elde edemeyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçmek yeni başlangıçlarda bulunmak isteyeceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde anlaşma ve uzlaşma sağlayacaksınız. Salı günü sevgi aşk ve ikili ilişkilerde yeni şans ve fırsatlar elde edeceksiniz. Daha önceden değerlendirmediğiniz konularda tekrar bir fırsat elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde açık havada birlikte güzel zaman geçirebilir ve eğlenebilirsiniz. Kişiliğinizi, karakterinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyarken istediklerinizi tam olarak yapamadığınızı düşünüp üzülebilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isterken içsel olarak kendinizi hazır hissetmeyeceksiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üreteceksiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Cuma günü ortaklık tekliflerini olduğundan iyimser olarak fazla büyük değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi öfkeli ve sinirli hissedebilir, öfkenizi içinize yansıtarak pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Pazar günü spekülatif kazançlar konusunda risk almanız kayıplara yol açabilir.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 2 Ekim saat 00:05’de koç burcunun 9.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizi yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama konularından etkileyecek. Yurt dışı işlerinizle ilgili gelişmeler ve sonuçlanmalar yaşayacaksınız. Pandemi nedeniyle işlerinizi teknoloji kullanarak yurt dışı seyahatlere gitmeden yürütebilirsiniz. Ağır hareket eden gezegenler Satürn ve Plüton bu hafta düz hareketine dönecek. Gündelik işlerinizi yürütürken hizmet ettiğiniz alanlarda işlerinizle ilgili gecikmeler, ertelenmeler ve aksaklıklar ortadan kalkacak. Venüs 3 Ekim günü başak burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında gelirlerinizi arttıracaksınız. Yeni gelir kaynakları elde etmek için ayrıntılı çalışmalarda bulunacaksınız. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü dış görünüşünüzle ilgili yaptığınız değişiklikler hoşunuza gitmeyebilir. Yurt dışı işlerinizle ilgili harekete geçmek isterken salgın hastalık koşulları nedeniyle isteksizlik yaşayabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı konusunda çalışmalarda bulunabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde şans ve fırsatlar elde edeceksiniz. Daha önceden değerlendirmediğiniz şans ve fırsatlar tekrar değerlendirmeniz için karşınıza çıkabilir. İş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Otorite figürleri ile olan ilişkileriniz sonucunda duygusal olarak yara alabilirsiniz. Çarşamba günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde anlaşmazlık, gecikme ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Metafizik ve ezoterik konularla ilgilenebilir ve araştırma yapabilirsiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Cuma günü abartılı harcamalar yaparak bütçenizi sarsabilirsiniz. Karşılaştığınız fırsat ve teklifleri olduğundan fazla iyimser değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi öfkeli ve sinirli hissedebilirsiniz. Pasif agresif tavırlar sergileyerek sinirinizi içinize yansıtarak öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Pazar günü aile bireylerinizle iletişiminizde kuşkucu ve endişeli tavırlar geliştirebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 2 Ekim saat 00:05’de koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ortak gelirler ve ortak kazançlar alanınızdan etkileyecek. Gelir elde edebilirsiniz alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Metafizik ve ezoterik konularda araştırma yapabilirsiniz. Ağır hareket eden gezegenlerden Satürn ve Plüton bu hafta düz hareketlerine dönüyor. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda gecikme, engellenme ve ertelenmeler ortadan kalkıyor. Venüs 3 Ekim’de başak burcuna geçecek. Kişiliğinizi, karakterinizi, kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmakla ilgili yapacağınız çalışmalarda ayrıntıcı mükemelliyetçi tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü sevildiğinizi hissedemediğinizi düşünebilir sizde sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda harekete geçeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni toplantılar yapabilir yeni müşterilerle sözleşme ve anlaşma imzalayabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve aşkla ilgili yeni şanslar ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Geçmişten gelen değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar düşünebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili ani olumlu gelişmeler yaşanabilir. Otorite figürlerinden beklediğiniz desteği göremediğinizi düşünerek üzülebilirsiniz. Çarşamba günü spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda engellenmeler, gecikmeler ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Cuma günü hobilerinizi meslek haline getirmek için yapacağınız çalışmalarda fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi öfkeli ve sinirli hissedebilirsiniz. Öfkenizi pasif agresif şekilde içinize yansıtarak öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek farklı ve yalın bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Pazar günü kardeşler kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde anlaşmazlık ve problem yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 2 Ekim saat 00:05’de koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızda olacak. İkili ilişkiler ve evliliğinizle ilgili karar alabilirsiniz. Harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Ağır hareket eden gezegenler Satürn ve Plüton bu hafta düz hareketine geçecek. Aile bireylerinizle iletişim ev ve yerleşim yerinizle ilgili konularda gecikme engellenme ve ertelenmeler ortadan kalkacak. Venüs 3 Ekim’de başak burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevginizi gösteremediğinizi düşünecek siz de sevgi görmediğinizi hissedeceksiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde bir arada olmak için program yapabilirsiniz ancak programı gerçekleştirmekte sorun yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek isteyeceksiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı, hedeflerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için sunum hazırlayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacaksınız. Salı günü ikili ilişkilerde yeni şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Daha önceden değerlendirmediğiniz fırsat ve teklifler tekrar değerlendirmeniz için size sunulabilir. Kredi başvurusunda bulunduysanız sonucu olumlu gelebilir. Otorite figürlerinden beklediğiniz destek ve ilgiyi göremediğiniz için üzülebilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinden yaşça büyük olgun kişilerden harekete geçmek istediğiniz konularda engellenme gecikme ve ertelenme görebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde merhametli affedici bağışlayıcı tavırlar ve davranışlar geliştireceksiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edecek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Cuma günü gayrimenkul alım satımı konusunda fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi öfkeli ve sinirli hissedebilirsiniz. Öfkenizi pasif ve agresif şekilde içinize atabilir öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilir korkularınızdan kurtulabilirsiniz. Pazar günü ortak kazançlar ve ortak gelirler alanından ani güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 2 Ekim saat 00:05’de koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizin gündelik işler, sizin için çalışan kişiler, evcil hayvanlar, hizmet ve sağlık alanınızda oluşacak. Dolunaylar bir şeyleri bırakmak için en uygun zamanlardır. Bu dolunayda sağlıklı yaşam ve spor yapmak için karar alabilirsiniz. Kilo vermeye yönelik program takip edebilirsiniz. Ağır hareket eden gezegenlerden Satürn ve Plüton bu hafta düz harekete geçiyorlar. İletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde gecikmeler, engellenmeler ve sorunlar ortadan kalkacak. Venüs 3 Ekim’de başak burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Arkadaş gruplarınızda ayrıntılı ve titiz çalışmalar yapabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde beklediğiniz gelişmeleri elde edemeyebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınmak için eğitim alabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler sevgi ve aşk konularında fırsat ve şans elde edeceksiniz. Daha önceden değerlendirmediniz teklif ve fırsatlar tekrar gözden geçirmeniz için geri gelebilir. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Otorite figürlerinden beklediğiniz destek ve ilgiyi göremediğiniz için üzülebilirsiniz. Çarşamba günü eğitim verme konusunda yaşça büyük olgun kişilerden engellemeler sorunlar ve gecikmelerle karşılaşarak harekete geçmekte zorlanacaksınız. Çocuklarınızla iletişimde spor ve müzik eşliğinde sanatsal çalışmalarda bulunabilir keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Hem onları şifalandıracak hem de kendinizi şifalanacaksınız. Cuma günü sosyal medya alanındaki fırsat ve teklifleri olduğundan büyük görebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi sinirli ve öfkeli hissedebilirsiniz. Öfkenizi pasif agresif şekilde içinize atabilir ve öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden bir kişiyle flört etmek isteyebilirsiniz. Pazar günü kişisel refah ve mutluluğunuz için yaptığınız çalışmaların henüz istediğiniz seviyede olmadığını düşünebilirsiniz. Ortaklık yapma konusunda teklifleri ve fırsatları değerlendirebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 2 Ekim saat 00:05’de koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizin sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. Sevdiğiniz kişiyle ilişkinizde karar alabilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek meslek haline getirebilirsiniz. Ağır hareket eden gezegenler Satürn ve Plüton bu hafta düz harekete geçecek. Kendi kazandığınız para alanında gecikmeler engellenmeler ve problemler ortadan kalkacak. Venüs 3 Ekim’de başak burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyerinizde titiz, ayrıntılı ve mükemelliyetçi çalışmalarda bulunacaksınız. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde istediğiniz nitelikte gelişmeler elde etmekte zorlanacaksınız. Hobilerinizi meslek haline getirmek geliştirip büyütmek isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde dernek ve klüplere üye olabilir toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde şans ve fırsat elde edeceksiniz. Daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar değerlendirmeniz için karşınıza gelebilir. Ani meydana gelecek olaylar ve sonuçlar sonucunda güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım ve destek görmediğiniz için üzülebilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında yaşça büyük olgun kişilerden yatırım yapmak için gerekli destek ve yardımı görmeyebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli, bağışlayıcı ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yaralanmış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Cuma günü yeni iş fırsatlarını olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi öfkeli sinirli hissedebilirsiniz. Öfkenizi pasif agresif şekilde içinize yansıtabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde kadınlara yönelik işler projeler ve ürünler üretebilirsiniz. Pazar günü arkadaşlarınızla bir araya gelmek isteyebilir ancak bunu hayata geçiremeyebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın bakımı ile ilgilenebilir onları gezdirebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 2 Ekim saat 00:05’de koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizin aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul, atalar alanınızdan etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde yeni kararlar alabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Ağır hareket eden gezegenlerden Satürn ve Plüton bu hafta düz hareketine geçiyor. Kişiliğinizi, yeteneklerinizi, hedeflerinizi, projelerinizi insanlara sunarken kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunurken engellenme gecikme ve ertelenmelerden uzak kalacaksınız. Venüs 3 Ekim’de başak burcuna geçecek. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerde pandemi nedeniyle yavaşlayan işlerinizi ayrıntılı ve titiz biçimde yeni araştırmalar yaparak başka yol ve yöntemlerle yürütmek isteyeceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ortak kazançlar ve gelirler konusunda istediğiniz para miktarını elde etmekte zorlanacaksınız. Aile bireylerinizle iletişiminizde duruş sergilemek harekete geçmek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde şans ve fırsatlar elde edeceksiniz. Daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Otorite figürlerinden beklediğiniz ilgi ve destek gelmediği için üzülebilirsiniz. Çarşamba günü spekülatif kazançlar konusunda engellenme gecikme ve sorunlarla karşılaşacaksınız. İletişim konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üreteceksiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edecek yaraları saracaksınız. Cuma günü teklifleri ve fırsatları olduğundan büyük olarak değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi öfkeli ve sinirli hissedebilirsiniz. Öfkenizi pasif agresif şekilde içinize yansıtabilir ve öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizde beklediğiniz gelişmeler gerçekleşmeyebilir. Ailenizle birlikte güzel zaman geçirebilir birbirinize zaman ayırabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 2 Ekim saat 00:05’de koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla iletişim konusundan etkileyecek. Eğitim vermek üzere karar alabilir ve harekete geçmek isteyebilirsiniz. İletişim konusunda sabırsız, aceleci ve spontane davranabilirsiniz. Ağır hareket eden gezegenlerden Satürn ve Plüton bu hafta düz harekete geçecek. Uzun süre kapalı yerlerde çalışmaktan yorulup sıkılabilirsiniz. Çalışma ortamınızla ilgili sıkıntılarınız sona erecek. Venüs 3 Ekim’de başak burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ayrıntıcı, titiz ve mükemelliyetçi çalışmalar yürüteceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ikili ilişikler ve evliliğinizde sorunlar ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Sosyal medyada aktif olarak gözükmek için paylaşımlarda bulunacaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde pandemi nedeniyle başka yol ve yöntemler izlemek zorunda kalacaksınız. Salı günü ikili ilişkilerde şans ve fırsatlarla karşılaşacaksınız. Daha önce değerlendirmediğiniz teklifler ve fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir. Eviniz ve yerleşim yeriniz de ani sürpriz değişiklik tadilat vs. Yapabilirsiniz. Otorite figürlerinden ilgi ve destek görmediğinizi düşünerek üzüleceksiniz. Çarşamba günü arkanızdan dönen işler ve gizli düşmanların yaptıkları canınızı sıkacak. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni gelir kaynakları elde etmek için projeler üreteceksiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözlerinizle ve fikirlerinizle yardım ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Cuma günü bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi öfkeli ve sinirli hissedebilirsiniz. Öfkenizi pasif ve agresif şekilde içinize yansıtabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz noktaya henüz gelmediğinizi düşünerek üzüleceksiniz. Aile bireylerinizle bir araya gelerek birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 2 Ekim saat 00:05’de koç burcunda dolunay gerçekleşecek. Dolunay sizi kendi kazandığınız para alanından etkileyecek. Yeni müşteriler, yeni kazançlar elde edebilirsiniz. Paranızın bir bölümünü biriktirmek kararı verebilirsiniz. Ağır hareket eden gezegenler Satürn ve Plüton bu hafta düz hareketine başlayacak. Arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızda engellenmeler gecikmeler ve ertelenmeler ortadan kalkacak. Venüs 3 Ekim’de başak burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında titiz, ayrıntıcı ve mükemelliyetçi tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken iş yerinizde istediğiniz çevre düzenlemelerini yapamayacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında harekete geçip yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışacaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizi yürütmek için teknolojiden yararlanacaksınız. Salı günü ikili ilişkilerde yeni şans ve fırsatlar elde edeceksiniz. Daha önceden değerlendirmediğiniz fırsat ve teklifler tekrar gözden geçirmeniz için karşınıza çıkabilir. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ani sürpriz güzel beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Otorite figürlerinden destek ve yardım görmediğinizi düşünerek üzülebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde dernek ve klüplere üye olmak için gecikme engellenme ve ertelenmelerle karşılaşarak harekete geçemeyebilirsiniz. Kişiliğinizi ve tarzınızı ortaya koyarken affedici ve bağışlayıcı tavırlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım etmek için sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Hem onları hem kendinizi şifalandırmış olacaksınız. Cuma günü bazı fırsat ve teklifleri iyimser bakış açısıyla değerlendirerek olduğundan büyük görebilirsiniz. Cumartesi günü kendinizi öfkeli ve sinirli hissedebilirsiniz. Öfkenizi pasif agresif şekilde içinize yansıtabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sevdiğiniz kişiyle duygusal ve sevgi dolu paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Pazar günü yurt dışı seyahatlerle ilgili problemlerle karşılaşabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz.

 

 

 

 

Siz de fikrinizi belirtin