28 Haziran – 4 Temmuz 2021 Haftalık Gezegen Hareketleri

28 Haziran- 4 Temmuz 2021 Haftasına Genel Bakış
Bu hafta Venüs’ün aslan burcuna geçmesiyle ilişkiler ve sosyallik artacak kendinizi ifade etmek için neşeli canlı ve hayat dolu şekilde davranacaksınız. Sahnede olmak, hayatın tadını çıkarmak ve eğlenmek sizi mutlu edecek. Pazartesi günü Mars’ın ay düğümleri ile uyumlu açısı hayatınızda gitmeniz gereken yön ve yapmanız gereken işlerle ilgili olumlu destekler altında harekete geçmenizi anlatıyor. Yeni fikirler ve yeni projeler üreterek bunları sunabilirsiniz. 1 Temmuz Perşembe günü Mars Satürn karşıtlığı var. Geçmişten gelen sorumluluk ve yükümlülüklerinizi yerine getirmek için harekete geçmek istemeyeceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak;
KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR
Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Sevgi aşk ve ilişkilerde kadersel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yeni tanışacağınız kişiler hayatınızda önemli yer edinebilirler. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Hassas, kırılgan ve sezgisel hissedebilirsiniz. Salı günü spiritüel konularla ilgilenebilir bu konuda eğitim almayı düşünebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında ani nakit girişleri yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde iletişim problemleri yaşayabilir bazı sözleriniz amacınızı aşabilir. Yurt dışı çalışmaları ve seyahatlerle ilgili hayallerinizi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza geçireceksiniz. Perşembe gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Hızlı ve spontane harekete geçmek kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte müzik ve spor eşliğinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Geçmişten gelen sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar ele almak istemeyeceksiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Dostlarınızın ve arkadaşlarınızın duygusal yaralarına çözüm olmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfetmek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde henüz istediğiniz yere gelemediğinizi düşünerek gerilebilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı düşüneceksiniz. Sevdiklerinizle birlikte zaman geçirmek ve keyif yapmak hoşunuza gidecek. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilirsiniz. Pazar günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, bitcoin, sanal para konularında risk alarak zarar edebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz.
BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR
Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay kovada başlıyorsunuz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altındasınız. Yeni projeler ve atılımlar yapmak için ailenizin de desteğini alabilirsiniz. Pazartesi akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Hassas, kırılgan ve sezgisel hissedebilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlara sosyal sorumuluk projeleri üreterek yardım edebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Dış görünüşünüzü değiştirmek yeni bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz anlaşma ve sözleşmelerle ilgili sorun çıkabilir. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle arkadaşlarınızla ortak iş yapma fırsatı elde edebilirsiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkiler konusunda yurt dışı seyahatlerin az olması nedeniyle başka yol ve yöntemler izleyeceksiniz. Perşembe gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek spontane davranışlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek için yeni eşyalar satın alabilir dekorasyonunuzu yenileyebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilgili eskiden kalan sorumlulukları ve yükümlülükleri tekrar yerine getirmeniz gerekecek. İsteksizce harekete geçmek zorunda kalabilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Dostlarınızın ve arkadaşlarınızın duygusal sorunlarına karşı sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Cumartesi günü öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınız için çalışacak ve üreteceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde birlikte zaman geçirebilirsiniz. Pazar günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikilğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak.
İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR
Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü hakkında olumlu kadersel etkiler altındasınız. Kardeşler, kuzenler, yakın akrabalarınızdan destek görebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Empatik tavır ve davranışlar geliştirebilir çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlara maddi ve manevi destek olabilirsiniz. Salı günü iş hayatın ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üretebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda zorlandığınızı hissedeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde geldiğiniz noktadan memnun olup olmadığınızı sorgulayabilirsiniz. Hayallerinizi ve ideallerinizi ne kadar gerçekleştirebildiniz bunu düşüneceksiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ya da kullanabilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Yeni bir eğitim programına başlama teklifi alabilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda harekete geçmek istemeyeceksiniz. Hastalık nedeniyle yavaşlayan işler sizin motivasyonunuzu düşürecek. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Dostlarınızın duygusal problemlerine yardımcı olmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Cumartesi günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek konusunda zorlanacaksınız. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve manevi güvence ihtiyacınızı sorgulayacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önceden değerlendirmediğiniz bazı teklif ve fırsatlar tekrar değerlendirmeniz için karşınıza gelebilir. Pazar günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkararak etrafı keşfetmek ve tanımak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz.
YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR
Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Teknolojik ve bilimsel konularla ilgilenebilir grup çalışmalarına katılabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel destek altındasınız. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Salı günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda daha önceden değerlendirmediğiniz fırsat ve teklifleri tekrar gözden geçirebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında dengeli ve uyumlu davranacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü arkanızdan iş çevrildiğini dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Eğitim ve yayıncılık konularında ideallerinizi gerçekleştirmek için çalışabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Perşembe gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni iş fırsatları ve maddi kaynaklar elde edebilirsiniz. Daha önceden ödemeyi unuttuğunuz bir borcunuz ortaya çıkabilir. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Yeni iş fırsatları ve teklifleri için harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda sistem ve disiplin kurarak yapılandırma yapacaksınız. Arkadaşlarınızın dertlerine derman olmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Cumartesi günü ortaklık yapma konusunda çeşitli zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Keyif yapmak ve sevdiklerinizle birlikte güzel zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Devam eden davanız varsa bu konuda olumlu sonuçlar alabilirsiniz. Pazar günü ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında anlaşma ve uzlaşı sağlayacaksınız. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak.
ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR
Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel destekler altındasınız.Ortak projeler ve fikirler geliştirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Maddi ve manevi yardıma ihtiyacı kişilere karşı empatik davranabilir ve yardım edebilirsiniz. Salı günü ortaklaşa gelirler ve kazançlar alanınızda daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacakınız. İş hayatınız ve kariyerinizde ani transfer teklifi ile karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde fikri anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Spiritüel konularla ilgilenebilir eğitim ve bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde onların iş yapma biçimini değiştirip dönüştürebilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek ve spontane davranışlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirebilir farkı bir tarz benimseyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde daha önceden yapmadığınız ötelediğiniz ödev ve sorumluluklarınızı tekrar yapmak zorunda kalabilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Dostlarınızın dertlerine çözüm bulmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. İşle ilgili gelirler konusunda olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Cumartesi günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Keyifli ve eğlenceli bir hafta sonu geçirmek için ailenizle birlikte program yapabilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ya da kullanabilirsiniz. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumsuzluk yaşamamak için dikkat etmelisiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz.
BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR
Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında olumlu kadersel destekler altında olacaksınız. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde fikirsel olarak iletişim problemleri ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Danışmanlık yapmak için fırsat elde edebilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek iş haline getirmek için çalışıp üretebilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek ve kendinizi göstermek için çocuksu bir sevinç duyacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızı sıcak samimi ve içten şekilde göstereceksiniz. Sağlığınızla ilgili dikkatli olmakta yarar olacak. Kalp ve dolaşım yolu hastalıkları sıcak havanın da etkisiyle olumsuzluk yaratabilir. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Dostlarınızın dertlerini dinleyebilir sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Cumartesi günü spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları, bitcoin ve sanal para konusunda risk alarak zarar edebilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Keyifli ve eğlenceli zaman geçirmek için ailenizle birlikte dışarı çıkabilirsiniz. Ortaklık yapma konusunda daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza gelebilir. Pazar günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Otorite figürlerinden beklediğiniz ilgi destek ve yardımı göremediğiniz için üzülebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz.
TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR
Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altındasınız. Yeni işbirlikleri ve fikirler oluşturabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Salı günü gündelik işlerinizi yapaken çalışma arkadaşlarınızla birlikte maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ani sürpriz beklenmedik gelişmeler yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda işlerinizi istediğiniz gibi yürütemeyebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle fikirler ve projeler üreterek bunları ticari işlerinizde kullanabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde değişim ve dönüşümü hayatınıza geçireceksiniz. Perşembe gününe girişte ay koç burcuna geçiyor. Hızlı hareket etmek ve kafanızdakileri hemen hayata geçirmek isteyeceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde gezip eğlenebilir yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Flört etmek için yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Eski konularla ilgili sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar yerine getirmek için harekete geçmekte isteksiz davranabilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Dostlarınızın ve arkadaşlarınızın dertlerini dinleyecek sözleriniz ve fikirlerinizle çözüm yolları önereceksiniz. Cumartesi günü evinizde ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için düşünebilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde anlaşmazlık ve sorunlar yaşayabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz.
AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR
Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel destekler ve işbirlikleri içinde olacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni başlangıçlar ve yeni projelere adım atabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde maddi ve manevi büyüme ve gelişme fırsatı elde edeceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani beklenmedik sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü ortak kazançlar ve ortak gelirlerde beklediğiniz nakit akışını elde edemeyebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde merhametli ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Tanıtım, satış ve pazarlama konusunda yeni çalışmalar yapabilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Hızlı harekete geçmek için spontane davranabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde kadınlara yönelik projeler ve işler üretebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyeriniz ile ev hayatınız arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Dostlarınızın dertlerine çözüm getirmek için onları dinleyebilir sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Hayatın tadını çıkarmak için uzun yemek sofraları eşliğinde aileniz ve sevdiklerinizle zaman geçirebilir tembellik yapabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları, bitcoin ve sanal para daha önceden değerlendirmediğiniz fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilgili sorumluluk ve yükümlülüklerinizi yerine getirmeniz gerekiyor. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak.
YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR
Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altındasınız. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgisel, empatik, merhametli ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Salı günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde maddi ve manevi anlamda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ani sürpriz olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Şifa çalışmaları yapabilir spirütüel konularda eğitim alabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni iş fırsatları teklifler anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyeceksiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler yurt dışı seyahatler konusunda yeni kültürler tanımak yeni yerler keşfetmek isteyeceksiniz. İşlerinizi yurt içi ya da yurt dışı merkezli yürütmek konusunda kararsız kalacaksınız. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafınızı tanımak isteyebilirsiniz. Dostlarınızın ve arkadaşlarınızın dertlerine çare olmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Ortaklık yapma konusunda şartları ve koşulları inceleyebilirsiniz. Cumartesi günü öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için yol ve yöntemler düşüneceksiniz. Gayrimenkul alım-satımı konusunda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz.
OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR
Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Teknoloji ve bilimsel konularla ilgilenebilir grup çalışmalarında bulunabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altındasınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda birlikte hareket edebilir yeni projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Salı günü tanıtım, satış ve pazarlama konusunda büyüme ve gelişme fırsatları elde edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Eğitim verme konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni eğitim projeleri oluşturabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacak ve üreteceksiniz. Perşembe gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyecek ve spontane davranışlarda bulunacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler alanında eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kendi kazandığınız para ile ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda kendi öz kaynaklarınızdan yararlanmayı daha fazla kullanışlı bulacaksınız. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Arkadaşlarınızın dertlerine çare olmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Cumartesi günü öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Hayatın tadını çıkarmak için keyifli sofralar eşliğinde sevdiklerinizle birlikte zaman geçireceksiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Pazar günü ani beklenmedik olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Otorite figürlerinden beklediğiniz yardım destek ve ilgiyi göremediğiniz için üzülebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz.
KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR
Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. İkili ilişkiler ve evlilikte harekete geçebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgisel, empatik ve merhametli tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza gelebilir. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Aile bireylerinizle ev değiştirme konusunda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni gelir kaynakları elde etmek için fkirler ve projeler üretebilirsiniz. İçsel olarak kendinizi değişim ve dönüşüme hazır hissedeceksiniz. Perşembe gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizi daha ileri aşamaya taşımak için söz, nişan gibi konularda tören yapabilirsiniz. Geleneksel olmayan yöntemler ve sıradan olmamak hoşunuza gider. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Dostlarınızın sorunlarına çözüm yolu bulmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Cumartesi günü arkanızdan iş çevrildiğini duyabilir ve sinirlenebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacı konusunda düşünebilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak bunu insanlara yansıtacaksınız. Pazar günü ani beklenmedik olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İkili ilişkilerde ben-sen dengesini korumak önemli olacak. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak.
BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR
Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel gelişmeler altında olacaksınız. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgisel, empatik ve duyarlı hissedebilirsiniz. Salı günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için maddi ve manevi büyüme elde edebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ani sürprizler sizi mutlu edecek. Çarşamba günü evinizde meydana gelecek tadilat, tamirat vb. Çalışmalar gerekliliği sizi yoracak. Hayalleriniz ve ideallerinize ulaşmak için geleceğe yönelik hedeflerinizi gözden geçireceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlara yönelik sosyal sorumluluk projeleri oluşturacaksınız. Perşembe gününe girişte ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyeceksiniz. Gündelik işlerinizi yaparken büronuzu güzelleştirmek için yeni eşyalar ve objeler satın alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat ederek kalp damar hastalıkları konusunda önlem alabilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Dostlarınızın sorunlarına yönelik çözüm önerileri geliştirerek sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Cumartesi günü işle ilgili gelirlerde değişim ve dönüşümle karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonra ay boğa burcuna geçecek. Keyifli zaman geçirmek sevdiklerinizle birlikte uzun saatler boyunca yemek yemek isteyeceksiniz. Manevi anlamda büyüme ve gelişme elde etmek için spiritüel konularla ilgilenebilirsiniz. Pazar günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Otorite figürlerinden beklediğiniz yardım destek ve ilgiyi göremediğinz için üzülebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin