28 Mart – 3 Nisan Haftası Gezegen Transitleri ve Koç Burcunda Yeni Ay

28 MART – 3 NİSAN HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Haftaya ay kova burcunda başlıyoruz. Cuma günü koç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay Merkür ve kironla kavuşumda olduğu için sağlık konularında tedavi olmak için doktora gidebilirsiniz. Sizi üzen konularla ilgili çözüm önerileri getirerek sorunları çözebilirsiniz. Hızlı, cesur, atak, güçlü adım atabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Haftanın önemli açı kalıplarından Venüs Satürn kavuşumu, ikili ilişkilerde uzun ömürlülük ve sadakat konusunun konuşulmasını gündeme getirirken diğer yandan bazı ilişkilerin görev haline gelmesini sorumluluk ve yükümlülüklerin artmasına neden olabilir. Cumartesi günü otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Cumartesi günü ramazan ayı başlayacak. Pazar günü Merkür Güneşin kalbine gelecek. Dua, istek, olumlama, vizyon yapabilir ibadet edebilirsiniz. Mantıklı, akılcı ve rasyonel karar alabilirsiniz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında ani olaylar ve durumlarla karşılaşarak yön değişikliğine gidebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde birlikte harekete geçmek isteyebilirsiniz. Sosyal çevrenizde arkadaşlarınızla sohbet edebilir ve zaman geçirebilirsiniz. Bazı arkadaş grupları ile arkadaşlığınızı bitirebilirsiniz. Salı günü ay balık burcuna geçecek. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkilerde kadersel olarak zorlanabilirsiniz. Geçmişten gelen kişilerle hesaplaşmalar yaşayabilirsiniz. Perşembe günü meditasyon, dua, ibadet yaparak kendinizi sakinleştirmeniz mümkün gözüküyor. İş hayatı ve kariyerinizde güç ve yönetselliğinizi sergileyebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cuma günü koç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni başlangıçlar, yeni kararlar, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, merkür ve kironla kavuşumda olduğu için sizi üzen durumlarla ilgili çözüm önerileri getirebilirsiniz. Yeni kararlar alarak kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Sağlık konularında doktora gidebilir şikayetlerinize şifa bulabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa işler yapmak isteyebilirsiniz. Bu konuda ilerleme sağlamak için sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Pazar günü merkür güneşin kalbine gelecek. Dua, istek, olumlama, vizyon, ibadet için kullanabilirsiniz. Güçlü, mantıklı ve rasyonel karar alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay uranüs kavuşumu gerçekleşecek. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü ani oluşan olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Bu alanda sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Salı günü ay balık burcuna geçecek. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla ortaklaşa iş yapma konusunda fırsat ve şans elde edebilirsiniz. Perşembe günü sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olan insanlar için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilir arkadaşlarınızla birlikte görev alabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda değişim ve dönüşümü hayatınıza katacaksınız. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cuma günü koç burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, yeni başlangıçlar, yeni kararlar, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, merkür ve kironla kavuşumda olduğu için sizi üzen durumlarla ilgili çözüm önerileri getirebilirsiniz. Arkanızdan dönen işler, gizli düşmanlarınızın yaptıkları ve dedikodularla ilgili gereğini yapacaksınız. Yurt dışı işler ve yurt dışında yaşamak konusunda yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı karşılamak isteyebilirsiniz. Pazar günü merkür güneşin kalbine gelecek. Dua, istek, olumlama, vizyon, ibadet için kullanabilirsiniz. Güçlü, mantıklı ve rasyonel karar alabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü arkanızdan dönen işler ve gizli düşmanlarınızın yaptıkları konusunda şaşırtıcı olaylarla karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda kendinizi baskı altında kıstırılmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerle ilgili sorunlar iptaller ve gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü ay balık burcuna geçecek. Merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatı ve kariyerinizde fırsat ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde eşinizin ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cuma günü koç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni başlangıçlar, yeni kararlar, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, merkür ve kironla kavuşumda olduğu için sizi üzen durumlarla ilgili çözüm önerileri getirebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde yeni arkadaşlar edinmek birlikte harekete geçmek ortak paydada buluşmak dernek klüp ve sivil toplum örgütlerinde görev almak sosyal sorumluluk projeleri oluşturmak gibi adımlar atabilirsiniz. Cumartesi günü dış ticaret ve pazarlama alanında yeni fikirler ve projeleri hayata geçirebilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek isterken zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek.  Pazar günü merkür güneşin kalbine gelecek. Dua, istek, olumlama, vizyon, ibadet için kullanabilirsiniz. Güçlü, mantıklı ve rasyonel karar alabilirsiniz. Beklenmedik sürpriz olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Arkadaş çevrenizde bazı arkadaşlarınızla aranızda ani gelişen olaylar ve durumlar sizi yön değişikliğine itebilir. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde yeni kazanç alanları ve yatırım konuları elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Eşinizin ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Salı günü ay balık burcuna geçecek. Bütünün hayrına hizmet etmek için maddi ve manevi imkanlarınızı kullanabilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı iş teklifleri alabilir fırsatları değerlendirmek için yurt dışı seyahatlere çıkabilirsiniz. Perşembe günü eğitim ve yayıncılık alanlarında faaliyet göstermek için projeler üretebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü hayata geçirmek için çalışacaksınız. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cuma günü koç burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, yeni başlangıçlar, yeni kararlar, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, merkür ve kironla kavuşumda olduğu için sizi üzen durumlarla ilgili çözüm önerileri getirebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde cesur, atak, özgüvenli, hızlı harekete geçerek yeni sektörler ve yeni iş bağlantıları kurmak için karar alabilirsiniz. Cumartesi günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konularında sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Pazar günü merkür güneşin kalbine gelecek. Dua, istek, olumlama, vizyon, ibadet için kullanabilirsiniz. Güçlü, mantıklı ve rasyonel karar alabilirsiniz. Beklenmedik sürpriz olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. İş hayatı ve kariyerinizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde kendinizi baskı altına alınmış kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde ilişkiyi bir üst aşamaya taşımak için uzun ömürlülük ve sadakat konuşmaları yapılabilir. Salı günü ay balık burcuna geçecek. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Çarşamba günü ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlarda yeni fırsatlar ve şanslar elde edebilirsiniz. Perşembe günü ezoterik ve metafizik konularda bilgi edinmek için yeni kitaplar okuyabilir eğitim alabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cuma günü koç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni başlangıçlar, yeni kararlar, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, merkür ve kironla kavuşumda olduğu için sizi üzen durumlarla ilgili çözüm önerileri getirebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda cesur, atak, özgüvenli bir şekilde harekete geçerek yurt dışında ne işler yapabileceğinizi araştırabilirsiniz. Eğitim ve yayıncılık, dış ticaret pazarlama konularında fırsatlar ve şanslar elde edebilirsiniz. Cumartesi günü ortaklık yapmak için şartları değerlendirebilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Pazar günü merkür güneşin kalbine gelecek. Dua, istek, olumlama, vizyon, ibadet için kullanabilirsiniz. Güçlü, mantıklı ve rasyonel karar alabilirsiniz. Beklenmedik sürpriz olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Yurt dışı işlerle ilgili olarak ani gelişen olaylarla yurt dışı seyahatlerde gecikme engellenme ve iptaller yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde kısıtlanmalar ve engellenmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü ay balık burcuna geçecek. İkili ilişikiler ve evliliğinizde merhametli, bağışlayıcı ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü ortaklık yapmak konusunda teklif ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Spekülatif kazançlar, borsa, şans oyunları, bitcoin, sanal para konularında yeni atılımlar gerçekleştirebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cuma günü koç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni başlangıçlar, yeni kararlar, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, merkür ve kironla kavuşumda olduğu için sizi üzen durumlarla ilgili çözüm önerileri getirebilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde yeni iş fırsatları elde etmek için yeni adımlar atabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konularında alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Cumartesi günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım ilgi ve destek görebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sorgulayabilirsiniz. Pazar günü merkür güneşin kalbine gelecek. Dua, istek, olumlama, vizyon, ibadet için kullanabilirsiniz. Güçlü, mantıklı ve rasyonel karar alabilirsiniz. Beklenmedik sürpriz olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi bir üst aşamaya taşımaya karar verebilirsiniz. Uzun ömürlülük ve sadakat konuşmaları yapabilirsiniz. Salı günü ay balık burcuna geçecek. Çarşamba günü günlük işlerinizin yoğunluğundan söz edebilirsiniz. Perşembe günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cuma günü koç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni başlangıçlar, yeni kararlar, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, merkür ve kironla kavuşumda olduğu için sizi üzen durumlarla ilgili çözüm önerileri getirebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizle ilgili yeni kararlar alabilirsiniz. Danışmanlık yapmak için başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Ortaklık yapma konusunda seçenekleri inceleyebilirsiniz. Yakın arkadaşlarınızın sorunlarıyla ilgilenebilir onlara önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte güzel zaman geçirebilir birlikte aktivite yapabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları, hisse senedi, tahvil yatırım kararı alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Pazar günü merkür güneşin kalbine gelecek. Dua, istek, olumlama, vizyon, ibadet için kullanabilirsiniz. Güçlü, mantıklı ve rasyonel karar alabilirsiniz. Beklenmedik sürpriz olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen akrep burcu olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Ev, gayrimenkul, arsa ve tarla satın almak ya da kiralamak isteyebilirsiniz. Salı günü ay balık burcuna geçecek. Merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi büyütüp geliştirebilirsiniz. Perşembe günü sevdiğiniz kişiyle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili gücünüzü ve yönetselliğinizi sergileyebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cuma günü koç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni başlangıçlar, yeni kararlar, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, merkür ve kironla kavuşumda olduğu için sizi üzen durumlarla ilgili çözüm önerileri getirebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilgili yeni kararlar alabilir iş yapma biçimlerini değiştirebilirsiniz. Cumartesi günü aile bireylerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım ve destek görebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi değiştirip dönüştürebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay boğa burcuna geçecek.  Pazar günü merkür güneşin kalbine gelecek. Dua, istek, olumlama, vizyon, ibadet için kullanabilirsiniz. Güçlü, mantıklı ve rasyonel karar alabilirsiniz. Beklenmedik sürpriz olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde zorlu durumlarla karşılaşabilir bu ilişkileri düzeltme yoluna gidebilirsiniz. Salı günü ay balık burcuna geçecek. Merhametli, bağışlayıcı ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle birlikte ev ve gayrimenkul konularında şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Perşembe günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cuma günü koç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni başlangıçlar, yeni kararlar, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, merkür ve kironla kavuşumda olduğu için sizi üzen durumlarla ilgili çözüm önerileri getirebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkisi olmayanlar yeni bir kişiyle tanışabilir yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Çocuklarınızla iletişiminizi geliştirip büyütebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirerek kazanç elde etmeyi hedefleyebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda risk alarak yatırım yapabilirsiniz. Cumartesi günü ticari işlerinizle ilgili sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Pazar günü merkür güneşin kalbine gelecek. Dua, istek, olumlama, vizyon, ibadet için kullanabilirsiniz. Güçlü, mantıklı ve rasyonel karar alabilirsiniz. Beklenmedik sürpriz olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçecek sistem ve disiplin kuracaksınız. Salı günü ay balık burcuna geçecek. Merhametli, affedici bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü ticari işlerinizle ilgili büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Perşembe günü tanıtım satış ve pazarlama faaliyetleriniz için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cuma günü koç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni başlangıçlar, yeni kararlar, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, merkür ve kironla kavuşumda olduğu için sizi üzen durumlarla ilgili çözüm önerileri getirebilirsiniz. Ev, gayrimenkul kiralayabilir ya da satın alma kararı verebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirip güçlendirebilirsiniz. Akılcı, mantıklı ve rasyonel kararlar alıp hızlıca uygulamak isteyeceksiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Pazar günü merkür güneşin kalbine gelecek. Dua, istek, olumlama, vizyon, ibadet için kullanabilirsiniz. Güçlü, mantıklı ve rasyonel karar alabilirsiniz. Beklenmedik sürpriz olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu sağlamak için yeni fikirler projeler üretebilir sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Salı günü ay balık burcuna geçecek. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Perşembe günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cuma günü koç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni başlangıçlar, yeni kararlar, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, merkür ve kironla kavuşumda olduğu için sizi üzen durumlarla ilgili çözüm önerileri getirebilirsiniz. İletişim, ticaret, sosyal medya, eğitim, tanıtım satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yeni kararlar alacak yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Yeni ticari işlerle ilgili hızlı karar alıp hayata geçirebilirsiniz. Kardeşlerinizle ilgili sorunlarınızın çözümü için konuşmalar yapabilirsiniz. Sosyal medyada aktif olarak yer almak için blog yazabilirsiniz. Hızlı, cesur, spontan ve direkt iletişimi tercih edebilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirerek farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Pazar günü merkür güneşin kalbine gelecek. Dua, istek, olumlama, vizyon, ibadet için kullanabilirsiniz. Güçlü, mantıklı ve rasyonel karar alabilirsiniz. Beklenmedik sürpriz olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Yakın çevre gezilerine çıkmak isterken ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İkili ilişkilerde platonik ve gizli saklı duygular besleyebilirsiniz. Salı günü ay balık burcuna geçecek. Merhametli, affedici, bağışlayıcı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Çarşamba günü kişisel refah ve mutluluğunuzu sağlamak için büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Perşembe günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cuma günü koç burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni başlangıçlar, yeni kararlar, hayatınızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, merkür ve kironla kavuşumda olduğu için sizi üzen durumlarla ilgili çözüm önerileri getirebilirsiniz. Arkadan dönen işler, gizli düşmanlarınızın yaptıkları ve dedikodulara yönelik gereğini yapacaksınız. Sağlık konularıyla ilgili tedavi görebilir doktora gidebilirsiniz. Cumartesi günü otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Pazar günü merkür güneşin kalbine gelecek. Dua, istek, olumlama, vizyon, ibadet için kullanabilirsiniz. Güçlü, mantıklı ve rasyonel karar alabilirsiniz. Beklenmedik sürpriz olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz.

 

 

Siz de fikrinizi belirtin