29 Kasım- 4 Aralık Haftalık Gezegen Transitleri ve Yay Burcunda Güneş Tutulması

29 Kasım – 5 Aralık Haftasına Genel Bakış

Bu hafta Pazartesi günü Güneş Merkür’le kavuşacak. Neptün 1 Aralık Çarşamba günü balık burcunun 20.derecesinde direkt hareketine geçecek. Hayalleri ve idealleri gerçekleştirmek için daha rahat harekete geçebiliriz. 4 Aralık Cumartesi günü yay burcunun 12.derecesinde yeni ay ve Güneş tutulması gerçekleşecek. İkizler yay tutulmalarının sonuncusu olarak bu tutulmanın etkilerini burç bazında bulabilirsiniz. Güneş tutulmaları hayatımızda kadersel olarak etkilidir.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç burcu olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde güneş merkür kavuşumu olacak. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler ve yurt dışı seyahatler konusunda istediklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlar konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde romantizm duygu paylaşımı yaşayabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacakları tahsil etmek ödemeleri yapmak işle ilgili toplantılar ve duyurular açısından verimli bir zamanı işaret etmekte. Otorite figürlerinden destek yardım ve ilgi görebilirsiniz. Çarşamba günü Önemli ve yaşça büyük kişilerden öneri ve tavsiye alabilir geleceğe yönelik işlerimizle ilgili değerlendirmelerini dinleyebiliriz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Kuşkulu ve endişeli tavırlar takınabiliriz. Neptün balık burcunda gerilemesini sonlandıracak. Hayalleri ve idealleri gerçekleştirmek için rahat bir akışa sahip olacağız. Perşembe günü arkadaş çevrenizde bazı arkadaşlarınızla aranızda gecikme engellenme ve problemler oluşabilir. Kendi kazandığınız para alanında ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cuma günü bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Cumartesi günü yay burcunda güneş tutulması ve yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarından etkileneceksiniz. Yurt dışında yeni çalışmalar yapmak e-ticaret gibi alanlarda faaliyet göstermek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizde güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla yapacağınız ortaklaşa işlerde para ile ilgili sorunlar ortaya çıkabilir. Ortaklaşa işlerden beklediğiniz gelirler ve kazançlarda abartılı ve gereginden fazla beklenti içinde olduğunuz ortaya çıkabilir. Pazar günü ailenizle birlikte zaman geçirebilir maddi ve manevi anlamda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde güneş merkür kavuşumu olacak. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda istediklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilir sevgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilir yeni müşteri edinme çalışmalarında bulunabilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım ve destek görebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkabilir yabancı kültürleri tanıma fırsatı elde edebilirsiniz. Çarşamba günü yaşça büyük olgun ve önemli kişilerden geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirirken yardım ve ilgi görebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Neptün balık burcunda düz hareketine geçiyor. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde engellenme gecikme ve blokajlarla karşılaşabilirsiniz. Dış görünüşünüzde yapacağınız değişiklikleri beğenmeyebilirsiniz istediğiniz sonuçları alamadığınızı düşünebilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkilerinizde kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Cumartesi günü yay burcunda güneş tutulması ve yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlar konusunda harekete geçmek eşinizin, ortağınızın ailenizin parasını yönetmek ve kullanmak konusunda karar alabilirsiniz. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. İkili ilişkilerde harekete geçerken abartılı tepkiler ve tavırlar sergileyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde eski yöntemler ve eski usuller ile yeni teknolojik kararlar ve uygulamalar arasında hangi tarafı seçeceğiniz konusunda zorlanabilirsiniz. Pazar günü ailenizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Öğleden sonra ay oğlak burcuna geçecek. Ciddi ve sorumluluk sahibi olarak işlerinizle ilgili yapacaklarınızı düşünebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde güneş merkür kavuşumu olacak. İkili ilişkiler, ortaklık, danışmanlık konularında istediklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilir hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ve hizmet ürettiğiniz konularda olumlu etkiler altında olacaksınız. Otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. İkili ilişkilerde romantik paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü yaşça büyük olgun ve önemli kişilerden geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirirken yardım ve ilgi görebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda zorlanabilir yabancı kaynak arayışında olabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Neptün balık burcunda gerilemesini sonlandıracak. İş hayatı ve kariyerinizde Hayallerinizi ve ideallerinizi daha rahat harekete geçirmek için fırsat elde edeceksiniz. Perşembe günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde ilerlemek için yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni adımlar atacaksınız. Cuma günü kendinizi sinirli ve öfkeli ifade edebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Cumartesi günü yay burcunda güneş tutulması ve yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında yeni kararlar alacak, yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. İkili ilişkilerde ilişkinizi bir üst aşamaya taşımak için karar alabilir söz, nişan yapmak isteyebilirsiniz. Evlilikte sorun yaşayanlar evliliklerini sonlandırma kararı alabilirler. Harekete geçerken abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilir olayları büyüterek yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evlilikte değişim ve dönüşüm arzusu ilişkinin genel seyri açısından olumlu karşılanabilir ya da kontrol ve güç arzusu şeklinde olumsuz kullanarak partnerinizi sık boğaz edebilirsiniz. Pazar günü ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlarda beklentileriniz karşılanabilir.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde güneş merkür kavuşumu olacak. Gündelik işlerinizi yaparken hizmet üretirken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla birlikte projelerinizin ve hedeflerinizin gerçekleşmesi için olumlu etkiler altında olacaksınız. Hobilerinizi meslek haline getirmek ve hayallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşma ve uyum yakalayabilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım destek ve ilgil görebilirsiniz. Çocuklarınızla ilişkilerinizde kalıcı uyum ve dengeyi sağlayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Çarşamba günü yaşça büyük olgun kişilerden geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirirken yardım ve yönlendirme görebilirsiniz. Ortaklaşa gelirler ve kazançlar konusunda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Neptün balık burcunda sürdürdüğü geri hareketini tamamlayarak düz harekete geçecek. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirebileceksiniz. Perşembe günü alacaklarınızı tahsil etmek ve borçlarınızı ödemek konusunda zorlanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cuma günü kendinizi sinirli ve öfkeli ifade edebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda abartılı beklentiler içinde olabilirsiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Cumartesi günü yay burcunda güneş tutulması ve yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınız ve verdiğiniz hizmetler konusunda yeni kararlar alabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili kontrollerinizi aksatmamak ve spor ve dengeli beslenmeyi hayat biçimi haline getirmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerde değişim ve dönüşümü hayatınıza geçireceksiniz. Spekülatif kazançlar konusunda harekete geçerken risk almanız sonucunda zarar edebilirsiniz. Öngörülebilir risk almak yerinde olacak. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte güzel zaman geçirebilir yakın çevre gezilerine çıkabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde güneş merkür kavuşumu gerçekleşecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşma ve uzlaşma sağlayabilirsiniz. Gayrimenkul alım-satımı için harekete geçebilirsiniz. Salı günü aile bireylerinizle birlikte iletişiminizi geliştirecek konuşulmamış derinde kalan konular gün yüzüne çıkacak. Otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi göreceksiniz. İkil ilişiklerde bağışlayıcı ve affedici tavırlar sergileyebilirsiniz. Çarşamba günü yaşça büyük olgun kişilerden geleceğe yönelik projelerinizin gerçekleştirilmesinde yardım göreceksiniz. Çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde iş yapma biçimlerini değiştirmesini isteyeceksiniz. İkili ilişkilerde ve evliliğinizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Neptün balık burcunda geri hareketini sonlandıracak. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlar konusunda hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştireceksiniz. Perşembe günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde aniden işten ayrılma kararı verebilirsiniz ya da şartlar sizi bu duruma itebilir. Ezoterik ve metafizik konularda bilgi edinmek konusunda araştırma yapabilirsiniz. Cuma günü kendinizi sinirli ve öfkeli ifade edebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Ortaklık kurma için gelen bazı teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cumartesi günü yay burcunda güneş tutulması ve yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar, borsa ve şans oyunları, bitcoin ve sanal para konusunda yeni kararlar alacak ve yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. İkili ilişkilerde ilişkinizle ilgili köklü değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı konularında bazı gayrimenkullerin fiyatını çok fazla bulabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda adım atarken çok fazla düşünmek ve bilgi toplamak önemli olacak. Risk taşıyan işleriniz kayba neden olabilir. Pazar günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde güneş merkür kavuşumu gerçekleşecek. Gayrimenkul kiralama, alım satımı konularında isteklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Hayalinizdeki bir eğitime başlama kararı verebilirsiniz. Salı günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirebilir ve güçlendirebilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Çarşamba günü yaşça büyük olgun kişilerden geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için sağlam yardımlar alabilirsiniz. Gündelik işlerinizin yoğunluğundan dem vurabilirsiniz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Neptün balık burcunda geri hareketini sonlandırıyor. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. Perşembe günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Cuma günü kendinizi sinirli ve öfkeli ifade edebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Cumartesi günü yay burcunda güneş tutulması ve yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Aile bireyleri ile iletişim, eviniz ve yerleşim yeriniz, gayrimenkul konularında yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizi değiştirmek ve dönüştürmek için karar alabilirsiniz. Ev ve yer değişikliği düşünebilir yeni bir ev kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Pazar günü çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde eğlenceli faaliyetler yapabilir birbirinize zaman ayırabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Güneş merkür kavuşumu sabah saatlerinde olacak. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, tanıtım satış pazarlama konularında geleceğe yönelik hedeflerinizi yerine getirmek için harekete geçebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Salı günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde anlaşma uzlaşı ve uyum yakalayabilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Hayalinizdeki evi satın almak için arayışlarınız sonuç verebilir. Çarşamba günü yaşça büyük olgun kişilerden destek yardım ve onaylanma görebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızı yoğun yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Neptün balık burcunda düz hareketine başlıyor. Hizmet alanında hayallerinizi ve ideallerinizi hayata geçirirken daha rahat bir akış elde edebilirsiniz. Perşembe günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik gelişmeler nedeniyle yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cuma günü kendinizi sinirli öfkeli ifade edebilirsiniz. Kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları ve sanal para konusunda risk alarak kaybedebilirsiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Cumartesi günü yay burcunda güneş tutulması ve yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. İletişim, ticaret, sosyal medya, tanıtım satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yeni kararlar alacak yeni başlangıçlarda bulunacaksınız. Kardeşleriniz ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi değiştirip dönüştüreceksiniz. Ticari faaliyetlerinizle ilgili yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama faaliyetlerinizde beklentilerinizi olduğundan fazla yüksek tutabilirsiniz. Pazar günü çocuklarınızla birlikte güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Güneş ve merkür sabah saatlerinde kavuşacak. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için fırsat elde edebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler elde edebilirsiniz. Salı günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli ve affedici tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Çarşamba günü yaşça büyük olgun kişilerden geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için yardım ve destek alabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı konusunda şans ve fırsat elde edebilirsiniz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçiyor. Neptün balık burcunda geri hareketini sonlandıracak. Hobilerinizi meslek haline getirmek için hayallerinizi gerçeğe dönüştürebilirsiniz. Perşembe günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cuma günü kendinizi sinirli ve öfkeli ifade edebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Tanıtım satış ve pazarlama konusunda yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Cumartesi günü yay burcunda güneş tutulması ve yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için yeni atılımlar yapma kararı alabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Kazandığınız paranın bir bölümünü yatırım için biriktirebilirsiniz. Değişik sektörlere yatırım yapmak ve faaliyette bulunmak isteyebilirsiniz. Harekete geçerken abartılı özgüven ve azim gösterebilirsiniz. Pazar günü aile üyelerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Güneş merkür kavuşumu sabah saatlerinde gerçekleşecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çaba gösterebilirsiniz. Salı günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi anlatan sunum hazırlayabilir ve çevrenize aktarabilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Çarşamba günü yaşça büyük olgun kişilerden geleceğe yönelik hedeflerinizi oluşturmak için yardım ve destek görebilirsiniz. İletişim konularında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Neptün balık burcunda düz hareketine başlıyor. Aile üyelerinizle birlikte hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda farkındalık yaşayabilirsiniz. Aile üyelerinize karşı merhametli ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Cuma günü kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendi öz değerinizi yansıtırken karizmatik ve lider tavırlar sergileyebilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama konusunda abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Cumartesi günü yay burcunda güneş tutulması ve yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Burcunuzda gerçekleşecek yeni ay ve güneş tutulması ile ikizler-yay hattındaki tutulmalar sonlanıyor. Kendinizle ilgili, kişisel refah ve mutluluğunuzla ilgili yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Fiziksel görüntünüzü değiştirmek yeni bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Sağlığınız ve bedeninizle ilgili önem verdiğiniz konularda denge sağlayacaksınız. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Güneş merkür kavuşumu sabah saatlerinde gerçekleşecek. Arkadaş çevrenizde birlikte harekete geçerek ortaklaşa işler yapabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Salı günü ticari işlerinizi sağlama almak hayata geçirmek sözleşme ve anlaşma imzalamak için harekete geçebilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü yaşça büyük olgun kişilerden hayat amacınızı gerçekleştirmek için destek alabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda zorlandığınızı hissedeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Neptün balık burcunda düz hareketine geçiyor. Eğitim verme konusundaki hayalleriniz ve ideallerinizi hayata geçirmek için rahat bir akış elde edebilirsiniz. Perşembe günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz bunları ticari işlerinizde kullanabilirsiniz. Cuma günü kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Cumartesi günü yay burcunda güneş tutulması ve yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Uzun süre kapalı yerlerde geçen çalışmalardan dolayı kendinize zaman ayıramadığınızı düşünerek kendinizin hoşunuza gidecek faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İçe çekilmek, inziva, meditasyon gibi çalışmalarla düşüncelerinize sakinlik getirebilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınabilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilir sevginizi platonik düzeyde tutabilirsiniz. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Güneş merkürle kavuşacak. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde fikirlerinizi anlatmak için birlikte seminer düzenleyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde hayallerinizi ve ideallerinizi harekete geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Salı günü yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilir toplantılar yapabilir işle ilgili duyurularınızı bildirebilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Çarşamba günü yaşça büyük olgun kişilerden geleceğe yönelik hedeflerinizi geliştirmek için destek görebilirsiniz. Güç ve kontrol arzusu ile harekete geçmek isteyebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için bolluk ve bereket enerjinizi aktive edeceksiniz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Neptün balık burcunda düz harekete geçecek. Kendi kazandığınız para alanında hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştireceksiniz. Perşembe günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Cuma günü kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Cumartesi günü yay burcunda güneş tutulması ve yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Arkadaş çevrenizde arkadaşlarınızla birlikte ortak iş yapmak için karar alabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde artış ve büyüme elde edebilirsiniz. Olayları ve insanları olduğundan büyük değerlendirerek ön yargı ile bakabilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Pazar günü maddi ve manevi büyüme elde edebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyorsunuz. Güneş Merkürle kavuşacak. İş hayatınız ve kariyerinizde kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretmek için atılım yapabilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde toplantı yapmak müşteri çalışmalarında bulunmak, reklam, satış ve pazarlama konularında fikir alışverişinde bulunmak için çalışabilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi göreceksiniz. Çarşamba günü yaşça büyük olgun kişilerden destek görebilirsiniz. Spiritüel konularda bilgi edinmek için eğitim alabilirsiniz. Öğleden sonra ay akrep burcuna geçecek. Neptün balık burcunda düz harekete geçecek. Hayallerinizi ve ideallerinizi hayata geçirmek için rahat bir akış elde edeceksiniz. Perşembe günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Cuma günü kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra ay yay burcuna geçecek. Cumartesi günü yay burcunda güneş tutulması ve yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. İş hayatı ve kariyerinizde yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilir yeni sektörlere ve firmalarda çalışmaya başlayabilirsiniz. Büyük resmi görmek ve dogmatiklikten uzak durmak yerinde olacak. İşle ilgili gelirlerde değişim ve dönüşüm yaşayacaksınız. Harekete geçerken abartılı tavır ve davranışlar sergilememek gerekecek. Pazar günü kendinizle baş başa kalmak isteyebilirsiniz.

 

 

 

Siz de fikrinizi belirtin