29 Mart – 4 Nisan 2021 Haftası Gezegen Hareketleri ve Merkür Koç Burcunda

 

29 Mart – 4 Nisan Haftasına Genel Bakış

Haftaya Terazi burcunda başlıyoruz. Bu hafta Merkür 4 Nisan’da koç burcuna geçecek. Gökyüzünde ateş elementi yoğunluğu oluşacak. Güneş, Venüs ve Merkür koç burcunda olacak. İsteklerimiz için hevesli, cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen sabırsız ve lider özelliklerimizi sergileyeceğiz. Merkür Neptün kavuşumu sanatsal, tasarımcı yetenekler verse de aldanma, yanılgı, kandırılma, gerçekleri farklı algılama ve hayal dünyasında yaşama etkisi verebilir. Güneş, Venüs ve Merkür’ün olumlu açıları iletişim ve ticari işlerimizde olumlu etkiler altında olacağımızı göstermektedir. Güneş’in Satürn’le uyumlu açısı geleceğe yönelik projeleri hayata geçirmek için bize fırsat sağlamaktadır.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Arkadaşlarınızla birlikte grup çalışmalarında bulunabilir ve arkadaşlıklarınızı daha sağlam temellere taşıyabilirsiniz. İletişim ve sosyal medya konusunda aktif olarak yer almak için blog yazabilirsiniz. Otorite figürlerinden yaralarınızı sarmak için destek görebilirsiniz. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde zorlandığınızı hissedeceksiniz. Gizli düşmanlarınızın yaptıklarını öğrenebilirsiniz. Dedikodunuz yapılabilir ve insanlar sizi çekemeyebilir. Salı günü ay akrep burcuna geçiyor. İkili ilişkilerde ilişkinizi sadakat temeline oturtmak bir sonraki aşamaya taşımak için sistem ve disiplin kuracaksınız. Ani olarak nakit çıkışı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkilerde kadersel etkiler altında olabilirsiniz. Perşembe günü geleceğe yönelik hedeflerinizi ve amaçlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Ay yay burcuna geçecek. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada dengede uyum içinde kullanacaksınız. Değişimi ve dönüşümü içselleştirecek hayatınıza entegre edeceksiniz. Cumartesi günü toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilir dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. İş hayatı ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracak yeni iş kollarında faaliyet göstermek isteyeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yatırım yapmak için kazandığınız paranın bir miktarını biriktirebilirsiniz. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı sarmak için destek göreceksiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçecek. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde aldanma, yanılgı, olayları gerçek durumundan farklı görmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. İkili ilişkilerde ilişkinizi daha ileriye taşımak için karar alabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Perşembe günü otorite figürlerinden geleceğe yönelik hedefleriniz için destek görebilirsiniz. Perşembe günü ay yay burcuna geçecek. Dünyayı keşfetmek için internet üzerinden felsefik seyahatler yapabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Sözlerinizi ve fikirlerinizi güçlü bir şeklide muhataplarına ileteceksiniz. Cumartesi günü ticari işlerinizle ilgili beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Pazar günü kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi insanlara tanıtmak için sunum hazırlayabilirsiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Merkür on ikinci evinize geldiği için daha arka plandan iletişiminizi yürüteceksiniz.

 

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracak yeni yol ve yöntemler keşfedeceksiniz. Fiziksel dış görünüşünüzü değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı şifalandırmak için destek göreceksiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda gücün kötüye kullanımına maruz kalabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve yeni fikirler üretebilirsiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi daha ileri boyuta taşımak için konuşmalar yapabilir ve güçlendirebilirsiniz. Çarşamba günü süregelen bir davanız varsa beklentilerinizi olduğundan yüksek tutabilir ve sonuç olarak hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Perşembe günü geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirmek için planlamalarda bulunabilirsiniz. Ay yay burcuna geçecek. Hayatı keşfetmek ve yaşam amacını bulmak için felsefik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyumlu ve denge içinde kullanabilirsiniz. İkili ilişkilerde duygusal olarak değişimi ve dönüşümü içselleştirerek hayatınıza entegre edeceksiniz. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçecek kariyer ve iş odaklı olacak ve sorumluluk bilinci ile hareket edeceksiniz. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte hevesli, maceracı, olarak birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda sistem ve disiplin kuracak ve kalıcı adımlar atmak isteyeceksiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi insanlara anlatacak sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçecek. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler pandemi nedeniyle istediğiniz ölçüde ilerleyemediği için işlerinizi başka yol ve yöntemlerle yürütmeyi deneyeceksiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi sağlam temellere oturtarak uzun ömürlü hale getirmek için çalışacaksınız. Çarşamba günü spiritüel konularda araştırma yapacak yeni konuları öğrenmek isteyeceksiniz. Perşembe günü otorite figürlerinden geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirmek için destek ve yardım göreceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü içselleştirecek ve hayatınızda uygulayacaksınız. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda ve kariyerinizde yeni sektörlerde çalışmak yeni başlangıçlarda bulunmak için çalışabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güçlü duygular hissedecek ve kuralları uygulayacaksınız. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı sarmak için destek göreceksiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda aldanma, yanılgı ve aldatılma yaşayabilirsiniz. Ay akrep burcuna geçiyor. İkili ilişkilerde ilişkinizi uzun ömürlü kılmak için gereğini yapacaksınız. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü ortaklık kurma konusunda karar alırken zorlayıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacak geleceğe yönelik planlarınızı uygulamaya koyacaksınız. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedecek ve gücü içselleştireceksiniz. Ay yay burcuna geçecek. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sözlerinizi ve fikirlerinizi güçlü bir şekilde muhataplarına ileteceksiniz. Kredi başvurunuz reddedilebilir bu konu sizi şaşırtabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçecek. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olacaksınız. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerde aksayan işlerinizi başka yol ve yöntemlerle çözmek için teknolojiden yararlanacaksınız.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iş yapma biçiminizi değiştireceksiniz yeni sistem ve disiplin kuracaksınız. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı sarmak için destek ve ilgi göreceksiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde aldanma, yanılgı, gerçekleri görememe hayal dünyasında yaşama gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni ortaklık fırsatları araştırabilirsiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirmek için çaba göstereceksiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. İkili ilişkilerde ilişkinizi güçlü temellere dayandırmak ve uzun ömürlü kılmak için harekete geçeceksiniz. Cumartesi günü büyüme ve gelişme elde etmek için çalışacaksınız. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler alanında eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını kullanmak ve yönetmek için çalışma yapabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi güçlendirmek için emin adımlar atmak isteyeceksiniz. Dış ticaret ve pazarlama alanında yeni niş pazarlar bulmak için araştırma yapacaksınız. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı sarmak için destek göreceksiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken aldanma, yanılgı, olayları olduğundan farklı görme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucu yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışma yapabilirsiniz. Bu çalışmaları yaparken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken geleceğe yönelik hamlelerinizi hayata geçirmek için neler yapacağınızı düşünecek ona göre hareket edeceksiniz. Perşembe günü ay yay burcuna geçecek. Dünyaya ve hayata geniş pencereden bakacaksınız. Hayatın anlamını keşfetmek isteyecek felsefe konusunda kitaplar okuyabilirsiniz. Cuma günü sözlerinizi ve fikirlerinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde ifade edeceksiniz. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçecek. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizi dikkate alarak büyüme ve gelişme elde etmek için çaba göstereceksiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken hızlı ve aceleci tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Aile bireylerinizle iletişiminizi güçlendirmek için ailenizle ilgilenebilir ve onları ziyarete gidebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda harekete geçmek isteyeceksiniz. Alacaklarınızı tahsil edecek ve borçlarınızı ödeyeceksiniz. Salı günü spekülatif kazançlar alanınızda borsa ve şans oyunları gibi risk alarak aldanabilr ve zarara uğrayabilirsiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçiyor. İkili ilişkilerinizi daha uzun ömürlü ve sağlam kılmak için gerekli adımları atacaksınız. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü çocuklarınızla birlikte güzel zaman geçirebilir öğrenme sürecinizi oyun ve müzik eşliğinde yürütebilirsiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken geleceğe yönelik çalışmalarınızı hayata geçirmek isteyeceksiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde yansıtacaksınız. Parayı kazanma ve kullanma konusunda güçlü arzular duyacaksınız. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçiyor. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olarak çalışacak üreteceksiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Ortaklaşa kazançla ve ortak gelirler konusunda çalışmalarda bulunacaksınız.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirmek için çaba göstereceksiniz. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı sarmak için destek ve yardım göreceksiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçiyor. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştireceksiniz. İkili ilişkinizi sağlam temellere dayandırmak için çalışacaksınız. Ani sürpriz meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü yakın çevre gezilerine çıkmak isteyeceksiniz ancak planlarınız ertelenebilir. Perşembe günü kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi geleceğe yönelik planlarınızı hayata geçirmek için kullanabilirsiniz. Perşembe günü ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek için kitaplardan yararlanabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sözlerinizi ve fikirlerinizi güçlü bir şekilde muhataplarınıza ileteceksiniz. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçecek. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olacak çalışacak üreteceksiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık alanlarında hızla projeler üretmek isteyeceksiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar ay terazi burcunda haftaya başlıyoruz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışacaksınız. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı şifalandırmak için destek göreceksiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçecek. Sosyal medya’da yaptığınız paylaşımlar nedeniyle aldanma, yanılgı, aldatılma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi sağlam temele oturtma ve geleceğe taşımak için çalışacaksınız. Ani sürpriz meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni eğitim projeleri hazırlayabilirsiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı geleceğe yönelik planlarınızı hayata geçirmek için kullanacaksınız. Perşembe günü ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek için felsefik bakış açısına sahip olacaksınız. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Parayı kazanma ve kullanma konusunda güç uygulayarak gelirlerinizi arttıracaksınız. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçecek. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olarak çalışacak ve üreteceksiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Spekülatif kazançlar konusunda risk alarak hisse senedi ve tahvil alabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacak sistem kuracaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde harekete geçmek isteyeceksiniz. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı sarmak için destek göreceksiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerde ilişkinizi sağlam adımlarla büyütmek için çalışacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üreteceksiniz. Yeni gelir kaynakları elde etmek için sektör bazında çalışmalar yapabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü ticari işlerinizle ilgili olumlu etkiler altında olacaksınız. Perşembe günü kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi kullanarak geleceğe yönelik adımlar atacaksınız. Ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek ve hayatın tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanacaksınız. Sözlerinizi ve fikirlerinizi güçlü bir şekilde muhatabınıza ileteceksiniz. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçecek sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olarak çalışacak ve üreteceksiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Yeni bir eğitim programına başlayabilirsiniz. Sosyal medyada daha aktif yer almak için blog yazabilir ya da web sitesi açabilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama konularında yeni projeler ve fikirler üretebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Aile bireylerinizle iletişiminizi arttırmak için harekete geçeceksiniz. Otorite figürlerinden eski yaraların sarılması için destek görebilirsiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzun arttırmak için hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi insanlara anlatmak isteyeceksiniz. İkili ilişkilerde uzun dönemli sadakat ve ciddiyet sağlamak için yapıcı adımlar atacaksınız. Çarşamba günü ticari işlerinizle ilgili anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Perşembe günü geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirmek için otorite figürlerinden destek ve yardım göreceksiniz. Perşembe günü ay yay burcuna geçecek. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sözleriniz ve fikirlerinizi güçlü bir şekilde muhatabına ileteceksiniz. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçecek sorumluluk ve yükümlülüklerin farkında olarak çalışacak ve üreteceksiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında hızlı harekete geçmek isteyeceksiniz. Yeni gelir kaynakları elde etmek için projeler ve fikirler üretebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

art – 4 Nisan Haftasına Genel Bakış

Haftaya Terazi burcunda başlıyoruz. Bu hafta Merkür 4 Nisan’da koç burcuna geçecek. Gökyüzünde ateş elementi yoğunluğu oluşacak. Güneş, Venüs ve Merkür koç burcunda olacak. İsteklerimiz için hevesli, cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen sabırsız ve lider özelliklerimizi sergileyeceğiz. Merkür Neptün kavuşumu sanatsal, tasarımcı yetenekler verse de aldanma, yanılgı, kandırılma, gerçekleri farklı algılama ve hayal dünyasında yaşama etkisi verebilir. Güneş, Venüs ve Merkür’ün olumlu açıları iletişim ve ticari işlerimizde olumlu etkiler altında olacağımızı göstermektedir. Güneş’in Satürn’le uyumlu açısı geleceğe yönelik projeleri hayata geçirmek için bize fırsat sağlamaktadır.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Arkadaşlarınızla birlikte grup çalışmalarında bulunabilir ve arkadaşlıklarınızı daha sağlam temellere taşıyabilirsiniz. İletişim ve sosyal medya konusunda aktif olarak yer almak için blog yazabilirsiniz. Otorite figürlerinden yaralarınızı sarmak için destek görebilirsiniz. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde zorlandığınızı hissedeceksiniz. Gizli düşmanlarınızın yaptıklarını öğrenebilirsiniz. Dedikodunuz yapılabilir ve insanlar sizi çekemeyebilir. Salı günü ay akrep burcuna geçiyor. İkili ilişkilerde ilişkinizi sadakat temeline oturtmak bir sonraki aşamaya taşımak için sistem ve disiplin kuracaksınız. Ani olarak nakit çıkışı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkilerde kadersel etkiler altında olabilirsiniz. Perşembe günü geleceğe yönelik hedeflerinizi ve amaçlarınızı gerçekleştirmek için harekete geçeceksiniz. Ay yay burcuna geçecek. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada dengede uyum içinde kullanacaksınız. Değişimi ve dönüşümü içselleştirecek hayatınıza entegre edeceksiniz. Cumartesi günü toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilir dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. İş hayatı ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracak yeni iş kollarında faaliyet göstermek isteyeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yatırım yapmak için kazandığınız paranın bir miktarını biriktirebilirsiniz. Otortie figürlerinden eski yaralarınızı sarmak için destek göreceksiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçecek. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde aldanma, yanılgı, olayları gerçek durumundan farklı görmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. İkili ilişkilerde ilişkinizi daha ileriye taşımak için karar alabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Perşembe günü otorite figürlerinden geleceğe yönelik hedefleriniz için destek görebilirsiniz. Perşembe günü ay yay burcuna geçecek. Dünyayı keşfetmek için internet üzerinden felsefik seyahatler yapabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Sözlerinizi ve fikirlerinizi güçlü bir şeklide muhataplarına ileteceksiniz. Cumartesi günü ticari işlerinizle ilgili beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Pazar günü kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi insanlara tanıtmak için sunum hazırlayabilirsiniz.Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Merkür onikinci evinize geldiği için daha arka plandan iletişiminizi yürüteceksiniz.

 

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracak yeni yol ve yöntemler keşfedeceksiniz. Fiziksel dış görünüşünüzü değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı şifalandırmak için destek göreceksiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda gücün kötüye kullanımına maruz kalabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve yeni fikirler üretebilirsiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi daha ileri boyuta taşımak için konuşmalar yapabilir ve güçlendirebilirsiniz. Çarşamba günü süregelen bir davanız varsa beklentilerinizi olduğundan yüksek tutabilir ve sonuç olarak hayal kırıklğı yaşayabilirsiniz. Perşembe günü geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirmek için planlamalarda bulunabilirsiniz. Ay yay burcuna geçecek. Hayatı keşfetmek ve yaşam amacını bulmak için felsefik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyumlu ve denge içinde kullanabilirsiniz. İkili ilişkilerde duygusal olarak değişimi ve dönüşümü içselleştirerek hayatınıza entegre edeceksiniz. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçecek kariyer ve iş odaklı olacak ve sorumluluk bilinci ile hareket edeceksiniz. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte hevesli, maceracı, olarak birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda sistem ve disiplin kuracak ve kalıcı adımlar atmak isteyeceksiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi insanlara anlatacak sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçecek. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler pandemi nedeniyle istediğiniz ölçüde ilerleyemediği için işlerinizi başka yol ve yöntemlerle yürütmeyi deneyeceksiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi sağlam temellere oturtarak uzun ömürlü hale getirmek için çalışacaksınız. Çarşamba günü spiritüel konularda araştırma yapacak yeni konuları öğrenmek isteyeceksiniz. Perşembe günü otorite figürlerinden geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirmek için destek ve yardım göreceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü içselleştirecek ve hayatınızda uygulayacaksınız. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Cumartesi günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. İş hayatınızda ve kariyerinizde yeni sektörlerde çalışmak yeni başlangıçlarda bulunmak için çalışabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güçlü duygular hissedecek ve kuralları uygulayacaksınız. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı sarmak için destek göreceksiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda aldanma, yanılgı ve aldatılma yaşayabilirsiniz. Ay akrep burcuna geçiyor. İkili ilişkilerde ilişkinizi uzun ömürlü kılmak için gereğini yapacaksınız. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü ortaklık kurma konusunda karar alırken zorlayıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacak geleceğe yönelik planlarınızı uygulamaya koyacaksınız. Duygusal olarak kendinizi güçlü hissedecek ve gücü içselleştireceksiniz. Ay yay burcuna geçecek. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sözlerinizi ve fikirlerinizi güçlü bir şekilde muhataplarına ileteceksiniz. Kredi başvurunuz reddedilebilir bu konu sizi şaşırtabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçecek. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olacaksınız. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerde aksayan işlerinizi başka yol ve yöntemlerle çözmek için teknolojiden yararlanacaksınız.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iş yapma biçiminizi değiştireceksiniz yeni sistem ve disiplin kuracaksınız. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı sarmak için destek ve ilgi göreceksiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde aldanma, yanılgı, gerçekleri görememe hayal dünyasında yaşama gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni ortaklık fırsatları araştırabilirsiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirmek için çaba göstereceksiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. İkili ilişkilerde ilişkinizi güçlü temellere dayandırmak ve uzun ömürlü kılmak için harekete geçeceksiniz. Cumartesi günü büyüme ve gelişme elde etmek için çalışacaksınız. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler alanında eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını kullanmak ve yönetmek için çalışma yapabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi güçlendirmek için emin adımlar atmak isteyeceksiniz. Dış ticaret ve pazarlama alanında yeni niş pazarlar bulmak için araştırma yapacaksınız. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı sarmak için destek göreceksiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken aldanma, yanılgı, olayları olduğundan farklı görme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucu yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışma yapabilirsiniz. Bu çalışmaları yaparken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken geleceğe yönelik hamlelerinizi hayata geçirmek için neler yapacağınızı düşünecek ona göre hareket edeceksiniz. Perşembe günü ay yay burcuna geçecek. Dünyaya ve hayata geniş pencereden bakacaksınız. Hayatın anlamını keşfetmek isteyecek felsefe konusunda kitaplar okuyabilirsiniz. Cuma günü sözlerinizi ve fikirlerinizi güçlü bir şekilde ortaya koyacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde ifade edeceksiniz. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçecek. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizi dikkate alarak büyüme ve gelişme elde etmek için çaba göstereceksiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken hızlı ve aceleci tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Aile bireylerinizle iletişiminizi güçlendirmek için ailenizle ilgilenebilir ve onları ziyarete gidebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda harekete geçmek isteyeceksiniz. Alacaklarınızı tahsil edecek ve borçlarınızı ödeyeceksiniz. Salı günü spekülatif kazançlar alanınızda borsa ve şans oyunları gibi risk alarak aldanabilr ve zarara uğrayabilirsiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçiyor. İkili ilişkilerinizi daha uzun ömürlü ve sağlam kılmak için gerekli adımları atacaksınız. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü çocuklarınızla birlikte güzel zaman geçirebilir öğrenme sürecinizi oyun ve müzik eşliğinde yürütebilirsiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken geleceğe yönelik çalışmalarınızı hayata geçirmek isteyeceksiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde yansıtacaksınız. Parayı kazanma ve kullanma konusunda güçlü arzular duyacaksınız. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçiyor. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olarak çalışacak üreteceksiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Ortaklaşa kazançla ve ortak gelirler konusunda çalışmalarda bulunacaksınız.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirmek için çaba göstereceksiniz. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı sarmak için destek ve yardım göreceksiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçiyor. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştireceksiniz. İkili ilişkinizi sağlam temellere dayandırmak için çalışacaksınız. Ani sürpriz meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü yakın çevre gezilerine çıkmak isteyeceksiniz ancak planlarınız ertelenebilir. Perşembe günü kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi geleceğe yönelik planlarınızı hayata geçirmek için kullanabilirsiniz. Perşembe günü ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek için kitaplardan yararlanabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sözlerinizi ve fikirlerinizi güçlü bir şekilde muhataplarınıza ileteceksiniz. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçecek. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olacak çalışacak üreteceksiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık alanlarında hızla projeler üretmek isteyeceksiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar ay terazi burcunda haftaya başlıyoruz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışacaksınız. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı şifalandırmak için destek göreceksiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçecek. Sosyal medya’da yaptığınız paylaşımlar nedeniyle aldanma, yanılgı, aldatılma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi sağlam temele oturtma ve geleceğe taşımak için çalışacaksınız. Ani sürpriz meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni eğitim projeleri hazırlayabilirsiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı geleceğe yönelik planlarınızı hayata geçirmek için kullanacaksınız. Perşembe günü ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek için felsefik bakış açısına sahip olacaksınız. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Parayı kazanma ve kullanma konusunda güç uygulayarak gelirlerinizi arttıracaksınız. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçecek. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olarak çalışacak ve üreteceksiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Spekülatif kazançlar konusunda risk alarak hisse senedi ve tahvil alabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacak sistem kuracaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde harekete geçmek isteyeceksiniz. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı sarmak için destek göreceksiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerde ilişkinizi sağlam adımlarla büyütmek için çalışacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üreteceksiniz. Yeni gelir kaynakları elde etmek için sektör bazında çalışmalar yapabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü ticari işlerinizle ilgili olumlu etkiler altında olacaksınız. Perşembe günü kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi kullanarak geleceğe yönelik adımlar atacaksınız. Ay yay burcuna geçecek. Hayatın anlamını keşfetmek ve hayatın tadını çıkarmak isteyeceksiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanacaksınız. Sözlerinizi ve fikirlerinizi güçlü bir şekilde muhatabınıza ileteceksiniz. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçecek sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olarak çalışacak ve üreteceksiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Yeni bir eğitim programına başlayabilirsiniz. Sosyal medyada daha aktif yer almak için blog yazabilir ya da web sitesi açabilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama konularında yeni projeler ve fikirler üretebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay terazi burcunda başlıyoruz. Aile bireylerinizle iletişiminizi arttırmak için harekete geçeceksiniz. Otorite figürlerinden eski yaraların sarılması için destek görebilirsiniz. Salı günü ay akrep burcuna geçecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzun arttırmak için hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi insanlara anlatmak isteyeceksiniz. İkili ilişkilerde uzun dönemli sadakat ve ciddiyet sağlamak için yapıcı adımlar atacaksınız. Çarşamba günü ticari işlerinizle ilgili anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Perşembe günü geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirmek için otorite figürlerinden destek ve yardım göreceksiniz. Perşembe günü ay yay burcuna geçecek. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sözleriniz ve fikirlerinizi güçlü bir şekilde muhatabına ileteceksiniz. Cumartesi günü ay oğlak burcuna geçecek sorumluluk ve yükümlülüklerin farkında olarak çalışacak ve üreteceksiniz. Merkür Pazar günü koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, zihnimizin çalışma şekli, tanıtım satış ve pazarlama, dış ticaret, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, e-ticaret, internet üzerinden satış gibi konularda cesur, yeni başlangıçlar yapmak isteyen, sabırsız ve heyecanlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında hızlı harekete geçmek isteyeceksiniz. Yeni gelir kaynakları elde etmek için projeler ve fikirler üretebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siz de fikrinizi belirtin