3-9 Mayıs 2021 Haftalık Gezegen Hareketleri Merkür ve Venüs İkizler Burcunda

3-9 Mayıs 2021 Haftasına Genel Bakış

Bu hafta 4 Mayıs Salı günü İletişimin gezegeni Merkür İkizler burcuna geçecek. Zihinsel aktivitelerin artacağı iletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, ticari faaliyetlerin gündeme geleceği ve bilgiyi öğrenme ve yayma konularının öne çıkacağını görebiliriz. 5 Mayıs Çarşamba günü Hıdrellezi evlerimizde kutlayacağız. 8 Mayıs Cumartesi günü kadir gecesini idrak edeceğiz. İnananlar için dua, ibadet ve tefekkürle geçirilecek ve Ramazan ayının önemli bir gecesi. 9 Mayıs Pazar günü Anneler gününü kutlayacak annelerimizden yanımızda olanları kutlayacak uzakta olanları ise telefonla hasret gidereceğiz. 9 Mayıs Pazar günü Venüs’te İkizler burcuna geçecek. Sevgi aşk ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, sanat, konularında yeni şeyler öğrenmek merak duygusunu tatmin etmek sevgiyi paylaşmak önemli olacak. Bu haftanın önemli açılarından Güneş Satürn karesi Pazartesi günü etkili olacak. Otorite figürlerinden baskı engelleme ve erteleme şeklinde tezahür edebilir. Toplantı yapmak ve bir şeyleri talep etmek için uygun zaman değil.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Bazı anlaşma ve sözleşmeler beklediğiniz ya da düşündüğünüz kadar büyük olmayabilir. Otorite figürlerinden yaşça olgun büyük kişilerden sorumluluk ve yükümlülüklerinizin hatırlatılmasını yaşayabilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Salı günü Merkür ikizler burcuna geçiyor. İletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde bilgi alışverişi ve bilgiyi paylaşacaksınız. Çarşamba günü işle ilgili gelirlerde bolluk ve bereket yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ay balık burcuna geçecek. Merhametli, empatik ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Sosyal medyada yaptığınız paylaşımlarla ilgili yanlış anlaşılmaya neden olabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde harekete geçecek duruş sergileyecek ve kendinizi göstereceksiniz. Perşembe günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanabilirsiniz. İkili ilişkilerde güven sadakat ve güçlü bir ilişki ihtiyacınızı partnerinizle paylaşacaksınız. Cuma günü bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilir korkularınızdan arınabilirsiniz. Cuma günü ay koç burcuna geçecek. Hızlı, cesur, atak, maceracı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü yeni bir eğitim programı için hazırlık yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Para ile ilgili konularda beklediğiniz oranda büyük nakit akışları elde edemeyebilirsiniz. Pazar günü Anneler gününü kutlayacaksınız. Sevdiklerinizle bu günü paylaşacaksınız. Geçmişe dönerek gölge yönlerinizle yüzleşebilirsiniz. 9 Mayıs Pazar günü Venüs İkizler burcuna geçecek. Yakın çevreden tanıdığınız bir kişiyle flört etmek isteyebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine katılmak isteyebilirsiniz. Ama evde olduğumuz için bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştireceksiniz. Sosyal medya da aktif olarak paylaşımlarda bulunabilir web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilir ve farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak istersen bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Yaşça büyük olgun kişilerden sorumluluk ve yükümlülüklerinizi hatırlatan konuşmalar duyabilirsiniz. Kendinizi depresif engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada kullanmakta sorun yaşayabilirsiniz. Salı günü Merkür ikizler burcuna geçiyor. Kendi kazandığınız para alanına gelecek olan Merkür sayesinde yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Eğitimden para kazanabilirsiniz. Yeni gelir kaynakları araştırmak için zihinsel aktivitelerde bulunabilirsiniz. Çarşamba günü ay balık burcuna geçiyor. Merhametli, empatik ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde finansal olarak fırsatlar ve teklifleri değerlendirebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirebilirsiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi anlatan bir  sunum hazırlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde güven sadakat ve güçlü bir ilişki isteğinizi partnerinize ileteceksiniz. Cuma günü maneviyat ve şifa çalışmalarında bulunabilir yardıma ihtiyacı olanlara maddi ve manevi yardım edebilirsiniz. Ay öğle saatlerinde koç burcuna geçecek ve hızlanacaksınız. Yeni başlangıçlarda bulunmak için tez canlı harekete geçebilirsiniz. Cumartesi günü internet üzerinden alışveriş yapabilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Parayı kazanma ve kullanma konusunda abartılı tavır ve davranışlarda bulunabilir bütçenizi sarsabilirsiniz. Pazar günü anneler gününü sevdiklerinizle birlikte telefonla kutlayabilirsiniz. 9 Mayıs Pazar günü Venüs ikizler burcuna geçecek. İletişim alanından yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Güzellik malzemeleri, giyim kuşam, kıyafet, kitap, iletişim araçlarına fazla para harcayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İkili ilişkilerde aldanma, yanılgı ve yanlış anlaşılmayla karşılaşabilirsiniz. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Gizli düşmanlarınız sizin için çalışabilirler. Yaşça büyük olgun kişilerden sorumluluk ve yükümlülüklerinizin hatırlatıldığı konuşmalar duyabilirsiniz. Kendinizi depresif baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Salı günü yönetici gezegeniniz Merkür İkizler burcuna geçiyor. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi insanlara anlatmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda pandemi nedeniyle işlerinizin aksaması nedeniyle başka teknolojik yol ve yöntemler geliştireceksiniz. Çarşamba günü ay balık burcuna geçiyor. Merhametli, empatik ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Bazı sözleriniz ve fikirleriniz muhataplarınız tarafından yanlış anlaşılabilir. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçeceksiniz. Perşembe günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İkili ilişkilerde güven sadakat ve güçlü bir ilişki konusunda partnerinizle konuşma yapacaksınız. Cuma günü maneviyat ve şifa çalışmalarında bulunabiliriz. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cesaretli ve yeni başlangıçlar yapmak isteyen tarzımızla harekete geçebiliriz. Cumartesi günü kadir gecesi. İslam alemi için önemli bir gece ibadet ve tefekkürle geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Abartılı tavır ve davranışlarda bulunabilir yemek, alışveriş gibi konularda aşırılıklara kaçabilirsiniz. Pazar günü anneler gününü sevdiklerinizle kutlayacaksınız. Venüs ikizler burcuna geçiyor. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilir ve farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu sağlamak için çalışmalar yapabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Grup çalışmalarında bulunabilir teknoloji ile ilgili kitaplar okuyabilirsiniz. Ticari işlerle ilgili abartılı beklentilerde bulunabilir bazı teklifleri ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Otorite figürlerinden baskı, kısıtlama ve engellemelerle karşılaşabilirsiniz. Toplantı yapmak ve talepte bulunmak için uygun bir gün değil. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor. İletişiminizi daha geri plandan yürüteceksiniz. Dedikodunuzun yapıldığını duyabilir gizli düşmanlarınızın arkanızdan çevirdiklerini öğrenebilirsiniz. Çarşamba günü ay balık burcuna geçiyor. Merhametli, empatik ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirecek yardıma ihtiyacı olanlara maddi ve manevi yardım edeceksiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda bolluk ve bereket enerjisini aktive edeceksiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde güven sadakat ve güç arzunuzu sevdiğinizle konuşacaksınız. Cuma günü manevi ve şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı, öncü ve yeni başlangıçlar içeren çalışmalar yapacaksınız. Cumartesi günü kadir gecesini idrak edeceğiz. İslam alemi için önemli bu gecede dua, ibadet ve tefekkür içinde geçirmek isteyenler bunu yapabilirler. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İkili ilişkilerde bazı olayları abartılı karşılayabilir ve abartılı tepkiler verebilirsiniz. Pazar günü anneler gününü sevdiklerinizle birlikte kutlayacaksınız. 9 Mayıs Pazar günü Venüs ikizler burcuna geçecek. Platonik aşklara ve sevdalara kapılabilirsiniz. Sevginizi gösteremediğinizi düşünebilir siz de sevgi göremeyebilirsiniz. Gizli saklı sevdalar ve ilişkiler yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir abartılı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Otorite figürlerinden yaşça olgun kişilerden kısıtlama, engellenme ve gecikme yaşayabilirsiniz. Sorumluluk ve yükümlülükleriniz hatırlatılabilir. Salı günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde iletişiminizi arttırabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde artış ve hareketlilik yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde maddi ve manevi büyüklük ve gelişme elde edebilirsiniz. Çarşamba günü ay balık burcuna geçiyor. Manevi ve şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. Merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için çalışabilir eğitim alabilir ve korkularınızdan arınabilirsiniz. Perşembe günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İkil ilişkilerde ilişkinizi sadakat güven duygularıyla güçlendirecek ve geleceğe taşıyacaksınız. Cuma günü aldanmalara, yanılgılara ve belirsizlik altında karar almaya karşı dikkatli olmalısınız. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyecek yeni başlangıçlarda bulunmak için öncülük edeceksiniz. Cumartesi günü kadir gecesini idrak edeceğiz. İslam alemi için önem taşıyan bu gecede dua, ibadet ve tefekkür içinde geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü anneler gününü sevdiklerinizle birlikte kutlayacaksınız. 9 Mayıs Pazar günü Venüs ikizler burcuna geçecek. Arkadaş çevrenizden bir kişi ile flört etmeye karar verebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri üretebilirsiniz. İşle ilgili kazançlarda artış görebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerinizde pandemi koşulları nedeniyle istediğiniz gelişmeleri elde edemeyeceksiniz. Otorite figürlerinden işlerinizle ilgili gecikme engelleme ve baskı görebilirsiniz. Toplantı yapmak izin istemek ve projelerinizi anlatmak için uygun bir zaman değil. Salı günü Merkür ikizler burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde iletişim trafiğiniz artacak. Yeni müşteriler ile toplantılar yapacak yeni fikirler ve yeni projeler üreteceksiniz. Çarşamba günü gündelik işlerinizin yoğunluğunuzdan bahsedebilirsiniz. Ay balık burcuna geçecek. Merhametli, bağışlayıcı ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sivil toplum örgütlerinde çalışmak isteyebilirsiniz. Perşembe günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İkili ilişkilerde ilişkinizi güven sadakat ve uzun ömürlülük ile güçlendireceksiniz. Cuma günü dua, ibadet ve şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı bir şekilde işlerinizi halledeceksiniz. Cumartesi günü kadir gecesini idrak edeceğiz. Dua, ibadet ve tefekkürler geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü anneler gününü sevdiklerinizle birlikte kutlayabilirsiniz. Pazar günü Venüs ikizler burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde kadınlara yönelik sektörlerde çalışabilirsiniz. Onlara yönelik işler yapabilirsiniz. İletişim ve haberleşme alanında faaliyet gösteren firmalara transfer olabilirsiniz. İş hayatınızdan tanıdığınız biriyle flört etmek isteyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda olumlu gelişmeler elde edeceksiniz. Alacaklarınızı tahsil etmek isterken beklediğiniz miktarda gerçekleştiremeyebilirsiniz. Otorite figürlerinden engellenme baskı ve gecikmeyle karşılaşabilirsiniz. Toplantı yapmak, onay almak ve proje önerilerinde bulunmak için uygun bir zaman değil. Salı günü Merkür ikizler burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yurt dışı seyahatler, yabancılarla yapılan işler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında iletişim trafiğiniz artacak. Bilgiyi öğrenme ve yayma öncelikleriniz arasında yer alacak. Çarşamba günü çocuklarınızla birlikte spor, müzik ve eğlence eşliğinde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Çarşamba günü ay balık burcuna geçiyor. Merhametli, affedici ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Perşembe günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İkili ilişkilerde güven sadakat ve uzun ömürlülüğü sağlayarak ilişkinizi güçlendireceksiniz. Cuma günü dua, ibadet ve şifa çalışmaları için uygundur. Öğle saatlerinde ay koç burcuna geçecek. İşleriniz ve projeleriniz için hızlanacaksınız. Cumartesi günü kadir gecesini idrak edeceğiz. İnananlar için dua, ibadet ve tefekkürle geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü anneler gününü sevdiklerinizle birlikte kutlayacaksınız. Venüs ikizler burcuna geçecek. Yurt dışı seyahatlere çıkmak isteyebilir ancak koşullar gereği bunu gerçekleştiremeyeceksiniz. Yurt dışından tanışacağınız bir kişiyle flört edebilirsiniz. Yabancı bir kişiyle internet ortamından tanışabilirsiniz. Yabancılarla ticari işler yapabilirsiniz. İletişiminizi teknoloji kullanarak yürüteceksiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Ortaklık yapmak için şartları değerlendirebilirsiniz. Otorite figürlerinden baskı engelleme ve gecikme görebilirsiniz. Toplantı yapmak bir şey istemek ve talepte bulunmak için uygun bir gün değil. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda iletişim trafiğiniz artabilir. Çarşamba günü gayrimenkul alım satımı ya da kiralama işleri ile ilgilenebilirsiniz. Çarşamba günü ay balık burcuna geçecek. Merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Süregelen bir davanız varsa bu dava ile ilgili harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İkili ilişkilerde güven sadakat ve uzun ömürlülük sağlayarak ilişkinizi güçlendireceksiniz. Cuma günü aldanmalara, yanılgılara ve belirsizlik altında karar almaya neden olan koşullar oluşabilir. Öğleden sonra ay koç burcuna geçecek. Hızlı ve aceleci şekilde istediklerinizin olması için çalışabilirsiniz. Cumartesi gecesi kadir gecesini idrak edeceğiz. İnananlar için dua, ibadet ve tefekkürle geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte anneler gününü kutlayacaksınız. Venüs İkizler burcuna geçecek. Parayı kazanma ve kullanma konularında iletişiminiz artacak. Ortak kazançlar ve ortak gelirler, miras, nafaka gibi alanlardan gelirinizi arttırabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde anlayışlı davranabilirsiniz. Vereceğiniz bazı sözleri tutamayabilirsiniz. Abartılı iyimserlikle olayları olduğundan büyük görebilirsiniz. Otorite figürlerinden engellenme, gecikme ve baskı görebilirsiniz. Toplantı yapmak, onay istemek ya da talepte bulunmak için uygun zaman değil. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde iletişiminizi arttırabilirsiniz. Tartışmalı konularda fikir alışverişinde bulunabilirsiniz. Ortaklık yapmak için şartları değerlendirebilir fizibilite etüdü çıkarabilirsiniz. Danışmanlık vermek için talep görebilirsiniz. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip büyütebilirsiniz. Çarşamba günü ay balık burcuna geçecek. Merhametli, empatik ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kredi almak için başvuruda bulunabilirsiniz. Perşembe günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde güven, sadakat ve uzun ömürlülük sağlayarak ilişkinizi güçlendirmek isteyeceksiniz. Cuma günü aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar almaya açık olabilirsiniz. Öğleden sonra ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Cumartesi günü kadir gecesini idrak edeceksiniz. İnananlar için dua, ibadet ve tefekkürle geçirebilirsiniz. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte anneler gününü kutlayabilirsiniz. Venüs ikizler burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Evliliğinizde ilişkinizi geliştirebilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi risk alarak zarar alabilirsiniz para kaybedebilirsiniz. Otorite figürlerinden baskı gecikme ve engelleme ile karşılaşabilirsiniz. Toplantı yapmak, talepte bulunmak için uygun bir zaman değil. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iletişiminizi arttıracak bilgi paylaşımı ve bilgiyi yayma konularında fikir alışverişinde bulunacaksınız. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Çarşamba günü ay balık burcuna geçecek. Merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlarda bulunacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçecek duruş sergileyecek ve kendinizi göstereceksiniz. Perşembe günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İkili ilişkilerde güven sadakat ve uzun ömürlülük elde ederek ilişkinizi güçlendirmek isteyeceksiniz. Cuma günü aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar almaya karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Öğleden sonra ay koç burcuna geçecek hızlı karar almak ve öncü davranışlarda bulunmak isteyeceksiniz. Cumartesi gecesi kadir gecesini idrak edeceğiz. İnananlar için ibadet, dua ve tefekkürle geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte anneler gününü kutlayacaksınız. Venüs İkizler burcuna geçecek. İş arkadaşlarınızla güzel bir çalışma ortamı hazırlayabilirsiniz. Çalışma yerinizi ve büronuzu yeni eşyalar alarak güzelleştirebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ile ilgilenebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli bağışlayıcı ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Emlak alım satım işlerinde bazı gayrimenkullere gereğinden fazla değer atfedebilirsiniz. Otorite figürlerinden baskı engelleme ve gecikme ile karşılaşabilirsiniz. Talep etmek, toplantı yapmak ve proje ve fikirlerinizi sunmak için doğru bir zaman değil. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar alanında iletişiminizi arttıracaksınız. Hobilerinizi meslek haline getirmek için anlaşma ve sözleşme imzalayabilir işlerinizi büyütebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizi geliştirmek için birlikte zaman geçirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi konularda alım satım yapabilirsiniz. Çarşamba günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Çarşamba günü ay balık burcuna geçecek. Yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri üretebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Perşembe günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İkili ilişkilerde güven sadakat ve uzun ömürlülüğü sağlamak için ilişkinizi güçlendireceksiniz. Cuma günü aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar almak zorunda kalabilirsiniz. Öğleden sonra ay koç burcuna geçecek ve hızlanacaksınız. Cumartesi günü kadir gecesini idrak edeceğiz. İnananlar için dua, ibadet ve tefekkürle geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü anneler gününü sevdiklerinizle birlikte kutlayacaksınız. Venüs ikizler burcuna geçecek. Bir ilişkiniz yoksa yeni bir flörte başlama kararı alabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Hobilerinizle zaman geçirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunlarında şansınızı deneyebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Yeni bir eğitim programı hazırlayabilir ya da siz yeni bir eğitime katılabilirsiniz. Otorite figürlerinden baskı engelleme ve gecikme ile karşılaşabilirsiniz. Toplantı yapmak, talepte bulunmak için uygun bir zaman değil. Salı günü Merkür İkizler burcuna geçiyor. Aile bireylerinizle iletişiminizi arttırabilir bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı yada kiralaması ile ilgilenebilirsiniz. Evinizde tadilat, tamirat vb. Çalışmalar yapabilirsiniz. Atalarınızın geçmişi ile ilgilenebilirsiniz. Çarşamba günü spiritüel konularda bilginizi arttırabilirsiniz. Ay balık burcuna geçiyor. Merhametli, affedici ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalar yapabilir işlerinizi büyütebilirsiniz. Perşembe günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanabilirsiniz. İkili ilişkilerde güven sadakat ve uzun ömürlülük konularını ilişkinizi güçlendirmek için sağlayabilirsiniz. Cuma günü aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar alma konusunda dikkatli olmanızda yarar olacak. Öğleden sonra ay koç burcuna geçecek ve hızlanacaksınız. Cumartesi gecesi kadir gecesini idrak edeceğiz. İnananlar için dua, ibadet ve tefekkürle geçirebilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte anneler gününü kutlayabilirsiniz. Venüs ikizler burcuna geçecek. Sevgi paylaşımlarınızı geliştirip büyütebilirsiniz. Evinize yeni objeler ve eşyalar satın alarak güzelleştirebilirsiniz. Emlak ve gayrimenkul işleri ile uğraşabilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin