3-9 Ocak 2022 Haftalık Burç Yorumları

3 -9 OCAK 2022 HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta yeni bir yıla başladır. Hepimiz için sağlıklı, mutlu, huzurlu ve başarılı bir yıl olmasını dilerim. Hafta genelinde Venüs Plüton kavuşumunun etkileri devrede. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşları yaşanabilir. Manüplatif ve kontrolcü davranışlar geliştirebilirsiniz. Çarşamba günü Venüs Neptün uyumlu açısı sevgiyi ifade etmek, sanatsal çalışmalarda bulunmak ve çevremizdeki yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmek konularında bizi destekleyecek. Perşembe günü maddi ve manevi büyüme elde etmek ve ruhsal şifa konularında çalışmalarda bulunabilirsiniz. Pazar günü Güneş Venüs kavuşumu can özümüzde sevgiyi anlama ve ifade etme konularında yaklaşımlar geliştirmemize neden olacak.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle çalışmalar yapacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önceden değerlendirmediğiniz bazı teklif ve fırsatlar tekrar değerlendirmeniz için karşınıza gelebilir. İş hayatınızda güç ve ego savaşlarına girebilir kontrolcü ve manüplatif tutum takınabilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşları ile birlikte görev alabilirsiniz. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konularında harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz Perşembe günü spiritüel konularla ilgili bilgi ve eğitim görme kararı alabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öğleden sonra yanılgılara ve sisli puslu durumlara açık zaman dilimi var. Belirsizlik altında karar almak sizi zorlayabilir. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim ve ticari işlerle ilgili toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Pazar günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken hayatın tadını çıkaran ve keyif alan yönünüzü de ortaya koyacaksınız.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BOĞA BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sanatla ilgili konularda okuma ve sinema gibi klüpler oluşturup birlikte aktivite yapabilirsiniz. Eğitim ve yayıncılık alanlarında faaliyet göstermek isteyebilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda yeni yatırım alanları için araştırma yapabilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. İşle ilgili gelirlerde yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlarda yeni gelir kaynakları elde etmek için eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Süregelen bir davanız varsa davaya ait olumlu gelişmeler elde edebileceğiniz bir sürece girebilirsiniz. Perşembe günü sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projesi oluşturabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. İşle ilgili gelirlerde beklentileriniz karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyebilir cesaret ve atılganlıkla hedeflerinizi gerçekleştirmek için adım atacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde toplantı görüşme ve planlama yapmak için iletişimde bulunacaksınız. Pazar günü sevdiğiniz işleri yapabilir hayattan tad almak için hobilerinizle uğraşabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. İş hayatınız ve kariyerinizde farklı projeler üreterek geleceğe yönelik çalışmalarda bulunacaksınız. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlarda eşinizin ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. Yurt dışı işler yabancılarla ilgili iş geliştirme faaliyetlerinde bulunabilir farklı iş yapma fırsatları araştırabilirsiniz. Ani gelişecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizle ilgili harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Ezoterik ve metafizik konularında bilgi edinmek isteyebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde büyüme ve gelişme fırsatı elde edeceksiniz. Cuma günü duygularla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz. İletişim ve yayıncılık konularında çalışmak isteyebilirsiniz. Pazar günü keyifli aktiviteler hayattan tad almak için hoşunuza giden hobilerle uğraşabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Yurt dışı seyahatlere çıkarak etrafı keşfetmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde eski sorunlu konuları konuşarak çözüm önerileri geliştirebilirsiniz. Salı günü vergi, kredi, borç, nafaka gibi konularda ödemelerde bulunabilirsiniz. Ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla birlikte ortak amaç güdüsü ile harekete geçeceksiniz. Ortaklık yapmak konusunda araştırmalarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü ruhsal şifa ve iyileşme konularında bilginizi arttırmak için okuyabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Danışmanlık yapma konusunda teklif alabilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek ve cesaretle olayların üstesinden gelmek isteyeceksiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek isteyebilirsiniz. Pazar günü hobilerinizi ve hayattan keyif alarak yapmak istediğiniz işleri yapabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlarda eşinizin ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla birlikte çalışırken güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde iletişiminizi demokratik ve özgürlükçü yaklaşımlar içinde sürdürebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü çocuklarınızla birlikte ortak zaman paylaşarak aktivite yapabilirsiniz. Ofisinizi ve çalışma ortamınızı güzelleştirmek için resim, heykel gibi sanatsal objeler satın alabilirsiniz. Perşembe günü ezoterik ve metafizik konularda bilgi almak için kitaplar okuyabilirsiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Danışmanlık yapma konusunda teklif alabilirsiniz. Pazar günü hobilerinizi ve hayattan tat almak için yapacağınız aktiviteleri yaparak güzel bir gün geçirebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları bitcoin, sanal para gibi daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları değerlendirebilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde demokratik ve özgürlükçü çalışma ortamları oluşturabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle iletişiminizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle ortaklaşa çalışmalar yapmak için projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Perşembe günü ruhsal şifa ve farkındalık çalışmaları yapabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakım ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı harekete geçmek ve isteklerinizin peşinden gitmek isteyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili dikkat etmeniz gereken hususlar ortaya çıkabilir. Pazar günü hobilerinizi ve hoşlandığınız şeyleri yapmak isteyecek keyifli bir gün geçireceksiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yürütürken iş ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde merhametli affedici ve bağışlayıcı davranışlar sergileyeceksiniz. Ev kiralama ya da satın alma kararı alabilirsiniz. Şehir değiştirmek ya da farklı bir yerde yaşamak isteyebilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte zaman geçirmek onlarla iletişiminizi arttırmak size iyi gelecek. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi kısıtlanmış engellenmiş ve baskı altında hissedebilirsiniz. Çarşamba günü eğitim alma ya da verme kararı alabilirsiniz. Perşembe günü iş yoğunluğunuzdan söz edebilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirecek sevgi paylaşımında bulunacaksınız. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek cesaretle adım atmak isteyeceksiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışabilir işlerinizi büyütebilirsiniz. Pazar günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyarken hayattan tad alma ve keyfini çıkarmak isteyeceksiniz. Sevdiklerinizle birlikte güzel bir gün geçirebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Kardeşleriniz, kuzenleriniz ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde küslükleri sona erdirebilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. Evinizde tadilat, tamirat vb. Gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçeceksiniz. Ticari faaliyetleriniz için yeni farklı projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Perşembe günü spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunlarından gelir elde edebilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfetmek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek ve cesaretle istediklerinizin peşinden koşmak sizi mutlu edecek. Pazar günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken sevdiğiniz hoşlandığınız hayattan tat aldığınız konularla ilgileneceksiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. İş ve kariyer odaklı geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirmek için çalışacak ve üreteceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli bağışlayıcı ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında kazandığınız paranın bir bölümünü yatırım amaçlı kullanabilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. Tanıtım satış ve pazarlama konusunda yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler ve sunumlar hazırlayabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Perşembe günü maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyecek cesaretle adım atacaksınız. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz Pazar günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken hayattan tad almak için istediğiniz hobilerinizi yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Sosyal medyada aktif olarak yer alma kararı verebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirerek farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi engellenmiş kısıtlanmış ve baskı altında hissedebilirsiniz. Çarşamba günü gizli düşmanlarınızın yaptıkları ve dedikodunuzu yapanlar hakkında harekete geçecek gereğini yapacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler projeler ve sunumlar hazırlayabilirsiniz. Perşembe günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Sağlıklı yaşam ve dengeli beslenme konusu ile ilgilenebilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve yansıtacaksınız. Pazar günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken hayattan tad alacak aktiviteleri yapmak hoşunuza gidecek.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Sevginizi platonik yaşayabilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Çevrenizdeki kişilerle iletişiminizde teknoloji, bilimsel konular, uçak ve uzak sanayi gibi alanlarda konuşmalar yapabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde bir araya gelebilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınabilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında kazancınızın bir bölümünü biriktirebilirsiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Sevginizi gösteremediğinizi düşünebilir siz de sevgi göremediğinizden yakınabilirsiniz. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel gelişmeler altında olacaksınız. Pazar günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken hayattan tad almayı da ihmal etmeyeceksiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Sanatsal ve tasarım yönü ağılıkta olan çalışmalarda bulunmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ortaklaşa işler yapmak ve gelir elde etmeyi hedefleyebilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Arkanızdan iş çevrildiğini ve dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. akşam saatlerinde kendinizi kısıtlanmış engellenmiş ve baskı altında hissedebilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçmek yeni müşteri toplantıları yapmak portföyünüzü arttırmak isteyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projesi oluşturabilirsiniz. Perşembe günü ruhsal şifa ve farkındalık alanında eğitim almak isteyebilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sabah saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Cumartesi günü sabah saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Pazar günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken hayattan tad alan aktiviteler ve hobileri de yapacaksınız.

Siz de fikrinizi belirtin