30 Kasım – 6 Aralık 2020 Haftalık Burç Yorumları

30 KASIM – 6 ARALIK 2020 HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Haftaya İkizler burcunun 8.derecesinde oluşacak ay tutulması ve dolunayla başlıyoruz. 30 Kasım 2020’de saat 12:29’da dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneşin karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. İkizler burcu iletişim, eğitim, ticaret, dış ticaret pazarlama, kitle iletişim araçları (gazete, tv, sosyal medya, internet), merak duygusu ve entellektüel bilgi paylaşımı ile ilgilidir. Güneş Antares kraliyet yıldızı ile, Ay Aldebaran sabit yıldızı ile kavuşuyor. Bu zamana kadar yaptığımız işlerde doğruluk ve dürüstlükten ödün vermeden çalıştıysak artık meyvelerini toplama zamanı gelmiştir. Dolunay esnasında Venüs Uranüs karşıtlığı devrede olacak. İkili ilişkilerde ani karar alma, anlaşmazlık ve kopuşlar yaşanabilir. Dolunay’ın sizi hangi hayat alanından etkilediğinden bahsedeceğim. 1 Aralık Salı günü saat 22:51’de iletişim gezegeni Merkür Yay burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında gelişmeler bekleyebiliriz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar İkizler burcunda gerçekleşecek ay tutulması ve dolunay sizi 3-9 iletişim ekseninizden etkileyecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde gelişmeler yaşayacaksınız. Kardeşleriniz yada yakın akrabalarınızla aranızda anlaşmazlık sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Venüs Uranüs karşıtlığı nedeniyle ani karar alabilir ve kardeşlerinizle sorunları çözmek yerine ilişkiyi tamamen koparabilirsiniz. Bilgi paylaşımında ve sosyal medyada yer alan yazılarda dolunay etkisi nedeniyle asparagas haberler yayılabilir. Bilgi hırsızlığı ve internet üzerinden yapılan işlemler ve alışverişlerde kredi kartları ve diğer kartlarla ilgili kopyalama ve diğer usulsüzlükler oluşabilir. Merkür yay burcu transiti sizi yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dini ilahi konular, dış ticaret ve pazarlama alanınızdan etkileyecek. Pandemi nedeniyle yurt dışı çalışmalarınız aksasa bile yurt dışı işlerinizi teknoloji kullanarak online toplantı yöntemleri ve online satışlar, ticari işlemler yürüterek tamamlayabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel olarak şifa için çalışabilirsiniz. Zihninizi ve fikirlerinizi olgunlaştırmak için düşünce yapınızı değiştirebilirsiniz. Salı günü kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara sunmak için çalışmalar yürütebilirsiniz. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyabilir gizli düşmanların sizin için olumsuz düşünceleri ile karşılaşabilir hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında beklenmedik para girişleri ile karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda kazanç elde edebilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Şifa çalışmaları ve sanatsal çalışmalarda bulunmak için Perşembe akşam üzeri saatlerini değerlendirebilirsiniz. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde zorlu enerji akışı mevcut. Cumartesi günü süregelen bir davanız varsa onunla ilgili avukatınızdan olumlu haber alabilirsiniz. Fikirleriniz ve sözlerinizle duygusal ve fiziksel yara almış kişilere önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani beklenmedik para çıkışları yapabilirsiniz. Harcamalarınız artabilir. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü ikili ilişkilerde sorun yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için geleceğe yönelik planlamalar uygundur. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirmek, empati kurmak ve duygudaşlık için önemli fırsat elde edebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar İkizler burcunda gerçekleşecek ay tutulması ve dolunay sizi 2-8 kaynaklar ekseninden etkileyecek. Kendi kazandığınız para, harcamalar, yatırımlar, kendi öz değeriniz konusunda daha önceki yaptığınız çalışmaların sonucunu göreceksiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler alanınızla bir denge kurmanız gerekebilir. Venüs Uranüs karşıtlığı nedeniyle ani para kayıpları, aldanmalar, dolandırıcılıklara karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Merkür yay burcu transiti sizi ortak kazançlar ve ortak gelirler alanınızdan etkileyecek. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını kullanabilir ya da yönetebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Evlilik, ikili ilişkiler, ortaklık konularında uzun ömürlülük ve sadakat konularında olumlu gelişmeler elde edeceksiniz. Salı günü bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilir ve korkularınızdan arınabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilirsiniz. Çarşamba günü dış görünüşünüzü değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde sevgi paylaşımınızı tutku ve derinlik dolu olarak yapacaksınız. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Sosyal çevrenizde manevi olarak yardım için dernek ve klüplerde görev alabilirsiniz. Cuma günü yurt dışı işlerinizle ilgili zorlu bir enerji akışı var. Sistem ve disiplin kurmakta değişim ve dönüşümü uygulayarak büyüme ve gelişme elde etmekte zorluk çekeceksiniz. Cumartesi günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizle şifa konusunda yararlı olacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzun devamlılığını sağlamakta zorlanacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Pazar günü ortaklık kurma konusundaki kararınızı tekrar değerlendirebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu boğa olanlar burcunuzda gerçekleşecek olan ay tutulması ve dolunay sizi 1-7 ilişkiler ekseninden etkileyecek. Duygusal olarak hayat amacınız, sağlığınız, hedefleriniz, kişisel refah ve mutluluğunuz için daha önceki yaptığınız çalışmaların sonucunu göreceksiniz. Venüs Uranüs karşıtlığı nedeniyle ikili ilişkilerde evlilik ve ortaklıkta ani kararlar alabilir olumsuzluklar sonucunda ilişkileriniz kopma noktasına gelebilir. Sağlığınızla ilgili sinirsel rahatsızlıklar, el ve kollarla ilgili problemler, hava yolları ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Merkür’ün yay burcundaki seyahati sizi ikili ilişkiler, evlilik ve ortaklık alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde eşinize veya sevdiğinize özgür alan bırakmak isteyeceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken yaşça olgun büyük kişilerden destek göreceksiniz. Salı günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde görüşmek ve zaman geçirmek isteyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşıp mutlu olabilirsiniz. Perşembe günü ofisinizde çalışma şartlarınızı güzelleştireceksiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle orijinal fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Cuma günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda zorlu bir enerji hakim. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemekte zorlanacaksınız. Cumartesi günü evcil hayvanlarınız varsa gezdirebilir ve bakımı ile ilgilenebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizle şifa konusunda yararlı olacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanacaksınız. Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte açık havada zaman geçirerek spor yapabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirmek için sanat, şiir ve şarkılardan yararlanabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar İkizler burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması ve dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Arkanızdan dönen işler, dedikodu, bilinçaltı, hastaneler ve hapishaneler, gizli düşmanlar alanınızda dolunayın ışığı etrafı aydınlatacak ve arkanızdan iş çevirenleri göreceksiniz. Sağlığınız bozulabilir ve hastaneye gidebilirsiniz. İkizler burcu hava yollarını ve solunum sistemini temsil ettiği için bu konularda rahatsızlık yaşayabilirsiniz. Venüs Uranüs karşıtlığı ikili ilişkiler ve sevgi paylaşımında sorun yaşamanıza neden olabilir. Ani kararlar alabilir ilişkinizi bitirme ve koparma aşamasına getirebilirsiniz. Merkür yay burcu transiti sizi gündelik işler, hizmet, sağlık, evcil hayvanlar alanınızdan etkileyecek. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde demokratik  özgür tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için yaşça büyük ve olgun kişilerden destek görebilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için planlama yapabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili istediğiniz ilerlemeyi pandemi nedeniyle elde edemediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü işle ilgili gelirlerde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Perşembe günü sevgi aşk ve ilişkilerde tutku ve derin duygular besleyeceksiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili pandemi koşullarını aşmak için teknolojiyi kullanarak yeni yol ve yöntemler benimseyebilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde zorlu bir enerji hakim olacak. Cumartesi günü çocuklarınız varsa onlarla birlikte zaman geçirebilir keyifli ve eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizle şifa konusunda yararlı olacaksınız. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçmek için aksiyon planları oluşturabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar İkizler burcunda gerçekleşecek olan ay tutulması ve dolunay sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızda arkadaşlarınız hakkında daha önce bilmediğiniz konularda bilgi edinebilir yeni şeyler öğrenebilirsiniz. Bazı haberlerin asılsız çıkma olasılığına karşı dikkatli olmasınız. Venüs Uranüs karşıtlığı nedeniyle bazı arkadaşlarınızla aranızda problem yaşanabilir. İlişkinizi ani olarak bitirme kararı verebilirsiniz. Merkür’ün yay burcundaki transiti sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler ve spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusundan etkileyecek. Özgürlükçü bir tarz benimseyebilirsiniz. Çocuklarınızla maceralı ve eğlenceli bir iletişimi benimseyebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde yaşça büyük olgun kişilerden destek göreceksiniz. Salı günü yurt dışı işlerinizde harekete geçmek kendinizi göstermek ve duruş sergilemek isteyeceksiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde terfi, transfer teklifi ya da yeni proje başlangıçları gibi sürpriz güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Perşembe günü eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularında bilgi edinmek için araştırma yapabilirsiniz. Cuma günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda zorlu bir enerji akışı hakim olacak. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Cumartesi günü aile bireylerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizle şifa konusunda yararlı olacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanabilirsiniz. Pazar günü yurt dışı işlerinizle ilgili başka yol ve yöntemler izleme kararı alabilirsiniz. Aile bireylerinizle sevgi alışverişinde merhametli affedici tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar ikizler burcunda gerçekleşecek dolunay ve ay tutulması sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önce yapmış olduğunuz çalışmalarınızın semeresini elde edeceksiniz. Dürüstlük ve doğruluktan ayrılmadan çalıştığıysanız işinizin sonucunu olumlu olarak göreceksiniz. Eviniz ve ailenize yeterli zamanı ayırmanız gerekecek. Venüs Uranüs karşıtlığı nedeniyle parayla ilgili konularda ani beklenmedik olumsuz gelişmeler sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde ani kopuşlar ve ayrılıklar yaşayabilir başka firmalara transfer olabilirsiniz. Merkür yay transiti sizi aile bireylerinizle iletişim alanınızdan etkileyecek. Eviniz ve yerleşim yerinizi değiştirmek için yeni bir ev kiralayabilir veya satın alabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel şifa çalışmaları yapabilirsiniz. İletişim, eğitim ve sosyal medya konularında kalıcı adımlar atmak için tanıtım, reklam ve pazarlama faaliyetlerinden yararlanabilirsiniz. Salı günü ortak kazançlar ve ortak gelirler alanında harekete geçeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işlerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sevgi paylaşımında derin anlamlar taşıyan konuşmalar yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Danışmanlık konularında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler hazırlayabilirsiniz. Cuma günü sevgi aşk ve ilişkilerde zorlu enerji akışı yaşayabilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kuşatılmış hissedebilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizle şifa konusunda yararlı olacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Pazar günü ezoterik ve metafizik konularda bilgi sağlamak için eğitim alabilir kitaplarla araştırma yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar paylaşabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay ve ay tutulması sizi 3-9 eksenizden etkileyecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret ve pazarlama konusunda daha önce yaptığınız çalışmaların sonucunu elde edeceksiniz. Yurt dışı işlerinizde yeterli ivme sağlayamadığınızı düşünerek iç pazarda çalışmalarınızı sürdürme kararı alabilirsiniz. Venüs Uranüs karşıtlığı nedeniyle para ile ilgili konularda beklentileriniz karşılanmayabilir. Merkür yay burcu transiti sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizden etkileyecek. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfetmek isteyebilirsiniz. Sosyal medya alanında daha fazla yer almak için web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel şifa çalışmaları yapabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynaklarının kalıcılığını sağlamak adına yaşça büyük kişilerden destek görebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü yeni gelir kaynakları konusunda yeni projeler üreteceksiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle hizmet alanında projeler üreteceksiniz. Cuma günü eviniz ve yerleşim yerinizde zorlu enerji akışı hakim olacak. Aile bireylerinizle iletişimde engellenme kısıtlanma ve baskılanma ile karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Sözleriniz ve fikirleriniz insanlara şifa verecek. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü ikil ilişkilerinizde eşinizle birlikte zaman geçirmek için dışarıya çıkabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle orijinal sıra dışı projeler üretebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay ve ay tutulması sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda daha önce yaptığınız çalışmaların sonucunu elde edeceksiniz. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isteyebilirsiniz. Venüs Uranüs karşıtlığı nedeniyle beklediğiniz gelir ve nakit akışını elde etmekte zorlanabilirsiniz. Merkür yay transiti sizi kendi kazandığınız para alanından etkileyecek. Yeni gelir kaynakları elde etmek için yeni projeler üretebilirsiniz. Kazandığınız paranın bir miktarını biriktirmek için yatırım araçlarından yararlanabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışabilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ve iş arkadaşlarınızla ortak amaç uğrunda birlikte hareket edebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü dış görünüşünüzü ve tarzınızı değiştirmek için harekete geçeceksiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için büyütüp geliştirebilirsiniz. Cuma günü kardeşlerinizle ilişkilerinizde gergin bir hava hakim olabilir. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Cumartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Sözleriniz ve fikirleriniz başkaları için şifa niteliği taşıyabilir. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Pazar günü evcil hayvanlarınız varsa gezdirebilir bakımı ile ilgilenebilirsiniz. İkili ilişkilerde affedici ve merhametli tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay ve ay tutulması sizi 1-7 ekseninizden etkileyecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık konusunda daha önceden yaptığınız çalışmaların sonucunu alacaksınız. Daha önceden bilmediğiniz bilgiler ortaya çıkabilir. Venüs Uranüs karşıtlığı nedeniyle ikil ilişkiler ve evliliğinizde anlaşmazlık sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Ani özgürlük ihtiyacınızı abartıp ilişkinizi bitirme kararı verebilirsiniz. İkili ilişkilerde kopmalar ve ayrılıklar gerçekleşebilir. Merkür yay burcuna geçtiğinde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı insanlara anlatmak için sunumlar hazırlayabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel şifa çalışmaları yapabilirsiniz. İletişim alanında yaşça büyük olgun kişilerden destek ve yardım görebilirsiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde harekete geçmek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızın performansından memnun kalmayacak hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Çarşamba günü sağlığınızla ilgili güzel gelişmelerle karşılaşabilir kendinizi umutlu hissedebilirsiniz. Perşembe günü sevgi paylaşımında güzellikler göreceksiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli ve affedici tavırlar sergileyebilirsiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kurmak isteyecek değişim ve dönüşümü bu alanda hayatınıza entegre etmek için çalışacak büyüme ve gelişme elde etmekte zorlanacaksınız. Cumartesi günü iletişiminizi daha geri plandan yürüteceksiniz. Sözleriniz ve fikirleriniz başkaları için şifa olabilir. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde aktivite yapabilirsiniz. Spiritüel konularda bilgi almak için eğitime katılabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay ve ay tutulması sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ve iş arkadaşlarınızla iletişiminizde daha önceki yaptığınız çalışmaların sonucunu görebilirsiniz. Sağlık konusunda hava yolu ve solunum problemleri yaşayabilirsiniz. Dolunay zamanında zararlı alışkanlıkları bırakabilirsiniz. Diet ve spor sağlıklı beslenme konularına başlamak için de ideal zamanlardır. Merkür yay burcundaki transiti sizi arkadan dönen işler, dedikodu, hastaneler ve hapishaneler, uzun süre kapalı yerlerde geçen çalışmalar alanınızdan etkileyecek. İletişiminizi daha arka plandan yürütebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü fiziksel ve duygusal şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. İletişim alanında kalıcı anlaşmalar, ticari faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Salı günü aile bireylerinizle iletişiminizde harekete geçecek ve kendinizi göstereceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü spekülatif kazançlar alanınızdan borsa ve şans oyunları gibi ani kazançlar elde edebilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde güzel zaman geçirebilir sevgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Eğitim konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Cuma günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda zorlanacak ınız. Cumartesi günü sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Sözleriniz ve fikirleriniz şifa olabilir. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Pazar günü eviniz ve yerleşim yerinizi güzelleştirmek için yeni eşya ve obje satın alabilir çevre düzenlemesi yapabilirsiniz. Dernek ve klüplere üye olarak toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar İkizler burcunda gerçekleşecek dolunay ve ay tutulması sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler ve spekülatif kazançlar konusunda daha önce yapmış olduğunuz çalışmaların sonucunu alacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlamak için harekete geçebilirsiniz. Spekülatif kazançlarda borsa için aldığınız duyumları iyi değerlendirmek ve yanlış yanıltıcı bilgi ve beyanlardan kaçınmak yararınıza olacak. Venüs Uranüs karşıtlığı nedeniyle ikili ilişkilerde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilir ilişkinizi bitirme kararı alabilirsiniz. Merkür yay burcu transiti sizi arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde dini ve ilahi konular, felsefe, hayatın amacını arama ve zihinsel seyahatler konusundan etkileyecek. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. Dernek ve klüplere üye olarak maddi ve manevi destek konusunda insanlarla birlikte çalışabilirsiniz. Salı günü sosyal medyada aktif olarak yer almak için harekete geçebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz nakit akışı istediğiniz gibi gelmeyebilir. Çarşamba günü eviniz ve yerleşim yerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde güzel gelişmeler ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni gelir kaynakları elde etmek için proje ve fikir üreteceksiniz. Cuma günü arkanızdan iş çevrildiğini ve dedikodunuzun yapıldığını duyacaksınız. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde yeni sözleşme ve anlaşma imzalayabilir işlerinizi büyütebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirleriniz şifa için kullanılabilir. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde orijinal sıra dışı farklı projeler üreteceksiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar İkizler burcundaki dolunay ve ay tutulması sizi aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul alanınızdan etkileyecek. Daha önce yaptığınız çalışmaların sonucunu alabilirsiniz. Venüs Uranüs karşıtlığı nedeniyle gayrimenkul alım satımlarında aldatılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Merkür yay burcu transiti sizi iş hayatı ve kariyer alanınızda parlatacak yeni fikirler üreteceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü duygusal ve fiziksel şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde yaşça büyük olgun kişilerden destek ve yardım görebilirsiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında harekete geçeceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yaptığınız çalışmalarda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü iletişim konusunda ani sürpriz beklenmedik haberler alabilirsiniz. Perşembe günü yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkiler konusunda işlerinizi başka yöntemler ve teknikler kullanarak hızlandıracaksınız. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle kendi öz değerinizin farkında olarak insanlara yansıtacaksınız. Cuma günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde zorlu enerji akışı nedeniyle kendinizi baskı altında ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Cumartesi günü sözleriniz ve fikirleriniz diğer insanlara şifa olabilir. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Pazar günü yeni fikirler ve yeni gelir kaynakları için araştırma ve planlama yapabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili yeni yol ve yöntemler izlemeyi tercih edeceksiniz.

Siz de fikrinizi belirtin