31 Ağustos – 6 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları

31 AĞUSTOS – 6 EYLÜL HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta 2 Eylül Çarşamba günü saat 08:21’de balık burcunun 10.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş’in karşıt açı yapmalarıdır. Olaylar dolunay ışığı ile görünür olur ve ortaya çıkar. Balık burcu fedakarlık ve teslimiyet temaları ile ilgilidir. Hayaller ve ideallerimizle ilgili olarak gerçeklerle yüzleşeceğiz. Güneş başak burcunda gerçekliliğe davet edecek. Hayallerimizin hangisi gerçekleşebilir ya da kendi hayal dünyamızda kendimizi kandırmak için olayları farklı mı görüyoruz bunları idrak edeceğiz. An haritasında Terazi burcu yükseliyor. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, diplomasi, sözleşme ve anlaşmalar, evlilik gibi konularda gelişmelerle karşılaşabiliriz. Terazi burcunun yöneticisi Venüs’ün Satürn’le karşıt açısı bazı sorumluluk ve yükümlülükler konusunda zorlanacağımızı göstermekte. Dolunay’ın burçlarınıza göre etkisinden bahsedeceğim. İletişim, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, anlaşma ve sözleşmeler, seyahatler, dış ticaret ve pazarlama, elektrikli ve elektronik aletler Merkür’ün kontrolündedir. Merkür 5 Eylül Cumartesi günü terazi burcuna geçecek. Kibar, nazik, diplomatik bir iletişim dili benimseyeceğiz. Venüs sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma biçimimiz, kendi öz değerimizin farkında olma ve yansıtma, estetik güzellik ve bakım, sanat, hayattan aldığımız hazlar Venüs’le ifade edilir. Venüs 6 Eylül Pazar günü Aslan burcuna geçiyor. Bu iki gezegenin transitlerinin sizleri hangi yaşam alanından etkilediğini yazacağım.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 2 Eylül Çarşamba günü balık burcunun 10.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Arkanızdan dönen işleri ve olayları öğrenecek ve şaşıracaksınız. Hayal dünyanızdan sıyrılıp gerçekleri görmeniz gerekecek. Sağlık konusunda kontrollerinizi aksatmamanız yerinizde olacak. Sağlıklı yaşam prensibini benimsemek için diet’e başlayabilirsiniz. Spor ve sağlıklı beslenmeyi hayatınıza katma kararı alabilirsiniz. İlaç kullanma, zehirlenme ve besin zehirlenmesi gibi konularda dikkatli olmakta yarar olacak. İletişim gezegenimiz Merkür 5 Eylül Cumartesi günü Terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında nazik, kibar ve diplomatik bir dil kullanacaksınız. Uzlaşma ve kabullenme ayrıca uyum gündeminizde olacak. Ortaklık kurma konusunda araştırmalarınızın sonucu olumlu geliyorsa ortaklık kurabilirsiniz. Venüs 6 Eylül Pazar günü Aslan burcuna geçiyor. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusundan etkileneceksiniz. Borsa ve şans oyunları gibi konularda risk alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilişkilerinizde sıcak ve samimi iletişim kurabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü kişiliğiniz, hedefleriniz, projeleriniz, kişisel refah ve mutluluğunuz için harekete geçeceksiniz. İş hayatınızda ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü uygulamak için zihinsel olarak kendinizi hazır hissedeceksiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında ani para girişleri ile karşılaşabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sorumluluk ve yükümlülüklerin gerektiği gibi yerine getirilmemesi nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Orijinal ve sıra dışı fikirler ve projeler üretebilir. Otorite figürlerinden beklemediğiniz desteği görebilirsiniz. İş hayatınızda ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde etmek için çalışacak ve üreteceksiniz. Perşembe günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler oluşturabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. İletişiminizde mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız. Sevdiğiniz kişiyle güzel zaman geçirebilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde zıtlaşma ve anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Eski yaraları hatırlayacak ve bu yaraların sizde bıraktığı izlerle uğraşacaksınız. Yazınsal ve düşünsel faaliyetlerinizde duyguların önem kazandığı paylaşımlarda bulunacaksınız. Cumartesi günü iş hayatınızda bazı fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Pazar günü eskiden yapmadığınız sorumluluk ve yükümlülükleri yerine getirmeniz gerekecek. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif olarak ifade edebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 2 Eylül Çarşamba günü balık burcunun 10.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 5-11ekseninizden etkileyecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunmak için dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde baskı, engellenme ve gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Zihinsel olarak hayaller ve gerçekler arasında denge kuramayarak belirsizlik yaşayabilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür 5 Eylül Cumartesi günü Terazi burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde uyum ve denge arayacaksınız. Venüs 6 Eylül Pazar günü Aslan burcuna geçiyor. Aile bireylerinizle iletişiminizde samimi ve sıcak tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Ev ve yerleşim yerinizi güzelleştirmek için lüks objeler ve eşyalar satın alabilir evinizde güzel dekoratif çalışmalarda bulunabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü bilinç altınızı aktif hale getirmek ve korkularınızdan arınmak için eğitim alabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Çarşamba günü dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Çalışmalarınızı yurt içinde mi sürdürmelisiniz yoksa yurt dışına mı gitmelisiniz bu kararı vermekte zorlanacaksınız. Orijinal sıra dışı benzersiz fikirler üretebilirsiniz. Otorite figürlerinden beklenmedik destek alacaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda büyüme ve gelişme elde etmek için çalışacak ve üreteceksiniz. Perşembe günü arkadaş çevrenizde merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerinizde pandemi nedeniyle yavaşlayan işlerinizi yoluna koymak için sistem ve disiplin kuracaksınız. Çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde güzel zaman geçirebilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Eski yaralarınızı hatırlayacak ve bu yarayı oluşturan kişiler ve olaylar hakkında düşüneceksiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları gibi konularda şans elde edebilirsiniz. Cumartesi günü yurt dışı yüksek öğrenim almak isterken pandemi nedeniyle online eğitimi tercih etmek zorunda kalabilirsiniz. Pazar günü kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle duygusal olarak sorun yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 2 Eylül Çarşamba günü balık burcunun 10.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. İş hayatınız ve kariyerinizdeki hayalleriniz ve ideallerinizi gerçekleştirmek isteyeceksiniz. Bazı hayalleriniz ütopik olabilir ancak diğer hayallerinizi ve projelerinizi hayata geçirmek için harekete geçeceksiniz. Uranüs’ün de olumlu katkılarıyla birlikte uzun süredir devam eden ekonomik sıkıntılarınızın sona ermesi için yeni fırsat ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür 5 Eylül Cumartesi günü Terazi burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle iletişiminizi kibar, nazik ve diplomatik olarak sürdüreceksiniz. Çocuklarınıza karşı fedakarca hizmet edecek ve onları koruyup kollayacaksınız. Venüs 6 Eylül Pazar günü Aslan burcuna geçecek. İletişim konusunda sıcak ve samimi yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Kendinizi göstermek ve sahnede olmak için fikirlerinizi web sitenizde ya da blogunuzda açıklayabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü arkadaşlarınızla birlikte ortak bir amaç için harekete geçebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde değişim ve dönüşümü gerçekleştirmek için neler yapabileceğinizi düşüneceksiniz. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklentileriniz karşılanmayabilir. Orijinal farklı sıra dışı benzersiz fikir ve projeler üretebilirsiniz. Kişiliğinizi, karakterinizi, hedeflerinizi farklı yollardan yansıtabilirsiniz. Otorite figürlerinden beklenmedik destek görebilirsiniz. Farkındalık ve aydınlanma yaşayabilirsiniz. Aileniz, eşiniz ve varsa ortağınızın parasını kullanmak ve yönetmek için fırsat elde edeceksiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizi değiştirmek için kiralama ya da satın alma yapmak için sözleşme ve anlaşma imzalayabilirsiniz. Fikirlerinizi açıklarken mantıksal öğelerden daha fazla yararlanacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında gelir kaynaklarınızı arttıracaksınız. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Eski yaralarınızı hatırlayacak ve yara oluşturan kişileri ve konuları düşüneceksiniz. Yazınsal ve düşünsel eserler üretecek sanatsal çalışmalarda bulunacaksınız. Cumartesi günü yabancı kaynak kullanımı konusunda istediğiniz büyüme ve gelişmeyi sağlamakta zorlanacaksınız. Değişim ve dönüşümü içselleştirmek sistem ve disiplin kurmakta sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü kendinizi öfkeli sinirli ve agresif hissedebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve akrabalarla ilişkilerinizde sevgi iletişiminizde problemler ortaya çıkabilir.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 2 Eylül Çarşamba günü balık burcunun 10.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 3-9 ekseninizden etkileyecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık alanlarında hayallerinizin ve ideallerinizin gerçekleştirilmesinde sorun yaşayacaksınız. Pandemi nedeniyle istediğiniz yoğunlukta bir sistem kuramayacaksınız. İşlerinizi ve projelerinizi teknoloji yardımıyla gerçekleştirmeye çalışacaksınız. Devam eden bir davanız varsa onun sonuçlandığını görebilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür 5 Eylül Cumartesi günü Terazi burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde kibar, nazik ve uyumlu davranacaksınız. Yeni bir ev satın almak isteyebilirsiniz. Venüs 6 Eylül Pazar günü Aslan burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Lüks tüketim harcamalarınız ve güzellik ve bakıma yönelik harcamalarınız artabilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçmek isteyebilirsiniz. Yeni bir eğitim verme kararı alabilirsiniz. Çarşamba günü arkadaş çevrenizde ani sürpriz olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde eski sorumluluk ve yükümlülüklerinizden dolayı sorun yaşayabilirsiniz. Orijinal sıra dışı farklı projeler ve fikirler üreteceksiniz. Kişiliğinizi, karakterinizi ve hedeflerinizi farklı yol yöntem ve tarzlarla ifade edeceksiniz. Otorite figürlerinden beklenmedik destek göreceksiniz. Ortaklık yapmak konusunda fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü yurt dışı işlerinizle ilgili beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü hayatınıza yayacaksınız. Yeni bir web sitesi açmak ve blog yazmak konusunda karar alabilirsiniz. Fiziksel görüntünüzü değiştirme ve farklı bir tarzı benimsemeyi tercih edebilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak sizde yara açan konuları tekrar hatırlayabilir ve neden olan kişi ve olayları düşünebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Cumartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde büyüme ve gelişme sağlamak isterken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Pazar günü danışmanlık vermek için sistem ve disiplin kuracaksınız. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif hissedebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz miktarda gelir elde edemeyebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 2 Eylül Çarşamba günü balık burcunun 10.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusundan etkileneceksiniz. Daha önce ödenmemiş borçlarınız ortaya çıkabilir. Kredi başvurusunda bulunduysanız bunun sonucunu alabilirsiniz. Gizli saklı ilişkiniz veya platonik olarak duygusal yoğunlukta bulunduğunuz bir kişi varsa onunla ilgili gerçekler gün yüzüne çıkabilir. İletişim gezegenimiz Merkür 5 Eylül Cumartesi günü Terazi burcuna geçecek. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde uyum, denge ve diplomasi egemen olacak. Eğitim alma yada verme kararı alabilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklıklar konusunda harekete geçmek isteyebilirsiniz. Venüs 6 Eylül Pazar günü Aslan burcuna geçecek. Dış görünüşünüzü ve tarzınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Lüks tüketim ve güzellik ve bakım konularına zaman harcayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeteneklerinizi ve hedeflerinizi projelerinizi insanlara sunabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konularında kendinizi göstermek duruş sergilemek ve harekete geçmek isteyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında gelir kaynaklarınızı değiştirmek ve dönüştürmek için kendinizi hazır hissedeceksiniz. Yeni gelir kaynakları elde etmek ve farklı işler ve projeler yaparak maddi açıdan daha rahat olmak isteyeceksiniz. Çarşamba günü çalışma ortamınızda kendinizi depresif ve mutsuz hissedebilirsiniz. Orijinal benzersiz ve sıra dışı fikirler ve projeler üreterek kişiliğinizi, karakterinizi ve yönetselliğinizi göstereceksiniz. Otorite figürlerinden sürpriz destekler görebilirsiniz. Ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını kullanmak isterken hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracaksınız. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak eski yaralarınızı hatırlayacaksınız. Cumartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde işlerin sizin istediğiniz gibi yapılmadığı için sorun çıkarabilirsiniz. Pazar günü kendinizi sinirli öfkeli ve agresif hissedebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 2 Eylül Çarşamba günü balık burcunun 10.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 1-7 ekseninizden etkileyecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde bazı konular hakkında gerçekçi ve mantıklı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür 5 Eylül Cumartesi günü Terazi burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni projeler ve gelir kaynakları oluşturmak için çalışabilirsiniz. Yeni müşterilerle toplantı yapmak, anlaşma ve sözleşme imzalamak olasılık dahilinde. Venüs 6 Eylül Pazar günü Aslan burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızı platonik olarak yansıtabilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Sevgi göremediğinizi düşünebilir siz de karşı tarafa yeterince sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü başkasının parasını yönetme ve kullanma konusunda harekete geçeceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeteneklerinizi, hedeflerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için sunum yapabilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işlerinizle ilgili ani hareketlenme yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde daha önceden almadığınız sorumluluk ve yükümlülükler başınızı ağrıtabilir. Sağlığınızla ilgili olumlu etkiler altındasınız. Otorite figürlerinden beklemediğiniz sürpriz destekler alabilirsiniz. Çocuklarınızla müzik ve spor eşliğinde güzel zaman geçirebilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde romantik anlar yaşayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar alanınızda borsa ve şans oyunları gibi risk alabilir kazanç elde edebilirsiniz. Ticari konularda sistem ve disiplin kuracak bu alanda ilerlemek isteyeceksiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Duygusal yara aldığınız konularda eski yaralarınızı ve bu yaralara neden olan kişi ve olayları hatırlayacaksınız. Cumartesi günü hobilerinizi meslek haline getirmek için yapacağınız çalışmalar konusunda zorlandığınızı hissedeceksiniz. Pazar günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış olarak nitelendirebilirsiniz. İkili ilişkilerde sevginin iletimi konusunda problem yaşayabilirsiniz. Kendinizi sinirli öfkeli ve agresif hissedebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 2 Eylül Çarşamba günü balık burcunun 10.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 6-12 ekseninizden etkileyecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde gerçeklerle yüzleşeceksiniz. Bazı hayallerinizin ve ideallerinizin ütopik olduğunu anlayacaksınız. Beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür 5 Eylül Cumartesi günü Terazi burcuna geçecek. Kendinizi kibar, nazik, diplomatik bir dille ifade edeceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeteneklerinizi, hedeflerinizi ve projelerinizi içeren sunumlar yapabilirsiniz. Venüs 6 Eylül Pazar günü Aslan burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizi sıcak samimi ve içten bir şekilde yürüteceksiniz. Hayatın tadını çıkarmak gezmek eğlenmek ve sahnede olmak sizi mutlu edecek. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü ikili ilişkiler, evlilik, danışmanlık ve ortaklık konularında kendinizi göstermek duruş sergilemek isteyeceksiniz. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığınızı ve gizli düşmanlarınızı öğreneceksiniz. Bu konuda değişim ve dönüşümü sağlamak için harekete geçeceksiniz. Çarşamba günü eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın maddi desteğini alacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önceden almadığınız sorumluluk ve yükümlülükler nedeniyle bazı işlerinizde aksaklıklar ortaya çıkabilir. Orijinal sıra dışı benzersiz fikir ve projeler üretebilirsiniz. Otorite figürlerinden beklemediğiniz destek görebilirsiniz. Aile bireylerinden finansal anlamda destek ve fırsat elde edebilirsiniz. Perşembe günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik ve tadilat gibi işlemler yaptırabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde kadınlara yönelik işler ve projeler üretebilirsiniz. Terfi ve transfer teklifi alabilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Duygusal yara aldığınız konularda eski yaraları ve bu yaraya neden olan olayları hatırlayacaksınız. Cumartesi günü aile bireylerinizle iletişiminizde eski konuların tekrar gündeme gelmesi nedeniyle ortamınız gerginleşebilir. Pazar günü kendinizi depresif modda hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yapacağınız programlar iptal olabilir.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 2 Eylül Çarşamba günü balık burcunun 10.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 5-11 ekseninizden etkileyecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla olan iletişiminiz, hobiler ve spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. İlişkinizde  kurban rolüne büründüğünüzü düşünebilirsiniz. Gerçeklerle yüzleşmek ve ilişkinizin dinamiklerini yeniden keşfetmeniz gerekebilir. Hayat başlangıçlar ve sonlardan ibarettir. İlişkinizde sonlanmalar yaşayabilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür 5 Eylül Cumartesi günü Terazi burcuna geçecek. İletişiminizi daha arka planda kalarak yürütebilirsiniz. Kişileri ve olayları izleyerek daha sonra bir karar vermeyi düşünebilirsiniz. Venüs 6 Eylül Pazar günü Aslan burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyerinizde kendinizi göstermek yönetselliğinizi vurgulamak ve sahnede olmak için projeler ve fikirler üreteceksiniz. İş hayatınızdan tanıdığınız biriyle flört etme kararı verebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iş yapma biçimleri ile ilgili farklı yol ve yöntemler izlenmesini önerebilirsiniz. Arkadaş gruplarınızda yenilik yapmak değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre etmek için çalışacaksınız. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel olaylarla karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkiler konusunda pandemi nedeniyle işleriniz beklediğiniz ölçüde ve hızda ilerlemeyebilir. Otorite figürlerinden beklemediğiniz destek görebilirsiniz. Kişiliğinizi, karakterinizi ve yönetselliğinizi farklı sıra dışı yol ve yöntemlerle göstereceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizi büyütüp geliştireceksiniz. Perşembe günü çocuklarınıza karşı affedici merhametli ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Sosyal medyada aktif olmak için web sitesi açmak ve blog yazmak kararı verebilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Duygusal yaralarınızı hatırlayarak bu yaraya neden olan kişi ve olayları düşüneceksiniz. Arkadaşlarınızla birlikte güzel zaman geçirecek ve iletişiminizi güçlendireceksiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafınızı keşfetmek isteyeceksiniz. Pazar günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 2 Eylül Çarşamba günü balık burcunun 10.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, atalar konusunda farkındalık yaşayacaksınız. Eviniz ve yerleşim yerinizle ilgili değiştirme kararı verebilirsiniz. Başka bir şehre veya eve taşınmak değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür 5 Eylül Cumartesi günü Terazi burcuna geçecek. Arkadaş çevrenizde yeni arkadaş gruplarına katılabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projeleri oluşturarak yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmek ve toplumsal yarar sağlayan çalışmalarda bulunmak için dernek ve klüplere üye olmayı düşünebilirsiniz. Venüs 6 Eylül Pazar günü Aslan burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama alanlarında gelişmelerle karşılaşacaksınız. Yurt dışı seyahatlere pandemi nedeniyle çıkmakta zorlanabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili teknolojik yöntemlerle çalışmalarda bulunabilirsiniz. Devam eden bir davanız varsa onunla ilgili sonuç alabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde harekete geçmek kendinizi göstermek ve duruş sergilemek isteyeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni atılımlar yapmak yeni ve farklı yollar izlemek için değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Çarşamba günü iş yerinizde farklı olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aileniz, eşiniz varsa ortağınızdan maddi destek almayı bekliyorsanız beklentileriniz gerçekleşmeyebilir. Orijinal farklı sıra dışı benzersiz projeler ve fikirler üreterek bunları ticari işlerinizde kullanacaksınız. Otorite figürlerinden beklemediğiniz anda destek görebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Perşembe günü aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştireceksiniz. Kendi öz değerinizin farkında olarak insanlara yansıtacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde yerinizi sağlamlaştırmak ve kalıcı olmak adına sistem ve disiplin kuracaksınız. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Duygusal yaralarınızı hatırlayarak bu yaralara neden olan kişileri ve olayları düşüneceksiniz. Cumartesi günü beklediğiniz nakit akışında miktar olarak daha az gelir elde edebilirsiniz. Pazar günü kendinizi engellenmiş bastırılmış ve kuşatılmış hissedebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizin istediğiniz ölçüde hızlı gitmemesi canınızı sıkacak.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 2 Eylül Çarşamba günü balık burcunun 10.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 3-9 ekseninizden etkileyecek. İletişim, eğitim, yakın çevre gezileri, reklam, tanıtım, pazarlama, kardeşler kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler alanınızdan etkileneceksiniz. İş ve kariyeriniz için sosyal medyada reklam ve tanıtım yapabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür 5 Eylül Cumartesi günü Terazi burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşterilerle toplantı yapabilir anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. İletişiminizde nazik, kibar ve diplomatik bir dil benimseyeceksiniz. Venüs 6 Eylül Pazar günü Aslan burcuna geçecek. Başkalarının parasını yönetme ve kullanma konusunda fırsat elde edeceksiniz. Ezoterik ve Metafizik konularla ilgili araştırma yapabilir ve kitaplar okuyabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü aile bireylerinizle iletişim kuracak kendinizi göstermek ve duruş sergilemek isteyeceksiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde pandemi nedeniyle yavaşlayan işlerinizi değiştirip dönüştürecek teknolojik yöntemleri uygulayacaksınız. Çarşamba günü spekülatif kazançlar alanınızda ani beklenmedik sürpriz gelir elde edebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sevgi alışverişinde sorun yaşayabilirsiniz. Otorite figürlerinden beklenmedik destek görebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için bolluk ve bereket enerjisini hayatınıza yayacaksınız. Perşembe günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle fikirler ve projeler üretip bunları reklam, tanıtım ve pazarlama faaliyetlerinde kullanabilirsiniz. Hayat görüşünüzü insanlarla paylaşmak isteyeceksiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Duygusal yaralarınızı hatırlayacak ve bu yaralara neden olan kişileri ve olayları düşüneceksiniz. Cumartesi günü sağlık kontrollerini aksatmamanız gerekecek. Pazar günü kendinizi engellenmiş kısıtlanmış ve depresif modda hissedebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 2 Eylül Çarşamba günü balık burcunun 10.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Kendi kazandığınız para alanında daha önceki çabalarınızın ve tekliflerinizin sonucunu alacaksınız. Ortak kazançlar konusunda ani sürpriz beklenmedik destekler görebilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularda çalışmalar yapabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz.  İletişim gezegenimiz Merkür 5 Eylül Cumartesi günü Terazi burcuna geçecek. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler, dış ticaret ve pazarlama konularında çalışmalar yapabilir. İş birlikleri ve ortaklıklar kurabilirsiniz. Venüs 6 Eylül Pazar günü Aslan burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında kendinizi göstermek, sahnede olmak ve yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi sergilemek isteyeceksiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü sosyal medyada aktif olarak yer almak isteyecek web sitesi ya da blog yazma kararı verebilirsiniz. Ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yönetip kullanabilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ofisinizle ilgili sistem ve disiplin kurmak isteyecek ancak daha önceden yerine getirmediğiniz sorumluluk ve yükümlülükler nedeniyle zorlanacaksınız. Otorite figürlerinden beklemediğiniz destek görebilirsiniz. Spiritüel konularda eğitim almak isteyebilirsiniz. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödemek isteyeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizi geliştirip güzelleştireceksiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Duygusal olarak yara aldığınız konularda yara açan kişileri ve olayları düşüneceksiniz. Cumartesi günü arkanızdan gizli işler çeviren ve sizi çekemeyen kişilerle ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Pazar günü kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 2 Eylül Çarşamba günü balık burcunun 10.derecesinde dolunay gerçekleşecek. Dolunay ay ve güneş karşıtlığıdır. Olaylar açığa çıkar ve görünür olur. Dolunay sizi 1-7 ekseninizden etkileyecek. Burcunuzda gerçekleşecek dolunay ile kişiliğiniz, kişisel refah ve mutluluğunuz, sağlığınız, hedefleriniz ve yeteneklerinizi insanlara anlatma konusunda daha önceden yapmış olduğunuz eylemlerinizin sonucunu göreceksiniz. Hayalleriniz ve ideallerinizin bazılarını gerçeğe dönüştüreceksiniz. Uranüs’ün dokunuşları sayesinde bazı sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. İletişim gezegenimiz Merkür 5 Eylül Cumartesi günü Terazi burcuna geçecek. Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isteyeceksiniz. Ortak gelirler konusunda gelişmeler elde edeceksiniz. Venüs 6 Eylül Pazar günü Aslan burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken kendinizi göstermek, sahnede olmak ve yönetselliğinizi sergilemek isteyeceksiniz. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sıcak ve samimi ilişkiler kuracaksınız. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Salı günü kendi kazandığınız para alanında gelir kaynaklarınızı arttırmak için yeni müşterilerle toplantı yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü içselleştirmek isteyeceksiniz. Çarşamba günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda risk alıp borsa ve şans oyunlarından istediğiniz geliri elde edemeyebilirsiniz. Otorite figürlerinden beklemediğiniz süpriz desteklerle karşılaşabilirsiniz. Arkadaş çevrenizi genişletecek yeni arkadaş gruplarına katılacaksınız. Perşembe günü merhametli affedici ve empatik tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Sosyal sorumuluk projeleri oluşturup yardıma ihtiyacı olan insanlar için yönetebilirsiniz. Ortaklık kurmak ve uzun ömürlü hale getirmek için çaba göstereceksiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Duygusal yara aldığınız konuları bu konulara neden olan kişileri ve olayları düşüneceksiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek isteyecek ancak hayata geçirmek kolay olmayacak. Pazar günü kendinizi sinirli öfkeli ve agresif hissedebilirsiniz.

 

Siz de fikrinizi belirtin