31 Mayıs- 6 Haziran 2021 Haftalık Gezegen Hareketleri ve Merkür Gerilemesi

31 Mayıs-6 Haziran Haftasına Genel Bakış

Bu hafta 31 Mayıs-24 Haziran tarihleri arasında Merkür İkizler burcunda gerilemeye başlıyor. Merkür iletişim, eğitim, zihnimizin çalışma biçimi, ticaret, seyahat, hesaplamalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, internet üzerinden alışverişle ilgilidir. Aslında gezegenler geri hareket etmezler hızları yavaşladığı için dünya merkezli bakış açısıyla geri gidiyormuş izlenimi yaratırlar. Merkür gerilemesinde içe dönmek, yarım kalmış işleri tamamlamak, revizyon yapmak uygundur. Hayat bizi yavaşlatıp düşünmemizi sağlıyor. Bu süreçte nasıl etkilendiğinizi burç bazında okuyabilirsiniz. Bu hafta Venüs 2 Haziran Çarşamba günü yengeç burcuna geçiyor. Parayı kazanma ve kullanma, sevgi aşk ve ilişkiler, estetik ve güzellik, sanat, hayattan aldığımız hazlar, kendimize verdiğimiz öz değerimiz konusunda daha sevgi dolu, hassas, besleyici, koruyucu ve kollayıcı yaklaşımlar sergileyeceğiz. Bu haftanın önemli açı kalıplarından biri Salı günü kesinleşecek Güneş kuzey ay düğümü kavuşumu. Bu açının etkisiyle önemli kadersel karşılaşmalar yaşayabiliriz. Perşembe günü kesinleşecek Güneş Satürn üçgeni ile otorite figürlerinden geleceğe yönelik projelerimizde destek ve yardım görebiliriz. Cuma günü kesinleşecek Venüs Jüpiter üçgeni ile sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, estetik ve güzellik, hayattan aldığımız hazlar konusunda büyüme ve gelişme elde edebiliriz. Bolluk ve bereket ve büyük şanslar bekleyebiliriz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Merkür retrosu sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler alanından etkileyecek. İletişimde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Bilgi kirliliği, asparagas haber, sosyal medyada doğruluğu kanıtlanmamış bilgilerle karşılaşabilirsiniz. Kardeşlerinizle iletişiminizde sorunlar çıkabilir. Pazartesi günü hayallerinizi gerçekleştirmek için cesaretle ve kararlılıkla adım atabilirsiniz. Salı günü hayatınızda önemli yer edecek kişilerle kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafınızı keşfedebilirsiniz. Salı günü öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Merhametli, empatik ve yardımsever duygular besleyebilirsiniz. Öğleden sonra abartılı alışveriş yapabilir bütçenizi sarsabilirsiniz. Çarşamba günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları ile karşılaşabilirsiniz. Venüs Yengeç burcuna geçiyor. Aile bireylerinizle iletişim, gayrimenkul, ev ve yerleşim yeri konusunda daha fazla evinize ve ailenize önem vereceksiniz. Evinizi güzelleştirmek için yeni objeler ve eşyalar satın alabilirsiniz. Yeni bir ev kiralayabilir ya da satın alabilirsiniz. Evinizde tadilat, değişiklik vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek ve sonuca ulaşmak isteyeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Otorite figürlerinden geleceğe yönelik planlarınız için yardım ve destek görebilirsiniz. Cuma günü İletişim ve eğitim konusunda büyüme ve gelişme sağlayabilirsiniz. Büyük fırsatlar ve şanslar elde edeceğiniz bu zaman diliminde tanıtım, satış ve pazarlama konusunda çalışmalar yapabilirsiniz. Cumartesi günü iletişim konusunda aldanma, yanılgı, unutkanlık ve kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde güç savaşları yaşayabilir ve kendi dediğinizin olmasında diretebilirsiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars yengeç burcunda olduğu için öfkenizi içinize atabilir ve pasif agresif tutumlar sergileyebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Dinlenmek, keyif içinde zaman geçirmek ve uzun sofralar eşliğinde tembellik yapmak isteyebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Merkür retrosu sizi kendi kazandığınız para, yatırımlar, kendinize verdiğiniz öz değer alanından etkileyecek. Bazı alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanabilirsiniz. Bazı projeler iptal olabilir ya da ertelenebilir. Bu dönem yatırım yapmamak ve anlaşma ve sözleşme imzalamamak uygun olacak. Pazartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde sistem ve disiplin kurmak için harekete geçebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortak hayaliniz olan bir işi ya da projeyi hayata geçirmek için adım atabilirsiniz. Salı günü ay balık burcuna geçecek. Merhametli, empatik ve yardımsever tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanabilirsiniz. Venüs bugün yengeç burcuna geçiyor. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sevgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Eğitim verme kararı alabilir ya da yeni bir eğitime katılabilirsiniz. Web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Geçmişle ilgili anılarınızı hatırlamak için eski yaşadığınız yerleri ziyaret edebilirsiniz. Perşembe günü arkadaş çevrenizde bazı arkadaşlarınızın sözlerini yanlış anlayabilir unutabilir kafa karışıklığı ve yanılgılarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cesaretli, hızlı ve atılgan tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Otorite figürlerinden kendi kazandığınız para alanında ve yatırım konusunda yardım ve destek görebilirsiniz. Cuma günü bazı yeni gelir kaynakları elde etmek için fırsatlar ve şanslarla karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü aldanma, yanılgı, aldatma ve verdiğiniz bazı sözleri tutamama gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilişkilerinizde güç savaşları ve kendi dediklerinizin olmasında diretme nedeniyle sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Ailenizle birlikte güzel zaman geçirebilir ve birbirinize zaman ayırabilirsiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars yengeç burcunda olduğu için öfkenizi içe atabilir ve öfke patlamaları yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Yönetici gezegeniniz Merkür burcunuzda gerilemeye başlıyor. Kişiliğiniz, hedefleriniz, yetenekleriniz, projeleriniz, kişisel refah ve mutluluğunuzu kurmak için yapacağınız çalışmalarda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili eller ve kollar, solunum yolu rahatsızlıkları ve sinirsel gerginlikler bu dönemde sizi etkileyebilir. Pazartesi günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda daha önceden yerine getirmediğiniz görev ve sorumlulukları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilir bunları hayata geçirmek için harekete geçebilirsiniz. Salı günü hayatınızda önemli yer edecek kişilerle kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar yaşayabilirsiniz. Salı günü dış görünüşünüzde farklılık yaratmak için yeni bir tarz benimseyebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Maddi ve manevi yardıma ihtiyacı olanlara yardım yapabilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili büyüme ve gelişme fırsatları elde edebilirsiniz. Çarşamba günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Venüs yengeç burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında evinizle ilgili harcamalarınız artabilir. Ailenizle birlikte ortak iş yapabilir ve gelir elde edebilirsiniz. Yatırımlarınızı yaparken aile fertleri ile birlikte hareket edebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatı ve kariyerinizde aldanma, yanılgı ve kafa karışıklığına açık olabilirsiniz. Otorite figürlerinden geleceğe yönelik projeleriniz ve fikirleriniz için yardım ve destek görebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cesaret ve tezcanlılıkla isteklerinizin olması için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü bolluk ve bereket enerjisini içinizde hissedecek ve olumlu bir şekilde kullanmak için şans ve fırsatları takip edeceksiniz. Cumartesi günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Verdiğiniz bazı sözleri tutamayabilirsiniz. Sözleriniz ve fikirleriniz yanlış anlaşılabilir maksadını aşabilir. Aldanma, yanılgı ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gelirlerinizi arttırmak için yeni gelir kaynakları elde etmek için güç kullanabilir her şeyi kontrol etmek isteyebilirsiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars yengeç burcunda olduğu için öfkenizi içinize atabilir pasif agresif tutumlar sergileyebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Ailenizle birlikte uzun sofralar eşliğinde keyif yapmak hoşunuza gidecek.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda sistem ve disiplin kurmak için daha önceden yerine getirmediğiniz konularda ödev ve sorumlulukları tekrar gözden geçirmelisiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilir bunları hayata geçirmek için çalışabilirsiniz. Merkür retrosu sizi gizli düşmanlarınızın yaptıkları arkadan dönen işler, ayak oyunları ve dedikodu olarak etkileyecek. Dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Uzun süre kapalı yerlerde çalışmaktan sıkılabilirsiniz. Salı günü hayatınızda önemli yer edecek kişilerle tanışmalar ve kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Hassas, kırılgan ve empatik hissedebilirsiniz. Süregelen bir davanız varsa olumlu sonuçlar elde edebilirsiniz. Çarşamba günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde sürpriz beklenmedik güzel olaylar ve durumlarla karşılaşabilirsiniz. Venüs burcunuza gelecek. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerde aldanma, yanılgı ve beklentilerin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cesaretli ve atak şekilde hızlıca harekete geçmek isteyeceksiniz. Otorite figürlerinden geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için yardım ve destek görebilirsiniz. Cuma günü sevdiğiniz kişiye duygularınızı söyleyemeyebilir siz de sevgi göremediğinizi düşünebilirsiniz. Platonik duygular besleyebilirsiniz. Cumartesi günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Beklemediğiniz kişilerin arkanızdan yaptığı ayak oyunları, dedikodu ve gizli işleri öğrenecek ve hayal kırıklığı yaşayacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler ve projeler üretecek başarılı olması için güç savaşları yaşayabileceksiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Ailenizle birlikte uzun sofralar eşliğinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güven, sadakat ve uzun dönemliliği sağlamak için daha önceden yerine getirmediğiniz ödev ve sorumlulukları tekrar gözden geçireceksiniz. Hayallerinizi hayata geçirmek için harekete geçecek ve kendinizi göstereceksiniz. Merkür gerilemesi arkadaşlarla sosyal çevre, dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşları, işle ilgili gelirler alanınızdan etkileyecek. Arkadaş çevrenizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerden beklediğiniz projeler ve nakit akışları gecikebilir ya da sorun çıkabilir. Salı günü hayatınızda önemli yer edecek kişilerle tanışmalar ve kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Maddi ve manevi yardıma ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ya da kullanabilirsiniz. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında sorun yaşayabilirsiniz. Venüs yengeç burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde platonik aşklar yaşayabilirsiniz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Sevginizi gösteremediğinizi düşünebilir ya da siz sevgi göremediğinizi düşünebilirsiniz. Perşembe günü yeni bir eğitim programı hazırlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cesaretli, atak ve sonuç odaklı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Otorite figürlerinden geleceğe yönelik projeleriniz ve çalışmalarınız için yardım ve destek görebilirsiniz. Cuma günü arkadaş çevrenizden bir kişi ile aranızda duygusal yakınlaşma olabilir. Arkadaşlarınızla ortak projelerde birlikte çalışmak isteyebilirsiniz. Cumartesi günü sosyal sorumluluk projelerinde görev almak isteyebilir ancak bunu gerçekleştiremediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Arkanızdan dönen işler, gizli saklı ayak oyunları ve düşmanlarınızın yaptıkları karşısında siz de güç savaşlarına katılmak ve kontrolü elinize geçirmek isteyebilirsiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars yengeç burcunda olduğu için öfkenizi içinize atabilir pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Ailenizle birlikte zaman geçirebilir uzun sofralar eşliğinde keyifli yemekler yiyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte çalışarak ortak hayallerinizi hayata geçirebilirsiniz. Merkür gerilemesi sizi iş hayatı ve kariyer alanınızdan etkileyecek. Bu dönemde yeni bir iş teklifi ya da transfer teklifi aldıysanız retronun bitimini beklemek uygun olacak. Anlaşma ve sözleşme imzalamamak yeni projelere başlamak önerilir. Salı günü hayatınızda önemli yer edinecek kişilerle tanışabilir kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Merhametli, empatik ve yardımsever tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizi büyütüp geliştirebilirsiniz. İlişkisi olmayanlar yeni kişilerle tanışabilir ve flört edebilirler. Çarşamba günü duygularınızla iradeniz arasında denge kurmakta zorlanabilirsiniz. Venüs yengeç burcuna geçiyor. Arkadaş çevrenizden bir kişiyle flört etme kararı verebilirsiniz. Sosyalleşmek, yeni arkadaşlar edinmek birlikte zaman geçirmek hoşunuza gidecek. Perşembe günü ortaklık kurma konusunda yeni fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cesaret, atak ve sabırsız bir şekilde harekete geçmek isteyebilirsiniz. Otorite figürlerinden geleceğe yönelik projeleriniz için yardım ve destek görebilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla birlikte ortak iş yapmak için fırsat ve şans elde edebilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uzlaşı sağlayabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı ve belirsizlik altında karar alma nedeniyle sorunlar yaşayabilirsiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars yengeç burcunda olduğu için öfkenizi içinize atabilir ve öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Ailenizle birlikte uzun sofralar eşliğinde keyifli zaman geçirmek isteyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Çocuklarınızla iletişiminizde ilişkilerinizi daha güçlendirmek için bazı ödev ve yükümlülükleri yerine getirmeniz gerekiyor. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Merkür gerilemesi sizi yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanından etkileyecek. Seyahatlerde rezervasyon problemi yaşayabilirsiniz. İptaller, gecikmeler ve ertelenmelerle karşılaşabilirsiniz. Bavullarınız kaybolabilir ya da başka yere gidebilir. Yurt dışı işlerle ilgili sorunlar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Salı günü hayatınızda önemli yer edinecek kişilerle tanışabilir kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. İhtiyacı olan kişilere maddi ve manevi yardım edebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları gibi konularda kazanç fırsatı ve şans elde edebilirsiniz. Çarşamba günü bilinçli yönlerinizle bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Venüs yengeç burcuna geçiyor. İş hayatınız ve kariyerinizde daha naif, çekingen ve hassas yaklaşımlar sergileyebilirsiniz.  Perşembe günü evcil hayvanlarınız varsa onların gezdirilmesi ve bakımı ile ilgilenebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cesaretli, atak ve sabırsız tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Otorite figürlerinden geleceğe yönelik projeleriniz ve işleriniz için yardım ve destek görebilirsiniz. Cuma günü yurt dışı işlerinizle ilgili maddi ve manevi büyüme ve büyük şans fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum elde edebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizde aldanma, yanılgı, beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars yengeç burcunda olduğu için öfkenizi içinize atabilir ve öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sağlamak için yatırım yapmak geleceğinizi garanti altına almak isteyeceksiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle iletişiminizi güçlendirmek için daha önceden yerine getirmediğiniz ödev ve yükümlülüklerinizi tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üretebilirsiniz. Merkür gerilemesi sizi ortak kazançlar ve ortak gelirler, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusundan etkileyecek. Ödenmemiş bir borcunuz ortaya çıkabilir. Alacaklarınızı tahsil etmekte zorlanabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda beklentileriniz karşılanmayabilir. Salı günü hayatınızda önemli yer edinecek kişilerle tanışabilir kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Merhametli, empatik tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeni bir kişiyle tanışarak flört edebilirsiniz. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Venüs yengeç burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret ve pazarlama konusunda hassas, naif, kırılgan yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü hobilerinizi büyüterek meslek haline getirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cesaretli, atak ve sabırsız davranabilirsiniz. Otorite figürlerinden geleceğe yönelik projeleriniz için destek ve yardım göreceksiniz. Cuma günü ortak gelirler ve ortak kazançlar konusunda beklentileriniz karşılanmayabilir. Verilen sözler tutulmayabilir beklediğiniz nakit akışlarını elde edemeyebilirsiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars yengeçte olduğu için öfkenizi yansıtamayabilir pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Ailenizle birlikte uzun saatler boyunca keyifli yemek sohbetleri yapabilirsiniz. Birlikte güzel zamanlar geçirmek hoşunuza gidecek.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. İletişim konusunda yeni bir mecrayı kullanmak için web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizin, eşinizin ya da ortağınızın parasını yönetebilir ya da kullanabilirsiniz. Merkür gerilemesi sizi ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ortaklık kurma konusunda erteleme, gecikme ve iptallerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü hayatınızda önemli yer edinecek kişilerle tanışabilir kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Merhametli, empatik ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizi geliştirip büyütebilirsiniz. Çarşamba günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Venüs yengeç burcuna geçecek. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda daha naif tavılar sergileyebilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Ailenizin mirası paylaşılabilir ve payınıza düşen size verilebilir. Perşembe günü evinizi ve yerleşim yerinizi tadilat yaparak güzelleştirebilir yeni eşyalar satın alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cesur, atak ve sabırsız davranabilirsiniz. Otorite figürlerinden geleceğe yönelik projeleriniz ve fikirleriniz için yardım ve destek görebilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde aldanma, yanılgı, kafa karışıklığı verilen sözlerin tutulmaması ve beklentilerin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars yengeç burcunda olduğu için öfkenizi içinize atabilir öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Geleceğe yönelik olarak maddi ve manevi güvencede olmak isteyeceksiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kurmak isteyeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Merkür gerilemesi sizi gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iletişim problemleri yaşamanıza neden olabilir. Salı günü hayatınızda önemli yer edinecek kişilerle tanışma ve kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Maddi ve manevi yardıma ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanabilirsiniz. Venüs yengeç burcuna geçiyor. İkili ilişkiler ve evliliğinizde hassas, naif, kırılgan tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Koruyucu ve kollayıcı olmak hoşunuza gidecek. Perşembe günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cesaretli, atak, sabırsız hareket edebilirsiniz. Otorite figürlerinden geleceğe yönelik işleriniz ve projeleriniz için destek ve yardım görebilirsiniz. Cuma günü gündelik işlerinizi yaparken birlikte çalıştığınız kişilerle ortak bir çalışma sinerjisi yaratarak işlerinizi büyütüp geliştirebilirsiniz. Cumartesi günü sağlığınızla ilgili problem yaşamamak için dikkatli olmalısınız. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars yengeç burcunda olduğu için öfkenizi içinize yansıtarak pasif agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Ailenizle birlikte uzun saatler keyifli sofra sohbetleri yapabilir birlikte zaman geçirebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizi tekrar göz önüne alarak kişisel refah ve mutluluğunuzu kurabilirsiniz. Merkür gerilemesi sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konularından etkileyecek. Sevdiğiniz kişiyle iletişim problemleri yaşayabilir birbirinizi yanlış anlayabilirsiniz. Çocuklarınızla aranızda sorunlar çıkabilir. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda asparagas haberlerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü hayatınızda önemli yer edinecek kişilerle karşılaşabilir ve kadersel tanışmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme fırsatları bolluk ve bereket elde edebilirsiniz. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanabilirsiniz. Venüs yengeç burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde hassas, kırılgan naif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Perşembe günü yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cesaretli, atak ve sabırsız tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Otorite figürlerinden geleceğe yönelik projeleriniz için destek ve yardım görebilirsiniz. Cuma günü şans oyunları ve borsa gibi spekülatif kazançlardan fırsat ve büyüme elde edebilirsiniz. Cumartesi günü hobilerinizi büyüterek meslek haline getirmek için çalışırken beklediğiniz oranda gelir eld edemediğinizi düşünebilirsiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars yengeç burcunda yer aldığı için öfkenizi içinize atabilir ve öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Geleceğe yönelik olarak kendinizi finansal ve maddi güvence altına almak isteyeceksiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay kova burcunda başlıyorsunuz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek ve korkularınızdan arınmak için eğitim alabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Merkür gerilemesi sizi aile bireylerinizle iletişim, gayrimenkul, ev ve yerleşim yeri, atalar alanınızdan etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde problemler ve sorunlar ortaya çıkabilir. Bu dönemde yeni bir kiralama ya da satın alma yapmamak uygundur. Salı günü hayatınızda önemli yer edinecek kişilerle tanışma ve kadersel karşılaşmalar yaşayabilirsiniz. Salı günü ay öğle saatlerinde balık burcuna geçecek. Sanatsal çalışmalarda bulunabilir. İhtiyacı olanlara maddi ve manevi yardım yapabilirsiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi oluşturarak kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çaba göstereceksiniz. Çarşamba günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Venüs yengeç burcuna geçiyor. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda naif, kırılgan ve hassas yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Sevdiklerinizi beslemek, korumak ve kollamak önem kazanacak. Perşembe günü şifa çalışmaları yapmak için uygun bir zaman dilimi. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Cesur, atak ve sabırsız davranışlar sergileyebiliriz. Otorite figürlerinden geleceğe yönelik projeler ve çalışmalarınız için yardım ve destek görebilirsiniz. Cuma günü yeni bir ev kiralamak ya da satın almak için fırsat ve şans elde edebilirsiniz. Merkür gerilemesini hesap ederek 25 Hazirandan sonra eyleme geçmek uygundur. Cumartesi günü verdiğiniz sözlerinizi tutamayabilirsiniz. Yanılgı, aldanma, unutkanlık yaşayabilirsiniz. Pazar günü kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars yengeç burcunda olduğu için öfkenizi içinize atabilir pasif agresif tavırlar takınabilirsiniz. Sabah saatlerinde ay boğa burcuna geçecek. Geleceğe yönelik maddi ve finansal güvence ihtiyacınızı karşılamak önemli olacak.

Siz de fikrinizi belirtin