5-11 Ekim 2020 Haftalık Burç Yorumları

5-11 EKİM 2020 HAFTASINA GENEL BAKIŞ

Bu hafta genel olarak zorlu aşamalardan geçeceğimiz ve testlere tabi tutulacağımız bir hafta olacak. 7 Ekim Çarşamba günü kesinleşecek Merkür Uranüs karşıtlığı iletişim ve ticari işlerimizle ilgili olarak ani gelişen olayların ve durumların bizi yön değişikliğine iteceği yönünde. Fikirlerimiz ve sözlerimiz farklı, sıra dışı ve absürd karşılanabilir. Mars Plüton arasındaki kare açı 9 Ekim Cuma günü kesinleşecek. Harekete geçmek, duruş sergilemek kendimizi göstermek isteyecek ancak güç gösterisi ve baskı ile karşılaşabiliriz. Manüplasyon ve arkadan dönen işler ile sınanabiliriz. 11 ekim Pazar günü Güneş Jüpiter karesi kesinleşecek. Kişiliğimizi, tarzımızı ve tavrımızı yansıtırken abartılı tavır ve davranışlar sergileyebiliriz. Kendimizi dev aynasında görerek gurur ve kibir yapabiliriz. Haftanın diğer gezegen hareketlerini burçlarınıza göre inceleyecek olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 5-11 Ekim haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü içselleştirecek bunun sonucunda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek yaraları saracak hem kendinizi hem onları şifalandıracaksınız. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilir korkularınızdan arınabilirsiniz. Ortak gelirler ve kazançlar konusunda ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda beklediğiniz gelir miktarını elde edemeyeceksiniz. Perşembe günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçeceksiniz. Cuma günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani para girişi elde edebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda güzel gelişmeler elde edeceksiniz. İş hayatı ve kariyerinizde güç kullanarak manüplasyon yaparak ve baskı kurarak kişisel refah ve mutluluğunuzun engellendiğini düşüneceksiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Finansal anlamda beklediğiniz koşullar gerçekleşmeyebilir. Spiritüel konularda araştırma yapabilir ve çalışabilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde güzel sürprizler ve paylaşımlar yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde abartılı beklentiler içine girebilir ve olayları ve durumları farklı gözle görebilirsiniz. Beklediğiniz bir anlaşmayı imzalamak için sorunlarla karşılaşabilir ve erteleyebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 5-11 Ekim haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda pandemi nedeniyle işlerinizi teknolojik yöntemler kullanarak yurt dışı seyahatlere çıkmadan halledeceksiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde sevgi paylaşımında sorunlar yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaraları saracak hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Dernek ve klüplere üye olarak toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde aniden meydana gelen olaylar sizi şaşırtabilir ve yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü uzun süre kapalı yerlerde çalışmak sizi sıkabilir ve yorabilir. Cuma günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Ortaklık kurmak ya da danışmanlık vermek için araştırmalarda bulunabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirip farklı bir stil ya da tarz benimseyebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili zorunlu değişiklikler yapmak sizi yoracak. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Hukuksal konularda beklentileriniz karşılanmayabilir. Bağışlayıcı ve empatik tavır ve davranışları arkadaşlarınızla ilişkilerinizde kullanabilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli hissedebilir pasif agresif olarak öfkenizi içinize yansıtabilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde güzel sürprizlerle karşılaşabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken kendi kişisel özelliklerinizi olduğundan büyük değerlendirebilir gurur kibir ve egosal yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. İkili ilişkilerde ve evliliğinizde iletişim problemleri yaşayabilir, kuşkucu ve endişeli olabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 5-11 Ekim haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü ortak gelirler ve kazançlar konusunda sistem ve disiplin kuracak. Değişim ve dönüşümü bu alanda uygulayarak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle fikir ve projeler üretecek bunları işinizi geliştirmek için kullanabilirsiniz. Salı günü aile bireylerinizle iletişiminizde titiz ayrıntıcı ve mükemelliyetçi yaklaşımlar geliştirerek sorun yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde henüz istediğiniz noktaya gelmediğinizi düşünüp hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerin iş yapma biçimini beğenmeyerek ani olarak birlikte çalışmak istemeyebilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde birlikte zaman geçirmek isteyeceksiniz. Cuma günü eviniz ve yerleşim yerinizde yeni objeler ve eşyalar satın alarak etrafınızı güzelleştirmek isteyeceksiniz. Sağlığınızla ilgili kontrolleri aksatmayacaksınız. Arkadaşlarınızla ortak gelirlerin paylaşımı konusunda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Aileniz, eşiniz ya da varsa ortağınızın parasını kullanma ve yönetme konusunda beklentileriniz gerçeklerle örtüşmeyebilir. İş hayatında ve kariyerinizde sanatsal fikirleri ve özgün projeleri de kullanacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Mars geri gittiği için öfkenizi ve sinirinizi pasif agresif şekilde içinize yansıtarak öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde sürpriz karşılaşmalar ve sevgi paylaşımları sizi mutlu edecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken kişilik özelliklerinizi abartılı olarak değerlendirebilirsiniz. Arkanızdan dönen işleri ve dedikoduları öğrenerek bulunduğunuz ortamı terk edebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 5-11 Ekim haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü ilişkinize yansıtacak sonucunda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde pandemi nedeniyle teknolojiden yararlanarak projelerinizi elektronik olarak yürüteceksiniz. Salı günü iletişim konusunda yanlış anlaşılmalar sorunlar ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek yaraları saracak hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Yurt dışı seyahat planlarınız ertelendiği için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda özgürlük ihtiyacınızı abartabilir ve ilişkinizde kopmalar gerçekleşebilir. Perşembe günü iş hayatı ve kariyerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Cuma günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde istediklerinizi gerçekleştirmek için harekete geçmek isterken manüplasyon ve güç gösterileri ile karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerde ve evliliğinizde abartılı iyimser yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar konusunda hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Öfkenizi ve sinirinizi içinize pasif agresif yansıtarak öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde ani beklenmedik sürpriz gelişmelerle karşılaşarak mutlu olacaksınız. Yeni bir ilişkiye ve flörte başlayabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken kendi kişisel özellliklerinizi olduğundan farklı ve büyük değerlendirebilirsiniz. Gurur kibir ve egosal tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 5-11 Ekim haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü uygulatacak sonucunda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Ezoterik ve metafizik konularına merak salarak bu konuda araştırmalar yapacaksınız. Salı günü kendi kazandığınız para alanında harcamalarınızı arttırabilir ve yatırım yapmamayı tercih edebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracak hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemeyi düşünürken beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde yaptığınız değişiklik ve tadilat gibi işlemlerinizde ani problem ve sorunlar çıkabilir mutsuz olabilirsiniz. Perşembe günü yurt dışı seyahate çıkmak isteyeceksiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında nakit akışı elde edebilirsiniz. Aile bireylerinizle birlikte zaman geçirebilir ve iletişiminizi kuvvetlendirebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili baskılar ve engellenmelerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun problem ve anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve yeni fikirler üretebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi sinirli ve öfkeli ifade edebilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde hoş sürprizlerle karşılaşarak kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken kişilik özelliklerinizi olduğundan büyük abartılı değerlendirebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 5-11 Ekim haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi sistem ve disiplin kurarak değiştirip dönüştürecek sonucunda büyütüp geliştireceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Salı günü dış görünüşünüz ve tarzınızda değişiklik yapabilir sonucundan memnun kalmayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracak hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Çarşamba günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum elde edeceksiniz. Ortaklık kurma konusunda araştırmalar yaparken sorunlar ve problemler yaşayabilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama konusunda ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü ortak gelirler ve ortak kazançlar alanında harekete geçmek isteyeceksiniz. Cuma günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirecek ve sağlamlaştıracaksınız. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları gibi risk alarak zor durumda kalabilirsiniz. Cumartesi günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında sorun yaşayacaksınız. Hobilerinizi meslek haline getirirken fırsatları ve teklifleri olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli yansıtabilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde ani güzel hoş sürprizlerle mutlu olabilirsiniz. Kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken kişisel özellliklerinizi olduğundan büyük ve farklı algılayabilir gurur kibir ve egosal tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 5-11 Ekim haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü aile bireylerinizle iletişiminizde sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü uygulayacak bu alanda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Başkasının parasını yönetme ve kullanma konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve yeni fikirler üretebilirsiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Sevginizi gösteremediğinizi düşünebilirsiniz siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetme ve kullanma konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda anlaşma ve sözleşme imzalamak istediğiniz konularda iptaller yaşayabilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Ancak Marsın geri gitmesi nedeniyle enerji düşüklüğü ve isteksizlik yaşayabilirsiniz. Cuma günü alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında kazandığınız paranın bir bölümünü biriktirerek yatırım yapacaksınız. İkili ilişkilerde ve evliliğinizde manüplasyon, güç kullanımı ve istediklerinizin olmasını diretme, herkesi ve her şeyi kontrol etmeye çalışma yüzünden yorulabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde abartılı tepkiler gösterebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda ideallerinizi gerçekleştireceksiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde sürpriz karşılaşmalar ve ilişkiler gündeme gelebilir. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyarken kişisel özelliklerinizi abartılı ve olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 5-11 Ekim haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü iletişim ve eğitim konularında sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü bu alanda hayata geçirecek büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Salı günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sorunlar ve problemler yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edecek yaralarını saracaksınız. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Hobilerinizi meslek haline getirmek ve büyütmek isterken beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte arkadaş gruplarınızda ani meydana gelen olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Perşembe günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani hoş beklenmedik güzel sürprizlerle karşılaşıp mutlu olabilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde ani güzel beklenmedik hoş sürprizler sizi şaşırtacak ve mutlu edecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyarken kendi kişisel özelliklerinizi olduğundan büyük değerlendirebilir gurur ve kibir gösterebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 5-11 Ekim haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü bu alanda uygulayacak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde bağışlayıcı affedici ve empatik tavır ve davranışlar geliştireceksiniz. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde parasal konularla ilgili sorun ve problemler yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Çarşamba günü bilinçli yönlerinizle bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat vs. Gibi işlerinizle ilgili istediklerinizin tam olmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Arkanızdan gizli düşmanlarınızın yaptıkları işleri ve dedikoduları öğrenecek ve tepki göstereceksiniz. Perşembe günü sevgi aşk ve ilişkilerde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz ve beklediğiniz güzel sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilir korkularınızdan arınabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için baskı hissedeceksiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Kendi öz değerinizi yansıtmak için yapacağınız çalışmalarda abartılı iyimser yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Öfkenizi pasif agresif olarak içinize atarak öfke patlamaları yaşayabilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz güzel karşılaşmalar yaşayabilir yeni flört ya da ilişkiye başlayabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken kişisel özelliklerinizi olduğundan farklı algılayabilir gurur kibir ve egosal tavır takınabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 5-11 Ekim haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi insanlara sunarken sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü içselleştirecek büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Eğitim verme konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üreteceksiniz. Salı günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde beklediğiniz olumlu etkilere ulaşmakta zorlanacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle yardım ederek yaralarını saracaksınız. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla görev aldığınız sosyal sorumluluk projelerinde ani gelişen olaylar nedeniyle sorun yaşayabilirsiniz. Perşembe günü sevgi aşk ve ilişkilerde sevginizi göstermek için harekete geçebilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde açık havada keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Yüksek öğrenim akademik çalışmalar konusunda araştırmalarda bulunacaksınız. Aile bireylerinizle iletişiminizde güç uygulamak manüplasyon yapmak ve herkesi ve her şeyi kontrol etmeye çalışmak sonucunda sorun yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde gerginlik ve sorunlar ortaya çıkabilir. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafınızı keşfedebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde sürpriz karşılaşmalar ve yeni flört ve ilişkilerle ilgili olumlu gelişmeler olacak. Kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyarken kişisel özelliklerinizi olduğundan farklı ve büyük yansıtabilir beklentiler içine girebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 5-11 Ekim haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Salı günü ortak gelirler ve ortak kazançlar konusunda beklentileriniz karşılanmayabilir. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Çarşamba günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında gelen nakit akışı beklentilerinizin altında olduğu için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde ani gelişen olaylar sonucunda imzalamayı düşündüğünüz sözleşme ve anlaşmalarda sorunlar ortaya çıkabilir. Perşembe günü sosyal medyada daha aktif olarak yer almak için harekete geçeceksiniz. Cuma günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil edecek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde birlikte güzel zaman geçirecek ve ilişkilerinizi güçlendireceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde müşteri ilişkilerine fazla zaman ayırarak yeni müşteri kazanma çalışmalarında bulunacaksınız. Tanıtım satış ve pazarlama alanında hareke geçmek isterken baskı ve engellemelerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Uzun süre kapalı yerlerde çalışmaktan dolayı sıkılabilirsiniz. Kendi öz değerinizi yansıtırken tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler üreteceksiniz. Öğle saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde yeni bir kişiyle tanışabilir flört edebilirsiniz. Kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken kendi kişisel özelliklerinizi olduğundan farklı ve büyük algılayabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 5-11 Ekim haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde dernek ve klüplere üye olabilir sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde titiz ayrıntıcı ve mükemelliyetçi tavır ve davranışlarınız yüzünden sorun yaşayabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edecek yaralarınızı saracaksınız. Çarşamba günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Dış görünüş ve tarzınızda değişiklik yaparak farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda ilerleme kaydetmek isterken salgın hastalık nedeniyle istediğiniz gelişmeleri elde etmekte zorlanacaksınız. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçeceksiniz. Cuma günü iki ilişkiler ve evliliğinizde sevgi paylaşımında bulunacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Dış ticaret ve pazarlama alanında yeni sözleşme ve anlaşma imzalamak için harekete geçeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni müşteriler elde etmek için güç uygulayacak değişim ve dönüşümü hayatınıza katacaksınız. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte arkadaş gruplarınızı değerlendirirken abartılı tavır ve değerlendirmelerde bulunabilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Pazar günü sevgi aşk ve ilişkilerde yeni kişilerle tanışabilir sürpriz flört ve ilişkiler konusunda şanslı olabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken kişisel niteliklerinizi olduğundan farklı ve büyük görebilirsiniz. Gurur kibir ve egosal tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz.

 

Siz de fikrinizi belirtin