5-11 Nisan 2021 Gezegen hareketleri ve Burcunuza Etkisi

5-11 Nisan Haftası’na Genel Bakış

Bu hafta ticari ilişkilerde istediğimiz ilerlemeyi sağlamak adına toplantılar yapabilir fikirlerimizi muhataplarına iletebiliriz. İkili ilişkilerde ilişkiyi daha ileri aşamaya getirmek ve uzun ömürlü kılmak için çaba gösterebiliriz. Mars’ın Neptün’le kare açısı bağışıklık sistemimizin zayıflamasına neden olabilir. İlaç ve besin alerjisine karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Sis nedeniyle kazalar oluşabilir. Harekete geçmek isterken yanılgı, aldanma ve aldatmalarla karşı karşıya kalabiliriz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olarak işlerinizi yürütecek ve kariyerinize odaklanacaksınız. Pazartesi günü bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilir korkularınızdan arınabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde kendinizi güçlü hissedecek değişim ve dönüşüm için harekete geçeceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için sunum hazırlayabilirsiniz. Salı günü ay kova burcunda olacak. Kendi kazandığınız para alanında ani meydana gelecek nakit giriş ve çıkışları ile karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir dernek klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde uyumlu ve nazik ilişkiler kurmak için fırsat elde edeceksiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Çarşamba günü harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek için cesaretle adım atacaksınız. İşle ilgili gelirlerde artış ve büyüme elde edebilirsiniz. Perşembe günü ay balık burcuna geçecek. Hassas, duygusal ve merhametli tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cuma günü sevgi aşk ve ilişkilerde yaraları sarmak için çaba gösterebilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyabilir gizli düşmanlarınızın yaptıkları ortaya çıkabilir. Bu nedenle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyeceğiniz bir gün sizi bekliyor. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi sağlam temellere oturtmak isteyebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle duygularınızı paylaşarak çoğaltacaksınız. Pazar günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere yardım ederek sözleriniz ve fikirlerinizle onların yaralarını saracaksınız.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Öğleden sonra kova burcuna geçecek. Pazartesi günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konularında pandemi nedeniyle yavaşlayan işlerinizi başka yol ve yöntemler izleyerek yürütmeyi deneyeceksiniz. Salı günü dış görünüşünüzü beğenmeyebilir ve değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. İş ve kariyer konularında sorumluluk almak ve ciddiyetle yeni iş fırsatları elde etmek için çalışacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde eril dişil arasında uyumu yakalayacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanabilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı teklifleri olduğundan büyük görebilirsiniz. Çarşamba günü ay balık burcuna geçecek. Kendinizi hassas, kırılgan ve merhametli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü sağlığınızla ilgili olumlu etkiler altında olacaksınız. Cuma günü sözleriniz ve fikirlerinizle arkadaşlarınızın dostlarınızın yaralarını sarmak için etkili konuşmalar yapabilirsiniz. Öğle saatlerinden itibaren kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Elleriniz ve kollarınızla hareretli konuşmalar yapabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyeceğiniz bu günde ay düğümlerinin olumlu açıları ile kadersel gelişmeler altında olacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde ilişkinizi daha ileri aşamaya taşımak isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Pazartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yöneteceksiniz. Salı günü arkadaş çevrenizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Süregelen bir davanız varsa bu davanın sonuçlanması ile ilgili bilgiler edinebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşma ve uyum sağlayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Çarşamba günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeteneklerinizi ve projelerinizi hazırlayabilirsiniz. Eğitim ve yayıncılık alanında yeni projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Çarşamba gününden Perşembe gününe geçişte ay balık burcuna geçiyor. Hassas, kırılgan ve merhametli tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Perşembe günü kadersel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü sözleriniz ve fikirlerinizle ihtiyacı olanların yaralarını sarmak için çözüm üretebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Elleriniz ve kollarınızla yüksek sesle konuşabilirsiniz. Beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ay koç burcuna geçiyor. Hızlı hareket etmek isteyeceğiniz bu günde ticari işlerinizi geleceğe yönelik olarak hayata geçirmek isteyebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Pazar günü fikirlerinizi ve düşüncelerinizi anlatırken mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üretebilirsiniz. İkili ilişkiler ve ortaklık konusunda gücünüzü farkedecek değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Salı günü arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızda ani meydana gelecek olaylar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Ortaklık konularında kendinizi baskı altında ve kıstırılmış hissedebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşma ve uyum sağlayabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanabilirsiniz. Çarşamba günü geleceğe yönelik hedeflerinizi gerçekleştirmek için harekete geçebilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Ailenizin, eşinizin, ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay balık burcuna geçecek. Hassas, kırılgan ve merhametli tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Perşembe günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında kadersel etkiler altında olacaksınız. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere yakın bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Elleriniz ve kollarınızı kullanarak hararetli konuşmalar yapabilirsiniz. Arkanızdan gizli düşmanlarınızın yaptıklarını öğrenince hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ay koç burcuna geçiyor. Hızlı harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili geleceğe yönelik hedeflerinizi ortaya koyabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde büyüme ve gelişme sağlayacaksınız. Pazar günü arkadaşlarınıza sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Kredi, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda alacaklarınızı tahsil edecek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde istediklerinizi güçlü bir şekilde yaptırabilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde karşılaşacağınız ani olaylar ve durumlar karışısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Çarşamba günü işle ilgili gelirlerde kendinizi göstermek duruş sergilemek ve harekete geçmek isteyeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygularınızı karşı tarafa ileteceksiniz. Ortaklık kurma konusunda fırsatları ve teklifleri değerlendireceksiniz. Perşembe gününe girişte ay balık burcuna geçecek. Kendinizi hassas, kırılgan ve merhametli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında kadersel gelişmelerle karşılaşacaksınız. Cuma günü arkadaşlarınız ve dostlarınızın yaralarını sarmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Ellerinizle ve kollarınızla hareretli konuşmalar yapabilirsiniz. Cumartesi günü ay koç burcuna geçecek hızlı, cesur ve sponane kararlar alabilirsiniz. Geleceğe yönelik hedeflerinizi hayata geçirmek için fikren ve zihnen hazır olacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Pazar günü danışmanlık yapmak için teklif alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Pazartesi günü ay öğleden sonra kova burcuna geçecek. Grup çalışmaları yapabilir demokrasi insan hakları ve toplumsal yarar getiren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Parayı kazanma ve kullanma konusunda olumlu etkiler altında olacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanacaksınız. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde harekete geçmek duruş sergilemek kendinizi göstermek isteyeceksiniz ancak pandemi nedeniyle istediğiniz ilerlemeyi kaydetmeniz zor olacak. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay balık burcuna geçecek. Hassas, kırılgan ve merhametli tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Perşembe günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda zorlanacaksınız. Cuma günü sözleriniz ve fikirlerinizle arkadaşlarınızın dertlerine derman olabilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Elleriniz ve kollarınızı kullanarak yüksek sesli konuşmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde anlayışlı, empatik ve düşünceli hareketler sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü ay koç burcuna geçecek. Hızlı harekete geçmek isteyebilirsiniz. Ticari olarak işlerinizi sağlam bir temele oturtmak geleceğe güvenle bakmak isteyeceksiniz. Pazar günü sözleriniz ve iletişiminizde mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de bahsedeceksiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Kariyer ve işleriniz için ciddi ve sorumluluk sahibi olarak çalışacak üreteceksiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken çalışma arkadaşlarınızla birlikte tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde güç arzusu ile her şeyi kontrol altında tutmak isteyebilirsiniz. Salı günü alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isterken ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda risk alarak kazancınızı zora sokabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşma ve uyum elde edebilirsiniz. Çarşamba günü devam eden bir davanız varsa onunla ilgili olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışabilir işlerinizi büyütebilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay balık burcuna geçecek. Kendinizi hassas, kırılgan ve merhametli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü duygusal olarak kadersel gelişmeler karşısında zorlandığınızı hissedeceksiniz. Cuma günü arkadaşlarınızın yaralarını sarmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Elleriniz ve kollarınızla kendinizi ifade edebilir ve yüksek sesle konuşabilirsiniz. Belirsizlik altında karar almak ve harekete geçmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Cumartesi günü ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizle ticari işlerinizde temel atmak yeni başlangıçlarda bulunmak ve uzun dönemde devamlılığı sağlamak isteyeceksiniz. Pazar günü çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde zaman geçirebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. İletişim ve eğitim alanında yeni fikirler üretip hayata geçirebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Çarşamba günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda harekete geçeceksiniz. Ev kiralayabilir ya da satın almak için fırsatları değerlendirebilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay balık burcuna geçiyor. Hassas, kırılgan ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Perşembe günü hayatınızda gitmeniz gereken yön menzil hakkında kadersel etkiler altında zorlanacaksınız. Cuma günü arkadaşlarınızın yaralarını sarmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Elleriniz ve kollarınızla hararetli konuşmalar yapabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz ancak sonuçta istediğinizi elde edemediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü ay koç burcuna geçiyor. Kendinizi hızlı ve cesur ifade etmek isteyebilirsiniz. Ticari işlerinizi devamlı kılmak için sistem ve disiplin kuracaksınız. Sorumluluk ve yükümlülüklerinizin farkında olacaksınız. Pazar günü fikirlerinizi açıklarken mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Teknoloji ve bilimsel konulara ilgi duyabilir ve bu konularda bilgi edinebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde merhametli affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Duygusal olarak kendinizi güçlü olarak ifade edeceksiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde duygusal paylaşımda bulunacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanacaksınız. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde fikirlerinizi savunacak ve harekete geçmek isteyeceksiniz. İletişim konusunda tanıtım satış ve pazarlama faaliyetlerinde bulunabilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay balık burcuna geçecek. Kendinizi hassas, kırılgan ve empatik hissedebilirsiniz. Perşembe günü gündelik işlerinizi yürütürken ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Elleriniz ve kollarınızı kullanarak yüksek sesle konuşmalar yapabilirsiniz. Bağışıklık sisteminiz zayıflayabilir kolayca hasta olabilirsiniz. İlaç ve alkol kullanımına karşı farkında olmalısınız. Cumartesi günü ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek ve kendinizi ifade etmek isteyebilirsiniz. Ticari işlerinizi uzun dönemli ve sağlam temelli oluşturmak için çalışacak ve üreteceksiniz. Pazar günü fikirlerinizi ve sözlerinizi açıklarken mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gerektiren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracaksınız. İkili ilişkilerde anlaşma, uyum ve denge kuracaksınız. Çarşamba günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Perşembe gününe girişte ay balık burcuna geçecek. Kendinizi hassas, duygusal ve empatik olarak hissedebilirsiniz. Perşembe günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında kadersel olarak olumsuz etkiler alabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızın yaralarını sarmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Bağışıklığınız düşebilir hastalıklara karşı savunmasız kalabilirsiniz. İlaç ve alkole karşı zehirlenmelere dikkat etmek gerekecek. Cumartesi günü ay koç burcuna geçiyor. Hızlı harekete geçmek ve yeni başlangıçlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Duygularınızı yoğun olarak sevdiğiniz kişiyle paylaşmak ve büyütmek isteyeceksiniz. Pazar günü fikirlerinizi ve sözlerinizi açıklarken mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Teknolojik ve bilimsel konularla ilgilenebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretebilirsiniz. Salı günü aile bireylerinizle aranızda ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için sistem ve disiplin kuracaksınız. İkili ilişkilerde anlaşma ve uyum yakalayacaksınız. Çarşamba günü spekülatif kazançlar alanında borsa ve şans oyunları gibi harekete geçmek ve işlem yapmak isteyeceksiniz. Kişisel özelliklerinizi değerlendirirken abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay balık burcuna geçiyor. Kendinizi hassas, kırılgan ve merhametli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında kadersel gelişmeler karşısında zorlanacaksınız. Cuma günü sözleriniz ve fikirlerinizle arkadaşlarınızın dertlerine derman olabilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Sis nedeniyle araba kazaları oluşabilir. Bağışıklık sistemimizin zayıflaması nedeniyle hasta olabilirsiniz. Virüslere karşı dayanıksızlık getirebilir. Cumartesi günü ay koç burcuna geçecek. Ticari işlerinizle ilgili geleceğe yönelik projeler ve yatırımlar yapmak isteyeceksiniz. Pazar günü fikirlerinizi ve sözlerinizi anlatırken mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyoruz. Pazartesi günü öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Demokrasi ve insan hakları konusunda grup çalışmalarında bulunabilirsiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi insanlara anlatmak için sunum hazırlayabilirsiniz. Salı günü eğitim verme ya da alma konusunda ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşma ve uyum sağlayabilirsiniz. Çarşamba günü eviniz ve yerleşim yerinizi değiştirmek yeni bir yere geçmek isteyebilirsiniz. Spiritüel konularda eğitim almak isteyebilirsiniz. Perşembe gününe girişte ay balık burcuna geçecek. Kendinizi hassas, kırılgan ve merhametli ifade edebilirsiniz. Perşembe günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Cuma günü öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Vucudunuzun savunma sistemi ile ilgili sorun yaşayabilirsiniz. İlaç ve yemek zehirlenmesine karşı dikkatli olmalısınız. Cumartesi günü ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek ve yeni başlangıçlarda bulunmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizi daha ileri aşamaya geçirmek ve sağlama almak için çaba gösterebilirsiniz. Pazar günü fikirlerinizi ve sözlerinizi açıklarken mantıksal öğelerin yanı sıra duygusal öğelerden de yararlanacaksınız.

Siz de fikrinizi belirtin