6-12 Aralık 2021 Haftası Gezegen Transitleri ve Burcunuza Etkileri

6-12 Aralık Haftasına Genel Bakış

Bu hafta genelinde Mars ve Merkür’ün önemli açıları nedeniyle işlerimiz ve girişimlerimiz için harekete geçerken dikkatli olmamız gerekecek. Haftaya Mars ve plüton arasındaki uyumlu açıyla işlerimizle ilgili işbirlikleri ve ortaklıklar yaparak güç birliği elde edebiliriz. 8 Aralık Çarşamba günü Mars Jüpiter karesi yüksek öğrenim akademik çalışmalar ve hukuksal konularda anlaşmazlıklar ve sorunlar getirebilir. Üniversietlerle ilgili yeni kararlar ve yeni kurallar alınabilir bu kararlar ve kurallar Üniversite camiasında ve öğrenciler arasında benimsenmeyebilir. Finansal olarak döviz piyasalarında artış ve dengesizlik iniş çıkışlar getirebilir. 11 Aralık  Cumartesi günü Venüs Plüton kavuşumu ikili ilişkilerde güç ve ego savaşlarına neden olarak krizler deneyimlemenize neden olabilir. Pazar günü otorite figürlerinden beklenilen destek yardım ve ilgiyi görememek hayal kırıklığı getirebilir.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. İş hayatı ve kariyer odaklı çalışmalar ve strateji geliştirme konuları gündeminizde olacak. Kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik gelir artışları elde edebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde kendinizi göstermek duruş sergilemek ve atağa geçmek isteyebilirsiniz. Spiritüel konularda bilgi edinmek için kitaplar okuyabilir ders alabilirsiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde güç ve ego savaşları yaşayabilir kriz yönetimini iyi yapmanız soruna çözüm getirebilir. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Anlaşma ve sözleşme imzalarken aldanma, yanılgı ve sorunlara karşın dikkatli olmanızda yarar olacak. Çarşamba günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda bazı fırsatları ve teklifleri olduğundan büyük görebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal ortamınızda yeni arkadaşlıklar kurabilir sivil toplum örgütlerinde görev alabilirsiniz. Akşam üzeri ay balık burcuna geçiyor. Kendinizi hassas, kırılgan ve empatik hissedebilirsiniz. Cuma günü sözlerinize ve ifadenize dikkat etmeniz gerekecek. Kırıcı ve öfkeli konuşmalar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi engellenmiş, kısıtlanmış ve baskı altında depresif modda hissedebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerle ilgili sorunlar ve problemler yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü hukuksal konularla ilgili kısıtlar ve engellerle karşılaşabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problemler yaşanabilir. İşle ilgili konularda abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Pazar günü yüksek beklentiler nedeniyle karşı taraftan yeterli ilgi destek ve özeni göremediğiniz için hayal kırıklığı yaşanabilir. İş hayatında olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. İş hayatınız ve kariyerinizde yapacağınız çalışmalarla geleceğinizi güvence altına almayı düşüneceksiniz. Dış görünüşünüzde farklılık yaparak yeni bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizi değiştirip dönüştürerek güçlü hale getirmek için çalışabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilirsiniz. Salı günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Ortaklık yapma konularında şartları ve koşulları değerlendireceksiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konularında yanılgı, aldanma ve belirsizlik altında karar alabilir ve sorun yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Evlilik ve ilişkilerinizde harekete geçerken abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Perşembe günü ezoterik ve metafizik konularda bilgi edinmek için araştırma yapabilir eğitim alabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Kendinizi hassas ve kırılgan ifade edebilirsiniz. Cuma günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için orijinal fikir ve projeler üretebilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde merhametli affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşları yaşayabilir ilişkinizi zora sokabilirsiniz. Sözlerinizi ve fikirlerinizi büyük düşünerek ileriye yönelik projeler oluşturmak için kullanabilirsiniz. Danışmanlık yapmak için teklif alabilirsiniz. Pazar günü otorite figürlerinden beklediğiniz yardım destek ve ilgiyi göremeyeceksiniz. Aldanma yanılgı ve belirsizlik altında karar alma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Kariyer ve iş odaklı aktivitelerde bulunabilirsiniz. Ani sürpriz meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Salı günü ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlar konusunda paylaşımlar elde edebilirsiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde aldanma, aldatma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma gibi sorunlar yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü arkadaşlarınızın ve dostlarınızın dertlerini dinleyebilir onlara tavsiyeler ve çözüm yolları sunabilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Gündelik rutin işlerinizi yaparken abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde partnerinize özel alan tanıyacaksınız. Hukuksal konularla ilgili olarak büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Öğleden sonra kazalara, dikkatsizliklere ve sakarlıklara açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Kendinizi hassas, kırılgan ve empatik ifade edebilirsiniz. Cuma günü ani sürpriz fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde güç ve ego savaşları yaşayarak krizli durumlarla başa çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Ortaklık kurma konusunda büyük fırsat ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü otorite figürlerinden beklediğiniz ilgi yardım ve desteği göremeyebilirsiniz. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. İş hayatı ve kariyerinizde meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda üzülebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde farklı projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda harekete geçmek borsa, tahvil, hisse senedi, bitcoin gibi araçlarla yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde sevgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken bazı evraklar ve işlerle ilgili aldanma yanılgı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için yapacağınız çalışmalarda abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü ortak gelirler ve ortak kazançlar konusunda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Cuma günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda harekete geçebilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. İkili ilişkilerde güç ve ego savaşları yaşanabilir değişim sağlanan ilişkiler geleceğe yönelik ilerlerken bitmesi gereken zamanını doldurmuş ilişkiler sona erebilir. Çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde güzel zaman geçirebilirsiniz. Pazar günü otorite figürlerinden beklediğiniz ilgi destek ve yardımı göremeyerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. İş ve kariyer odaklı olarak geleceğe yönelik strateji oluşturabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde ani sürpriz gelişmeler ve olaylarla karşılaşabilirsiniz. Terfi, görev değişikliği ve transfer teklifi alabilirsiniz. Emlak alım satımı için harekete geçebilirsiniz. Ortak gelirler ve ortak kazanç elde etmek için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Aile büyüklerinizle iletişiminizde abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Kendinizi hassas, kırılgan ve empatik ifade edebilirsiniz. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü çalışma arkadaşlarınızın iş yapma biçimini beğenmeyebilir ve düzeltmelerini isteyebilirsiniz. Pazar günü otorite figürlerinden beklediğiniz ilgi destek ve yardım konusunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Geleceğe yönelik projelerinizi hayata geçirmek için stratejik davranabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güçlendirmek isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Salı günü çocuklarınızla birlikte güzel zamanlar geçirebilir birlikte aktivite yapabilirsiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar almak sizi zorlayabilir. Çarşamba günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Eğitim verme konusunda yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Gündelik işlerinizin yoğunluğundan bahsedebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Kendinizi hassas, kırılgan ve empatik ifade edebilirsiniz. Cuma günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. İkili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, tahvil, hisse senedi ve şans oyunları konusunda risk alarak kazançlarınızla ilgili kayıp yaşayabilirsiniz. Pazar günü otorite figürlerinden beklediğiniz yardım ilgi ve desteği göremediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. İş ve kariyer odaklı geleceğe yönelik çalışmalarda bulunacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken farklı yollar ve yöntemler geliştirebilirsiniz. Salı günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Bireyselliğinizi koruyarak toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışırken aldanmalara yanılgılara ve kandırılmalara açık olabilirsiniz. Dikkatli olmanız da yarar olacak. Çarşamba günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük görebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü hobilerinizi meslek haline getirmek için fırsat elde edeceksiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Kendinizi hassas, kırılgan ve empatik ifade edebilirsiniz. Cuma günü ortak gelirler ve ortak kazançlar konusunda şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinizde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde güç ve ego savaşları yaşayarak krizler deneyimleyebilirsiniz. Pazar günü otorite figürlerinden geleceğe yönelik adım atarken beklediğiniz ilgi destek ve yardımı göremeyerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. İş ve kariyer odaklı olarak çalışmalarını yürütebilir geleceğe yönelik hedeflerinizi ortaya koyabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda kendinizi güçlü ifade edeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Salı günü kardeşler kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklentilerinizin yeterince karşılanmadığını düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek için harekete geçebilir sonuç istediğiniz gibi olmayabilir. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve bunu insanlara göstereceksiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçiyor. Kendinizi hassas kırılgan ve empatik hissedebilirsiniz. Cuma günü ortaklık yapma konusunda ani sürpriz fırsatlar elde edebilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle hobilerinizi büyüterek meslek haline getirebilirsiniz. Ticari işlerinizi yaparken güç ve ego savaşlarına maruz kalabilir krizler deneyimleyerek sorunları çözmek durumunda kalabilirsiniz. Pazar günü otorite figürlerinden beklediğiniz yardım destek ve ilgiyi elde edemeyebilirsiniz. Bu sizde hayal kırıklığı yaratabilir.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. İş ve kariyer odaklı olarak geleceğe yönelik projelerinizi hayata geçirmek isteyeceksiniz. Arkanızdan dönen işler ve gizli düşmanlarınızın yaptıklarını anlayarak onlara karşılık vermek isteyeceksiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde merhametli anlayışlı davranışlar geliştireceksiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Sizin hakkınızda söylenenler sizi üzebilir ve hayal kırıklığı yaşatabilir. Çarşamba günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Uzun süre kapalı ortamda çalışmak sizin sıkılmanıza neden olabilir. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında yeni fırsatlar elde edebilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili büyüme ve gelişme sağlayacak bolluk ve bereket enerjisini yayacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Akşam ay balık burcuna geçecek. Kendinizi hassas kırılgan ve naif hissedebilirsiniz. Cuma günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşanabilir. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde merhametli ve bağışlayıcı tavırlar geliştirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında güç ve ego savaşları yaşayarak krizler deneyimleyebilirsiniz. Pazar günü otorite figürlerinden yardım destek ilgi görmeyi beklerken bunları gerçekleştiremeyerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. İş ve kariyer odaklı olarak geleceğe yönelik projelerinizi hayata geçirmek isteyeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde güzel sürprizler ve olaylar yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde güçlü kişilerin desteğini alarak ilerleyeceksiniz. Ticari faaliyetlerinizle ilgili tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Salı günü dış görünüşünüzü değiştirerek farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Değişim ve dönüşümü hayatınızın her alanında kullanmak isteyeceksiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde bazı konularda yapacağınız konuşmalarda karşı taraftan beklenen istenen durumları elde edemediğinizi düşünerek hayal kırıkılğı yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş yapmayı düşünürken gelirlerle ilgili konularda abartılı beklenti içine girmemek yararlı olacak. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme yeni iş fırsatları elde edeceksiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Kendinizi hassas, kırılgan ve naif ifade edebilirsiniz. Cuma günü spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları ve sanal para konusunda ani sürpriz beklenmedik gelirler ve şanslar elde edebilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli ve şefkatli yaklaşımlar geliştireceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için güç ve ego savaşları yaşayabilir krizler deneyimleyerek krizleri fırsata çevirebilirsiniz. Pazar günü otorite figürlerinden beklediğiniz yardım destek ve ilgi istediğiniz oranda olmayabilir beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. İş ve kariyeriniz duygularınızdan önde gelecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde güç birlikleri ve ortaklıklar yapabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Salı günü duygularınızı ifade ederken platonik olarak yaşayabilirsiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar alma yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı teklifleri olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü arkadaşlarınızla birlikte sivil toplum kuruluşlarında görev alabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışarak üreterek fayda sağlayacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Kendinizi hassas kırılgan ve empatik ifade edebilirsiniz. Cuma günü gayrimenkul alım satımı konusunda ani fırsatlar elde edebilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve anlaşmazlık yaşanabilir. Gizli düşmanlarınızın arkanızdan çevirdiği ayak oyunlarına karşı krizler deneyimleyerek olaylara çözüm bulacaksınız. Pazar günü otorite figürlerinden beklediğiniz destek ilgi ve yardım istediğiniz oranda gerçekleşmediği için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. İletişim konularında ani gelişen sürpriz ve beklenmedik konuşmalar sizi şaşırtabilir. Yurt dışı bağlantılı işlerde güçlü iş birlikleri sağlamak için harekete geçebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışabilirsiniz. Salı günü arkadaş çevrenizde sevdiğiniz arkadaşlarınızla birlikte sosyalleşebilir zaman geçirebilirsiniz. Öğleden sonra ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Yurt dışı işlerle ilgili planladığınız konularda yavaş ilerleme elde ettiğiniz için beklentileriniz karşılanmayabilir. Çarşamba günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Harekete geçerken bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük görebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Perşembe günü spiritüel konularda kendinizi geliştirmek için eğitim almak isteyebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Akşam saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Kendinizi hassas kırılgan ve empatik ifade edebilirsiniz. Cuma günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Cumartesi günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde güç ve ego savaşları yaşayarak kriz deneyimleyebilirsiniz. Yurt dışı işlerle ilgili büyüme gelişme ve iş fırsatları elde edebilirsiniz. Pazar günü otorite figürlerinden beklediğiniz yardım destek ve ilgiyi göremediğiniz için hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

 

 

Siz de fikrinizi belirtin