6-12 Eylül 2021 Haftalık Gezegen Hareketleri ve Başak Burcunda Yeni Ay

6-12 Eylül 2021 Haftasına Genel Bakış

Bu hafta 6 Eylül Pazartesi günü Venüs plüton arasındaki kare açı kesinleşiyor. İkili ilişkilerde güç savaşları yaşayabilirsiniz. Parayı kazanma ve kullanma konusunda zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Pazartesi günü Mars Plüton üçgeni ve Venüs Jüpiter üçgeni iş ve kariyer konularında harekete geçmek için olumlu etkiler barındırmakta. 7 Eylül Salı günü Başak burcunun 14.derecesinde Uranüs destekli bir yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni başlangıçlar, yeni kararlar hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Başak burcu pratik olmak, çalışmak üretmek ve verimlilikle ilgilidir. Bu yeni ayla birlikte önümüze bakarak işlerimiz ve geleceğimiz için yapmamız gereken çalışmalara odaklanacağız. Uranüs’le olan üçgen açı bize teknoloji, bilimsel konular, icatlar, buluşlar konularında olumlu etkiler getirmektedir. Mars Plüton üçgeni çalışarak üreterek emek sarf edenlerin karşılığını alacaklarını anlatmaktadır. Venüs Jüpiter üçgen açısı ise ikili ilişkiler ve parasal konularda büyüme ve gelişme sonucunda iyicil etkiler barındırmakta. Burçlarınıza göre yeni ayın etkisini aşağıda okuyabilirsiniz. 10 Eylül Pazar günü Venüs burç değiştirerek Akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerde tutku ve sahiplenicilik ön plana geçecek.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkilerde güç savaşları ve egosal durumlar yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken enerjinizi güçlü bir şekilde kullanarak değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edebilirsiniz. Ortaklık yapmak için daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar değerlendirmek üzere karşınıza gelebilir. Salı günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfa açmak demektir. Yeni ay, gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizi değiştirip dönüştüreceğinizi belirtiyor. Sağılığınız için dengeli beslenme ve diet programlarını uygulamaya karar verebilirsiniz. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte sizin için gerekli olmayan konuları elemek için çalışabilir ve harekete geçebilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkilerde ve evliliğinizde partnerinize karşı kalp kırıcı sözler ve davranışlarda bulunabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde sağlam ve emin adımlarla ilerleyeceksiniz. Perşembe günü danışmanlık yapmak için teklifler alabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı konularda zorlanma yaşayabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. İkili ilişkilerde duygusal olarak kibarlık, nezaket ve uyum içinde olacaksınız. Cuma günü sabah saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Olayların arkasında yatan gizli gerçeği araştırmak isteyebilirsiniz. İşle ilgili gelirleri arttırma konusunda daha önceden yapmadığınız görev ve sorumlulukları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Venüs Akrep burcuna geçiyor. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda derin kuşkular ve endişeler besleyebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda krizler yoluyla değişip dönüşebilirsiniz. Cumartesi günü kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik gelişmeler yaşayabilir yön değişikliğine gidebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Spiritüel konularda çalışmalar yapabilir eğitim alabilirsiniz. Pazar günü ay yay burcuna geçecek. Dünyayı keşfetme ve felsefik konularla ilgilenmek gezmek eğlenmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçirmek için bir araya gelebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ego savaşlarına girebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizi değiştirip dönüştürmek için harekete geçeceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Salı günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay sizi çocuklarınızla iletişim, sevgi aşk ve ilişkiler, hobiler, spekülatif kazançlar konusundan etkileyecek. Aniden bir kişiyle tanışıp flört etme kararı alabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizi geliştirmek için birlikte güzel zaman geçirebilir eğlenebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunlarında ani para kazanma şansı elde edebilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek geliştirmek için sistem ve disiplinli bir şekilde çalışma kararı verebilirsiniz. Çarşamba günü kırıcı konuşmalar yapabilir çalışma arkadaşlarınızı kırabilirsiniz. Bu konuda dikkatli olmakta yarar olacak. İş hayatı ve kariyerinizde yapılandırma yaparak sistem ve disiplin kurabilirsiniz. Perşembe günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda pandemi şartları nedeniyle istediğiniz gelişmeyi elde edemediğinizi düşüneceksiniz. Cuma günü sabah saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Olayların ardında yatan gizli gerçeği keşfetmek isteyebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Venüs akrep burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında derin duygular ve tutku besleyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizde partnerinizi kıskanabilir ve kontrol altında tutmaya çalışabilirsiniz. Cumartesi günü aniden gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için maddi ve manevi destek olabilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Gezmek, eğlenmek ve dünyayı tanımak isteyebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Sevgi aşk ve ilişkilerde güç ve ego savaşları yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları, bitcoin, sanal para gibi konularda şans ve fırsat elde edeceksiniz. Salı günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni başlangıçlar, yeni kararlar ve yeni fırsatlar demektir. Aile bireylerinizle iletişim, emlak ve gayrimenkul, eviniz ve yerleşim yerinizle ilgili yeni başlangıçlarda bulunabilir yeni kararlar alabilirsiniz. Ailenizle ilişkinizi büyütüp geliştirebilirsiniz. Yeni ev satın almak ya da kiralamak kararı verebilirsiniz. Ani gelişen fırsatlar ve şanslar elde edebilirsiniz. Çalışarak üreterek ve kendinizi göstererek büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Çarşamba günü sevdiğiniz kişiyi kırıcı ve üzücü konuşmalar yapabilir sizde üzülebilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda sistem ve disiplin kurmak isteyebilirsiniz. Perşembe günü çocuklarınızla birlikte zaman geçirebilir onlarla müzik ve spor eşliğinde oyunlar oynayabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda zorlanabilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Olayların ardında yatan gizli gerçeği merak edebilir ve araştırabilirsiniz. Yüksek öğreniminiz yarıda kaldıysa devam etmeyi düşünebilirsiniz. Venüs akrep burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde kuşkulu ve endişeli tavırlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü aniden gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Gezmek, eğlenmek ve hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle iletişiminizde güç savaşlarına girebilir egosal tavır ve davranışlar içinde olabilirsiniz. Yeni bir eğitime başlamak için hazırsınız. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklikler, tamirat ve tadilat gibi çalışmalarda bulunabilirsiniz. Salı günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatınızda yeni bir sayfa açmak demektir. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, tanıtım satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yeni kararlar alabilir yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili verimli çalışmalarda bulunabilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama konusunda yeni çalışmalarınızı anlatabilirsiniz. İkili ilişkiler ve parasal konularda güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizin kalbini kırabilirsiniz yaralayıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda yapılandırma yapabilirsiniz. Perşembe günü gayrimenkul alım satım ya da kiralamada anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde zorlu zamanlardan geçebilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. İkili ilişkilerde sevdiğiniz kişiye karşı tutkulu ve derin duygular besleyebilirsiniz. Kuşkulu ve endişeli tavırlar sergileyebilir kendi içinizden acaba beni seviyor mu diye düşünebilirsiniz. Cumartesi günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Eğitim ve yayıncılık konularında çalışmalar yapabilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Gezmek, eğlenmek ve hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza katacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda abartılı beklentiler içine girebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışıp çabalayabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Salı günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfa açmak demektir. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için verimli ve sıkı çalışma kararı alacak gelirlerinizi arttıracaksınız. Kazandığınız paranın bir bölümünü yatırım için biriktirebilirsiniz. Ani gelişen iş fırsatları sayesinde farklı alanlardan gelir elde edebilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Çarşamba günü iletişimde bulunduğunuz kişilere karşı kırıcı sözler kullanabilir onları üzebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde daha önceden yerine getirmediğiniz sorumlulukları tekrar yapmanız gerekecek. Perşembe günü yeni bir eğitime başlama kararı alabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Cuma günü ortaklık yapma konusunda fırsat elde edebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Olayların ardındaki gerçekleri araştırmak isteyebilirsiniz. Venüs akrep burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde derin ve duygusal davranışlarda bulunabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizle ilgili çalışmalar yapabilirsiniz. Ortaklık kurma konusunda daha önceden değerlendirmediğiniz konular tekrar karşınıza gelebilir. Cumartesi günü iş hayatı ve kariyerinizde meydana gelecek ani olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler elde etmek için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Pazar günü ay yay burcuna geçecek. Gezmek, eğlenmek, hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında gelir kaynaklarınızı arttırmak için zorlandığınızı hissedeceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu değiştirip dönüştürmek için harekete geçecek duruş sergileyecek ve kendinizi göstereceksiniz. Gelirlerinizi büyüterek kazançlarınızı arttıracaksınız. Salı günü burcunuzda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar demektir. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı göstereceğiniz çalışacak ve üreteceğiniz verimli bir yeni ay sizi bekliyor. Dış görünüşünüzü değiştirebilirsiniz. Uranüs’ün olumlu etkisiyle ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Çarşamba günü kırıcı sözler kullanabilir muhataplarınızı üzebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sistem ve disiplin kurarak yapılandırma yapacaksınız. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilir toplantı yapabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları, bitcoin sanal para gibi güç savaşlarına girebilir her şeyi kontrol etmeye çalışabilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Olayların ardında yatan gizli gerçekleri merak edecek ve araştırmak isteyeceksiniz. Venüs akrep burcuna geçecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde tutkulu ve duygusal olabilirsiniz. Sahiplenme içgüdüsüyle harekete geçebilirsiniz. Cumartesi günü ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. İkili ilişkiler ve evlilğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Pazar günü ay yay burcuna geçecek. Gezmek, eğlenmek ve keşfetmek isteyebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte müzik ve spor eşliğinde keyifli gezmeler yapabilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda güçlüklerle karşılaşabilirsiniz. Uzun süre kapalı yerlerde çalışarak verimli ve üretken çalışmalarda bulunacaksınız. İkili ilişkilerde yeni bir ilişkiye başlama fırsatı elde edebilirsiniz. İlişkisi olanlar ilişkilerini büyütüp geliştirebilirler. Salı günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatınızda yeni sayfalar açmak demektir. Verimli ve üretken bir şekilde çalışarak yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. İkili ilişkiler ve beşeri ilişkilerde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Çarşamba günü muhataplarınızla kırıcı konuşmalar yaparak onları üzebilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek gelir elde edebilirsiniz. Perşembe günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışmalar yapabilirsiniz. Cuma günü ay akrep burcuna geçecek. Olayların ardında yatan gizli gerçekleri araştırmak isteyebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda çalışmalar yapabilirsiniz. Daha önceden değerlendirmemiş olduğunuz bazı fırsat ve teklifler karşınıza çıkabilir. Venüs akrep burcuna geçiyor. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Harcamalarınızı azaltarak biriktirdiğiniz paraları yatırım amaçlı kullanabilirsiniz. Cumartesi günü ani beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşarak yön değişikliğine gidebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde merhametli ve bağışlayıcı tutum ve davranışlarda bulunabilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Gezmek, eğlenmek ve dünyayı keşfetmek isteyebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda abartılı risk alabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Platonik duygular besleyebilirsiniz. Sevginizi gösteremeyebilir siz de sevgi görmediğinizi düşünebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde dernek klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olabilirsiniz. Salı günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni başlangıçlar, yeni umutlar ve hayatınızda yeni sayfa açmakla ilgilidir. Yeni ay, arkadaşlar, sosyal çevre, işle ilgili gelirler, dernek, klüp, sivil toplum kuruluşları konusunda yeni kararlar alacağınızı ve yeni başlangıçlarda bulunacağınızı göstermektedir. İşle ilgili gelirlerde çalışarak üreterek yaptığınız işlerinizin sonucunu alacaksınız. İkili ilişkilerde ve beşeri ilişkilerde anlaşma uyum ve dengeyi sağlayabilirsiniz. Sürpriz finansal şanslar ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Çarşamba günü muhataplarınıza karşı kırıcı konuşmalar yapabilir ve onları üzebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde sistem ve disiplin kuracaksınız. Perşembe günü arkanızdan konuşulduğunu ve dedikodunuzun yapıldığı duyabilir sinirlenebilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Olayların ardında yatan gerçekleri merak edecek ve öğrenmek isteyeceksiniz. Venüs Akrep burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkilerde derin duygular besleyeceksiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek ve farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Gezmek, eğlenmek hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde zaman geçirebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde güç savaşları ve egosal davranışlarda bulunabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçecek duruş sergileyecek ve kendinizi göstereceksiniz. Arkadaş çevrenizden bir kişiyle flört etmek isteyebilirsiniz. İlişkisi olanlar ilişkilerindeki sorunları ve problemleri çözerek geliştirip büyütecekler. Salı günü başak burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak, hayatınızda yeni sayfa açmakla ilgilidir. İş hayatı ve kariyerinizde yeni başlangıçlarda bulunacak ve yeni kararlar alacaksınız. Olumlu finansal sonuçlar elde edebilirsiniz. İkili ilişkiler ve beşeri ilişkilerde anlaşma ve uyum sağlayabilirsiniz. Verimli ve üretken bir şekilde çalışarak kendinizi gösterebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaş çevrenizde arkadaşlarınıza karşı kırıcı ve yaralayıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde yeniden yapılandırmaya ihtiyaç duyabilirsiniz. Perşembe günü işle ilgili gelirlerde yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları ile ilgili yapacağınız çalışmalarda zorlandığınızı düşüneceksiniz. Cuma günü ay sabah saatlerinde akrep burcuna geçecek. Olayların ardındaki gizli gerçekleri araştıracaksınız. Tanıtım satış ve pazarlama konusunda çalışmalarda bulunabilirsiniz. Venüs akrep burcuna geçecek. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Platonik duygular besleyebilirsiniz. Sevgi göremediğinizi düşünebilir siz de sevginizi gösteremeyebilirsiniz. Cumartesi günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Aile bireylerinize karşı merhametli ve bağışlayıcı tutum belirleyebilirsiniz. Pazar günü sabah saatlerinde ay yay burcuna geçecek. Gezmek, eğlenmek, macera duygusu ile dünyayı keşfetmek isteyebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. İş hayatınız ve kariyerinizde zorlanacağınız süreçlerle karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Salı günü başak burcunda yeni ay gerçekleşiyor. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmakla ilgilidir. Yeni ay, yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularından etkileyecek. Bu alanlarda verimli ve üretken çalışmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ve beşeri ilişkilerde büyüme ve gelişme sağlayabilirsiniz. Ani gelişen fırsatlarla eğitim ve yayıncılık konularında çalışmalar yapabilirsiniz. Hayatınızda yarar sağlamayan konularda eleme yaparak sadeleşme sağlayabilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde muhataplarınızın kalbini kıracak konuşmalar yapabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Perşembe günü yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilir toplantı yapabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda zorlandığınızı hissedeceksiniz. Cuma günü ay akrep burcuna geçecek. Olayların ardında yatan gerçeği öğrenmek isteyeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edecek büyüme ve gelişme sağlayacaksınız. Venüs akrep burcuna geçecek. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde derneklere, klüplere ve sivil toplum kuruluşlarına üye olarak çalışmalarda bulunabilirsiniz. Cumartesi günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Eğitim konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Pazar günü ay yay burcuna geçecek. Gezmek, eğlenmek ve hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda istedikleriniz elde etmekte zorlanabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde verimli ve üretken çalışmalar yapabilirsiniz. Yüksek öğrenim akademik çalışmalar konusunda daha önceden yarım bıraktığınız eğitiminize tekrar geri dönebilirsiniz. Salı günü başak burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yeni ay, ortak kazançlar ve ortak gelirler, kredi, borç, alacak, nafaka, miras vergi ve ödemeler konusunda yeni kararlar almanıza ve yeni başlangıçlarda bulunmanıza neden olacak. Ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kredi alabilir ya da alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Metafizik ve ezoterik konularla ilgili eğitim almaya karar verebilirsiniz. Verimli ve üretken çalışmalarda bulunabilir finansal olarak rahatlayabilirsiniz. Çarşamba günü sözleriniz kırıcı ve yaralayıcı olabilir. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışma yapabilir sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Perşembe günü eğitim ve yayıncılık alanlarında çalışmalarda bulunabilirsiniz. Cuma günü ay akrep burcuna geçecek. Olayların ardında yatan gizli gerçekleri araştırmak isteyebilirsiniz. Daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Venüs akrep burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni iş fırsatları elde edebilirsiniz. Cumartesi günü ani sürpriz meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Pazar günü ay yay burcuna geçecek. Gezmek, eğlenmek ve macera duygunuzu tatmin etmek isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda yapacağınız çalışmalarda zorlanacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza uygulayacaksınız. Eşiniz ve ailenizin parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Salı günü başak burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve yeni sayfalar açmakla ilgilidir. İkili ilişkiler ve evlilik, ortaklık, danışmanlık konularında yeni başlangıçlarda bulunabilir yeni sayfalar açabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ilişkinizi daha ileri boyuta taşıyabilirsiniz. Evliyseniz eşinizle ilişkinizi büyütebilir geliştirebilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz. Ortaklık yapmak için fırsatları değerlendirebilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü kırıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Perşembe günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilir toplantı yapabilirsiniz. Cuma günü ay akrep burcuna geçecek. Olayların ardında yatan gerçekleri araştıracak ve anlamak isteyeceksiniz. Spiritüel konularla ilgilenebilir bu konularda bilgi ve eğitim almak isteyebilirsiniz. Venüs akrep burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında çalışmalar yapabilirsiniz. Cumartesi günü ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Pazar günü ay yay burcuna geçecek. Gezmek, eğlenmek, macera duygusuyla dünyayı tanımak isteyebilirsiniz. Ortaklık yapmak için teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin