6-12 Haziran 2022 Gezegen Transitleri ve Burcunuza Etkileri

6-12 Haziran Haftasına Genel Bakış

Haftaya ay başak burcunda başlıyoruz. Eleştirel ve mükemelliyetçi yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Haftanın önemli açı kalıplarından Venüs Uranüs kavuşumuna ay düğümleri de eşlik ediyor. Venüs kuşatılmış durumda olduğu için kadersel olarak da sizin dışınızdaki gelişmelere müdahale gücünüz olmayabilir. Olacak olan size rağmen gerçekleşebilir. Dürtüsel davranabilir özgürlük ihtiyacınızı abartabilir herkesi ve her şeyi bırakıp gitmek isteyebilirsiniz. Ani karar alıp uygulamaya geçebilirsiniz. Pazartesi günü otorite figürlerinden kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken yardım destek ve ilgi göreceksiniz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında anlaşma ve sözleşme imzalarken bazı pürüzler ortaya çıkabilir. Öğle saatlerinde otorite figürlerinden yaralarınızı sarmak için destek ilgi ve yardım görebilirsiniz. Salı günü kendi öz değerinizin farkında olacak insanlara yansıtacaksınız. Akşam saatlerinde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Çarşamba günü ayın ay düğümleri ile uyumlu açısı hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler sağlamakta. Arkanızdan dönen işler gizli düşmanlarınızın yaptıkları sizde hayal kırıklığı yaratacak. Kazandığınız paranın bir bölümünü yatırım amaçlı kullanabilirsiniz. Değişim ve dönüşümü iş hayatınız ve kariyerinizde kullanacaksınız. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. ikili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda abartılı savurgan ve düşüncesiz olabilirsiniz. Kararsızlık nedeniyle harekete geçmekte zorlanabilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ortak iş yapmak için sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Cumartesi gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Takıntılı ve huzursuz hissedebilirsiniz. Cumartesi günü fikrinizi ve düşüncelerinizi değiştirip dönüştürebilirsiniz. Pazar günü ani gelir artışı ve nakit artışı elde edebileceğiniz gibi harcamalarınız artabilir. Akşam saatlerinde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Hesaplamalar ve analitik işlerinizi yapabilirsiniz. İletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Salı günü dış görünüşünüzü değiştirmek için harekete geçebilirsiniz. Akşam saatlerinde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar almak durumunda kalabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi anlatan sunum hazırlayabilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular alanınızda çalışmalar yapacak karşı taraf üzerinde karizmatik ve güçlü bir etki bırakacaksınız. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. ikili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik güzellik ve bakım, diplomasi, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Bazı fırsat ve teklifleri ise değerlendirmeyerek heba edebilirsiniz. Harekete geçmek konusunda kararsız kalabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde güç ve ego savaşlarına girebilir manüplatif davranabilirsiniz. Cumartesi gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. ya hep ya hiç mantığında olabilirsiniz. Cumartesi günü fikirlerinizi ve düşüncelerinizi değiştirip dönüştürebilirsiniz. Pazar günü yeni kişilerle tanışabilir flört etme kararı alabilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen ikizler burcu haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Arkanızdan dedikodunuzun yapıldığını duyabilir sinirlenebilirsiniz. Öğle saatlerinde otorite figürlerinden yardım destek ilgi görebilirsiniz. Salı günü gizli saklı duygusal ilişkilere çekilebilirsiniz. Akşam  saatlerinde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge sağlamakta zorlanabilirsiniz. Çarşamba günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel destekler altında olacaksınız. Yurt dışı işlerle ilgili aldanma, yanılgı, aldatma, belirsizlik altında karar alma, yön belirlemede sorunlar ortaya çıkabilir. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlarda yeni anlaşma ve sözleşme imzalayabilir eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. ikili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik, güzellik ve bakım, diplomasi, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü arkadaşlarınızla ortaklaşa işler yapmak için harekete geçebilir ancak fırsatları cömertçe harcayabilir dengesiz davranabilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum yakalayabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Ortaklaşa işler ve kazançlarda güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Manüplatif davranabilir herkesi ve her şeyi yönetmeye kalkabilirsiniz. Cumartesi günü fikirlerinizi ve zihninizi değiştirip dönüştürebilirsiniz. Pazar günü ani olarak sevdiğiniz kişiden ayrılabilirsiniz. Bu ayrılış kadersel olarak desteklenmektedir. İlişkisi olmayanlar yeni bir ilişkiye başlayabilirler. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde kendini baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Dip bucak evi temizleyebilir düzen sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde iletişim problemleri yaşayabilir yanlış anlaşılmalara kurban gidebilirsiniz. Otorite figürleriyle ilişkilerinizde yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projesi oluşturabilir bunun yönetilmesinde görev alabilirsiniz. Akşam saatlerinde kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Değişim ve dönüşümü arkadaş çevrenizde uygulayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. ikili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik, güzellik ve bakım, diplomasi, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü iş hayatı ve kariyerinizde bazı fırsat ve teklifleri cömertçe harcayabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde güç ve ego savaşları yaşayabilir manüplatif davranabilirsiniz. Cumartesi gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Sezgileriniz artabilir huzursuz ve kaygılı olabilirsiniz. Cumartesi günü arkadaş çevrenizde zihniyet değişikliği yapabilir fikirlerinizi arkadaşlarınızla birlikte değiştirip dönüştürebilirsiniz. Pazar günü arkadaş çevrenizden bir kişiyle flört etme kararı verebilirsiniz. İlişkisi olanlar ani olarak ayrılma kararı verebilirler. Kadersel olarak etkiler alıyor olacaksınız. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı anlaşma ve sözleşme imzalarken sorun ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Öğle saatlerinde otorite figürlerinden duygusal olarak destek yardım ve ilgi görebilirsiniz. Salı günü yeni bir iş için transfer teklifi alabilir promosyon, pozisyon değişikliği ya da maaş artışı sağlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Çarşamba günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde kar payını beğenmeyerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. ikili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik, güzellik ve bakım, diplomasi, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde bazı fırsat ve teklifleri değerlendirmeyerek heba ederken bazılarını olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizi sağlamlaştırmak adına sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Evcil hayvanlarınız varsa onların hastalık ve bakım konuları size sorun yaşatabilir. Cumartesi gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Kuşkucu ve endişeli olabilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde zihniyet devrimi yapacaksınız. Pazar günü iş hayatı ve kariyerinizde ani olarak işi bırakabilir ayrılabilirsiniz. Ani iş kurabilir farklı bir yöne gidebilir farklı sektörlerde çalışabilirsiniz. Kadersel olarak bu konuda önemli dönemeçte olabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Depresif modda olabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Hesaplamalar ve analitik işlemler için de uygundur. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde zihniyet farklılığı size sorun yaşatabilir. Öğle saatlerinde otorite figürlerinden duygusal yaralarınızı şifalandırmak için yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Salı günü yurt dışı seyahatlere çıkmak ve etrafı keşfetmek isteyebilirsiniz. Akşam üstü saatlerde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler sizi bulabilir. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşanabilir. Çarşamba günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu kadersel değişiklikler altında olacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerde zihniyet değişikliği yaparak farklı fikir ve projeler üreteceksiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. ikili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik, güzellik ve bakım, diplomasi, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü miraslarınızı cömertçe harcayabilir ve çarçur edebilirsiniz. Cumartesi günü spekülatif kazançlar borsa,şans oyunları, tahvil, hisse senedi, bitcoin ve sanal para konularında gücü idealize edebilir güç ve akıl oyunları oynayabilirsiniz. Pazar günü yurt dışında ani bir kişiyle tanışabilir ve flört etme kararı verebilirsiniz. Uzaktan sürdürdüğünüz uzun mesafe ilişkisi varsa onla ani ayrılık kararı alabilirsiniz. Kadersel etkilerin önemli olduğu bir süreçte olacaksınız. Gündelik işlerinizi yaparken kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Ev hanımları dip bucak temizlik yapabilirler. Pazartesi günü kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde paylaşım konularında anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde otorite figürlerinden eski yaralarınızı şifalandırmak için yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Salı günü eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler sizi bulabilir. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanabilirsiniz. Çarşamba günü gündelik işlerinizi yaparken iş arkadaşlarınızla ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde aldanma, yanılgı, aldatma ve kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde gücünüzü ve etkinizi ortaya koyacaksınız. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. ikili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik, güzellik ve bakım, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Harekete geçmek duruş sergilemek ve tavır sergilemek için isteksiz olabilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uzlaşı sağlayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, tahvil, hisse senedi gibi yatırım araçlarında sistem ve disiplin kurabilir yapılandırma yapabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde güç ve ego savaşları yaşayabilir manüplatif davranabilirsiniz. Ay akrep burcuna Cumartesi gününe girişte geçecek. sezgiselliğiniz artabilir. Cumartesi günü zihniyet değişikliği yaşayabilirsiniz. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi değiştirip dönüştürebilirsiniz. Pazar günü ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde ani kararlar alıp dürtüsel davranabilirsiniz. Akşam saatlerinde kendinizi depresif ve olumsuz hissedebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Hesaplamalar için de uygundur. İkili ilişkiler ve evliliğinizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Salı günü ortaklık yapmak için gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz. Akşam saatlerinde kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşanabilir. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Düşünce ve zihniyetinizi değiştirerek çağ atlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. beşeri ilişkiler, ikili ilişkiler, evlilik, ortaklık, danışmanlık, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Kardeşlerinizle ilişkilerinizde güç ve ego savaşları yaşayabilir manüplatif davranabilirsiniz. Cumartesi gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. sezgiselliğiniz artabilir. Ya hep ya hiç mantığında olabilirsiniz. Cumartesi günü değişim ve dönüşümü içselleştirecek mantıken kabul edeceksiniz. Pazar günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani ayrılık kararı alabilirsiniz. Kadersel olarak bu etkiyi hissedeceksiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Hesaplamalar ve analitik işlemleri için uygun zaman dilimi. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalarla karşılaşabilirsiniz. Otorite figürlerinden eski yaralarınızı sarmak için yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yaparken iş ve çalışma ortamınızla ilgili yeni objeler ve eşyalar satın alarak etrafınızı güzelleştirebilirsiniz. Öğleden sonra ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada kullanmakta güçlük çekebilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle iletişiminizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla birlikte yeni anlaşmalar ve sözleşmeler üzerinde çalışabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Evlilik, ortaklık, danışmanlık, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü sevgi aşk ve ilişkilerde bazı fırsat ve teklifleri değerlendirmeyerek heba edecek bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük göreceksiniz. Spekülatif kazançlar, borsa, şans oyunları, hisse senedi, tahvil, bitcoin, sanal para konularında risk alarak kazanç elde edeceksiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ticari işlerinizle ilgili sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Kendi öz değerinizin farkında olmadığınızı anlayacaksınız. Cumartesi gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. sezgiselliğiniz artabilir. Derin tutku ve arzu duyabilirsiniz. Cumartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde zihniyet devrimi yapacaksınız. Pazar günü ani karar alarak iş arkadaşlarınız ya da size hizmet veren kişilerle ilişkilerde ayrılık yaşayabilirsiniz. Dürtüsel olarak bulunduğunuz ortamı terk edebilir başka yere gitmek isteyebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfetmek isterken kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Analitik işlemler için de uygundur. Otorite figürleri ile ilişkilerinizde yaralarınızı sarmak için yardım destek ilgi görebilirsiniz. Salı günü spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, tahvil, hisse senedi konularında gelir kaynaklarınızı arttıracaksınız. Öğleden sonra ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek iş haline getirmek için eylem planları oluşturarak harekete geçebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. Evlilik , ortaklık, danışmanlık, hak, hukuk, adalet  gündeminizde olacak. Perşembe günü aile bireylerinizle iletişiminizde olayları büyüterek içinden çıkılmaz hale getirebilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uzlaşma sağlayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında sistem ve disiplin kuracaksınız. Herkesi ve her şeyi kontrol etmeye çalışarak yorulabilirsiniz. Manüplatif davranışlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir ya hep ya hiç mantığında olabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde zihniyet değişikliği yaparak ilişkinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Pazar günü spekülatif kazançlarda risk alarak kayıp yaşayabilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Eleştirel ve mükemmelliyetçi tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Öğle saatlerinde otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Salı günü gayrimenkul kiralama ya da alım satımı için fırsat elde edebilirsiniz. Akşam saatlerinde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler gelip sizi bulabilir. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Evinizde tadilat, tamirat ve bakım yaptırmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. ikili ilişkiler, beşeri ilişkiler, estetik, güzellik ve bakım, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü ticari işlerinizle ilgili bazı fırsat ve teklifleri değerlendirmeyerek heba edebilir bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkmak isteyebilirsiniz. Ancak daha sonra harekete geçmek istemeyecek üşeneceksiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Arkanızdan dönen işler gizli düşmanlara karşı mücadele edeceksiniz. Cumartesi gününe girişte ay akrep burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir. Derin tutku ve arzu duyabilirsiniz. Cumartesi günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde stratejik yaklaşacaksınız. Pazar günü aile bireylerinizle birlikte yaşadığınız ortamı ani olarak terk etmek özgürleşmek isteyebilirsiniz. Kadersel olarak bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış engellenmiş hissedebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Eleştirel ve mükemmelliyetçi tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili anlaşma ve sözleşme imzalamak isterken problemlerle karşılaşabilirsiniz. Öğle saatlerinde otorite figürlerinden yardım destek ve ilgi görebilirsiniz. Salı günü sosyal medyada daha aktif yer almayı isteyebilirsiniz. Ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda güzel sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde beklentilerinizin gerçekleşmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yeni bir eğitim programı oluşturabilir ve hayata geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. evlilik, ortaklık, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü kendi kazandığınız para alanında paranızı har vurup harman savurabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Bilinç altınızı aktif olarak kullanmak için harekete geçebilirsiniz. Cumartesi günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde zihniyet devrimi yaşayarak değişip dönüşebilirsiniz. Pazar günü ticari işlerinizle ilgili ani karar alıp uygulamaya geçebilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış hissedebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Siz de fikrinizi belirtin