6-12 Temmuz Haftası Haftalık Burç Yorumları

6-12 TEMMUZ HAFTASININ GENEL DEĞERLENDİRMESİ

Bu hafta gökyüzü günlüğümüz’de 12 Temmuz günü Merkür gerilemesini sonlandırarak durağan pozisyonunu alacak ve 13 Temmuz günü ise düz hareketine başlayacak.  Doğum anı haritanızda Merkür Yengeç burcunda hangi hayat alanında geri gidiyorsa o konularda düzelme ve rahat bir akış elde edebilirsiniz. Kiron astreoidi 12 Temmuz günü gerilemeye başlıyor. Kiron yara aldığımız konular demektir. Haritamızda hangi evde ve burçta ise o konularda yara alırız. Başka insanlara yardım ettiğimiz zaman hem onların sorunlarına çözüm bulurken  hem de kendimizi şifalandırmış olacağız. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar 6-12 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Sistem ve disiplin kuracak ve sorumluluk alacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için cesaret atılganlık ve mücadele yeteneğinizle kendinizi göstereceksiniz. Salı günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde iletişiminizi arttıracak ve güzel zamanlar geçireceksiniz. Eski yaralarınızı sarmak için sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü projelerinizi, yeteneklerinizi ve hedeflerinizi anlatırken aceleci konuşmalar ve sabırsız tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Perşembe günü aile bireylerinizle iletişiminizde eski konuları gündeme getirecek ve aranızdaki sorunları halledeceksiniz. Yakın çevre gezilerine çıkmak isteyecek ancak istediklerinizi tam olarak gerçekleştiremeyeceksiniz. Ani sürpriz nakit akışı elde edebilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde uyum ve denge sağlayacaksınız. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilir ve korkularınızdan arınabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde olumlu gelişmeler ve sonuçlar alabilirsiniz. Güzel sözler söyleyerek eski yaralarınızı saracak ve kendinizi şifalandıracaksınız. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde daha önce almadığınız sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar gözden geçireceksiniz. Pazar günü Merkür düz hareketine geçmek üzere durağanlaşıyor. Merkür sizin aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul, atalar alanınızda hareket ediyor. Aile bireylerinizle ilişkilerinizi düzeltecek ve yanlış anlaşılmalara son vereceksiniz. Ev almak kiralamak, evle ilgili değişiklik ve düzenlemeler yapmak, sözleşme ve anlaşma imzalamak için uygun zamanlar başlıyor. Pazar günü kiron gerilemeye başlıyor. Eski yaralarınız gün yüzüne çıkabilir. Olaylar ve durumları tekrar hatırlayabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar 6-12 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerinizde çeşitli sorumluluk ve yükümlülükler alacaksınız. Salgın nedeniyle işleriniz aksayabilir işlerinizi yürütmek için farklı yollar ve yöntemler izlemeniz gerekebilir. Salı günü kendi kazandığınız para alanında güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Eski yaralarınızı sarmak için harekete geçecek hem kendinizi hem başkalarını şifalandıracaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışırken ani meydana gelen durumlar ve olaylar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde aceleci sözler ve ani dürtüsel kararlar alabilir olumsuz etkilenebilirsiniz. Perşembe günü eğitim alma yada verme kararı alabilirsiniz. Beklediğiniz nakit akışını elde etmekte zorlanabilirsiniz. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için orijinal ve farklı yöntemler kullanabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri üretebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili e-ticaret ya da teknolojik yöntemlerle işlerinizi yürütebilirsiniz. Güzellik, estetik ve bakım harcamaları yaparak kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Cumartesi günü sosyal medya paylaşımlarınıza dikkat etmelisiniz. Yanlış anlaşılmalara neden olabilir. Pazar günü Merkür düz hareketine geçmek için durağanlaşacak. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için yeni işlere başlayabilir sözleşme ve anlaşma imzalayabilirsiniz. Gecikme, erteleme ve engellenme yaşadığınız konularda normale dönüş başlıyor. Pazar günü kiron gerilemesi başlıyor. Eski yaralarınızı hatırlayacak o konularda benzer olaylar yaşayabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar 6-12 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü başkalarının parasını yönetme ve kullanma konusunda radikal kararlar alacak ve kendi öz kaynaklarınızı ağırlı olarak kullanmak isteyeceksiniz. Salı günü  dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde bir araya gelecek ve güzel zaman geçireceksiniz. Arkanızdan dönen işleri öğrenip gereğini yapacaksınız. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında aktif, cesur ve hızlı adımlar atmak isteyecek ancak istediklerinizi gerçekleştirmekte zorlanacaksınız. Perşembe günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni yollar ve yöntemler düşüneceksiniz. Sağlığınızla ilgili sorun yaşayabilirsiniz. Düzenli kontrollerinizi aksatmamakta yarar olacak. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler üretebilirsiniz. Kredi almak ve nakit sıkıntınızı azaltmak için başvuruda bulunacaksınız. Duygusal ve fiziksel yaralarınızı azaltmak için güzel sözler söyleyecek çevrenizdekilerini mutlu edeceksiniz. Cumartesi günü alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek için sistem ve disiplin kuracaksınız. Nakit akışı beklediğiniz miktarda olmayabilir bu konuda gecikme ve engellenme yaşayabilirsiniz. Pazar günü Merkür düz hareketine geçmek için durağan pozisyonunda. 13 Temmuz günü düz hareketine başlayacak. Merkür düzelince kendi kazandığınız para alanında gecikme, engellenme ve kısıtlanmalar ortadan kalkacak. Pazar günü kiron geri gitmeye başlayacak. Eski yaraları hatırlatacak. Arkadaşlar ve sosyal çevrede bu konular gündeme gelecek ve benzer olaylar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar 6-12 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre etmek isteyecek büyüme ve gelişmeyi hedefleyeceksiniz. Ortaklıklarınız da sistem ve disiplin kurmak isteyeceksiniz. Salı günü platonik duygular yaşayabilirsiniz. İş hayatında ve kariyerinizde başarı elde ederek eski yaralarınızı saracaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için cesaretle ve sabırsızlıkla harekete geçmek isteyeceksiniz. Ancak istediklerinizi gerçekleştirmek zaman alacak. Perşembe günü sağlık kontrollerinizi yapacaksınız. Gizli saklı ve platonik ilişkilere çekilebilir ve sevdiğinizi gösteremeyebilir sizde sevildiğinizi hissedemeyebilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üreteceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde istediğiniz gelişmeleri elde etmek için çaba göstereceksiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış olan kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek hem onları hem kendinizi şifalandıracaksınız. Cumartesi günü eskiden yapmadığınız sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar gözden geçirecek ve eksiklikleri tamamlayacaksınız. Pazar günü Merkür düz hareketine geçmek için durağan pozisyonunda. 13 Temmuz günü düz hareketine başlayacak. Merkür düzelince kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için çalışma yapabilirsiniz. Pazar günü Kiron astereodi geri gitmeye başlayacak. İş hayatınız ve kariyerinizde olmanız gereken yerde olmadığınızı düşünerek hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar 6-12 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü uygulayacak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Sağlığınızla ilgili daha önceden ihmal ettiğiniz konularda tekrar kontrol yaptıracaksınız. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde atılgan ve cesaretle olayların üzerine gidecek Salgın nedeniyle aksayan işleriniz için yeni önlemler alacaksınız. Salı günü arkadaş grubunuzdan biriyle flört etmek isteyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gideceksiniz. Çarşamba günü arkanızdan dönen olayları ve dedikoduları öğrenecek ve gereğini yapacaksınız. Perşembe günü bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte zaman geçireceksiniz ancak dikkatli hareket etmek zorunda kalacaksınız. İş hayatınızda başka bir sektöre ya da firmaya geçmek için fırsat arayacaksınız. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde denge ve uyum sağlayacaksınız. Ailenizin, eşinizin ya da ortağınızın parasını kullanabilirsiniz. Evcil hayvanınız varsa onun bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Arkadaş grubunuzdan bazı kişilerle tecrübelerinizden yararlanarak konuşma yapacak ve yaralarını saracaksınız. Cumartesi günü dernek ve klüplerde toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Uzun süre kapalı yerlerde çalışmak ve evde kalmak sorun yarattığı için açık havaya çıkmak isteyebilirsiniz. Pazar günü Merkür düz hareketine geçmek için durağan pozisyonunda. 13 Temmuz günü düz hareketine başlayacak. Merkür düzelince iletişiminizi daha direkt ve etkili bir şekilde gerçekleştireceksiniz. Kiron Pazar günü geri gitmeye başlıyor. Yurt dışı işler, eğitim ve yayıncılık, yurt dışı seyahatler konusunda istediklerinizi gerçekleştiremediğiniz için canınız sıkılacak.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar 6-12 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü çocuklarınızla iletişim konusunda birlikte zaman geçirecek ve eğleneceksiniz. Onların yaz tatillerini planlamak ve okul ödevlerinin yapılmasını sağlamak işleriniz arasında yer alacak. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde kendinizi göstermek ve duruş sergilemek isteyeceksiniz. Salı günü iş hayatınız ve kariyerinizde terfi alabilir maaşınız artabilir ya da transfer teklifi alabilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularla ilgili kitaplar alacak ve araştırma yapacaksınız. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık alanlarında ani meydana gelecek olumsuz olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gideceksiniz. Çarşamba günü arkadaş çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projelerinde görev alacaksınız. Perşembe günü eski konular gündeme gelebilir bu konuları açıklığa kavuşturacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde zorlu kariyer mücadeleri vermeniz gerekebilir. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde uyum ve denge sağlayacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştireceksiniz. Spekülatif kazançlar ve şans oyunlarında fırsat elde edebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde güzel gelişmeler elde etmeniz eski yaralarınızı sarmanıza neden olacak. Cumartesi günü sevgi aşk ve ilişkiler konusunda eskiden almadığınız sorumluluk ve yükümlülüklerinizi şimdi alma zamanı. Pazar günü Merkür düz hareketine geçmek için durağan pozisyonunda. 13 Temmuz günü düz hareketine başlayacak. Merkür düzelince arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde iletişim problemleriniz ve yanlış anlaşılmalar ortadan kalkacak. Kiron Pazar günü geri gitmeye başlıyor. Başkasının parasını yönetme ve kullanma konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Kendi paranız dışında yabancı kaynak kullanımı sizi üzebilir ve bu konu içinizde yara oluşturabilir.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar 6-12 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü aile bireylerinizle iletişiminizde değişim ve dönüşümü içselleştirecek ve büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Ailenizle sağlam bir ilişki kuracak ve daha önceden almadığınız bazı sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar yükleneceksiniz. Salı günü yurt dışı işler eğitim ve yayıncılık konularında güzel gelişmeler elde edeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde eski yaralarınızı saracak ve şifalanacaksınız. Ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını kullanarak mali durumunuzu ferahlatmak isterken ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde anlaşma imzalamak isterken gecikme, engellenme ve iptallerle karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü yurt dışı işlerinizin salgın nedeniyle yavaş seyretmesinden şikayet edeceksiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavırlar ve davranışlar geliştireceksiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde değişiklik, tadilat vb. Gibi çalışmalarda bulunacaksınız. Cumartesi günü sistem ve disiplin kuracaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşteriler bulma yeni gelir kaynakları elde etmek isterken zorlanacaksınız. Pazar günü Merkür düz hareketine geçmek için durağan pozisyonunda. 13 Temmuz günü düz hareketine başlayacak. Merkür düzelince iş hayatınızda duran işleriniz, projeler, yeni teklifler, terfiler ve iş değişikliği konularında hızlanacak ve engeller ortadan kalkacak. Kiron Pazar günü geri gitmeye başlayacak. İkili ilişkiler ve evlliğinizde eski defterler ve konular açılacak. Sizi üzen ve yara oluşturan konularla tekrar yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar 6-12 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri ve kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde büyüme ve gelişme sağlayacaksınız. Sistem ve disiplin kuracak ve ilişkinizi değiştirip dönüştüreceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken istediğiniz gibi atak, cesur ve spontane harekete geçeceksiniz. Salı günü kredi başvurusunda bulunduysanız olumlu sonuç alabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onu veterinere götürüp bakımı ile ilgilenebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işler, yabancılarla ilişkilerinizde salgın nedeniyle istediğiniz ilerlemeyi sağlayamayacaksınız. Perşembe günü yurt dışı işler ve seyahatlerde farklı yöntemler ve uygulamalar kullanarak işlerinizle ilgili gelişmeyi kısmen de olsa elde etmeye çalışacaksınız. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isteyecek ancak istediğiniz miktarda gelir elde edemeyeceksiniz. Ortaklık kurma konusunda orijinal, benzersiz ve sıra dışı fikirler ve projeler üreteceksiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde denge ve uyum sağlayacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Sosyal medyada aktif olarak yer almak için internet sitesi açabilir blog yazabilirsiniz. Cumartesi günü sistem ve disiplin kuracaksınız. Pazar günü Merkür düz hareketine geçmek için durağan pozisyonunda. 13 Temmuz günü düz hareketine başlayacak. Merkür düzelince yurt dışı işler, yurt dışı seyahatler, yurt dışında gerçekleşecek olan yüksek öğrenim ve akademik çalışmalarda görülen aksaklıklar sona erecek ve rahat bir akış sağlayacaksınız. Kiron Pazar günü geri gitmeye başlayacak. Gündelik işlerinizde sizin için çalışan kişilerde beklemediğiniz davranışlar ve sorumsuzluk canınızı sıkabilir. Eski olaylar ve durumları hatırlayabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar 6-12 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü hayatınıza geçirerek büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Bu alanda daha önceden ertelediğiniz sorumluluk ve yükümlülükleri yerine getireceksiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde güzel zamanlar geçireceksiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizi arttıracak ve güzel zaman geçireceksiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gideceksiniz. Çarşamba günü başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda istediğiniz gelişmeleri elde etmekte zorlanacaksınız. Alacaklarınızı tahsil etmekte gecikecek borçlarınızı öderken zorlanacaksınız. Perşembe günü ortaklık kurma konusunda araştırma yapacaksınız. Sağlığınızla ilgili ani değişiklikler ortaya çıkabilir. Cuma günü duygu ve iradenizi bir arada kullanarak denge ve uyum sağlayacaksınız. Eviniz ve bahçenizde değişik fikirleri kullanarak uygulama yapacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde olumsuzlukları ortadan kaldıracak ve eşinizle aranızda olan eski yaraları ortadan kaldıracaksınız. Cumartesi günü sistem ve disiplin kuracaksınız. Gelirlerinizi arttırırken harcamalarınızı azaltacaksınız. Pazar günü Merkür düz hareketine geçmek için durağan pozisyonunda. 13 Temmuz günü düz hareketine başlayacak. Merkür düzelince kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda ertelenme, gecikme ve engellenmeler düzelecek. Alacaklarınızı tahsil edebilir borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Ailenizin ya da eşinizin parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kiron Pazar günü geri gitmeye başlayacak. Sevgi aşk ve ilişkilerde eski yaralarınızı hatırlayacak şimdiki ilişkinizde benzer durumlarla karşılaşacağınızı düşünerek üzülebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar 6-12 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerden etkileneceksiniz bakalım; Pazartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çaba göstererek büyüme ve gelişme sağlayacaksınız. Aile bireylerinizle iletişiminizde duruş sergileyecek ve kendinizi göstereceksiniz. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken ofisinizi yeni eşyalar alarak güzelleştirebilirsiniz. Ailenizle eski olayları konuşarak yaralarınızı saracaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani meydana gelen durumlar sonucunda özgürlük ihtiyacınızı abartabilir her şeyi ve herkesi bırakıp gidebilirsiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde gelişme sağlamak için sabırsız, coşkulu ve cesur kararlar alabilirsiniz. Perşembe günü ortaklık kurmak için araştırma yapabilirsiniz. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sorun yaşayabilirsiniz. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde denge ve uyum sağlayacaksınız. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle web sitesi açabilir ve yazılarınızı burada paylaşabilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek için alternatifler arasında seçim yapacaksınız. Cumartesi günü sağlığınızla ilgili kontrolleri aksatmamak için gerekli çalışmalarda bulunacaksınız. Pazar günü Merkür düz hareketine geçmek için durağan pozisyonunda. 13 Temmuz günü düz hareketine başlayacak. Merkür düzelince ikili ilişkiler ve evliliğinizle ilgili yanlış anlaşılmalar, iletişim problemleri ortadan kalkacak. Kiron Pazar günü geri gitmeye başlayacak. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde eski yaraları ve sorunları hatırlayacaksınız. Bu konularla ilgili tekrar yüzleşme yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar 6-12 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü uzun süre kapalı yerlerde çalışmaktan sıkılıp açık havaya çıkmak isteyeceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi düzeltmek için harekete geçeceksiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle güzel zaman geçireceksiniz. İletişim yoluyla yakın çevrenize önderlik ve liderlik edeceksiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizi ani olarak değiştirme kararı verebilirsiniz. Çarşamba günü gündelik işlerinizi yürütürken cesaretli, kararlı ve atak bir şekilde harekete geçmek isteyeceksiniz. Ancak bazı olumsuz durumlarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü çocuklarınızla olan iletişiminizde güzel zaman geçireceksiniz. Yine de bazı konularda anlaşmazlık yaşayabilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde orijinal, sıra dışı, farklı olmak adına değişiklik yapacaksınız. Cuma günü kadın erkek ilişkilerinde denge ve uyum sağlayacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler üretecek ve gelirlerinizi arttıracaksınız. Bilinç altınızı aktif hale getirerek korkularınızdan arınabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde güzel sözler duyarak ve sevginizi ifade ederek eski yaralarınızı saracaksınız. Cumartesi günü hobilerinizi meslek haline getirmek için sorumluluk ve yükümlülüklerinizi arttırabilirsiniz. Pazar günü Merkür düz hareketine geçmek için durağan pozisyonunda. 13 Temmuz günü düz hareketine başlayacak. Merkür düzelince gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde rahat bir akış elde edebilirsiniz. Kiron Pazar günü geri gidecek. Yakın çevre iletişiminizde eski konular gündeme gelebilir. Benzer sorunları tekrar yaşamak zorunda kalabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar 6-12 Temmuz haftası astrolojik olarak nelerle karşılaşacaksınız bakalım; Pazartesi günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ilişkilerinize yeni bir form vermek adına çalışmalarda bulunacaksınız. Değişim ve dönüşüm enerjisini kullanarak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için harekete geçecek ve duruş sergileyeceksiniz. Salı günü aile bireylerinizle iletişiminizde anlayışlı, uyum içinde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek çalışmalarınızı yürüteceksiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda olumsuzluk yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde zorlu olaylarla karşılaşabilirsiniz. Perşembe günü çocuklarınızla müzik ve spor eşliğinde güzel zaman geçirebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde yapacağınız değişiklikler sonradan hoşunuza gitmeyebilir. Cuma günü duygu ve iradenizi uyumlu bir şekilde bir arada kullanacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışacaksınız. Ailenizle bir araya gelerek var olan anlaşmazlıklara son vereceksiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla dernek ve klüplere üye olarak toplumsal yarar getiren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Pazar günü Merkür düz hareketine geçmek için durağan pozisyonunda. 13 Temmuz günü düz hareketine başlayacak. Merkür düzelince sevgi aşk ve ilişkilerde anlaşmazlık ve iletişim problemlerini çözeceksiniz. Kiron Pazar günü geri gidecek. Kendi kazandığınız para alanında harcamalarınız artabilir ve eski sorunlar tekrar gündeme gelebilir. Gelirlerinizin azalmaması için yeni gelir kaynakları araştıracaksınız.

 

 

Siz de fikrinizi belirtin