7-13 Eylül 2020 Haftalık Burç Yorumları

7-13 EYLÜL HAFTASI GENEL DEĞERLENDİRME

Bu hafta 10 Eylül Perşembe günü Mars gezegeni 14 Kasım tarihine kadar koç burcunda geri gidecek. Mars harekete geçme, duruş sergileme, cesaret, kendimizi gösterme, savaş, kesici ve delici aletler, ameliyatlar, kavga, mücadele ve agresyonla ilgilidir. Mars geri harekette olduğu zaman içe dönme, gerekli mücadele ve hareket için enerji toplayamama ve isteksizlik hakim olur. Mars geri hareket ederken acil ve gerekli ameliyatlar dışında ameliyat olmamak, makineler ve mekanik aletlerle ilgili bozulma ve aksaklıklar gündeme gelir. Bu dönemde yeni araç satın almamak uygundur. Evlilik için de uygun zaman değildir. Burçlarınıza göre Mars retrosunun (gerilemesinin) etkisini yazacağım. 13 Eylül Pazar günü bolluk ve bereket gezegenimiz Jüpiter düz hareketine geçiyor. Natal haritalarımızda Jüpiter’in oğlak burcundaki transitini hangi hayat alanından alıyorsak bu konularda eski değerlendirmediğimiz fırsatları tekrar gözden geçirebilir ve değerlendirebiliriz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar yönetici gezegeniniz Mars’ın geri hareketi sizi kişiliğiniz, kişisel refah ve mutluluğunuz, vücudunuz, fiziksel görünümünüz, yetenekler, sağlığınız, zihinsel yetenekleriniz, motivasyonlarınız konusunda etkileyecek. Bu dönemde kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Sağlığınız birincil önceliğiniz olmalıdır. Ateşli hastalıklar, kafa travmaları, baş ve gözle ilgili sorunlar, kansal hastalıklarla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. 13 Eylül Pazar günü bolluk ve bereket gezegenimiz Jüpiter’in düz hareketine geçmesi iş hayatınız ve kariyerinizde daha önce değerlendirmediğiniz fırsat ve teklifleri tekrar gündeminize getirebilir. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni projeler, teklifler, fırsatlar, terfi imkanları ile karşılaşabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları ile karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bira arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni projeler ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Salı günü spiritüel konularda araştırma yapmak kendinizi geliştirmek için eğitim almak isteyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Çarşamba günü sevgi aşk ve ilişkilerde yeni bir ilişkiye başlamak için güçlü istek duyabilirsiniz. İkili ilişiler ve evliliğinizde kibar, nazik, dengeli ve uyumlu davranacaksınız. Eski yaralarınızı sarmak için önderlik ve liderlik ederek hem kendinizi hem başkalarını cesaretlendireceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde otorite figürlerinden destek göreceksiniz. Perşembe günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Arkanızdan dönen işleri öğrenmek sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Cuma günü çocuklarınızla olan iletişiminizde yaralayıcı ve kırıcı sözler kullanabilirsiniz. Harekete geçmek ve kendinizi göstermek için kendinizi yeterince enerjik hissetmeyeceksiniz. Kişiliğinizi, yeteneklerinizi, yönetselliğinizi gündelik işlerinizi yürütürken göstermek isteyecek ancak yanılgılar, aldanmalar, kafa karışıklığı ve yön belirlemede sorunlar nedeniyle istediğiniz etkiyi yaratamayacaksınız. Cumartesi günü duygusal olarak yaralanmaya açık halde olacaksınız. Yara alacağınız gibi yaralayan tarafda olabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde benmerkezci, otoriter dediğim dedik tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani para girişleri yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Hobilerinizi geliştirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar Mars’ın geri hareketi sizi gizli düşmanlar, kıskançlıklar, arkanızdan iş çevrilmesi, dedikodu, kayıplar, uzun süre kapalı yerlerde çalışma alanınızdan etkileyecek. Bu dönemde gizli düşmanlarınız harekete geçebilir dedikodunuzu yapabilirler. Uzun süre kapalı yerlerde çalışarak yorulup sıkılabilirsiniz. 13 Eylül Pazar günü bolluk ve bereket gezegenimiz Jüpiter düz hareketine dönüyor. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarından etkileneceksiniz. Daha önce değerlendirmediğiniz yurt dışı işler ve teklifleri tekrar gözden geçirebilirsiniz. Süregelen bir davanız varsa onun sonucunu alabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeteneklerinizi, hedeflerinizi ve projelerinizi insanlara sunma kararı verebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkiler konusunda pandemi nedeniyle işlerinizi elektronik yollarla yürütebilirsiniz. Salı günü arkadaşlar ve sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olan kişilere yönelik sosyal sorumluluk projesinde görev alabilirsiniz. Pandemi nedeniyle yurt dışı seyahatlerin kısıtlanması yurt dışı kaynaklı işlerde size elektronik yollar ve yöntemlerle çalışmanıza neden olabilir. Çarşamba günü eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat vb. Çalışmalarda bulunabilir evinizi güzelleştirmek için yeni objeler satın alabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde diplomatik bir dil kullanacak anlaşma uyum ve huzur sağlayacaksınız. Eski yaralarınızı sarmak için olayları ve insanları hatırlayacak ve ders çıkaracaksınız. Otorite figürlerinden yurt dışı işlerinizle ilgili fırsat ve yardım elde edebilirsiniz. Perşembe günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden beklediğiniz davranışları görmediğiniz için hayal kırıklığı ve aldanma yaşayabilirsiniz. Cuma günü sözleriniz ve fikirlerinizle insanlarda farklı bir imaj yaratabilirsiniz. Harekete geçmek, duruş sergilemek için isteksizlik duyacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde gerçek dışı hayal dünyası ve ilüzyondan oluşan bir durumla karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü duygusal olarak karşınızdakine yara açabilecek konuşmalar yapacağınız gibi siz de yara alabilirsiniz. Dış görünüşünüzde değişiklik yapmak isteyebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlerinizle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Pazar günü aile bireylerinizle güzel zaman geçirip birlikte olmak ve aile olmanın ne demek olduğunu deneyimleyeceksiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Mars’ın geri hareketi arkadaşlar, sosyal çevre, arkadaş grupları, sosyalleşme, iyi şans ve kazanımlar, dernek ve klüpler konusundan etkileyecek. Bu dönem arkadaş gruplarınızda sosyalleşmek istemeyebilir içe dönmek ve yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Dernek ve klüplerde aktif olarak görev almayı düşünmeyebilirsiniz. 13 Eylül Pazar günü bolluk ve bereket gezegenimiz Jüpiter düz hareketine dönüyor. Başkasının parasını yönetme ve kullanma, ortak kazançlardan elde edilen gelirler, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda daha önce geciken ve ertelenen fırsat ve teklifler tekrar değerlendirmek için karşınıza gelebilir. Daha önce tahsil edemediğiniz alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Yabancı kaynak ihtiyacınızı ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını kullanarak giderebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ani meydana gelen olaylar ve durumlar yön değişikliğine gitmenize neden olabilir. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Ortak kaynaklardan gelir elde edebilirsiniz. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle proje ve fikirler üretebilir bunları ticari işlerinizde kullanabilirsiniz. Bütçenizde yabancı kaynak ihtiyacınızı azaltarak kendi öz kaynaklarınızla bütçenizi dengede tutmak için gerekli sistem ve disiplini kuracak değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla iletişimi arttırabilir ve güzel zaman geçirebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yaralarınızı sarmak ve edindiğiniz tecrübeleri sizin gibi yara almış insanlarla paylaşmak için fırsat elde edeceksiniz. Otorite figürlerinden ve babanızdan yabancı kaynak ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Perşembe günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde henüz hedeflediğiniz yerde olmadığınızı düşünerek hayal kırıklığı ve kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü sözleriniz ve fikirlerinizle diğer insanlara yara açabildiğiniz gibi siz de yara alabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde yanılgılar, aldanmalar, kafa karışıklığı yön belirlemede sorunlar nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü spekülatif kazançlar alanında risk alabilir ve kayıp yaşayabilirsiniz. Ortak gelirler konusunda beklentileriniz oldukça büyük olabilir ancak istediğiniz miktarı elde etmekte sorun yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde istediğiniz fikirleri ve projeleri hayata geçirerek farklı bir yerde konumlanacaksınız. Pazar günü güzel sözler ve sevgi paylaşımı ile iletişiminizi geliştirebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar Mars’ın geri hareketi sizi iş hayatı ve kariyer alanınızdan etkileyecek. İş hayatı ve kariyerinizde projeler ve işleriniz için harekete geçmek için isteksizlik duyabilirsiniz. Geri planda kalma durup beklemek ve içe dönmek tercihiniz olabilir. 13 Eylül Pazar günü bolluk ve bereket gezegenimiz Jüpiter düz hareketine geçiyor. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularından etkileneceksiniz. Ortaklık kurma konusunda daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızda ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde iyicil ve iyimser bir tavır benimseyebilirsiniz. Salı günü yurt dışı işleriniz yabancılarınızla ilişkilerinizde pandemi nedeniyle farklı yol ve yöntemler izleyebilirsiniz. Danışmanlık vermek için sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında gelir kaynaklarınızı arttıracaksınız. Aile bireylerinizle iletişiminizde uyum, denge ve huzur sağlayacaksınız. Eski yaralarınızı sarmak için duygusal olarak şifalanacaksınız. Otorite figürlerinden büyüme ve gelişme için destek göreceksiniz. Perşembe günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde beklentilerinizin gerçekleşmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü sözleriniz ve fikirlerinizle başkaları üzerinde yara açabilirsiniz. Sosyal medyada aktif olarak yer almak isteyecek ancak yön belirlemede sorun yaşayacaksınız. Cumartesi günü aile bireylerinizle iletişim sorunları ve anlaşmazlıklarla karşılaşabilirsiniz. Ortaklık fırsatlarını değerlendirirken fırsatları cömertçe harcayabilirsiniz. Dış ticaret ve pazarlama alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Pazar günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında gelirlerinizi arttıracaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi sinirli öfkeli ve agresif hissedebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar Mars’ın geri hareketi sizi yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, hukuksal konular, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret ve pazarlama konularından etkileneceksiniz. Pandemi nedeniyle yurt dışı işlerinizde istediğiniz gelişmeyi sağlayamayabilirsiniz. Yurt dışı seyahat engelleri ve ticari konularda zorluklar yaşayabilirsiniz. 13 Eylül Pazar günü bolluk ve bereket gezegenimiz Jüpiter düz hareketine geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken hizmet verdiğiniz alanlarda işleriniz yoğunlaşabilir. Sağlığınızla ilgili dengeli beslenme, diet ve spor konularında karar alabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik teklif ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Evcil hayvanlarınızla ilgili bakım ve gezdirilmesini yapabilirsiniz. Salı günü eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını kullanma ve yönetme konusunda tasarımcı fikirlerinizi kullanabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracak ve değişim ve dönüşümü hayatınıza uygulayacaksınız. Çarşamba günü fiziksel görünümünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde kibar, nazik ve diplomatik bir dil kullanacaksınız. Otorite figürlerinden bolluk ve bereket için destek göreceksiniz. Perşembe günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Kredi başvurunuzla ilgili sorunla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü eğitim verme konusunda ertelenmeler ve gecikmeler yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı ve yön belirlemede sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü duygusal olarak yara açıcı konuşmalar yapabilir siz de yara alabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını kullanarak yabancı kaynak ihtiyacınızı karşılayacaksınız. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar Mars’ın geri hareketi sizi başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler alanınızdan etkileyecek. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeme konusunda sorun yaşayabilirsiniz. Ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını kullanma konusunda beklediğiniz desteği göremeyebilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunduğunuzda başvurunuzla ilgili sorunla karşılaşabilirsiniz. 13 Eylül Pazar günü bolluk ve bereket gezegenimiz Jüpiter düz hareketine geçiyor. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar, eğlence konularında fırsatlarla karşılaşacaksınız. Hobilerinizi meslek haline getirmek için fırsat elde edebilirsiniz. Spor, müzik, eğlenceli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları şansınız yaver gidebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerde ani süpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşıp farkındalık yaşayabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayabilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek meslek haline getirmek için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda risk alarak sistem ve disiplin kuracak değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Çarşamba günü gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Duygularınızı ve sevginizi platonik olarak ifade edebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında toplantı, anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz. Eski yaralarınızı sarmak için çaba göstereceksiniz. Otorite figürlerinden büyüme ve gelişme konusunda destek görebilirsiniz. Perşembe günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Ortaklık kurma konusunda beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında istediğiniz gelişmeler tam anlamıyla gerçekleşmediği için üzülebilirsiniz. Kişiliğiniz, karakteriniz ve yönetselliğinizle hayal dünyanız arasında gelgit yaşayacaksınız. Cumartesi günü çocuklarınızla olan iletişiminizde beklentilerinizi yüksek tutabilir ve mutsuz olabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde bağışlayıcı, merhametli ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif hissedebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar Mars’ın geri hareketi sizi ikili ilişkiler, evlilik, danışmanlık ve ortaklık alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkilerinizde harekete geçmek istemeyebilirsiniz. Anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. İsteksizlik ve eylemsizlik içe dönme olarak gerçekleşebilir. Öfke ve bastırılmış duygular pasif agresif tavır ve davranışlar olarak yansıyabilir. 13 Eylül Pazar günü bolluk ve bereket gezegenimiz Jüpiter düz hareketine geçiyor. Ev ve yerleşim yerinizde yeni bir ev almak için fırsat elde edebilirsiniz. Aile içi iletişiminizi büyütüp geliştirebilirsiniz. Daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar değerlendirmeniz için karşınıza gelebilir. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü spiritüel konularda ani farkındalık yaşayabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Aile bireylerinizle iletişiminizde iyimserlik ön plana geçebilir. Salı günü gündelik işlerinizi yürütürken tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Evinizde tadilat ve tamirat yaparak yenileşme sağlayacaksınız. Çarşamba günü arkadaş çevrenizden bir kişiyi beğenip flört etmek isteyebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için ticari projeler tanıtım, satış ve pazarlama konularında çaba gösterebilirsiniz. Otorite figürlerinden büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Perşembe günü kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde performanslarını beğenmediğiniz için tatminsizlik yaşayabilirsiniz. Cuma günü sözleriniz ve fikirleriniz karşı tarafta yara açabilir siz de yara alabilirsiniz. Gerçek dünya ve hayal dünyası arasında gelgit yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü sözleriniz ve fikirleriniz yanlış anlaşılabilir. Bazı fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa bakımlarıyla ilgilenebilir onları gezdirebilirsiniz. Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde keyifli geziler yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar yönetici gezegeniniz Mars’ın koç burcundaki geri hareketi sizi gündelik işler, hizmet, sizin için çalışan kişiler, sağlık, evcil hayvanlar alanınızdan etkileyecek. Enerjinizi düşük hissedecek ve harekete geçmek istemeyeceksiniz. Önemli kararlar vermeden önce düşünmek ve bu sürecin bitimini beklemek uygun olacak. 13 Eylül Pazar günü bolluk bereket gezegenimiz Jüpiter düz hareketine geçiyor. Daha önce değerlendirmediğiniz tanıtım, satış, pazarlama tekliflerini değerlendirebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip büyütebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani meydana gelen olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilir farkındalık yaşayabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İletişim alanında geniş kitlelere ulaşmak için eğitim verebilir web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Salı günü aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli, affedici ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz.  Çarşamba günü iş hayatı ve kariyerinizde güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. İletişiminizde nazik, kibar ve diplomatik bir dil benimseyebilirsiniz. Otorite figürlerinden büyüme ve gelişme için destek görebilirsiniz. Perşembe günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışırken kafa karışıklığı ve yön belirlemede sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü sözleriniz ve fikirleriniz karşınızdakinden yara açabilir siz de yaralanabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü arkanızdan iş çevrildiğini ve dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Sosyal medyada teklifleri ve fırsatları olduğundan büyük görebilir abartılı değerlendirebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde terfi ve yeni teklifler alabilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara, dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar Mars’ın geri hareketi sizi sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, eğlence, hobiler, spekülatif kazançlar konusundan etkileyecek. Bu alanlarda harekete geçmek istemeyeceksiniz. Enerjiniz düşük seyredecek. Kendi içinize dönecek ve pasif agresif tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. 13 Eylül Pazar günü bolluk ve bereket gezegenimiz Jüpiter düz hareketine geçecek. Kendi kazandığınız para alanında daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilir ve değerlendirebilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ani meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayacaksınız. Yeni gelir kaynakları elde etmek için çaba göstereceksiniz. Salı günü aile bireylerinizle iletişiminizde bağışlayıcı, affedici ve empatik tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Kendi öz değerinizi insanlara yansıtacaksınız. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda istediğiniz güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ticari işler yürütürken ortaklık ve birlikte çalışma yapacaksınız. Otorite figürlerinden bolluk ve bereket konusunda yardım ve destek göreceksiniz. Perşembe günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Ev ve yerleşim yerinizde yapmış olduğunuz tadilat vb. Gibi gelişmelerin istediğiniz gibi olmadığını görecek ve üzüleceksiniz. Cuma günü sözleriniz ve fikirlerinizle ilgili karşı tarafta yara açabileceğiniz gibi siz de yara alabilirsiniz. Karakteriniz  yönetselliğiniz ve kişiliğinizle ilgili gerçekler ve hayaller arasında gelgit yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü arkadaş çevrenizle ilgili iletişim problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Pazar günü duygularınızla iradenizi bir arada kullanacaksınız. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar Mars’ın geri hareketi sizi aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul, atalar alanınızdan etkileyecek. Yeni bir ev almak için harekete geçmekte karar veremeyebilir ve tereddüt edebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde öfkenizi içinize atarak pasif agresif tutum takınabilirsiniz. 13 Eylül Pazar günü bolluk ve bereket gezegenimiz Jüpiter düz hareketine geçecek. Kişisel refah ve mutluluğunuz için daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Sağlınızla ilgili olumlu gelişmeler elde edeceksiniz. Kişiliğiniz, yetenekleriniz ve hedeflerinizi büyütmek ve geliştirmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü sevgi aşk ve ilişkilerde sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum içinde kullanabilirsiniz. Bolluk ve bereket enerjisini etrafınıza yayacaksınız. Salı günü tanıtım, satış ve pazarlama projelerinde kullanmak üzere yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Kişiliğinizi, karakterinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi insanlara anlatmak için sunum hazırlayacaksınız. Çarşamba günü eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın kaynaklarını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni müşteri bulma, toplantı anlaşma ve sözleşme imzalamak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. Otorite figürlerinden büyüme ve gelişme elde etmek için destek göreceksiniz. Perşembe günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü sözleriniz ve fikirleriniz insanların canını acıtabilir sizde üzülebilirsiniz. Gerçek dünya ile hayal dünyası arasında gelgit yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatınızda beklediğiniz ve olmasını istediğiniz bir projede gecikme ve ertelenme yaşayabilirsiniz. Bazı projeleri olduğundan büyük ve değerli algılayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle sosyal medyada paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Pazar günü ezoterik ve metafizik konularla ilgilenebilir araştırma yapabilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar Mars’ın geri hareketi sizi iletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, tanıtım, satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler alanınızdan etkileyecek. Eğitim verme konusunda kararsız kalabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde öfkenizi ve sinirinizi içinize akıtıp pasif ve agresif tutum ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Web sitesi açma blog yazma konularında projelerinizi erteleyebilirsiniz. 13 Eylül Pazar günü bolluk ve bereket gezegenimiz Jüpiter düz hareketine geçiyor. Uzun süre kapalı yerlerde geçen çalışmalar konusunda sıkıntılarınız sona erecek. Spiritüel konularda eğitim alabilir ve korkularınızdan arınabilirsiniz. Yoga, meditasyon ve şifa çalışmaları için uygun zamanlar. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü iletişim alanında ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayacaksınız. Bolluk ve bereket enerjisini etrafınıza yansıtacaksınız. Salı günü kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için yeni fikir ve projeler üreteceksiniz. İç sesinizi dinleyecek hayatınızla ilgili muhasebe yapacak değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde sevgi sözcükleri paylaşacak. Sıcak samimi ve içten tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Devam eden bir davanız varsa onunla ilgili olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Otorite figürlerinden büyüme ve gelişme elde edecek destek göreceksiniz. Perşembe günü kadın erkek ilişkilerinde sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz gelir miktarı istediğiniz kadar büyük gerçekleşmeyebilir. Cuma günü sözleriniz ve fikirleriniz karşınızdakine yara açabileceği gibi sizde yara alabilirsiniz. Kişiliğiniz  yönetselliğiniz, karakteriniz ve yeteneklerinizi olduğundan farklı daha hayal dünyasında olmasını istediğiniz ölçüde görebilirsiniz. Cumartesi günü yurt dışı işlerinizle ilgili pandemi nedeniyle zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle projeler ve fikirler üreterek kendi kazandığınız gelir konularını büyütüp geliştirebilirsiniz. Pazar günü duygu ve düşünceleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sevdiğiniz kişiye güzel sözler söyleyerek sevginizi paylaşarak yaralarını saracak ve mutlu edeceksiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar Mars’ın geri hareketi sizi kendi kazandığınız para alanından etkileyecek. Yatırım fırsatları konusunda harekete geçmeyecek ve düşüneceksiniz. Harcamalarınız artabilir, beklemediğiniz konularda masraflar ortaya çıkabilir. Nakit akışı konusunda gecikme ertelenme ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. 13 Eylül Pazar günü bolluk ve bereket gezegenimiz Jüpiter düz hareketine başlayacak. Arkadaş ve sosyal çevrenizde sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir. Dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. Yeni arkadaş gruplarına katılabilirsiniz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak; Pazartesi günü web sitesi açma ve blog yazarak sosyal medyada aktif olarak yer almak isteyebilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmek için bereket ve bolluk enerjisini dağıtacaksınız. Salı günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle kişiliğinizi, yeteneklerinizi, hedeflerinizi ve projelerinizi insanlara anlatacaksınız. Arkadaş gruplarınızla birlikte sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir yardıma ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Çarşamba günü işyerinizi güzelleştirmek için yeni objeler satın alabilirsiniz. Başkasının parasını yönetme ve kullanma konusunda anlaşma imzalayabilirsiniz. Otorite figürlerinden bolluk ve bereket enerjisi konusunda destek göreceksiniz. Perşembe günü kadın erkek ilişkileri açısından sorun ve problem yaşayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili ayaklarınız konusunda dikkat etmeniz gerekebilir. Cuma günü sözleriniz ve fikirlerinizle karşınızdakine yara açabilirsiniz siz de yaralanabilirsiniz. Gerçek ve hayal dünyası arasında gelgit yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilir yaralarını sarabilirsiniz. Arkadaş gruplarınızla ilgili değerlendirmeleriniz ve fikirleriniz abartılı iyimserlik gösterebilir. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için orjinal farklı projeler üretebilirsiniz. Pazar günü duygu ve iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Öğle saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz.

 

 

 

Siz de fikrinizi belirtin