7-13 Haziran 2021 Haftalık Gezegen Hareketleri ve İkizler Burcunda Güneş Tutulması

7-13 Haziran Haftasına Genel Bakış

Bu hafta 10 Haziran Perşembe günü 13:52’de İkizler burcunda güneş tutulması olacak. İletişim, eğitim, ticaret, medya, yayıncılık, konularında gelişmeler bekleyebiliriz. İkizler burcunun yöneticisi Merkür’ün geri harekette olması eskiden gelme olaylar, kişiler ve konuların tekrar çözümlenmesi için gündeme geleceğini belirtiyor. Eğitim ve sınav sistemi konularında değişiklik ve yenilikler konuşulabilir. Merkür Neptün karesinin etkisiyle yalan ve yanlış bilgiler, aldanma, kandırılma, yolsuzluklar ortaya saçılabilir. Covid’le ilgili aşıların gelmesi ile birlikte aşılamanın artması tedavi ve şifa adına olumlu sonuçlar getirecektir. 11 Haziran Cuma günü Mars aslan burcuna geçecek. Harekete geçme, duruş sergileme, kendimizi gösterme, savaşma, mücadele yeteneğimiz ve sporu anlatan Mars ateş burcuna geçerek güçlü ve cesaretli bir şekilde kendimizi ortaya koyacağımızı anlatmaktadır.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde dernek ve klüplere üye olarak sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Salı günü spiritüel konularda yeni bilgiler edinmek için kitaplar okuyabilir ve eğitim alabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde güçlü bir şekilde ilerleyebilir değişim ve dönüşümü hayatınıza katabilirsiniz. Yeni bir ev kiralama ya da satın almak için düşünceleriniz olabilir. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Merak duygusu ile her şeyi öğrenmek isteyeceksiniz. Çarşamba günü abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Fiziksel ve duygusal tedavi için uygun zamanlar. Perşembe günü İkizler burcunda güneş tutulması oluşacak. Güneş tutulmaları önemli kadersel etkiler taşırlar. Bu tutulma 2003 yılını referans gösteriyor. 2003 yılında 18 yıl önce neler yaşadığınızı ve hangi konularla uğraştığınızı düşünürseniz size benzer konuları getireceği için ışık tutmuş olur. Tutulma sizin 3-9 ekseninizden etkileyecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler alanınızdan etkileyecek. Sosyal medyada daha fazla yer alma kararı alabilirsiniz. Web sitesi açabilir ya da blog yazabilirsiniz. Eğitim alabilir ya da yeni bir eğitim vermeye başlayabilirsiniz. Kardeşlerinizle ilişkilerinizi geliştirmek için adım atabilirsiniz. Çalışmalarınızı yurt içinde ya da yurt dışında daha fazla hangi alana ağırlık vereceğinizi düşünebilirsiniz. Cuma günü Mars aslan burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler ve spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları alanından etkileneceksiniz. Flört etme kararı verebilirsiniz. Çocuklarınız varsa onlarla iletişiminizi geliştirip güzelleştirebilir sıcak samimi ilişkiler kurabilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek iş haline getirebilir gelirinizi arttırabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, bitcoin gibi yatırım araçları ile ilgilenebilirsiniz. Cumartesi günü ailenizle birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Ailenizden ve sevdiklerinizden duyacağınız bazı sözler sizi üzebilir. Pazar günü ani sürpriz güzel sözler ve iltifatlar duyabilir bunlar hoşunuza gidebilir. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak, organizasyon yapmak ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kurmak yapılandırma yapmak için çaba gösterirken zorlandığınızı hissedeceksiniz. Salı günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde birlikte keyifli zaman geçirebilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda pandemi nedeniyle yavaşlayan işlerinizi değişik yöntemlerle yürütmeyi deneyeceksiniz. Yakın çevre gezilerine çıkmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Merak duygusuyla her şeyi öğrenmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü işle ilgili gelirlerden beklentilerinizi olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Perşembe günü İkizler burcunda güneş tutulması oluşacak. Güneş tutulmaları önemli kadersel etkiler taşırlar. Bu tutulma 2003 yılını referans gösteriyor. 2003 yılında 18 yıl önce neler yaşadığınızı ve hangi konularla uğraştığınızı düşünürseniz size benzer konuları getireceği için ışık tutmuş olur. Tutulma sizin 2-8 ekseninizde oluşacak. Kendi kazandığınız para alanında yeni başlangıçlar ve yeni adımlar atmak isteyeceksiniz. Merkür gerilemesinden sonra anlaşma ve sözleşme imzalamak uygun olacak. Geçmişten gelen konular ve olaylarla ilgili aldanma, yanılgı, yanlış bilgi ve belirsizlikten doğan karar alamama gibi durumlar yaşayabilirsiniz. Yeni gelir kaynakları elde etmek, yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla yeni gruplar ve yeni sosyal çevrenin içine girebilir yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Mars aslan burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul, atalar konusundan etkileneceksiniz. Aile üyelerinizle sevimli, sıcak, samimi ilişkiler kurabilirsiniz. Evinizi ve eşyalarınızı değiştirmek yenilik yapmak gibi düşünceleriniz olabilir. Ailenizin geçmişi ve atalarınızla ilgili konuları gündeme getirebilir araştırma yapabilirsiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Sevdiklerinize karşı sözlerinize dikkat etmek ve kırıcı sözler kullanmamak gerekecek. Pazar günü maddi ve manevi yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edebilirsiniz. Kardeşlerinizle ve yakın akrabalarınızla güzel ilişkiler kurabilir ve zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak, organizasyon yapmak ve hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz.

 

 

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, eğitim ve yayıncılık, hukuksal konularda sistem ve disiplin kurarken yapılandırma yaparken zorlanacaksınız. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Merkür gerilemesini hesaba katarak harekete geçmek için beklemeniz uygun olacaktır. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yatırım yapmak için araştırmalarda bulunabilirsiniz. Ay ikizler burcuna akşam saatlerinde geçecek. İletişiminiz artacak ve uzun süren telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Çarşamba günü bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük değerlendirebilirsiniz. Perşembe günü burcunuzda güneş tutulması gerçekleşecek. Güneş tutulmaları önemli kadersel etkiler taşırlar. Bu tutulma 2003 yılını referans gösteriyor. 2003 yılında 18 yıl önce neler yaşadığınızı ve hangi konularla uğraştığınızı düşünürseniz size benzer konuları getireceği için ışık tutmuş olur. Tutulma sizin 1-7 ekseninizden etkileyecek. Sağlığınız, kişiliğiniz, dış görünüşünüz, kişisel refah ve mutluluğunuz konusunda yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Geçmişten gelen konular, kişiler ve olaylarla ilgili çözümlenmemiş konularla yeniden uğraşmanız gerekebilir. İlişkiler, ortaklıklar ve danışmanlık konuları gündemde olabilir. Merkür Neptün karesinin etkisiyle aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma ve hayal kırıklığına uğramak ile karşılaşabilirsiniz. Cuma günü iş hayatınız ve kariyerinizde finansal anlamda fırsat ve şanslar elde edebilirsiniz. Mars aslan burcuna geçiyor. İletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde kendinizi göstermek, sahnede olmak için cesaret ve liderlik duygusuyla harekete geçebilirsiniz. Tanıtım, satış ve pazarlama çalışmaları için proje ve yeni fikirler üretebilirsiniz. Cumartesi günü kendi kazandığınız para alanında eviniz için objeler ve yeni aksesuarlar satın alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle aranızda geçen bazı sözler kırılmanıza neden olabilir. Pazar günü ailenizle birlikte güzel zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak, hayatın tadını çıkarmak ve yönetselliğinizi vurgulamak isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde birlikte zaman geçirebilir ve sürpriz beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda sistem ve disiplin kurmanız gerekebilir. Salı günü yurt dışı işleriniz yabancılarla ilişkileriniz konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve yeni projeler üretebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. İletişim ve telefon trafiğiniz artabilir. Çarşamba günü eğitim ve yayıncılık konularında bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük görebilirsiniz. Hayatınızda kadersel olarak gitmeniz gereken yön, menzil konusunda olumlu etkiler altında olacaksınız. Perşembe günü İkizler burcunda güneş tutulması oluşacak. Güneş tutulmaları önemli kadersel etkiler taşırlar. Bu tutulma 2003 yılını referans gösteriyor. 2003 yılında 18 yıl önce neler yaşadığınızı ve hangi konularla uğraştığınızı düşünürseniz size benzer konuları getireceği için ışık tutmuş olur. Tutulma sizin 6-12 ekseninizden etkileyecek. Arkanızdan dönen işler, dedikodu ve gizli düşmanlarınızın yaptığı önünüze gelebilir. Geçmişten gelen konular, kişiler ve olaylarla ilgili çözülmemiş durumlar varsa bunları tekrar gözden geçirmeniz gerekecek. Merkür neptün karesi ile aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Uzun süre kapalı yerlerde kalabilir ve çalışabilirsiniz. Bu durum sizin açık havaya çıkma isteğinizi arttıracak. Cuma günü yurt dışı seyahatler ve iş fırsatları konusunda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Mars Aslan burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için daha cesur, atak ve girişken tavırlar sergileyebilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve bunu insanlara yansıtacaksınız. Cumartesi günü sevdiklerinize söyledikleri bazı sözler nedeniyle kırılabilirsiniz. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Kendinizi göstermek, sahnede olmak, hayatın tadını çıkarmak isteyebilirsiniz.

 

 

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı sağlamak için çalışmalarda bulunabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde geçmişte yapmadığınız bazı görev ve sorumlulukları gözden geçirmek ve yerine getirmek durumunda kalabilirsiniz. Salı günü kredi, borç, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda yeni kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü kullanacaksınız. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Merak duygusuyla yeni bilgiler öğrenmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü ortak kazançlar ve ortak gelirler alanınızda beklediğiniz miktarda finansal artış elde edemeyebilirsiniz. Perşembe günü İkizler burcunda güneş tutulması oluşacak. Güneş tutulmaları önemli kadersel etkiler taşırlar. Bu tutulma 2003 yılını referans gösteriyor. 2003 yılında 18 yıl önce neler yaşadığınızı ve hangi konularla uğraştığınızı düşünürseniz size benzer konuları getireceği için ışık tutmuş olur. Tutulma sizin 5-11 ekseninizden etkileyecek. Arkadaşlar, sosyal çevre, dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşları, işle ilgili kazançlar, büyük şanslar evinizden etkileneceksiniz. Yeni arkadaşlar edinebilir arkadaş çevrenizi geliştirebilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş yapma kararı verebilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde artışlar elde edebilirsiniz. Geçmişten gelen konular, olaylar ve insanlarla ilgili bazı çözümlenmemiş durumlar varsa onlarla ilgili tekrar gözden geçirmeniz gereken durumlar ortaya çıkabilir. Merkür Neptün karesinin etkisiyle aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma nedeniyle kafa karıştırıcı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü ezoterik ve metafizik konularında bilgi edinmek için kitaplar okuyabilir ve bilgi edinebilirsiniz. Mars burcunuza geliyor. Kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak için cesur, atak, hızlı ve sahnede olmak isteyen bir tarz benimseyebilirsiniz. Cumartesi günü sevdiğiniz kişilerle aranızda kırgınlık yaşanabilir. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Coşku ve sevinçle kendinizi ifade edebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda ani sürpriz beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla çalışmalarınızda daha önceden yerine getirmediğiniz yükümlülük ve sorumluluklarınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Salı günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirerek büyütüp gelir elde edebilirsiniz. Arkadaşlarınızla dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olarak toplumsal çalışmalarda bulunmak isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. İletişim trafiğiniz artabilir yoğun telefon görüşmeleri yapabilir yeni bilgiler edinebilirsiniz. Çarşamba günü ortaklık yapma konusunda bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu  gelişmeler altında olacaksınız. Perşembe günü İkizler burcunda güneş tutulması oluşacak. Güneş tutulmaları önemli kadersel etkiler taşırlar. Bu tutulma 2003 yılını referans gösteriyor. 2003 yılında 18 yıl önce neler yaşadığınızı ve hangi konularla uğraştığınızı düşünürseniz size benzer konuları getireceği için ışık tutmuş olur. Tutulma sizi 4-10 ekseninizden etkileyecek. İş hayatı ve kariyerinizde yeni başlangıçlar yapmak ve yeni adımlar atmak isteyeceksiniz. Geçmişten gelen kabul etmediğiniz iş teklifleri ve iş fırsatları tekrar size sunulabilir. Merkür Neptün karesinin etkisiyle aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma, yaşayabilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Mars aslan burcuna geçecek. Sizin uzun süre kapalı yerlerde geçen çalışmalar, bilinçaltı, arkadan dönen işler, dedikodu gibi konuların yer aldığı 12.evinize gelecek. Harekete geçerken daha arka plandan fazla ortaya çıkmadan işlerinizi yürütebilirsiniz. Cumartesi günü arkadaşlarınızla birlikte açık havada sosyalleşebilir güzel zaman geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle aranızda bazı sözlerden dolayı kırgınlık yaşanabilir. Pazar günü manevi anlamda şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Yönetselliğinizi ortaya koymak için organizasyonlar yapabilirsiniz.

 

 

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda daha önce fark etmediğiniz bazı konularda aydınlanma yaşayabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, bitcoin ve sanal para konusunda ani kayıplar yaşayabilirsiniz. Salı günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat, bakım ve onarım çalışmalarında bulunabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde yeni fırsatlar ve yeni iş olanakları için harekete geçebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. İletişim trafiğiniz artabilir. Çarşamba günü gündelik işlerinizi yaparken çalışma arkadaşlarınızla iletişiminizde bazı konuları abartılı olarak değerlendirebilir gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Perşembe günü İkizler burcunda güneş tutulması oluşacak. Güneş tutulmaları önemli kadersel etkiler taşırlar. Bu tutulma 2003 yılını referans gösteriyor. 2003 yılında 18 yıl önce neler yaşadığınızı ve hangi konularla uğraştığınızı düşünürseniz size benzer konuları getireceği için ışık tutmuş olur. Tutulma sizin 3-9 ekseninizde gerçekleşecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret ve pazarlama alanından etkileneceksiniz. Süregelen bir davanız varsa onunla ilgili sonuç alabilirsiniz. Daha önceden tamamlamadığınız yarım kalan eğitiminizi tamamlayabilirsiniz. Dış ticaret ve pazarlama konusunda yeni faaliyetlerde bulunmak isteyebilirsiniz. Merkür Neptün karesinin etkisiyle aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma ve kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü gündelik iş yoğunluğunuzun oldukça fazla olduğunu düşünebilirsiniz. Mars aslan burcuna geçecek. Arkadaşlarla sosyal çevrenizde daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Sıcak, samimi ve dostane ilişkiler kurabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilir ve yardıma ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde terfi etme, transfer teklifi yeni iş fırsatları gibi konularda şanslı olacaksınız. Sevdiğiniz kişilerle aranızda daha önceden söylenmiş sözlerle ilgili kırgınlık oluşabilir. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilir ve hasret giderebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi sergilemek, sahnede olmak ve hayatın tadını çıkarmak isteyeceksiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani farkındalık yaşayabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde sevdiğiniz kişiyle romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Tanıtım, satış ve pazarlama konusunda yeni bir proje hazırlayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Merak duygusuyla her şeyi öğrenmek isteyebilirsiniz. Çarşamba günü spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, bitcoin ve sanal para konusunda bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayarak zarar edebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Perşembe günü İkizler burcunda güneş tutulması oluşacak. Güneş tutulmaları önemli kadersel etkiler taşırlar. Bu tutulma 2003 yılını referans gösteriyor. 2003 yılında 18 yıl önce neler yaşadığınızı ve hangi konularla uğraştığınızı düşünürseniz size benzer konuları getireceği için ışık tutmuş olur. Tutulma sizi 2-8 ekseninizden etkileyecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusundan etkileneceksiniz. Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Daha önce ödemeyi unuttuğunuz bir borcunuz ortaya çıkabilir. Alacaklarınızı tahsil etme konusunda gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Merkür Neptün karesinin etkisiyle aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma, kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü çocuklarınızla spor ve müzik eşliğinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Mars aslan burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde atak, cesur, hırslı, yönetsel, her zaman sahnede olmak isteyen, kendine güvenen tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü dış ticaret ve pazarlama konusunda yeni iş fırsatları elde edebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle aranızda daha önceden söylenmiş sözlerle ilgili kırgınlık oluşabilir. Pazar günü hobilerinizi büyüterek meslek haline getirmek için yapılması gerekenleri planlayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle ilgili ani sürpriz güzel gelişmeler yaşayabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak ve organizasyon yeteneğinizi sergilemek ve hayatın tadını çıkarmak isteyeceksiniz.

 

 

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ani özgürlük ihtiyacı duyabilirsiniz. Kardeşlerinizle olan ilişkilerinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Salı günü aile bireylerinize karşı merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda harekete geçerek hakkınız olanı almak isteyeceksiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. İletişim trafiğiniz artabilir uzun telefon görüşmeleri yapabilirsiniz. Çarşamba günü gayrimenkul almak için araştırma yaptığınızda bazı ev fiyatlarını gerçek değerinden çok fazla gösterildiğini düşünebilir vazgeçebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında olumlu  etkiler altında olacaksınız. Perşembe günü İkizler burcunda güneş tutulması oluşacak. Güneş tutulmaları önemli kadersel etkiler taşırlar. Bu tutulma 2003 yılını referans gösteriyor. 2003 yılında 18 yıl önce neler yaşadığınızı ve hangi konularla uğraştığınızı düşünürseniz size benzer konuları getireceği için ışık tutmuş olur. Tutulma sizi 1-7 ekseninizden etkileyecek. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularında yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. İlişkinizi daha ileri aşamaya taşımak için söz, nişan ve evlilik konularında adım atabilirsiniz. Danışmanlık teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Ortak işler yapma konusunda araştırmalarda bulunabilir fırsatları inceleyebilirsiniz. Merkür Neptün karesinin etkisiyle aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma, kafa karışıklığı gibi etkiler yaşayabilirsiniz. Cuma günü Mars aslan burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yurt dışı seyahatler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık dış ticaret pazarlama alanında kendine güvenen, hırslı, atak, cesur, her zaman sahnede olmak isteyen ve kendinizi ortaya koyan bir yapı sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü ezoterik ve metafizik konularla ilgili araştırma yapmak isteyebilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle aranızda daha önceden söylenmiş sözlerle ilgili kırgınlık oluşabilir. Pazar günü ailenizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak, organizasyon ve yönetselliğinizi insanlara göstermek hoşunuza gidecek.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Maddi ve fiziksel güvence ihtiyacınızı gidermek için çalışacak ve üreteceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında geçmişte yapmadığınız sorumluluk ve yükümlülükler tekrar karşınıza gelebilir bunları tekrar yerine getirmeniz gerekebilir. Salı günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için değişim ve dönüşümü içselleştirecek hayatınıza entegre edeceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek kendinizi göstermek ve duruş sergilemek isteyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Merak duygusu ile bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz. Çarşamba günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde abartılı beklentiler içine girebilirsiniz. Perşembe günü İkizler burcunda güneş tutulması oluşacak. Güneş tutulmaları önemli kadersel etkiler taşırlar. Bu tutulma 2003 yılını referans gösteriyor. 2003 yılında 18 yıl önce neler yaşadığınızı ve hangi konularla uğraştığınızı düşünürseniz size benzer konuları getireceği için ışık tutmuş olur. Tutulma sizin 6-12 ekseninizden etkileyecek. Gündelik işlerinizi yaparken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde geçmişten gelen konular, olaylar ve durumlarla ilgili önceden yerine getirmediğiniz konular tekrar ortaya çıkabilir. Sağlığınızla ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Sinirsel rahatsızlıklar, eller ve kollar ile ilgili sorunlar, akciğer ve solunum yolları rahatsızlıklarına karşı dikkatli olmalısınız. Merkür Neptün karesi nedeniyle aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma, kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Cuma günü tanıtım, satış ve pazarlama konusunda şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Mars aslan burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yönetmek ve kullanmak için harekete geçebilirsiniz. Atak, cesur, kendine güvenen ve kendinden emin tarzda tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Cumartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde sevgi paylaşımlarında bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz kişilerle aranızda daha önceden söylenmiş sözlerle ilgili kırgınlık oluşabilir. Pazar günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Sahnede olmak organizasyon yeteneğini sergilemek ve hayatın tadını çıkarmak hoşunuza gidecek.

 

 

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. Ev ve yerleşim yerinizde değişiklik yapmak isteyebilir taşınmak için alternatif arayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yaptığınız çalışmalarda kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Salı günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle gelir kaynaklarınızı arttırmak için yeni projeler üretebilirsiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için eğitim alabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde hassas ve naif davranışlar sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Merak duygusu ile yeni haberler ve bilgiler öğrenmek isteyeceksiniz. Çarşamba günü kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında olumlu etkiler altında olacaksınız. Perşembe günü İkizler burcunda güneş tutulması oluşacak. Güneş tutulmaları önemli kadersel etkiler taşırlar. Bu tutulma 2003 yılını referans gösteriyor. 2003 yılında 18 yıl önce neler yaşadığınızı ve hangi konularla uğraştığınızı düşünürseniz size benzer konuları getireceği için ışık tutmuş olur. Tutulma sizin 5-11 ekseninizden etkileyecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda yeni başlangıçlarda bulunabilirsiniz. Yeni tanıştığınız kişiyle birbirinizi tanıma ve flört etme kararı verebilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte zaman geçirmek spor ve müzik faaliyetleri eşliğinde paylaşım yapabilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek gelir elde etmek için çalışabilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, bitcoin ve sanal para konuları ile ilgilenme kararı verebilir bu konudaki yatırım araçlarını inceleyebilirsiniz. Merkür Neptün karesi nedeniyle aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma, kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Merkür geri harekette olduğu için eski sevgilileriniz geri gelebilir ve sizinle tekrar görüşmek isteyebilirler. Cuma günü kendi kazandığınız para alanında yeni fırsatlar teklifler büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Mars aslan burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sıcak, samimi içten ilişkiler kurabilirsiniz. Danışmanlık vermek için harekete geçebilirsiniz. Ortaklık kurmak için şartları araştırabilir ve değerlendirebilirsiniz. Cumartesi günü evcil hayvanlarınız varsa onların gezdirilmesi ve bakımı ile ilgilenebilirsiniz. Sevdiklerinizle aranızda eskiden gelen konularda söylenmiş olan sözler kırgınlığa yol açmış olabilir. Pazar günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler gelip sizi bulabilir. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Saç bakımı yaptırabilir ya da evde kendiniz bakım yapabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay boğa burcunda başlıyorsunuz. İletişim alanında ani sürpriz beklenmedik gelişmelerle karşılaşıp şaşırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde sistem ve disiplin kurmak isteyebilir bunu gerçekleştirirken zorlanabilirsiniz. Salı günü şifa çalışmalarında bulunabilirsiniz. İşle ilgili gelirler konusunda değişim ve dönüşümü sağlamak için yıkıp yeniden yapılandırma yapabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde flörtünüz yoksa yeni bir kişiyle tanışıp flört etme kararı alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay ikizler burcuna geçecek. Merak duygusuyla bilgi alışverişinde bulunacaksınız. Çarşamba günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yapacağınız çalışmalarda bazı şeyleri abartılı olarak değerlendirebilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda olumlu  gelişmeler etkisinde olacaksınız. Perşembe günü İkizler burcunda güneş tutulması oluşacak. Güneş tutulmaları önemli kadersel etkiler taşırlar. Bu tutulma 2003 yılını referans gösteriyor. 2003 yılında 18 yıl önce neler yaşadığınızı ve hangi konularla uğraştığınızı düşünürseniz size benzer konuları getireceği için ışık tutmuş olur. Tutulma sizin 4-10 ekseninizden etkileyecek. Aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul, atalar konusunda yeni başlangıçlarda bulunabilir yeni kararlar alabilirsiniz. Evinizi ve yerleşim yerinizi değiştirmek için tadilat, tamirat, dekorasyon değişikliği yapabilirsiniz. Yeni bir eve taşınmak ya da satın almak isteyebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizi güçlendirebilirsiniz. Geçmişten gelen konular, olaylar ve durumlarla ilgili daha önceden çözülmemiş meseleler varsa bunlarla yeniden ilgilenmeniz gerekebilir. Merkür Neptün karesi ile aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma, kafa karışıklığı gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Cuma günü maddi ve manevi anlamda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Mars aslan burcuna geçiyor. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sıcak, samimi ve içten ilişkiler kurabilirsiniz. Cumartesi günü çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Sevdiklerinizle aranızda daha önceden söylenmiş sözlerle ilgili kırgınlık oluşabilir. Pazar günü dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte çalışmalar yapabilirsiniz. Bu kuruluşlara üye olabilir ve yönetiminde görev alabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay aslan burcuna geçecek. Kendinizi göstermek yönetsel çalışmalarda bulunmak ve organizasyon yeteneğinizi sergilemek isteyeceksiniz.

Siz de fikrinizi belirtin