8-14 Kasım 2021 Haftası Gezegen Transitleri ve Burcunuza Etkileri

8-14 Kasım 2021 Haftasına Genel Bakış

Bu haftaya Merkür’ün açıları damgasını vuracak. Çarşamba ve Perşembe günleri Merkür Mars kavuşumu ve Merkür Satürn karesi iletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerde yapılacak konuşmalarda alaycı ve iğneleyici tavırlar getirebilir. Anlaşma ve sözleşme imzalamak, duyuru yapmak, talepte bulunmak için haftanın ilk iki gününü tercih etmeniz yerinde olacak. Çarşamba ve Perşembe günleri zorlu enerjiler barındırıyor. Cuma günü Güneş Neptün üçgen açısı hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek adına size destek vermekte. Cumartesi günü ani gelişecek olaylar ve durumlar sonucunda sözleriniz ve fikirleriniz karşı tarafta olumsuz etki yapabilir. Pazar günü ay tüm gün boşlukta olacağı için akşam saatlerinden itibaren yeni başlangıçlar yapmak harekete geçmek için kullanabilirsiniz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. İş ve kariyer odaklı olarak önceliklerinizi düşüneceksiniz. İş hayatı ve kariyerinizde maddi koşulları istediğiniz gibi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda kredi alarak borçlarınızı ödeyebilir ya da devlete ait borçlarınıza yapılandırma yaptırmak için başvurabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda harekete geçmek eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını kullanmayı düşünebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler elde edebilir yeni kazanç imkanları için görüşmeler yapabilirsiniz. Salı günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Spiritüel konularda bilgi edinmek için eğitim alabilir ya da kendiniz kitaplar okuyarak bu konuda kendinizi geliştirebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde değişim ve dönüşümü uygulayacaksınız. İş hayatınızda ego ve güç savaşlarına maruz kalabilirsiniz. Çarşamba günü zorlu bir gün sizi bekliyor. İletişim konularında mücadele etmeniz gereken konular anlaşmazlık ve sorunlar oluşabilir. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarını ödemek isterken istediğiniz koşulları elde etmek için çok mücadele vermeniz ve ikna edici konuşmalar yapmanız gerekebilir. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Perşembe günü ödemeler ve borçlar konusunda zorlanabilir bu konuda konuşmalar yaparak borçlarınızın vadesinin uzatılmasını isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte iş yapmak ve kazanç elde etmeyi düşünebilirsiniz. Cuma günü ay balık burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilecek ve kullanma fırsatı elde ederek maddi olarak zorlandığınız dönemi atlatabilmek için şans elde edeceksiniz. Cumartesi günü kendi kazandığınız para alanı ile başkalarının kaynaklarını kullanma alanı arasında ani olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Bütçenizde kredi, borç gibi yabancı kaynak kullanmak yerine kendi öz kaynaklarınızı verimli kullanma kararı alabilirsiniz. Pazar günü ay akşam saatlerinde koç burcuna geçecek. Hızlanmak hedeflerinizin peşinden gitmek isteyebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler ve yurt dışı seyahatler gündeminizde olacak. İkili ilişkiler ve evliliğinizde anlaşma uyum ve dengeyi sağlayacaksınız. Ortaklık yapma konusunda araştırma yapabilir şartları değerlendirebilirsiniz. Dış görünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Arkadaş çevrenizle birlikte yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilir maddi ve manevi yardım edebilirsiniz. Yurt dışı işlerle ilgili değişim ve dönüşüm planlamaktasınız. Hukuksal konularda süregelen davanız varsa güç savaşları ve zıtlaşmalar yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ay kova burcuna geçiyor. Bilimsel ve teknoloji ile ilgili konularda kitaplar okuyabilir araştırma yapabilirsiniz. Çarşamba günü gün genelinde zorlu bir enerji akışı var. İkili ilişkiler ve evliliğinizde yapacağınız konuşmalarda maksadı aşan sözcükler ağızınızdan çıkabilir. Kavgaya dönüşecek konuşmalar yapabilirsiniz. Bu da evlilik ve ilişkinizi zora sokabilir. Perşembe günü danışmanlık yapmak için aldığınız teklifleri yerine getirirken engeller, sorunlar ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde finansal olarak büyük iş teklifleri ve fırsatları ile karşılaşabilirsiniz. Bunları değerlendirdiğiniz takdirde bolluk ve bereket enerjisini elde edeceksiniz. Cuma günü ay balık burcuna geçecek. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler, projeler ve hedefler oluşturacaksınız. Cumartesi günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde beklenmedik konuşmalar beklenmedik gündemler nedeniyle yön değişikliğine gidebilir ilişkiniz aniden bitme noktasına gelebilir. Pazar günü arkadaşlarınızla birlikte güzel zaman geçirebilir eğlenceli aktiviteler yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı harekete geçmek kendinizi göstermek ve istediklerinizin olması için hedefler belirlemek isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Eşinizin, ailenizin, ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde harekete geçecek ve olayların ardında yatan gerçekleri merak edeceksiniz. Ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşıp şaşırabilirsiniz. Salı günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Bütçenizde yabancı kaynak ve kredi oranını azaltarak öz kaynaklara yönelerek kendi yağınızla kavrulmanız gerekliliğini anlayacak değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Çarşamba günü ay kova burcuna geçecek. Gün genelinde zorlu bir enerji akışı hakim. Gündelik işlerinizi yürütürken çalışma arkadaşlarınızla iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Tartışmalar kavgaya dönüşebilir ve iş yapma konusunda sorunlar çıkabilir. Perşembe günü sağlığınızla ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Kontrollerinizi aksatmamanız yararınıza olacak. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler yurt dışı seyahatler konusunda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Cuma günü ay balık burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde kendinizi göstermek tavrınızı ortaya koymak için farklı fikirler ve projeler üreteceksiniz. Cumartesi günü sözlerinize ve iletişiminize dikkatli olmanız gerekecek aniden sarf edeceğiniz sözler olayları büyütebilir ve içinden çıkılamaz hale getirebilir. Pazar günü gün genelinde sevdiğiniz kişilerle zaman geçirebilir merhametli ve affedici tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı harekete geçmek isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde sevgi paylaşımlarınızı ciddi ve sorumluluk bilinci ile yapacaksınız. Çocuklarınızla iletişiminizi geliştirmek için birlikte zaman geçirebilir spor ve müzik eşliğinde aktiviteler yapabilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa, tahvil ve şans oyunları, bitcoin ve sanal para harekete geçerek kazanç elde etmek isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde sürpriz gelişmeler yaşayabilir mutlu olabilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Eğitim ve yayıncılık konusunda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza uygulayacaksınız. Çarşamba günü ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar sağlayan faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyle yapacağınız konuşmalarda olayların altında yatan gizli gerçekleri araştıracaksınız. Kuşkucu ve şüpheci yaklaşımlar geliştirerek olayların büyümesine neden olabilirsiniz. İkili ilişkilerde kendinizi engellenmiş kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Perşembe günü hobilerinizi meslek haline getirmek için yapacağınız çalışmalarda zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda büyüme ve gelişme fırsatları elde edeceksiniz. Cuma günü ay balık burcuna geçecek. Çocuklarınızla iletişiminizde merhametli ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Danışmanlık yapma konusunda fırsatlar ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü spekülatif kazançlar konusunda ani kazançlar veya kayıplar yaşayabilirsiniz. Borsa, şans oyunları, tahvil, bitcoin ve sanal para konusunda risk alırken dikkatli olmanızda yarar olacak. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizle ilgili uyumlu ve olumlu konuşmalar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek hedeflerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ciddi ve sorumluluk sahibi adımlar atılmasını isteyeceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde derin konularda konuşmalar yapabilirsiniz. Harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde güzel sürpriz terfi, maaş artışı ya da transfer teklifi alabilir kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken çalışma arkadaşlarınızın iş yapma biçimini değiştirip dönüştürmelerini isteyeceksiniz. Çarşamba günü ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bireyselliğinizi koruyarak çalışacaksınız. Gün genelinde zorlu bir enerji akışı oluşacak. Aile bireylerinizle iletişiminizde sözler ve kelimeler tartışmaya yol açacak konularda ve hararetle sarf edilebilir. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Perşembe günü harekete geçmek istediğiniz konularda aile büyüklerince engellendiğinizi ve size yeterince fırsat tanınmadığını düşünebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde maddi ve manevi olarak büyüme ve gelişme fırsatları elde edebilirsiniz. Cuma günü ay balık burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyerinizde kendinizi göstermek için tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle farklı projeler üretebilir ve kendinizden farklı söz ettirebilirsiniz. Cumartesi günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde ani konuşmalar yapabilir ve olaylar farklı bir yöne gidebilir. Dikkatli olmanız ve olayları çığrından çıkarmamaya çalışmanız gerekebilir. Pazar günü sevdiğiniz kişilerle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek istediklerinizin peşinden koşmak ve projeler oluşturmak isteyebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Sevdiğiniz kişiyle ilişkinize ciddi ve sorumluluk sahibi olarak bakacak gelecek planları yapacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde söylenen sözlere değil olayların ardında yatan gizli gerçeklere odaklanacaksınız. Eğitim vermek için harekete geçebilirsiniz. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşarak mutlu olacaksınız. Salı günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İkili ilişkiler ve evliliğinizde merhametli ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Çocuklarınızla ilişkilerinizde güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz aman dikkat! Çarşamba günü ay kova burcuna geçecek. Teknoloji ve bilimsel konularda yayınlar okuyabilirsiniz. Gün genelinde zorlu bir enerji akışı hakim. İletişim yaptığınız kişilerle konuşmalarınızda incitici ve can yakıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kardeşleriniz ya da yakın akrabalarla yapacağınız konuşmalarda kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Perşembe günü tanıtım satış ve pazarlama yapmak için ticari işlerinizle ilgili harekete geçmek isterken engellendiğinizi düşünebilirsiniz. Gündelik işlerinizin yoğunluğundan şikayet edebilirsiniz. Cuma günü ay balık burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyacak güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkmak isteyebilir ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda vazgeçebilirsiniz. Pazar günü hobilerinizi meslek haline getirme konusunda çalışmalar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek ve hedeflerinizin peşinden atılım yapmak isteyebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde ciddi ve sorumluluk sahibi tavır ve davranışlar sergileyeceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakım ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizi değiştirip dönüştürecek küllerinizden yeniden doğacaksınız. Çarşamba günü ay kova burcuna geçecek. Teknoloji ve bilimsel konularla ilgilenebilirsiniz. Gün genelinde zorlu bir enerji akışı hakim. Kendi kazandığınız para alanında harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek için sessiz ve derinden gideceksiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendi kazandığınız para alanında harekete geçmek yeni fırsatlar elde etmek için çabalarken karşınıza yaşça büyük kişilerden engeller ve kısıtlar çıkarılabilir. Perşembe günü harekete geçmek ve hedeflerinizi gerçekleştirmek için ilerlemeye çalışırken karşınıza duvar örüldüğünü hissedeceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Cuma günü ay balık burcuna geçecek. Sezgileriniz artabilir ve yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmek isteyebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları ve yatırım fırsatlarını elde etmek için projeler ve yeni fikirler üreteceksiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde yeni eşyalar alabilir tadilat tamirat bahçe peyzajı gibi konularda güzelleştirmeler yapabilirsiniz. Cumartesi günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda anlaşma ve sözleşmelerden cayma işlerin aksaması ve problemler ortaya çıkabilir. Pazar günü sevdiklerinizle birlikte zaman geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek ve hedeflerinize odaklanmanız mümkün görünüyor.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Sosyal medyada aktif olarak yer almak için paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi insanlara sunmak için çalışacak ve üreteceksiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz güzel gelişmelerle karşılaşıp mutlu olabilirsiniz. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Sevgi aşk ve ilişkilerde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizi değiştirip dönüştüreceksiniz. Kardeşlerinizle güç ve ego savaşlarına girebilirsiniz. Çarşamba günü ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Gün genelinde zorlu bir enerji akışı hakim. Kendinizi öfkeli ve sinirli bir şekilde iletişim kurarken bulabilirsiniz. Biriktirdiğiniz konularda sözlerinize hakim olamayabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili size engel olunduğu ve üzerinizde baskı kurulduğunuzu düşünebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Perşembe günü aile bireyleri tarafından ilerlemenize engel olunduğu ve işlerinize ket vurulduğunu düşünebilirsiniz. Cuma günü ay balık burcuna geçecek. Sezgileriniz artabilir hassas ve kırılgan olabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi size merhametli ve bağışlayıcı olabilir sizi affedebilir. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Cumartesi günü ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda sözleriniz iğneleyici ve yaralayıcı olabilir. Pazar günü çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek ve hedeflerinize odaklanmak isteyebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Arkanızdan dönen işleri ve dedikoduları öğrenecek ona göre önlem alacaksınız. Ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge kuracaksınız. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli ve affedici tavırlar ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü uygulayacak yoktan parayı var edecek yöntemler geliştireceksiniz. Çarşamba günü ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetler için bireysel çaba göstereceksiniz. Gün genelinde zorlu bir enerji akışı hakim. Arkanızdan gizli düşmanlarınızın yaptıkları size olumsuzluk yaşatmak için söylenen sözlerle ilgili olarak kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Perşembe günü harekete geçmek isteyebilirsiniz. Bir yandan harekete geçmek isterken diğer yandan engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Cuma günü sabah saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak bunu yansıtacaksınız. Cumartesi günü ani duyacağınız sözler sizi olumsuz etkileyebilir yön değişikliğine gidebilir bu kişilerle iletişiminizi kesebilirsiniz. Pazar günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı hareket etmek isteyecek hedeflerinizin peşinden gideceksiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Dış görünüşünüzü değiştirip farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde ortaklaşa yapacağınız toplantılarda bir konuyu derinlemesine ele almayı isteyebilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde artış sağlamak için harekete geçebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani meydana gelecek değişiklikler sizi şaşırtıp mutlu edebilir. Salı günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde merhametli ve affedici tavırlar geliştirebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi anlatan çalışmaları sunabilirsiniz. Çarşamba günü ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerin içinde bireyselliğinizi kaybetmeden yer alabilirsiniz. Çarşamba günü gün genelinde zorlu bir enerji akışı mevcut. Arkadaş çevrenizde sivri dilli ve can acıtıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Konuşmalarınızla karşı tarafta tartışmalar yaşayabilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Perşembe günü arkadaşlarınızla yaptığınız ortaklaşa işlerden beklediğiniz gelirleri elde edemediğinizi düşünüp canınız sıkılabilir. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cuma günü sabah saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir merhametli hissedebilirsiniz. Geleceğe yönelik hayaller ve ideallerinizi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. Cumartesi günü iletişimde kullandığınız sözler ve kelimeler ani olaylara neden olabilir beklemediğiniz yöne gidebilir kavgaya neden olabilir. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı harekete geçmek ve hedeflerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ciddi ve sorumluluk sahibi kişilerle ilişki yaşama şartınızı karşı tarafa ileteceksiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde harekete geçecek sessiz ve derinden ilerleyeceksiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilir mutlu olabilirsiniz. Salı günü duygularınzla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirecek istediğiniz refaha ulaşacaksınız. Değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edecek küllerinizden doğacaksınız. Çarşamba günü ay kova burcuna geçecek. Teknoloji ve bilimsel konularla ilgilenebilir bu konuda yayınlar okuyabilirsiniz. Çarşamba günü gün genelinde zorlu enerji akışı hakim. İş hayatı ve kariyerinizde yapacağınız konuşmalarda alaycı ve iğneleyici tarzı benimseyebilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Anlaşma ve sözleşme imzalamak isteyebilirsiniz ancak karşı taraf bazı maddeleri ısrarla koydurmak isteyebilir o zaman kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Perşembe günü kişisel refah ve mutluluğunuzu sağlamak için harekete geçmek isterken yaşça büyük kişilerden engelleme ve destek göstermeme gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu etkiler altındasınız. Büyüme ve gelişme elde etmek bolluk ve bereket enerjisini kendinize çekmek için destekleniyorsunuz. Cuma günü sabah saatlerinde ay balık burcuna geçecek. Sezgiselliğiniz artabilir merhametli ve affedici tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Geleceğe yönelik ideallerinizi ve hayallerinizi gerçekleştirmek için kişisel olarak kendinizi gösterecek yönetselliğinizi sergileyeceksiniz. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Pazar günü sanatsal çalışmalar yapabilir tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı harekete geçmek hedeflerinizi gerçekleştirmek isteyebilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Arkadaş çevrenizden bir kişiyle ciddi temelli ve sorumluluk içeren bir ilişki yaşamak için flört etmeye başlayabilirsiniz. Uzun süredir süregelen bir davanız varsa onunla ilgili sonuç alabilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili ani sürpriz beklenmedik güzel başarılar elde edebilirsiniz. Salı günü Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için fırsat elde edebilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde artış ve farklı alanlardan kazanç ihtimali gerçekleşecek. Çarşamba günü ay kova burcuna geçecek. Toplumsal yarar gösteren faaliyetlerde bulunabilirsiniz. Gün genelinde zorlu enerji akışı hakim. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler yurt dışı seyahatler konusunda harekete geçmek isterken engeller sorunlar ve problemlerle karşılaşabilirsiniz. Akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Eğitim ve yayıncılık konusunda kendinizi kısıtlanmış engellenmiş ve baskı altında hissedebilirsiniz. Perşembe günü yüksek eğitim konusunda harekete geçmek isterken yaşça büyük olgun kişilerden engellenme ve kısıtlanma görebilirsiniz. Spiritüel konularda bilgi almak için kitaplar okuyabilir ders alabilir kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Cuma günü ay balık burcuna geçiyor. Hayallerinizi ve ideallerinizi gerçekleştirmek için kişiliğinizi, karakterinizi ve yönetselliğinizi kullanacaksınız. Cumartesi günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda sözleriniz ve fikirlerinizle karşı tarafta beklenmedik etkiler yaratabilir iğneleyici ve can acıtıcı konuşmalar yapabilirsiniz. Pazar günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle farklı fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Akşam saatlerinde ay koç burcuna geçecek. Hızlı harekete geçmek geleceğe yönelik projelerinizi gerçekleştirmek için adım atacaksınız.

 

Siz de fikrinizi belirtin