8-14 Mart 2021 Haftası Gezegen Hareketleri ve Balık Burcunda Yeni Ay

8-14 Mart 2021 Haftasına Genel Bakış

8 Mart Dünya Emekçi kadınlar günümüz kutlu olsun. Kadınların ikinci sınıf görülmediği erkeklerle eşit haklara sahip olacağı günlere yakın zamanda ulaşmak umuduyla. Ülkemizin en büyük sorunu kadın cinayetleridir. Her gün hemen hemen bir kadın erkek şiddetinden mağdur olmaktadır. Meclisin bu konuda yeni yasa yapması ve insanlarımızın bilinçlendirilmesi için ilkokuldan itibaren kadın erkek ve fırsat eşitliği konusunda eğitim verilmelidir. Haftaya ay oğlak burcunda başlıyoruz. İş güç ve kariyer odaklı bir gün bizi bekliyor. Salı günü ay kova burcuna geçiyor. 11 Mart Perşembe günü Güneş Neptün’le kavuşacak. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisinden yararlanacaksınız. Aldanma, yanılgı ve kandırılmalara karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Kurban durumuna düşmemek için sakince olayları değerlendirmek gerekecek. Perşembe günü ay balık burcuna geçiyor ve yeni ayı oluşturmak için küçülüyor. 13 Mart Cumartesi günü saat 13:21’de balık burcunun 23.derecesinde  yeni ay oluşacak. Yeni ay, ay ve güneş kavuşumudur. Hayatımızda yeni sayfa açmak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve yeni kararlar almak için değerlendirebiliriz. Balık burcunda Neptün ve Venüs’ün de yeni aya kavuşum yaptığı bu durumda tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebiliriz. Merhametli, bağışlayıcı affedici ve sevgi dolu yaklaşımlar sergileyebiliriz. Haftanın günlerine göre gelişmelerine bakacak olursak;

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar Pazartesi günü ay oğlak burcunda haftaya başlayacaksınız. Spiritüel konulara ilginiz artabilir ve korkularınızdan arınmak için bilinç altınızı aktif hale getirebilirsiniz. Salı günü iletişim, eğitim, sosyal medya konularında aktif olacaksınız. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında beklenmedik olaylar ve durumlarla karşılaşıp yön değişikliğine gidebilirsiniz. Beklediğiniz nakit akışı gelmeyebilir ya da ani para çıkışı beklenmeyen masraf kalemleri oluşabilir. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde zaman geçirebilir ve sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak yardıma ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, tarzınızı, tavrınızı ve yönetselliğinizi yansıtırken merhametli, affedici, bağışlayıcı ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Cuma günü akşam saatlerinden itibaren kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif hissedebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi dikkatli olmak ve önlem almakta yarar olacak. Cumartesi günü balık burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Uzun süre kapalı yerlerde çalışmak ve yaşamak zorunda kaldığınız için açık havaya çıkmak isteyeceksiniz. Bilinç altınızı aktif hale getirmek için yeni eğitimler alabilirsiniz. Yurt dışında yaşamak ve yerleşmekle ilgili planlar pandemi nedeniyle sekteye uğramış olsa da bu konuda olumlu gelişmeler elde edebilir ve adım atabilirsiniz. Şartları ve olayları olduğundan daha iyi ve olumlu görmek de olasılık dahilinde. Pazar günü sanatsal çalışmalarda bulunabilir. Şiir, düz yazı, sözsel ve yazınsal eserler üretebilirsiniz. Güzel konuşmalar yapabilir sevdiklerinizin kalbini kazanabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte entellektüel çalışmalarda bulunabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar Pazartesi günü ay oğlak burcunda haftaya başlayacaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projeleri oluşturabilir dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olabilirsiniz. Salı günü kendi kazandığınız para alanında harekete geçmek, yeni fikirler üretmek ve zihinsel faaliyetlerde bulunmak olasılık dahilinde. Venüs’ün ay düğümleri ile zorlayıcı açısı ikili ilişkilerde zorlanma ve sınavlardan geçmeyi getirebilir. Çarşamba günü iş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Perşembe günü arkadaşlar ve sosyal çevrede güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Aldanmalara ve kandırılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Akşam saatlerinden itibaren kendinizi sinirli öfkeli ve sinirli hissedebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve hızlı hareket etmemeye özen göstermelisiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çaba göstereceksiniz. Cumartesi günü balık burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Arkadaşlarınızla birlikte güzel zaman geçirmek, dargın olduğunuz ve görüşmediğiniz arkadaşlarınızla barışma ve konuşma mümkün olabilir. Akışta kalmak, affedici olmak empatik tavır ve davranışlar sergilemek isteyebilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde artış olabilir. Hayalleri ve idealleri gerçekleştirmek için uygun bir ortam elde edebilirsiniz. Pazar günü sözlerinizi şiir gibi kullanabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edeceksiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Pazartesi günü ay oğlak burcunda haftaya başlayacaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde fırsat ve şans elde edebilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni projeler ve fikirler üretebilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni kişilere hedeflerinizi, yeteneklerinizi ve projelerinizi anlatmak için sunum yapabilirsiniz. Venüs’ün ay düğümleri ile zorlayıcı açısı ikili ilişkilerde zorlanma ve sınavlardan geçmeyi getirebilir. Çarşamba günü arkadaşlarınızın derdini dinleyebilir sözleriniz ve tecrübelerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Yurt dışı işlerinizle ilgili olarak zorlanmalar yaşayabilirsiniz. Koşulları değiştirmek için farklı yol ve yöntemler izleyebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatınız ve kariyerinizde aldanma ve yanılgı, kandırılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Perşembe günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Cuma günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü balık burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. İş hayatında yeni başlangıçlar için harekete geçmek için fırsat ve tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Yeni kişilerle tanışabilir, terfi ve transfer teklifi alabilirsiniz. Aldanmalara ve yanılgılara karşı dikkatli olmak ve olayları ve insanları aşırı idealize etmemek yerinde olacak. Pazar günü sözlerinizi ve fikirlerinizi anlatırken güzel kibar nazik iletişim yöntemlerini kullanacak adeta şiir gibi konuşacaksınız. Fiziksel görünümünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar Pazartesi günü ay oğlak burcunda haftaya başlayacaksınız. Devam eden bir davanız varsa dava ile olumlu gelişmeler elde edebilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Venüs’ün ay düğümleri ile zorlayıcı açısı ikili ilişkilerde zorlanma ve sınavlardan geçmeyi getirebilir. Çarşamba günü arkadaşlar ve sosyal çevrenizde karşılaşacağınız olaylar ve durumlar yön değişikliğine gitmenize neden olabilir. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda sistem ve disiplin kurarak büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Perşembe günü dini ve ilahi konularda akışta kalmak, teslim olmak ve evrenle bütünleşmek mümkün görünüyor. Aldanmalara, yanılgılara ve kandırılmalara karşı dikkatli olmakta fayda var. Perşembe günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında zorlanmalar ve aksilikler yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü balık burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin kavuşumudur. Yeni kararlar, yeni başlangıçlar ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama konularında yeni kararlar alabilirsiniz. Aldanma ve yanılgılara karşı dikkatli olmalısınız. Olayları ve insanları aşırı idealize etmek ve gerçeklerle bağlantımızı koparmak yarar sağlamayacaktır. Pazar günü sözleriniz şiir gibi etkili olabilir.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar Pazartesi günü ay oğlak burcunda haftaya başlayacaksınız. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda olumlu etkiler altındasınız. Ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ya da kullanabilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü uygulayacaksınız. Arkadaşlarınızla sosyal ilişkilerinizde zihinsel uyarımı ön planda tutacaksınız.  Venüs’ün ay düğümleri ile zorlayıcı açısı ikili ilişkilerde zorlanma ve sınavlardan geçmeyi getirebilir. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ilişkinizin geleceğine yönelik sağlam temeller ve adımlar atmak için harekete geçeceksiniz. Perşembe günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras ve vergiler konusunda otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Aldanma yanılgı ve kandırılmalara karşı dikkatli olmalısınız. Perşembe günü akşam saatlerinde gergin ve öfkeli tavırlar sergileyebilirsiniz. Kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere karşı önlem almakta yarar olacak. Cuma günü hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili hakkında zorlu etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü balık burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneş kavuşumudur. Hayatımızda yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve yeni adımlar atmak için uygundur. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda olumlu gelişmeler altında olabilirsiniz. Aldanma, yanılgılar ve kandırılmalara karşı dikkatli olmak gerekecek. Beklentileriniz olduğundan büyük olabilir. Hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Olayları ve durumları aşırı idealize edebilir gerçeklerle karşılaşınca şaşırabilirsiniz. Pazar günü şiirsel konuşarak muhataplarınızı mutlu edebilir gününüzü güzel geçirebilirsiniz. Ortaklık ve danışmanlık konularında karar vermek için şartları değerlendireceksiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar Pazartesi günü ay oğlak burcunda yeni haftaya başlıyorsunuz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde anlaşma, uyum, hoşgörü ve romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçiyor. Hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışıp çaba gösterebilirsiniz. Venüs’ün ay düğümleri ile zorlayıcı açısı ikili ilişkilerde zorlanma ve sınavlardan geçmeyi getirebilir. Çarşamba günü yurt dışı seyahatler konusunda kısıtlamalar canınızı sıkabilir. Gündelik işlerinizi yürütürken işlerinizin yoğunluğundan şikayet edebilirsiniz. Perşembe günü ortaklık ve danışmanlık konularında otorite figürlerinden destek görebilirsiniz. Aldanma yanılgı ve kandırılmalara karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Olayları, insanları ve durumları aşırı idealize edebilirsiniz. Perşembe günü akşam saatlerinde kendinizi öfkeli sinirli ve agresif hissedebilirsiniz. Cuma günü yurt dışı işlerinizle ilgili sürpriz beklenmedik olumlu gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü balık burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneş kavuşumudur. Hayatınızda yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmakla ilgilidir. İkili ilişkiler ve evliliğinizle ilgili kararlar alabilirsiniz. Ortaklık kurmak ya da danışmanlık konusunda yeni başlangıçlarda bulunmak isteyebilirsiniz. Aldanma, yanılgı ve kandırılmalara karşı dikkatli olmak gerekecek. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Pazar günü şiir gibi konuşacak muhataplarınızı mutlu edeceksiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar Pazartesi günü ay oğlak burcunda yeni haftaya başlıyoruz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde merhametli, affedici ve empatik tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçiyor. Aile üyelerinizle birlikte güzel zaman geçirebilir ilişkilerinizi geliştirip dönüştürebilirsiniz. Venüs’ün ay düğümleri ile zorlayıcı açısı ikili ilişkilerde zorlanma ve sınavlardan geçmeyi getirebilir. Çarşamba günü alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödemek isterken istediklerinizi tam olarak gerçekleştiremeyeceksiniz. Spekülatif kazanç getiren borsa ve şans oyunlarında fırsat ve şans elde edebiliriz. Perşembe günü hizmet verdiğiniz kişiler için kendinizden çok onları düşünen tavırlar geliştirebilirsiniz. Perşembe günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi var. Farkında olmakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Cuma günü ezoterik ve metafizik konulara ilginiz artabilir kitap alıp bu konuda kendinizi geliştirmek isteyebilirsiniz. Cumartesi günü balık burcunda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneş kavuşumudur. Yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak ve hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Gündelik işlerinizi yürütürken hizmet verdiğiniz kişilerle ilişkilerinizde merhametli ve affedici tavırlar sergileyebilirsiniz. Sağlığınızda dikkat etmeniz gereken konular ayaklar ve lenfomatik sinir sistemi rahatsızlıkları olacaktır. Sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde dikkatli olmak gerekecek. Çalışma arkadaşlarınızla sorun yaşayabilirsiniz. Olayları kişileri ve insanları olduğundan farklı görüp aşırı idealize edebilirsiniz. Pazar günü sözlerinizi çok etkili ve güzel kullanabileceksiniz. Şiir ya da şarkı sözü yazabilir sanatsal eserler üretebilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar Pazartesi günü ay oğlak burcunda yeni haftaya başlıyorsunuz. Flört ve aşk ilişkilerinde romantik zamanlar geçirebilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçiyor. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde ilişkinizi değiştirip dönüştüreceksiniz. Venüs’ün ay düğümleri ile zorlayıcı açısı ikili ilişkilerde zorlanma ve sınavlardan geçmeyi getirebilir. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat, tamirat vb çalışmalarda bulunabilirsiniz. Perşembe günü spekülatif kazançlar konusunda fırsat ve şans elde edebileceğiniz gibi kandırılma, aldanma ve kurban durumuna düşme psikolojisine karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Perşembe günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Cuma günü ortaklık kurma konusunda araştırma yapabilirsiniz. Cumartesi günü balık burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar, yeni başlangıçlar hayatımızda yeni sayfalar açmakla ilgilidir. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişiminiz, hobiler, spekülatif kazançlar, borsa ve şans oyunları konusunda olumlu etkiler altında olacaksınız. Aldanma, yanılgı ve kandırılmaya karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Olayları kişileri ve insanları idealize ederek gerçek olmayan bir ilüzyon yaratabilirsiniz. Pazar günü konuşmalarınız ve fikirleriniz de tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisinden yararlanarak sanatsal eserler üretebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar Pazartesi günü haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli, affedici ve bağışlayıcı tavır ve davranışlar geliştireceksiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. İkili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek kendinizi göstermek duruş sergilemek isteyeceksiniz. Venüs’ün ay düğümleri ile zorlayıcı açısı ikili ilişkilerde zorlanma ve sınavlardan geçmeyi getirebilir. Çarşamba günü sosyal medyada daha fazla yer almak ve kendinizi tanıtmak için blog yazabilir ya da web sitesi açabilirsiniz. Perşembe günü otorite figürlerinden destek, yardım ve ilgi görebilirsiniz. Aldanma, yanılgı ve kandırılma ile kurban psikolojisine bürünmemek için dikkatli olmakta yarar olacak. Perşembe günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli, sinirli ve agresif hissedebilirsiniz. Cuma günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Cumartesi günü balık burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, ay ve güneş kavuşumudur. Hayatımızda yeni kararlar almak, yeni başlangıçlarda bulunmak için uygundur. Yeni bir ev almak ya da kiralamak, taşınmak, şehir ve yer değişikliği yapabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde merhametli, affedici ve empatik tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Aldanma, yanılgı ve kandırılmaya karşı olayları, kişileri ve insanları idealize etmemek ve gözünüzde fazla büyütmemek uygundur. Pazar günü şiir gibi konuşacak ve sanatsal çalışmalarda bulunacaksınız.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar Pazartesi günü haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Tanıtım satış ve pazarlama alanında olumlu sonuçlar almak için çalışabilirsiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. Venüs’ün ay düğümleri ile zorlayıcı açısı ikili ilişkilerde zorlanma ve sınavlardan geçmeyi getirebilir. Çarşamba günü çocuklarınızla iletişiminizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışacaksınız. Fırsat ve şans elde ederken sistem ve disiplin kurmanız gerekecek. Perşembe günü kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarınızla ilişkilerinizde merhametli affedici ve empatik tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Kurban psikolojisine düşmemek için olayları kişisel algılamamak sakince değerlendirmek gerekecek. Perşembe akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık zaman dilimi var. Farkında olmak ve önlem almakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli ve sinirli ifade edebilirsiniz. Cuma günü hobilerinizi meslek haline getirmek için çalışabilirsiniz. Spor ve müzik eşliğinde keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Cumartesi günü balık burcunda yeni ay oluşacak. Yeni ay, ay ve güneş kavuşumudur. Yeni kararlar almak, hayatımızda yeni başlangıçlarda bulunmak ve projeler üretmek için kullanabiliriz. Eğitim alma ya da verme kararı verebilirsiniz. Sosyal medyada aktif olarak yer almak için blog yazabilir ya da internet sitesi açabilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Aldanma, yanılgı ve kandırılmalara karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Olayları insanları ve durumları olduğundan farklı görebilir ve idealize edebilirsiniz. Pazar günü tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar Pazartesi günü haftaya ay oğlak burcunda başlıyorsunuz. Kendi kazandığınız para alanında fırsatlar ve şanslar elde edeceksiniz. Salı günü ay kova burcuna geçecek. Venüs’ün ay düğümleri ile zorlayıcı açısı ikili ilişkilerde zorlanma ve sınavlardan geçmeyi getirebilir. Çarşamba günü fiziksel görünümünüzde farklılık yapmak isteyebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeteneklerinizi, hedeflerinizi anlatan bir sunum hazırlayabilirsiniz. Perşembe günü otorite figürlerinden yardım destek ve ilgiyi kendi kazandığınız para alanında göreceksiniz. Aldanma, yanılgı ve kandırılmalara karşı dikkatli olmak ve kurban psikolojisine düşmemek için olayları insanları ve kişileri gerçekçi değerlendirmekte yarar olacak. Perşembe akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere açık bir zaman dilimi olacak. Farkında olmak ve önlem almakta yara olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve agresif ifade edebilirsiniz. Cuma günü ailenizle iletişiminizde ani meydana gelecek olaylar yön değiştirmenize neden olabilir. Cumartesi günü balık burcunda yeni ay meydana gelecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışacak ve güzel sonuçlar elde edeceksiniz. Kazandığınız paranın bir bölümünü biriktirebilir ve yatırım yapabilirsiniz.  Aldanma ve yanılgılara karşı dikkatli olmanız gerek. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve insanlara yansıtacaksınız. Pazar günü konuşmalarınız ve fikirleriniz sanatsal etkiler taşıyabilir.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar Pazartesi günü haftaya ay oğlak burcunda başlıyoruz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeteneklerinizi, hedeflerinizi ve kişisel özelliklerinizi ortaya koyarak çalışıp çabalayacaksınız. Salı günü ay kova burcuna geçecek. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat tamirat vb. Çalışmalarda bulunabilirsiniz. Venüs’ün ay düğümleri ile zorlayıcı açısı ikili ilişkilerde zorlanma ve sınavlardan geçmeyi getirebilir. Çarşamba günü tanıtım satış ve pazarlama konularında işlerinizin ve projelerinizin tanıtımı için çalışabilirsiniz. Sistem ve disiplin kuracak, çalışarak üreterek büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Perşembe günü kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtacaksınız. Aldanma, yanılgı ve kandırılma olasılığına karşı dikkatli olmakta yarar olacak. Olayları insanları ve durumları aşırı idealize edebilirsiniz. Perşembe günü akşam saatlerinde kazalara, sakarlıklara ve dikkatsizliklere karşı farkında olmakta yarar olacak. Kendinizi öfkeli sinirli ve tartışmaya açık hissedebilirsiniz. Cuma günü iletişim ve eğitim alanında ani sürpriz beklenmedik teklif ve fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü burcunuzda yeni ay gerçekleşecek. Yeni ay, ay ve güneşin aynı düzlemde kavuşumudur. Yeni kararlar almak ve yeni başlangıçlarda bulunmak için değerlendirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu etkiler altında olacaksınız. Fiziksel ve dış görünüşünüzü değiştirme kararı verebilirsiniz. İlişkiler konusunda romantik ve sevgi dolu paylaşımlar yapabilirsiniz. Pazar günü kapalı yerlerde kalmaktan ve çalışmaktan sıkıldığınızı düşüneceksiniz. Kendi kazandığınız para alanında olumlu etkiler altında olacak eski yaralarınızı saracaksınız.

 

 

Siz de fikrinizi belirtin