9-15 Ağustos 2021 Haftalık Gezegen Transitleri ve Merkür Başak Burcunda

9-15 Ağustos 2021 Haftasına Genel Bakış

Bu hafta iletişim gezegenimiz Merkür yönettiği başak burcuna geçecek. İletişim, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, anlaşma ve sözleşmeler, seyahatler, elektronik ve elektrikli eşyalar, anlaşmalar ve sözleşmeler, internet üzerinden alışveriş, hesaplamalar konusunda titiz, ayrıntıcı analitik ve mükemelliyetçi çalışmalarda bulunabiliriz. Bu hafta etkili olan açı kalıplarından Salı günü Venüs Neptün karşıtlığı kesinleşiyor. İkil ilişkiler ve beşeri ilişkilerde aldanma yanılgı ve hayal kırıklığına yol açabilir. Çarşamba günü Merkür Jüpiter karşıtlığı nedeniyle tutamayacağımız sözler verebilir abartılı konuşmalar yapabiliriz. Aynı gün işbirlikleri ve rekabetçi çalışmalarda zorlu mücadelelerde bulunabiliriz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay başak enerjisi ile başlıyorsunuz. Akşam saatlerinde ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Sevdiğiniz kişiye içinizden gelen duygularınızı ve düşüncelerinizi sıcak samimi ve içten şekilde söyleyebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde sizinle aynı fikir ve felsefede olduğunu düşünmediğiniz kişilerle olan arkadaşlığınızı bitirebilirsiniz. Salı günü sevgi aşk ve ilişkilerde hayal kırıklığı ve yanılgılar yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde harekete geçecek duruş sergileyecek ve kendinizi göstereceksiniz. Eleştirel ve mükemelliyetçi bir tavır takınabilirsiniz. Hayatınızda gitmeniz gereken yön menzil konusunda zorlu etkiler altında olacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler ve nakit akışları elde edebilirsiniz. Çarşamba günü spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunları, bitcoin, sanal para gibi risk alıp zarar edebilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın yaptığı şeyleri öğrenip mutsuz ve umutsuz olabilir. Kendinizi aldatılmış hissedebilirsiniz. Çalışma yerinizi güzelleştirmek için yeni objeler ve eşyalar satın alabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet, estetik ve güzellik gündeminize gelecek. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde seçici ve ayrıntıcı davranışlar sergileyebilirsiniz. ikili ilişkilerde kalıcı ve sağlam adımlar atabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. İş hayatınız  ve kariyerinizde güç savaşları ve manüplasyonlara açık olabilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alarak maddi ve manevi yardıma ihtiyacı olanlara yardım edebilirsiniz. Cumartesi günü iş arkadaşlarınızla önemli görüşmeler ve toplantılar yapabilirsiniz. İşle ilgili gelirlerde engellenme gecikme ve blokajlar yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında ani nakit çıkışları yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle spiritüel konularda eğitim alabilir çalışmalarda bulunabilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerde güçlü hissedeceğiniz bir dönem başlıyor.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya akşam saatlerinde ayın başak burcuna geçmesiyle başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilir hesaplamalar ve analitik işlemlerde başarı sağlayabilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde sıcak samimi ve içten tavırlar sergileyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde aldanma yanılgı aldatma kafa karışıklığı ve beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Çocuklarınızla birlikte spor ve müzik eşliğinde eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz. Hayatınızda gitmeniz gereken yön menzil konusunda zorlu zamanlardan geçmektesiniz. Dış görünüşünüzü değiştirebilir farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinin size verdiği sözleri tutmadığı için hayal kırıklığı yaşayabilir kendinizi aldatılmış hissedebilirsiniz. Dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarında yapacağınız çalışmalarda istediğiniz etkiyi yaratamadığınızı düşünebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa ve şans oyunlarında gelir elde edebilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda değişim ve dönüşümü içselleştireceksiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk ve adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçiyor. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda analitik ve ayrıntıcı hesaplamalarda bulunabilirsiniz. Eleştirel ve mükemelliyetçi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. ikili ilişkilerinizi güçlendirmek ve dönüştürmek adına adımlar atacaksınız. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik ederek yaralarını saracaksınız. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Yurt dışı seyahat konusunda güçlük çekebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cumartesi günü eviniz ve yerleşim yerinizi değiştirmek başka eve taşınmak isteyebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Hobilerinizi büyüterek gelir elde etmek için çalışmalarda bulunacaksınız. Pazar günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için elinizden geleni yaptığınızı ancak sonucun istediğiniz gibi olmadığını düşünebilirsiniz. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde yardıma ihtiyacı olanlar için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada kullanmak için zorlanacaksınız.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Eleştirel ve mükemmeliyetçi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sıcak samimi ve içten davranışlar sergileyebilirsiniz. Yurt dışı işler ve yabancılarla ilişkilerinizde bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Salı günü tanıtım satış ve pazarlamada aldatılabilir aldanabilir ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kime inanacağınıza karşı dikkat edin. Eviniz ve yerleşim yerinizde tadilat tamirat vb. İşlere kalkışabilirsiniz. Düşmanlar ve rakipleriniz kadersel olarak eylemlere geçebilirler rekabet şiddetli olabilir. Ani sürpriz beklenmedik olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çarşamba günü ticari işlerinizde verilen sözler tutulmayabilir. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde sevgi paylaşımında bulunabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda istediklerinizi elde edebilirsiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk ve adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde eleştirel ve kılı kırk yaran tavırlar geliştirebilirsiniz. ikili ilişkilerinizi güçlendirmek adına adımlar atabilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış olanlara sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda güç savaşları yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler konusunda büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkma konusunda bir takım engellerle karşılaşacaksınız. Pazar günü arkanızdan dönen işleri öğrenecek ve çok şaşıracaksınız. İş hayatı ve kariyerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üreteceksiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorunlar ve problemler yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için anlaşmalar ve sözleşmeler yapabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Beklediğiniz gelir miktarını elde edemeyebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde hayal kırıklığı ve beklentilerinizin karşılanmaması sizi olumsuz etkileyebilir. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Hayatta gitmeniz gereken yön menzil konusunda kadersel olarak zorlanacaksınız. Arkadaş çevrenizde sürpriz gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz gelir miktarını elde edemeyebilirsiniz. Harcamalarınız abartılı olabilir bütçenizi sarsabilirsiniz. Lüks harcamalar yapabilirsiniz. Rekabet gerektiren işlerde dikkatli olmakta yarar olacak. Sosyal medyada aktif olarak yer almak isteyebilir web sitesi açabilir blog yazabilirsiniz. İkili ilişkilerde ve evliliğinizde ilişkinizi geliştirip güçlendireceksiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk ve adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, tanıtım, satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde titiz ve ayrıntıcı yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. İkili ilişkilerinizi güçlendirebilir geliştirebilirsiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilirsiniz. Cuma günü duygularınızla düşüncelerinizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Ortaklık kurmak için yapacağınız çalışmalarda güç savaşları ve manüplasyonlar yaşayabilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konularında alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyeceksiniz. Cumartesi günü yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirler konusunda kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Yeni bir eğitim vermek için harekete geçebilirsiniz. Pazar günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkilerinizde tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya akşam saatlerinde ayın başak burcuna geçmesi ile başlayacaksınız. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için kişiliğinizi, hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatan sunum hazırlayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde daha önceden yerine getirmediğiniz konular tekrar karşınıza gelebilir. Salı günü ikili ve sosyal ilişkilerinizde kandırılma ve aldatılmayla karşılaşabilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda zorlayıcı etkiler altında olacaksınız. İş hayatınız ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız. Terfi edebilir transfer teklifi alabilir ya da başka sektörlerde çalışmaya başlayabilirsiniz. Çarşamba günü sözlerinize ve fikirlerinize dikkat etmeniz gerekecek. Fevri ve patavatsızca konuşmalar yapabilirsiniz. Tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Rekabetçi çalışmalarda rakiplerinizle zorlu mücadeleler içine girebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları elde etmek için çalışabilirsiniz. Lüks harcamalar yapabilir bütçenizi sarsabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde iş yapma biçimlerini değiştirip dönüştürebilirsiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk ve adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve bunu insanlara yansıtacaksınız. İkili ilişkilerinizi geliştirip güçlendireceksiniz. Duygusal ve fiziksel yara almış kişilere sözleriniz ve fikirlerinizle önderlik ve liderlik edebilir yaraları sarabilirsiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Ortaklık kurmak için şanslar ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Cumartesi günü ikili ilişkilerinizde kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü iş hayatınız ve kariyerinizde beklenmedik gelişmeler karşısında yön değişikliğine gidebilirsiniz. Spiritüel konularda bilgi edinmek için eğitim alabilirsiniz. Kadın Erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Analitik ve hesaplamalarla uğraşabilirsiniz. Arkanızdan konuşan kişilerin söyledikleri sizi rahatsız edebilir. Gündelik işlerinizi yaparken işlerinizin yoğunluğundan söz edebilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde aldanma yanılgı ve beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu sağlamak için harekete geçecek duruş sergileyecek ve kendinizi göstereceksiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olarak zorlandığınızı hissedeceksiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü ağzınızdan çıkan sözlere dikkat! Tutamayacağınız sözler verebilir büyük konuşmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde istediğiniz şeylerin gerçekleşmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Rekabet gerektiren işlerde zorlu çalışmalar yapabilir rakiplerinizle dişe diş mücadele verebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirmek ve farklı bir tarz benimseyebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güçlendirebilirsiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yakın çevrenizle ilişkilerinizi geliştirecek ve güzelleştireceksiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi geliştirip güçlendireceksiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Spekülatif kazançlar borsa ve şans oyunları konusunda risk alarak zarar etme ihtimalini güçlendirebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Cumartesi günü sağlığınızla ilgili kontrolleri aksatmadan yerine getireceksiniz. Pazar günü ikil ilişkiler ve evliliğinizde romantik zamanlar geçirebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde ilişkilerinizi geliştirebilir yeni arkadaş gruplarına katılabilir sıcak samimi ve içten tavırlar sergileyebilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirirken beklediğiniz kazanç oranını elde edemediğinizi düşünebilirsiniz. Salı günü platonik duygular yaşayarak ikili ilişkilerde istediğinizi bulamadığınızı düşünerek hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Hayal dünyası ile gerçek dünya arasında farkı fark edeceksiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel gelişmeler yaşayacak ve zorlanacaksınız. Ortaklaşa gelirler ve ortaklaşa kazançlar konusunda ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Patavatsızca konuşabilirsiniz. Ağzınızdan çıkacak sözlere dikkat! Rakiplerinizle karşı karşıya gelebilir birbirinize düşmanlık besleyebilirsiniz. Platonik duygu ve sevgi besleyebilir kendiniz sevgi vermediğinizi düşünürken karşı taraftan da sevgi göremeyebilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirip güzelleştireceksiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet, estetik ve güzellik, parayı kazanma ve kullanma gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, zihnimizin çalışma şekli, anlaşmalar ve sözleşmeler konusunda ayrıntıcı titiz ve mükemelliyetçi yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. İkili ilişkilerinizi değiştirip dönüştürecek ve güçlendireceksiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Hobilerinizi büyüterek gelir elde etmek için çalışacaksınız. Cumartesi günü iletişim konusunda eleştirel davranabilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Pazar günü evcil hayvanlarınızın bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. İş hayatı ve kariyerinizde cesur aktif direkt net yaklaşımlar sergileyeceksiniz. Aile bireylerinizle yaptığınız işlerde gelir paylaşımı konusunda sorunlar yaşayabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Hayal dünyası ile gerçekler arasında kalabilirsiniz. Arkadaş çevrenizde yeni kişilerle tanışmak sosyalleşmek için harekete geçebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşacaksınız. Çarşamba günü ağzınızdan çıkacak sözlere dikkat! Tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Patavatsızca konuşmalar yapabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde aldanma yanılgı belirsizlik altında karar alma ve kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Rakiplerinizle mücadeleleriniz dişe diş şeklinde gelişebilir. Arkadaş çevrenizden bir kişiyle flört etmek isteyebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. Arkadaş çevrenizde iletişim dilinize dikkat edecek ayrıntıcı ve analitik konuşmalar yapacaksınız. Entellektüel konuşmalar ve grup çalışmaları yapmak için dernek, klüp ve sivil toplum örgütlerine üye olabilirsiniz. İkili ilişkilerde ilişkinizi geliştirmek ve güçlendirmek için çaba göstereceksiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada denge ve uyum içinde kullanacaksınız. Tanıtım satış ve pazarlama konularında faaliyetlerinizi sergilemek için blog yazabilir web sitesi açabilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cumartesi günü arkadaş çevrenizde yeni arkadaş gruplarının oluşturulmasına katkı sağlayacaksınız. Pazar günü ortaklık yapma konusunda ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişiminizde merhametli ve bağışlayıcı tavırlar sergileyebilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Analitik işlemler ve hesaplamalar yapabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda proaktif çalışmalarda bulunacaksınız. Yeni eğitim vermek için harekete geçebilirsiniz. Salı günü iş hayatı ve kariyerinizde aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda zorlayıcı kadersel konularla muhatap kalabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü ağzınızdan çıkan sözlere dikkat etmelisiniz. Tutamayacağınız sözler verebilir patavatsızca konuşmalar yapabilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Rekabet gereken işlerinizde dişe diş bir çalışma sergileyebilirsiniz. Kadınlara yönelik sektörlerde çalışabilir ya da kadın ağırlıklı müşterilere hizmet verebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü sağlayarak bütçenizi güçlendireceksiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet kavramları gündeminize gelecek. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde titiz analitik ve ayrıntıcı çalışmalar yapacaksınız. İkil ilişkilerde ilişkinizi değiştirip dönüştürerek uzun ömürlülüğünü sağlayabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Kendi kazandığınız para alanında yeni firmalarla çalışma ve yeni gelir kaynakları elde etme konusunda zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güzelleştirebilirsiniz. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde yeni anlaşmalar ve sözleşmeler imzalayabilirsiniz. Sosyal medyada yapmış olduğunuz paylaşımların sonucunda baskı engellemeler ve blokajlarla karşılaşabilirsiniz. Pazar günü aile bireylerinizle zaman geçirebilir merhametli ve bağışlayıcı tavırlar sergileyebilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve bunu yansıtacaksınız.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Kendi kazandığınız gelirler konusunda beklentilerinizi olduğundan büyük tutabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkilerde hayaller ve gerçekler arasında kalabilirsiniz. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret ve pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek için sistemli çalışacak ve çaba göstereceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü sözlerinize dikkat etmelisiniz. Patavatsızca konuşmalar yapabilir tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Rekabet gerektiren işlerde ve çalışmalarınızda dişe diş bir güç uygulayabilirsiniz. Yurt dışı seyahatlere çıkarak yabancı ülkeleri ve kültürlerini tanımak isteyeceksiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre edeceksiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında analitik ve sistematik çalışmalar hesaplamalar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizi geliştirip güçlendirmek ve uzun ömürlülük kazandırmak için çaba göstereceksiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Sağlığınızla ilgili dramatik gelişmelere tanık olmamak için kontrollerinizi düzenli yaptırmalısınız. Kendi kazandığınız para alanında büyüme ve gelişme elde edeceksiniz. Cumartesi günü kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü çocuklarınızla birlikte zaman geçirmek isterken ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Yakın çevre gezilerine çıkarak etrafı keşfedebilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde sorun yaşayabilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Ayrıntıcı ve analitik çalışmalarda bulunabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde anlaşma ve uyum sıcak samimi ve içten davranışlar sergileyebilirsiniz. Daha önce değerlendirmediğiniz bazı teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirmeniz gerekebilir. Salı günü ikili ilişkilerde ve beşeri ilişkilerde gerçeklerle hayaller arasında kalabilirsiniz. Beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayalleriniz yıkılabilir. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Çarşamba günü ağzınızdan çıkan sözlere dikkat! Patavatsızca konuşabilir tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Kendi kazandığınız para alanında beklediğiniz gelir miktarını elde edemeyebilirsiniz. Rekabet gerektiren konularda dişe diş bir mücadele verebilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularda bilginizi arttırmak için eğitim alabilirsiniz. Arkanızdan dönen gizli işlere karşı güç savaşlarına girebilirsiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkil ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk ve adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda işbirliklerinizi arttırabilirsiniz. Detaycı analitik ve titiz çalışmalar yapabilirsiniz. İkil ilişkilerinizi değiştirip dönüştürmek için çaba göstereceksiniz. Cuma günü bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlayacaksınız. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için şans ve fırsatları doğru kullanmak yararınıza olacak. Cumartesi günü alacaklarınızı tahsil ederek kredi, borç, nafaka, vergi ve ödemeler konularında borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü kendi kazandığınız para alanında tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle fikirler ve projeler üretip bunları ticari işleriniz için kullanabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay başak burcunda başlıyorsunuz. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yürütebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde sıcak samimi içten davranışlarda bulunacaksınız. Arkanızdan iş çevirenlerle ilgili yaptırımlarda bulunabilirsiniz. Salı günü ikili ilişkiler ve beşeri ilişkilerde hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isteyeceksiniz. Eğitim vermek için yakın çevrenizde harekete geçebilirsiniz. Çarşamba günü ağzınızdan çıkan sözlere dikkat! Patavatsızca konuşmalar yapabilir tutamayacağınız sözler verebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirebilir sonucundan memnun kalmayabilirsiniz. Rekabet gerektiren işlerinizde dişe diş bir çalışma yürütebilirsiniz. Ortaklık kurmak için işbirliklerinde bulunabilir gelir elde edebilirsiniz. Arkadaş çevrenizde yeni arkadaş grupları kurulabilir ve onlara katılabilirsiniz. Gece saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Perşembe günü Merkür başak burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik, danışmanlık ve ortaklık konularında titiz ayrıntıcı ve analitik çalışmalarda bulunabilirsiniz. Cuma günü duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. Dernek, klüp ve sivil toplum kuruluşlarına üye olarak toplumsal yarar gösteren faaliyetler için gücünüzü kullanabilirsiniz. Spiritüel konularda eğitim alabilirsiniz. Cumartesi günü danışmanlık çalışmalarında bulunabilirsiniz. Kendinizi baskı altında engellenmiş ve kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Pazar günü yakın çevre gezilerine çıkabilir etrafı keşfedebilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin