9-15 Mayıs 2022 Haftalık Gezegen Transitleri ve Jüpiter Koç Burcunda

9-15 Mayıs 2022 Haftasına Genel Bakış

Haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Sahnede olmak ve yönetselliğinizi sergilemek isteyebilirsiniz. 10 Mayıs Salı günü Merkür ikizler burcunda gerilemeye başlıyor. İletişim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, sosyal medya, tanıtım satış ve pazarlama, seyahatler, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Daha önceden değerlendirmediğiniz fırsat ve teklifler karşınıza gelebilir. Düzeltilmesi gerekli işler ve revizyon yapılması gereken projelerle ilgili çalışabilirsiniz. 11 Mayıs Çarşamba günü Jüpiter koç burcuna geçecek. Maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Daha hızlı harekete geçeceksiniz. Kararlı cesur ve atak davranabilirsiniz. Finansal konularda risk alarak yatırım yapabilirsiniz. Cuma günü kişiliğiniz, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü güç ve ego savaşlarına maruz kalabilir manüplatif davranabilirsiniz. Pazar günü sevginin gücüyle duygusal yaralarınızı iyileştireceksiniz. Otorite figürleriyle iletişiminizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Sabah saatlerinde duygularınızla iradeniz arasında kalabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Öğleden sonra kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Salı gününe girişte ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Eleştirel bakış açısıyla olaylara ve insanlara yaklaşabilirsiniz. 10 Mayıs Salı günü Merkür ikizler burcunda geri hareketine başlıyor. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, tanıtım satış ve pazarlama, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler, yakın çevre gezileri alanınızda gecikme, erteleme, yanlış anlaşılmalar ve sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu konularla ilgili yarım kalmış işler veya vazgeçilmiş projeler tekrar gündeminize gelebilir. Çarşamba günü kendi kazandığınız para alanında ani nakit akışları ve para girişleri elde edebilirsiniz. Harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek için isteksiz olabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge uyum ve uzlaşma sağlayabilirsiniz. 11 Mayıs Çarşamba Jüpiter koç burcuna geliyor. 28 Ekim’e kadar burcunuzda kalacak. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni fikirler ve projeler hazırlayabilirsiniz. Fiziksel olarak büyümek ve kilo almanız olasılık dahilinde. Sağlığınızı olumlu etkileyecek bir transit olacak. Neşeli, mutlu ve iyimser hissedebilirsiniz. Perşembe gününe girişte aldanma, yanılgı, belirsizlik altında karar alma gibi durumlar yaşayabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde karizmatik ve güçlü bir duruş sergileyeceksiniz. Sabah saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Daha önce değerlendirmediğiniz bazı eğitim teklif ve fırsatları tekrar karşınıza gelebilir. Cuma günü dış görünüşünüzü değiştirmek farklı bir tarz benimsemek isteyebilirsiniz. Ancak sonuç istediğiniz gibi olmayabilir. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken olumlu kadersel destekler altında olacaksınız. Cumartesi günü arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ortaklık yapabilir sistem ve destek kurabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde güç ve ego savaşları yapabilir manüplatif davranabilir herkesi ve her şeyi kontrol altına almaya çalışabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Kuşkucu endişeli ve kuruntulu tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Pazar günü ani gelir ve gider kalemleri ile bütçenizde sarsıntı yaratabilirsiniz. Duygusal yaralarınızı sarmak için sevginin gücü yeterli olacaktır. Arkadaşlarınızın dostlarınızın dertlerini dinleyebilir onlara çözüm önerileri getirebilirsiniz. Otorite figürleri ile restleşme ve sorunlar yaşayabilirsiniz.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorlanmalar yaşayabilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde kendinizi kısıtlanmış engellenmiş ve baskı altında hissedebilirsiniz. Salı gününe girişte ay başak burcuna geçecek. Evinizi dip bucak temizleyebilirsiniz. Analitik ve hesaplama işlemleri yapmanız için de uygundur. 10 Mayıs Salı günü Merkür ikizler burcunda geri hareketine başlıyor. Maddi kaynaklarınız alanınızda daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar karşınıza çıkabilir. Öz değer sorunları yaşayabilirsiniz. Nakit akışı konusunda gecikme erteleme ve engeller oluşabilir. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde birlikte zaman geçirmek için isteksiz davranabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanabilirsiniz. 11 Mayıs Çarşamba günü Jüpiter koç burcuna geçecek. Bilinç altınızı aktif hale getirebilirsiniz. Yurt dışı işlerle ilgili şans ve fırsat elde edebilirsiniz. Yeni fikir ve projeler için hazırlık zamanı olarak değerlendirebilirsiniz. Spiritüel konularla ilgili kitaplar okuyabilir eğitim alabilirsiniz. Perşembe günü sosyal çevrenizde beklentilerinizin karşılanmaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda değişim ve dönüşümü hayatınıza geçirmek isteyeceksiniz. Sabah saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Arkanızdan dönen işler ve gizli düşmanlarınızın yaptıkları canınızı sıkabilir. Maddi kaynaklar alanınızda daha önce değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatlar tekrar kapınızı çalabilir. Cuma günü gizli saklı ilişkilere çekilebilir platonik duygular besleyebilirsiniz. Kişiliğinizi tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü iş hayatınız ve kariyerinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Yurt dışı işlerle ilgili güç ve ego savaşlarına muhatap kalabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Endişeli, kuruntulu ve kaygılı olabilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda özgürlük ihtiyacınızı abartabilir herkesi ve her şeyi bırakıp gitmek isteyebilirsiniz. Duygusal yaralarınızı sevginin gücüyle iyileştireceksiniz. Otorite figürleri ile sorunlar yaşayabilirsiniz. Tasarımcı hayal gücü ve ilhamın etkisiyle yeni fikirler ve projeler üretebilir sanatsal çalışmalarda bulunabilirsiniz.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu yükselen burcu ikizler olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Sahnede olmak ve yönetselliğinizi sergilemek hayatın tadını çıkarmak hoşunuza gidecek. Sabah saatlerinde bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorlanmalarla karşılaşabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Salı gününe girişte ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Mükemmelliyetçi ve eleştirel bakış açısıyla olayları ve insanları değerlendirebilirsiniz. 10 Mayıs Salı günü yönetici gezegeniniz Merkür burcunuzda gerilemeye başlıyor. İçinize dönebilir iç sesinizi dinleyebilirsiniz. Daha önceden değerlendirmediğiniz konularda tekrar fırsat ve şans elde edebilirsiniz. İletişim problemleri evrak ve belgelerle ilgili yanlış anlaşılmalar gecikmeler engeller yaşayabilirsiniz. Çarşamba günü ani sürpriz beklenmedik gelişmeler yurt dışı işlerle ilgili sürpriz haberler alabilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek için isteksiz davranacaksınız. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. 11 Mayıs Çarşamba Jüpiter koç burcuna geçecek. Arkadaş ve sosyal çevrenizi genişletip büyütebilirsiniz. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım edebilirsiniz. Dernek, külüp ve sivil toplum kuruluşlarında görev alabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte ortaklaşa işler yaparak gelir elde edebilirsiniz. Perşembe günü iş hayatı ve kariyerinizde henüz hedeflediğiniz yere ulaşamadığınızı düşünebilirsiniz. Ticari işlerinizle ilgili muhataplarınız üzerinde güçlü ve karizmatik etki yaratacaksınız. Sabah saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet konuları gündeminizde olacak. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük görebilir bazılarını ise değerlendirmeyerek heba edebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için hedeflerinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi anlatan sunum hazırlayabilirsiniz. Cuma günü arkadaşlarınızla iletişiminizde sabırsız ve özensiz davranabilir yüzeysel olabilirsiniz. Cumartesi günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Ortaklaşa işler ve ortaklaşa kazançlar konusunda güç ve ego savaşları yaşayabilir manüplatif davranabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Kendinizi huzursuz ve kuruntulu ifade edebilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Duygusal yaralarınızı şifalandırmak için sevginin gücü yeterli olacaktır. Otorite figürleriyle engellenme kısıtlanma ve sorunlar yaşayabilirsiniz.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklar yaşayabilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda kısıtlamalar, engeller ve gecikmelerle karşılaşabilirsiniz. Salı gününe girişte ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Eleştirel bakış açısıyla olayları ve insanları eleştirebilirsiniz. 10 Mayıs Salı günü Merkür ikizler burcunda gerilemeye başlıyor. Merkür on ikinci evinizde gerileyeceği için arkanızdan dönen işleri ve dedikoduları öğrenebilirsiniz. Spiritüel konularda bilgi almak için kitap okuyabilir ders alabilirsiniz. Yurt dışı müşteriler ve işlerle ilgili daha önceden değerlendirmediğiniz teklif ve fırsatları tekrar gözden geçirebilirsiniz. Çarşamba günü arkadaş çevrenizde sürpriz gelişmelerle karşılaşabilir şaşırabilirsiniz. Yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda harekete geçmek duruş sergilemek isterken ince eleyip sık dokuyabilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. 11 Mayıs Çarşamba Jüpiter koç burcuna geçecek. İş hayatı ve kariyerinizde şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Perşembe günü beklentilerinizin gerçekleşmemesi nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde değişim ve dönüşümü ilişkinize yansıtacaksınız. Sabah saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Bazı fırsat ve teklifleri değerlendirmeye değer bulmayarak heba edebilir bazı teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. İletişim konusunda içinize dönerek iç sesinizi dinleyebilirsiniz. Cuma günü iş hayatı ve kariyerinizde istediklerinizi elde etmekte zorlanabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken olumlu kadersel destekler altında olacaksınız. Cumartesi günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda eşinizin, ailenizin, varsa ortağınızın parasını yönetebilir ve kullanabilirsiniz. Ortaklık kurma tekliflerini değerlendirirken baskıcı ve kontrolcü yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Kuşkucu ve endişeli olabilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar nedeniyle yön değişikliğine gidebilirsiniz. İş hayatı ve kariyerinizde elde edeceğiniz başarı yaralarınızı sarmanıza yardımcı olacak. Otorite figürleriyle ilişkilerinizde baskı engellenme ve gecikme yaşayabilirsiniz

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Kadın erkek ilişkilerinizde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklarla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Salı gününe girişte ay başak burcuna geçecek. Analitik işlemler ve hesaplamalar için uygundur. 10 Mayıs Salı günü Merkür gerilemeye başlıyor. Arkadaşlar ve sosyal çevrenizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş yapmak ve gelir elde etmek için daha önceden düşünüp hayata geçirmediğiniz projelerinizi tekrar gözden geçirebilir revize edebilirsiniz. Çarşamba günü iş hayatı ve kariyerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde harekete geçmekte isteksiz davranabilirsiniz. Bilinçli yönleriniz ve bilinç dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlayacaksınız. 11 Mayıs Çarşamba günü Jüpiter koç burcuna geçiyor. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık, hukuksal konularda büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Perşembe günü kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konularında aldanma, yanılgı, aldatma, kararsızlık yaşayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken iş arkadaşlarınız ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü iş yapma biçiminizde uygulayacaksınız. Hukuksal konularla ilgili bazı olayları gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Dernek, külüp ve sivil toplum kuruluşlarında görev alabilir yönetime girebilirsiniz. Cuma günü yurt dışı seyahatlerle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Öğle saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Kuşkucu ve endişeli tavırlar sergileyebilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Duygusal yaralarınızı şifalandırmak için sevginin gücünden yararlanacaksınız. Otorite figürleri ile restleşebilir sorunlar yaşayabilirsiniz.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Salı gününe girişte ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Analitik işlemler ve hesaplamalar için uygundur. 10 Mayıs Salı günü Merkür ikizler burcunda gerilemeye başlıyor. Yönetici gezegeniniz iş hayatınız ve kariyer alanınızda gerileyeceği için bazı projeler ve teklifler gecikebilir ertelenebilir ya da iptal olabilir. Bu dönemde iş teklifleri ve transfer tekliflerini değerlendirmemek yeni bir işe başlamamak uygun olacaktır. Görüşmeleri retro öncesi yaptıysanız devam edebilirsiniz. Çarşamba günü yurt dışı işler yabancılarla ilişkiler konusunda e-ticaret işlemleri için fırsat ve şans elde edebilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek isterken diğer yandan gerekli cesareti gösteremeyebilirsiniz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanacaksınız. 11 Mayıs Çarşamba günü Jüpiter koç burcuna geçiyor. Ortaklaşa kazançlar ve ortaklaşa gelirlerde büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda borçlarınız artabileceği gibi alacaklarınızı tahsil ederek ya da kredi alarak borçlarınızı vergi ve ödemelerinizi kapatabilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularında araştırma yapabilir eğitim alabilirsiniz. Perşembe günü ortaklık yapmak için yaptığınız görüşmelerin beklentilerinizi karşılamaması nedeniyle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde değişim ve dönüşümü ilişkinize yansıtacaksınız. Sabah saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilir bazılarını da değerlendirmeyerek heba edebilirsiniz. İş hayatınız ve kariyerinizde daha önceden değerlendirmediğiniz bazı teklif ve fırsatlar tekrar değerlendirmeniz için karşınıza çıkabilir. Cuma günü ortak kazançlar ve ortak gelirlerde beklediğiniz gelir oranını elde etmekte zorlanabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı ortaya koyarken kadersel olumlu destekler altında olacaksınız. Cumartesi günü gündelik işlerinizi yürütürken iş ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, tahvil, hisse senedi, bitcoin ve sanal para konularında risk alarak zarar edebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Kuşkulu ve kuruntucu tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Ortak kazançlar ve ortak gelirlerde istediğiniz miktarı elde edemediğinizi düşünerek yara alabilirsiniz. Otorite figürlerine karşı rest çekebilirsiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanacaksınız. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkilerde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Salı gününe girişte ay başak burcuna geçecek. Dip bucak temizlik yapabilirsiniz. Düzen ve tasnif isteyen işlerinizi tamamlayabilirsiniz. 10 Mayıs Salı günü Merkür ikizler burcunda geri hareketine başlıyor. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık konularında erteleme gecikme ve iptaller yaşayabilirsiniz. Seyahatlerinizde bavullarınız kaybolabilir rötar yaşayabilirsiniz. Evrak işlerinde yanlışlık eksiklik ve sorunlar çıkabilir. Çarşamba günü ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde harekete geçmek duruş sergilemek konusunda isteksiz olabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum yakalayabilirsiniz. 11 Mayıs Çarşamba günü Jüpiter koç burcuna geçecek. İkili ilişkiler evlilik, ortaklık, danışmanlık konularında fırsat ve şanslar elde edeceksiniz. İlişkinizi bir üst taşımaya karar verebilir söz, nişan, evlilik aşamalarına geçebilirsiniz. Ortaklık yapmak için teklifler alabilirsiniz. Perşembe günü evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı hastalıkları ile ilgilenmeniz gerekebilir. Aile bireylerinizle ilişkilerinizi değiştirip dönüştürebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilir bazı fırsatları ise değerlendirmeyerek heba edebilirsiniz. Cuma günü ikili ilişkilerinizde anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken olumlu kadersel destekler altında olacaksınız. Cumartesi günü spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, tahvil ve hisse senedi konusunda sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Gayrimenkul kiralama ve satın alma konularında güç ve ego savaşları yaşayabilir manüplatif tavırlara maruz kalabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Kuşkucu ve kuruntulu olabilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İkili ilişkilerde duygusal olarak yaralarınızı şifalandırmak için sevginin gücünden yararlanacaksınız. Otorite figürleri ile restleşme ve sorunlar yaşayabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında uyum ve denge sağlamakta zorlanabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olarak zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Salı gününe girişte ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Mükemmelliyetçi ve eleştirel yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Merkür 10 Mayıs Salı günü ikizler burcunda gerilemeye başlıyor. Ortak kazançlar ve ortak gelirler konusunda daha önceki hak edişlerinizi alabilirsiniz. Faiz ve komisyon gelirlerinde gecikme ve ertelemeler oluşabilir. Daha önce ödemeyi unuttuğunuz vergi ve sigorta pirimi gibi borçlarınız ortaya çıkabilir. Çarşamba günü ikili ilişkiler ve evliliğinizde ani sürpriz beklenmedik gelişmeler yaşayabilir şaşırabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek için yapacağınız çalışmalarda harekete geçmek duruş sergilemekte kararsızlık yaşayabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uzlaşma yakalayabilirsiniz. 11 Mayıs Çarşamba günü Jüpiter koç burcuna geçecek. Gündelik işler, iş arkadaşlarınız ve sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde maddi ve manevi büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili olumlu iyileşmeler kazanabilirsiniz. Gündelik işlerinizin yoğunlaşması söz konusu olabilir. Evcil hayvan satın alabilir ya da sahiplenebilirsiniz. Perşembe günü spekülatif kazançlarda kayıp aldanma ve yanılgı yaşayabilirsiniz. Tanıtım satış ve pazarlama faaliyetleri için yeni fikirler ve projeler üretebilirsiniz. Sabah saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet, gündeminizde olacak. Çocuklarınızla iletişiminizde abartılı tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Cuma günü sağlık sorunları yaşayabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken olumlu kadersel destekler altında olacaksınız. Cumartesi günü gayrimenkul alım satımı yapabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde güç ve ego savaşları yaşayabilir manüplatif davranabilirsiniz. Öğle saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Huzursuz ve kaygılı hissedebilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. İş ve çalışma arkadaşlarınızla ilişkilerinizde duygusal yaralanmalarına çözüm önerileri getirebilirsiniz. Otorite figürleri ile restleşme ve problemler yaşayabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve dengeli içinde kullanmakta zorlanacaksınız. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel etkiler altında olacaksınız. Ticari işlerinizle ilgili gecikme engeller ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Salı gününe girişte ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Eleştirel ve mükemmelliyetçi yaklaşımlar sergileyebilirsiniz. 10 Mayıs Salı günü Merkür ikizler burcunda geri gitmeye başlıyor. İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık ve danışmanlık konularından etkileneceksiniz. İlişkinizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Ortaklık yapmak için daha önceden değerlendirmediğiniz teklifleri ve fırsatları gözden geçirebilirsiniz. Çarşamba günü gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Gayrimenkul alım satımı konusunda harekete geçmek isterken isteksiz davranabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum elde edebilirsiniz. 11 Mayıs Çarşamba günü Jüpiter koç burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusunda şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Çocuk sahibi olmak isteyen kişiler bunu hayata geçirebilir. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirebilirsiniz. Spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, tahvil, hisse senedi, konularında büyüme ve gelişme elde edebilirsiniz. Perşembe günü aile bireylerinizle ilişkilerinizde aldanma yanılgı ve hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Maddi kazançlar konusunda değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Sabah saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük görebilir bazı fırsat ve teklifleri değerlendirmeyerek heba edebilirsiniz. Danışmanlık yapmak için olumlu etkiler altında olacaksınız. Cuma günü sevdiğiniz kişiyle anlaşmazlık ve sorun yaşayabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken kadersel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Cumartesi günü tanıtım satış ve pazarlama konularında sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Yeni gelir kaynakları elde etmek için güç ve iktidar mücadelesine girebilirsiniz. Öğle saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Kuşkucu ve kuruntulu tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Çocuklarınızla iletişimde sevgi paylaşımı konusunda uyumlu ve olumlu davranacaksınız. Otorite figürleri ile restleşebilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanacaksınız. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklar yaşayabilirsiniz. Maddi kaynakları elde etmekte kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Salı gününe girişte ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Analitik işlemler ve hesaplamalar için uygundur. 10 mayıs Salı günü Merkür ikizler burcunda gerilemeye başlıyor. Gündelik işler sizin için çalışan kişiler ve iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizde iletişim problemleri ve yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsiniz. Bilgi ve belge akışında yanlış yerlere ulaşma ve gecikme oluşabilir. Çarşamba günü spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları, hisse senedi, tahvil, bitcoin, sanal para konularında ani sürpriz beklenmedik kazançlar elde edebilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek için isteksiz olabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uzlaşı sağlayabilirsiniz. 11 Mayıs Çarşamba günü Jüpiter koç burcuna geçecek. Aile bireylerinizle iletişiminizde maddi ve manevi büyüme elde edebilirsiniz. Gayrimenkul alım-satımında şans ve fırsat karşınıza çıkabilir. Merhametli affedici iyimser tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Perşembe günü ticari işlerinizle ilgili aldanma, yanılgı ve belirsizlik altında karar alma gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu elde etmek için değişim ve dönüşümü hayata geçireceksiniz. Sabah saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Bazı fırsat ve teklifleri değerlendirmeyerek heba edeceğiniz gibi bazı teklif ve fırsatları olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Gündelik işlerinizi yaparken daha önceden tamamlanmamış işleri bitirmek için program yapacaksınız. Cuma günü aile bireylerinizle iletişiminizde sorunlar ve problemler yaşayabilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken olumlu kadersel etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü maddi kaynaklarınızı yapılandıracak sistem ve disiplin kuracaksınız. Öğle saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Kuşkulu ve kuruntulu olabilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Aile bireylerinizle ilişkilerinizde duygusal yaralarınızı sevginin gücüyle sarıp sarmalayacaksınız. Otorite figürlerinden engellenme baskı ve restleşme görebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Duygularınızla iradenizi bir arada uyum ve denge içinde kullanmakta zorlanabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkiler ve evliliğinizde kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Salı gününe girişte ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Mükemmelliyetçi eleştirel tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. 10 Mayıs Salı günü Merkür ikizler burcunda geri hareketine başlıyor. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobiler, spekülatif kazançlar konusundan etkileneceksiniz. Eski sevgililer geri gelebilir. Onlarla tekrar iletişime geçmek tercihi size kalmış. Çocuklarınızla iletişiminizde yanlış anlaşılmalar ve iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Spekülatif kazançlarda borsa, şans oyunları tahvil, bitcoin sanal para konularında yanıltıcı bilgi akışı nedeniyle zarar edebilirsiniz. Çarşamba günü aile bireylerinizle iletişiminizde ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı geliştirmek için harekete geçmek duruş sergilemek ve kendinizi göstermek için isteksiz olabilir ince eleyip sık dokuyabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uzlaşı sağlayabilirsiniz. 11 Mayıs Çarşamba günü Jüpiter koç burcuna geçecek. İletişim, eğitim, ticaret, sosyal medya, tanıtım satış ve pazarlama, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde şans ve fırsatlar elde edeceksiniz. Perşembe günü kendi öz değerinizin farkında olamayacak sisler altında kalacak netleşemeyeceksiniz. Yurt dışı işler konusunda güçlü arzularınızın peşinden koşacaksınız. Sabah saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk ve adalet gündeminizde olacak. Eğitim verme konusunda bazı teklifleri değerlendirmeyerek heba ederken bazı teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizi geliştirip güçlendirebilirsiniz. Cuma günü yakın çevre gezilerine çıkmak isterken gerçekleşemeyebilir. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken kadersel olumlu etkiler altında olacaksınız. Cumartesi günü kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Arkadan dönen işler gizli düşmanlar ve dedikodunuzun yapılması güç ve ego savaşları ile uğraşmanıza manüplasyona maruz kalmanıza neden olabilir. Öğle saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Kuşkucu ve endişeli tavır ve davranışlar sergileyebilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Sosyal medyada aktif olarak yer almak için paylaşımlarda bulunacaksınız. Otorite figürlerinden gecikme engeller ve baskılarla karşılaşacaksınız.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar haftaya ay aslan burcunda başlıyorsunuz. Bilinçli yönleriniz ile bilinç dışı yönleriniz arasında denge ve uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Hayatınızın gitmeniz gereken yönü menzili konusunda kadersel zorluklar yaşayabilirsiniz. Kendinizi baskı altında kısıtlanmış ve engellenmiş hissedebilirsiniz. Salı gününe girişte ay başak burcuna geçecek. Düzen ve tasnif gerektiren işlerinizi yapabilirsiniz. Analitik işlemler ve hesaplamalar için uygundur. 10 Mayıs Salı günü Merkür İkizler Burcunda gerilemeye başlıyor. Aile bireylerinizle iletişiminizde yanlış anlaşılmalar iletişim problemleri yaşayabilirsiniz. Daha önce değerlendirmediğiniz gayrimenkul alım satımı konusunda şans ve fırsat elde edebilirsiniz. Çarşamba günü ticari işlerinizle ilgili ani sürpriz beklenmedik güzel gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçmek duruş sergilemek konusunda isteksiz olabilirsiniz. Kadın erkek ilişkilerinde anlaşma ve uyum elde edebilirsiniz. 11 Mayıs Çarşamba günü Jüpiter koç burcuna geçecek. Maddi kaynaklarınız konusunda şans ve fırsatlar elde edebilirsiniz. Harcamalarınız artabilir alışverişi abartabilirsiniz. Kendi öz değerinizin farkında olacak ve yansıtacaksınız. Kazandığınız paranın bir bölümünü biriktirebilirsiniz. Perşembe günü aldanma, yanılgı, aldatma, belirsiz altında karar alma gibi durumlar oluşabilir. Arkadaşlarınızla ortak iş yapmak için değişim ve dönüşümü hayatınıza geçireceksiniz. Sabah saatlerinde ay terazi burcuna geçecek. İkili ilişkiler, beşeri ilişkiler, hak, hukuk, adalet gündeminizde olacak. Bazı fırsat ve teklifleri olduğundan büyük algılayabilirsiniz. Cuma günü gizli saklı ilişkilere çekilebilir platonik duygular besleyebilirsiniz. Kişiliğinizi, tarzınızı ve tavrınızı yansıtırken olumlu kadersel destekler altında olacaksınız. Cumartesi günü sistem ve disiplin kuracak yapılandırma yapacaksınız. Öğle saatlerinde ay akrep burcuna geçecek. Kuşkucu ve endişeli olabilirsiniz. Pazar günü ani gelişen olaylar ve durumlar sonucunda yön değişikliğine gidebilirsiniz. Maddi kaynaklarınız artacak ve güçleneceksiniz. Otorite figürleri ile restleşebilir ve baskı görebilirsiniz.

Siz de fikrinizi belirtin