Ağustos Ayı Burç Yorumları

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar Ağustos ayındaki gelişmelerden bahsedecek olursak; Her ay bir yeni ay ve bir dolunay olur. Bu ay dolunay 3 Ağustosta Kova burcunun 11.46 derecesinde gerçekleşecek. Arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızda gerçekleşecek olan dolunay sonlanmalar ve bitişlerle ilgilidir. Bazı arkadaş grupları ile ilişkinizi bitirebilirsiniz. İkili ilişkilerde kadersel etkiler altında olacaksınız. Yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Merkür iletişim, konuşma, yazma, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, elektrik ve elektronik eşyalar, hesaplama, internet üzerinden alışveriş Merkür’le ifade edilir. Merkür 5 Ağustos’ta Aslan burcuna geçecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim konusunda kendinizi gösterecek ve sahnede olmak isteyeceksiniz. Keyifli organizasyonlar yapabilir ve neşeli, canlı, hayatın tadını çıkarmak hoşunuza gidecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, öz değerimiz, estetik ve güzellik, sanat’ı anlatan Venüs yengeç burcuna 8 Ağustos’ta geçiyor. Aile bireylerinizle sevgi dolu paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek için yeni eşyalar ve objeler satın alabilirsiniz. Uranüs 15 Ağustosta gerilemeye başlıyor. Uranüs boğa burcunda seyrediyor. Ani farkındalık geliştirmemizi, uyanışı, devrimleri, özgürlük ihtiyacımızı, uçak kazalarını ve teknolojik gelişmeleri anlatan Uranüs’ün geri gitmesi sizin kendi kazandığınız para alanında ani para giriş ve çıkışları yaratabilir. Ağustos ayında Güneş Aslan burcunda ilerliyor. 17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. Bu özel zamanı istek, dilek, dua, namaz, olumlama, imgelem gibi yöntemlerle değerlendirebilirsiniz. Ağustos ayında yeni ay 19 Ağustos’ta Aslan burcunda 26.35 derecede gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Sevgi aşk ve ilişkilerde yeni bir ilişkiye başlama kararı verebilirsiniz. Spekülatif kazançlar konusunda borsa, şans oyunları gibi bu alanlarda riskli yatırımlarda bulunabilirsiniz. Ağustos ayındaki bazı önemli açılardan bahsedecek olursak Venüs Kuzey Ay Düğümü ile 5 Ağustos’ta kavuşacak. İkili ilişkiler, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkilerde kadersel etkiler devrede olacak. Kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar yaşanabilir. Mars 13 Ağustos’ta Plüton’la ve 21 Ağustos’ta Satürn’le kare açı yapacak. Yönetici gezegeninizin zorlu açıları sizi sağlık alanında olumsuz etkileyebilir dikkatli olmakta yarar var.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar Ağustos ayındaki gezegen hareketlerinin burcunuza etkisinden bahsedecek olursak; Her ay bir yeni ay ve bir dolunay olur. Bu ay dolunay 3 Ağustosta Kova burcunun 11.46 derecesinde gerçekleşecek. İş hayatınızda ve kariyerinizde meydana gelecek dolunayda iş tekliflerinin ve projelerinizin sonuçlarını alabilirsiniz. Uranüs’ün size beklenmedik sürprizler getirdiğini görebilirsiniz. Terfi etmek, transfer teklifi almak ve başka sektörlere geçmek gibi kararlar verebilirsiniz. Merkür iletişim, konuşma, yazma, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, elektrik ve elektronik eşyalar, hesaplama, internet üzerinden alışveriş Merkür’le ifade edilir. Merkür 5 Ağustos’ta Aslan burcuna geçecek. Aile bireylerinizle ilişkinizde ben bilirim tavrınızı ve tarzınızı yansıtmasanız iyi olacak. İddiacı ve iddalı tarzınız insanları rahatsız edebilir. Sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, öz değerimiz, estetik ve güzellik, sanat’ı anlatan Venüs yengeç burcuna 8 Ağustos’ta geçiyor. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sevgiyi paylaşmak, koruma ve kollama duygusu geliştirmek mümkün gözüküyor. Uranüs 15 Ağustosta gerilemeye başlıyor. Ani farkındalık geliştirmemizi, uyanışı, devrimleri, özgürlük ihtiyacımızı, uçak kazalarını ve teknolojik gelişmeleri anlatan Uranüs’ün geri gitmesi  sağlığınızla ilgili daha önce fark etmediğiniz konularda rahatsızlık hissedebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için daha önce yapmadığınız ertelediğiniz konularda gelişmeler kaydedebilirsiniz. Ağustos ayında Güneş Aslan burcunda ilerliyor. 17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. Bu özel zamanı istek, dilek, dua, namaz, olumlama, imgelem gibi yöntemlerle değerlendirebilirsiniz. Ağustos ayında yeni ay 19 Ağustos’ta Aslan burcunda 26.35 derecede gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Ailenizle birlikte yeni bir eve ya da şehre taşınma kararı alabilirsiniz. Evinizi ve çevrenizi güzelleştirmek için daha gösterişli eşyalar ve objeler satın alarak fark yaratmak isteyebilirsiniz. Ağustos ayındaki bazı önemli açılardan bahsedecek olursak Venüs Kuzey Ay Düğümü ile 5 Ağustos’ta kavuşacak. İkili ilişkiler, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkilerde kadersel etkiler devrede olacak. Kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar yaşanabilir. Mars 13 Ağustos’ta Plüton’la ve 21 Ağustos’ta Satürn’le kare açı yapacak. Mars’ın zorlu açıları sizi yurt dışı işler ve yabancılarla olan ilişkilerinizde istediğiniz ilerlemeyi kaydetmek isterken salgın hastalık nedeniyle gecikme, engellenme ve ertelenme getirebilir.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar Ağustos ayındaki gezegen hareketlerinin burcunuza etkisinden bahsedecek olursak; Her ay bir yeni ay ve bir dolunay olur. Bu ay dolunay 3 Ağustosta Kova burcunun 11.46 derecesinde gerçekleşecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim ve akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret pazarlama, eğitim ve yayıncılık alanlarında gelişmeler kaydedeceksiniz. Devam eden bir davanız varsa sonuçlanabilir. Yurt dışı işlerinizle ilgili gelişmeler kaydedebilirsiniz. Merkür iletişim, konuşma, yazma, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, elektrik ve elektronik eşyalar, hesaplama, internet üzerinden alışveriş Merkür’le ifade edilir. Merkür 5 Ağustos’ta Aslan burcuna geçecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkiler alanında sıcak, samimi ve yakın ilişkiler kuracaksınız. Sosyal medyada aktif olarak yer almak isteyebilir. Blog yazabilir ve web sitesi açabilirsiniz.  Sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, öz değerimiz, estetik ve güzellik, sanat’ı anlatan Venüs yengeç burcuna 8 Ağustos’ta geçiyor. Kendi kazandığınız para alanında daha korumacı ve kollamacı bir tavır takınabilirsiniz. Güzellik ve estetik için para harcayabilirsiniz. Uranüs 15 Ağustosta gerilemeye başlıyor. Ani farkındalık geliştirmemizi, uyanışı, devrimleri, özgürlük ihtiyacımızı, uçak kazalarını ve teknolojik gelişmeleri anlatan Uranüs’ün geri gitmesi Ani olarak arkanızdan iş çevrildiğini ve dedikodunuzun yapıldığını duyabilirsiniz. Gizli düşmanlarınızın farkına varabilirsiniz. Ağustos ayında Güneş Aslan burcunda ilerliyor. 17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. Bu özel zamanı istek, dilek, dua, namaz, olumlama, imgelem gibi yöntemlerle değerlendirebilirsiniz. Ağustos ayında yeni ay 19 Ağustos’ta Aslan burcunda 26.35 derecede gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Eğitim verme ya da alma kararı verebilirsiniz. İletişiminizi arttırmak için sosyal medyada daha aktif yer almak isteyebilirsiniz. Ağustos ayındaki bazı önemli açılardan bahsedecek olursak Venüs Kuzey Ay Düğümü ile 5 Ağustos’ta kavuşacak. İkili ilişkiler, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkilerde kadersel etkiler devrede olacak. Kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar yaşanabilir. Mars 13 Ağustos’ta Plüton’la ve 21 Ağustos’ta Satürn’le kare açı yapacak. Mars’ın zorlu açıları sizi kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda zorlayacak. Alacaklarınızı tahsil etmek ve borçlarınızı ödemek isterken beklentileriniz karşılanmayabilir. Eskiden kalma borçlarınız ortaya çıkabilir.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar Ağustos ayındaki gezegen hareketlerinin burçlarınız üzerine etkisinden bahsedecek olursak; Her ay bir yeni ay ve bir dolunay olur. Bu ay dolunay 3 Ağustosta Kova burcunun 11.46 derecesinde gerçekleşecek. Başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda sonlanmalar yaşayacaksınız. Kredi başvurunuzun sonucunu alabilirsiniz. Ödemekte olduğunuz bir borcunuzu bitirebilirsiniz. Merkür iletişim, konuşma, yazma, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, elektrik ve elektronik eşyalar, hesaplama, internet üzerinden alışveriş Merkür’le ifade edilir. Merkür 5 Ağustos’ta Aslan burcuna geçecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni toplantı, anlaşma ve sözleşme imzalamak için harekete geçebilirsiniz. Yeni gelir kaynakları elde etmek için kendinizi göstermek organizasyon yeteneğinizi ve yönetselliğinizi sergilemek için cesur adımlar atabilirsiniz.  Sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, öz değerimiz, estetik ve güzellik, sanat’ı anlatan Venüs yengeç burcuna 8 Ağustos’ta geçiyor. Dış görünüşünüzü değiştirmek isteyebilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için harekete geçebilirsiniz. Uranüs 15 Ağustosta gerilemeye başlıyor. Ani farkındalık geliştirmemizi, uyanışı, devrimleri, özgürlük ihtiyacımızı, uçak kazalarını ve teknolojik gelişmeleri anlatan Uranüs’ün geri gitmesi arkadaşlarınızla ilişkilerinizde ve sosyal çevrenizde farklı bakış açıları geliştirmenize neden olabilir. Sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir. Toplumsal yarar getiren faaliyetlerde bireysel olarak çalışabilirsiniz. Ağustos ayında Güneş Aslan burcunda ilerliyor. 17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. Bu özel zamanı istek, dilek, dua, namaz, olumlama, imgelem gibi yöntemlerle değerlendirebilirsiniz. Ağustos ayında yeni ay 19 Ağustos’ta Aslan burcunda 26.35 derecede gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Kişisel gelirlerinizi arttırmak ve bu alanda kendinizi göstermek için çalışacaksınız. Yeni müşteriler ve yeni gelir kaynakları bulmak için çaba göstereceksiniz. Ağustos ayındaki bazı önemli açılardan bahsedecek olursak Venüs Kuzey Ay Düğümü ile 5 Ağustos’ta kavuşacak. İkili ilişkiler, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkilerde kadersel etkiler devrede olacak. Kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar yaşanabilir. Mars 13 Ağustos’ta Plüton’la ve 21 Ağustos’ta Satürn’le kare açı yapacak. Mars’ın zorlu açıları ikili ilişkiler evlilik ve ortaklık konularında eskiden kalma sorumluluk ve yükümlülükleri tekrar karşınıza çıkarabilir. Bu konularda yeni çözüm yolları üretmeniz gerekebilir.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili Aslan burcu ve yükselen burcu Aslan olanlar Ağustos ayındaki gezegen hareketlerinin burçlarınız üzerine etkisinden bahsedecek olursak; Her ay bir yeni ay ve bir dolunay olur. Bu ay dolunay 3 Ağustosta Kova burcunun 11.46 derecesinde gerçekleşecek. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında bitiş ve sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Uranüs’ün etkisiyle ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda bitmesi gereken bir ilişki sonlanabilir. Ortaklık kurma konusunda araştırma yapabilir ve ortaklık kurma kararı verebilirsiniz.  Merkür iletişim, konuşma, yazma, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, elektrik ve elektronik eşyalar, hesaplama, internet üzerinden alışveriş Merkür’le ifade edilir. Merkür 5 Ağustos’ta Aslan burcuna geçecek. Kişiliğinizi, yeteneklerinizi, projelerinizi insanlara anlatmak ve sunmak için neşeli, eğlenceli ve samimi sunumlar hazırlayabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, öz değerimiz, estetik ve güzellik, sanat’ı anlatan Venüs yengeç burcuna 8 Ağustos’ta geçiyor. Sevginizi gösterme konusunda sizin tarzınız olmayan bir şekilde platonik yaklaşımlar geliştirebilirsiniz. Siz sevginizi gösteremediğinizi düşündüğünüz gibi karşı tarafta sevgi alamadığından yakınabilir. Gizli saklı ilişkilere çekilebilirsiniz. Uranüs 15 Ağustosta gerilemeye başlıyor. Ani farkındalık geliştirmemizi, uyanışı, devrimleri, özgürlük ihtiyacımızı, uçak kazalarını ve teknolojik gelişmeleri anlatan Uranüs’ün geri gitmesi İş hayatınız ve kariyerinizde ani meydana gelecek olaylar ve durumlar sonucunda işten ayrılma kararı verebilirsiniz. İş değişikliği yapabilir ve sektör değiştirebilirsiniz. Kendi işinizi kurmak isteyebilirsiniz. Ağustos ayında Güneş Aslan burcunda ilerliyor. 17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. Bu özel zamanı istek, dilek, dua, namaz, olumlama, imgelem gibi yöntemlerle değerlendirebilirsiniz. Ağustos ayında yeni ay 19 Ağustos’ta Aslan burcunda 26.35 derecede gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Burcunuzda gerçekleşecek yeni ayla birlikte kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışabilir ve sağlığınızla ilgili yeni diet, spor, dengeli beslenme konularına ilgi duyabilir ve sağlık kontrollerinizi aksatmadan yaptırabilirsiniz. Ağustos ayındaki bazı önemli açılardan bahsedecek olursak Venüs Kuzey Ay Düğümü ile 5 Ağustos’ta kavuşacak. İkili ilişkiler, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkilerde kadersel etkiler devrede olacak. Kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar yaşanabilir. Mars 13 Ağustos’ta Plüton’la ve 21 Ağustos’ta Satürn’le kare açı yapacak. Mars’ın zorlu açıları gündelik işlerinizi yürütürken bazı angarya işlerin tekrar gündeme gelmesini ve yapılmasını zorunlu hale getirebilir.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili Başak burcu ve yükselen burcu Başak olanlar Ağustos ayındaki gezegen hareketlerinin burçlarınız üzerine etkisinden bahsedecek olursak; Her ay bir yeni ay ve bir dolunay olur. Bu ay dolunay 3 Ağustosta Kova burcunun 11.46 derecesinde gerçekleşecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizi sonlandırabilirsiniz. Merkür iletişim, konuşma, yazma, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, elektrik ve elektronik eşyalar, hesaplama, internet üzerinden alışveriş Merkür’le ifade edilir. Merkür 5 Ağustos’ta Aslan burcuna geçecek. Bilinç altınızı aktif hale getirmek ve korkularınızdan arınmak için eğitim alabilirsiniz.  Sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, öz değerimiz, estetik ve güzellik, sanat’ı anlatan Venüs yengeç burcuna 8 Ağustos’ta geçiyor. Arkadaşlarınızla birlikte sosyal çevrenizde güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Yeni arkadaş gruplarına katılabilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla bir araya gelip eski günleri yad edebilirsiniz. Uranüs 15 Ağustosta gerilemeye başlıyor. Ani farkındalık geliştirmemizi, uyanışı, devrimleri, özgürlük ihtiyacımızı, uçak kazalarını ve teknolojik gelişmeleri anlatan Uranüs’ün geri gitmesi Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret ve pazarlama konularında ani meydana gelecek olaylar ve durumlarla karşılaştırabilir.  Ağustos ayında Güneş Aslan burcunda ilerliyor. 17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. Bu özel zamanı istek, dilek, dua, namaz, olumlama, imgelem gibi yöntemlerle değerlendirebilirsiniz. Ağustos ayında yeni ay 19 Ağustos’ta Aslan burcunda 26.35 derecede gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Uzun süre kapalı yerlerde çalıştığınız için açık alana çıkmak ve ferahlamak isteği duyabilirsiniz. Spiritüel ve metafizik konularda bilgi edinmek için kitap okuyabilirsiniz. Ağustos ayındaki bazı önemli açılardan bahsedecek olursak Venüs Kuzey Ay Düğümü ile 5 Ağustos’ta kavuşacak. İkili ilişkiler, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkilerde kadersel etkiler devrede olacak. Kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar yaşanabilir. Mars 13 Ağustos’ta Plüton’la ve 21 Ağustos’ta Satürn’le kare açı yapacak. Mars’ın zorlu açıları çocuklarınızla iletişiminizde eski konuların tekrar gündeme gelmesi ve değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre etmek için uğraşırken zorlanacağınızı göstermektedir.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili Terazi burcu ve yükselen burcu Terazi olanlar Ağustos ayındaki gezegen hareketlerinin burçlarınız üzerine etkisinden bahsedecek olursak; Her ay bir yeni ay ve bir dolunay olur. Bu ay dolunay 3 Ağustosta Kova burcunun 11.46 derecesinde gerçekleşecek. Sevgi aşk ve ilişkiler, çocuklarınızla iletişim, hobileriniz, spekülatif kazançlar borsa, şans oyunları gibi konularda sonlanmalar yaşayacaksınız. Bir ilişkiniz sonlanabilir ya da yeni bir ilişki başlatmak için son aşamaya gelmiş olabilirsiniz. Hobilerinizi meslek haline getirmek ve büyütmek için çalışabilirsiniz.  Merkür iletişim, konuşma, yazma, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, elektrik ve elektronik eşyalar, hesaplama, internet üzerinden alışveriş Merkür’le ifade edilir. Merkür 5 Ağustos’ta Aslan burcuna geçecek. Arkadaş gruplarınızda arkadaşlarınızla birlikte iletişiminizi arttırarak kitap okuma, tiyatro, sosyal sorumluluk projeleri gibi alanlarda çalışma grupları oluşturabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, öz değerimiz, estetik ve güzellik, sanat’ı anlatan Venüs yengeç burcuna 8 Ağustos’ta geçiyor. İş hayatınız ve kariyerinizde güzel gelişmeler elde edebilirsiniz. Kadınlar ve güzellik sektörü ile iş yapmaya başlayabilirsiniz. Aile şirketinizde ya da ailenizin işlerinde çalışmaya başlayabilirsiniz.  Uranüs 15 Ağustosta gerilemeye başlıyor. Ani farkındalık geliştirmemizi, uyanışı, devrimleri, özgürlük ihtiyacımızı, uçak kazalarını ve teknolojik gelişmeleri anlatan Uranüs’ün geri gitmesi Eşinizin, ailenizin varsa ortağınızın parasını yönetme ve kullanma konusunda beklediğiniz gelişmeler aniden meydana gelen olaylar ve durumlar sonucunda değişebilir ve farklı bir hal alabilir. Kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda istediğiniz gelişmeleri elde etmekte zorlanabilirsiniz. Bu konularda farkındalık geliştirerek ani bir uyanış yaşayabilirsiniz. Bütçenizi yabancı kaynaktan ziyade kendi öz kaynaklarınızla idare etmek için harekete geçebilirsiniz. Ağustos ayında Güneş Aslan burcunda ilerliyor. 17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. Bu özel zamanı istek, dilek, dua, namaz, olumlama, imgelem gibi yöntemlerle değerlendirebilirsiniz. Ağustos ayında yeni ay 19 Ağustos’ta Aslan burcunda 26.35 derecede gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Arkadaşlarınızla birlikte yardıma ihtiyacı olan kişilere yardım etmek için sosyal sorumluluk projelerinde görev alabilir. Dernek ve klüplere üye olabilirsiniz. Ağustos ayındaki bazı önemli açılardan bahsedecek olursak Venüs Kuzey Ay Düğümü ile 5 Ağustos’ta kavuşacak. İkili ilişkiler, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkilerde kadersel etkiler devrede olacak. Kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar yaşanabilir. Mars 13 Ağustos’ta Plüton’la ve 21 Ağustos’ta Satürn’le kare açı yapacak. Evinizi taşımak ve ev değiştirmek isterken eski sorunlarla yüzyüze gelebilirsiniz. İstediğiniz değişim ve dönüşümü gerçekleştirmekte zorlanacaksınız.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili Akrep burcu ve yükselen burcu Akrep olanlar Ağustos ayındaki gezegen hareketlerinin burçlarınız üzerine etkisinden bahsedecek olursak; Her ay bir yeni ay ve bir dolunay olur. Bu ay dolunay 3 Ağustosta Kova burcunun 11.46 derecesinde gerçekleşecek. Aile bireylerinizle iletişim, ev ve yerleşim yeri, gayrimenkul konularında sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Ev kiralamak ya da satın almak için son aşamaya gelmiş olabilirsiniz. Aile bireylerinizle iletişiminizi geliştirebilir sıcak, samimi ve içten paylaşımlarda bulunabilirsiniz. Merkür iletişim, konuşma, yazma, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, elektrik ve elektronik eşyalar, hesaplama, internet üzerinden alışveriş Merkür’le ifade edilir. Merkür 5 Ağustos’ta Aslan burcuna geçecek. İş hayatınız ve kariyerinizde toplantı yapmak, yeni bir ürün ya da hizmeti duyurmak için reklam yapmak, yeni müşteriler elde etmek için çalışmalarda bulunmak ve toplantı, anlaşma ve sözleşme imzalamak için fırsat elde edebilirsiniz.  Sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, öz değerimiz, estetik ve güzellik, sanat’ı anlatan Venüs yengeç burcuna 8 Ağustos’ta geçiyor. Yurt dışı seyahatlere çıkmak ve yeni yerler tanımak ve yeni kültürleri öğrenmek için geziye çıkabilirsiniz. Pandemi nedeniyle dikkatli olmakta yarar olacak. Yabancı kültürden bir kişiyle tanışabilir ve flört edebilirsiniz. Uranüs 15 Ağustosta gerilemeye başlıyor. Ani farkındalık geliştirmemizi, uyanışı, devrimleri, özgürlük ihtiyacımızı, uçak kazalarını ve teknolojik gelişmeleri anlatan Uranüs’ün geri gitmesi sonucunda İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında ani farkındalık yaşayacaksınız. İçe dönerek özgürlük anlayışınızı test edebilirsiniz. İlişkinizde ne kadar özgür olduğunuzu değerlendirebilir siz de eşinize ya da sevgilinize ne kadar özel alan tanıdığınız konusunda sorgulama yapabilirsiniz. Ağustos ayında Güneş Aslan burcunda ilerliyor. 17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. Bu özel zamanı istek, dilek, dua, namaz, olumlama, imgelem gibi yöntemlerle değerlendirebilirsiniz. Ağustos ayında yeni ay 19 Ağustos’ta Aslan burcunda 26.35 derecede gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. İş hayatınız ve kariyerinizde yeni sektörlere adım atabilirsiniz. Sahnede olmak ve yönetselliğinizi göstermek için projeler üretebilirsiniz. Organizasyon yeteneğinizi sergilerken diğer çalışma arkadaşlarınızın önerilerini de dikkate almakta yarar olacak.  Ağustos ayındaki bazı önemli açılardan bahsedecek olursak Venüs Kuzey Ay Düğümü ile 5 Ağustos’ta kavuşacak. İkili ilişkiler, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkilerde kadersel etkiler devrede olacak. Kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar yaşanabilir. Mars 13 Ağustos’ta Plüton’la ve 21 Ağustos’ta Satürn’le kare açı yapacak. Kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde eskiden kalma sorumluluk ve yükümlülükler sorun yaratabilir. Bu alanda harekete geçerken zorlandığınızı hissedeceksiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili Yay burcu ve yükselen burcu Yay olanlar Ağustos ayındaki gezegen hareketlerinin burçlarınız üzerine etkisinden bahsedecek olursak; Her ay bir yeni ay ve bir dolunay olur. Bu ay dolunay 3 Ağustosta Kova burcunun 11.46 derecesinde gerçekleşecek. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Eğitim alma ya da verme kararı verebilirsiniz. Web sitesi açmak, blog yazmak bilgilerinizi paylaşmak sizin hedefleriniz arasında yer alacaktır. Merkür iletişim, konuşma, yazma, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, elektrik ve elektronik eşyalar, hesaplama, internet üzerinden alışveriş Merkür’le ifade edilir. Merkür 5 Ağustos’ta Aslan burcuna geçecek. Yurt dışı işler, yabancılarla ilişkiler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, eğitim ve yayıncılık, dış ticaret ve pazarlama konularında onaylanmak ihtiyacı hissedeceksiniz. Kariyerinizi geliştirmek sahnede olmak ve takdir edilmek duygusu sizi mutlu edecek.  Sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, öz değerimiz, estetik ve güzellik, sanat’ı anlatan Venüs yengeç burcuna 8 Ağustos’ta geçiyor. Ailenizin, eşinizin varsa ortağınızın parasını kullanabilirsiniz. Ezoterik ve metafizik konularda bilgi edinmek için araştırmalarda bulunabilirsiniz. Uranüs 15 Ağustosta gerilemeye başlıyor. Ani farkındalık geliştirmemizi, uyanışı, devrimleri, özgürlük ihtiyacımızı, uçak kazalarını ve teknolojik gelişmeleri anlatan Uranüs’ün geri gitmesi Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkileriniz ve iş yapma biçimlerini eleştirebilir ve beğenmeyebilirsiniz. Ağustos ayında Güneş Aslan burcunda ilerliyor. 17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. Bu özel zamanı istek, dilek, dua, namaz, olumlama, imgelem gibi yöntemlerle değerlendirebilirsiniz. Ağustos ayında yeni ay 19 Ağustos’ta Aslan burcunda 26.35 derecede gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Yurt dışındaki ticari işlerinizi e-ticaret yoluyla çözmek gibi yöntemler uygulayabilirsiniz. Yurt dışında yüksek öğrenim görmek istiyorsanız online yöntemler salgın hastalık nedeniyle eğitiminizi ara vermeden sürdürmenize yardımcı olacaktır. Ağustos ayındaki bazı önemli açılardan bahsedecek olursak Venüs Kuzey Ay Düğümü ile 5 Ağustos’ta kavuşacak. İkili ilişkiler, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkilerde kadersel etkiler devrede olacak. Kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar yaşanabilir. Mars 13 Ağustos’ta Plüton’la ve 21 Ağustos’ta Satürn’le kare açı yapacak. Kendi kazandığınız para alanında değişim ve dönüşümü sağlamak yeni gelir kaynakları elde etmek için çaba gösterirken zorlanacaksınız. Eskiden kalma anlayış ve düşünce kalıplarını terk etmeniz gerekecek.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili Oğlak burcu ve yükselen burcu Oğlak olanlar Ağustos ayındaki gezegen hareketlerinin burçlarınız üzerine etkisinden bahsedecek olursak; Her ay bir yeni ay ve bir dolunay olur. Bu ay dolunay 3 Ağustosta Kova burcunun 11.46 derecesinde gerçekleşecek. Kendi kazandığınız para alanında yeni gelir kaynakları yaratmak için yaptığınız çalışmaların sonucunu görebilirsiniz. Merkür iletişim, konuşma, yazma, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, elektrik ve elektronik eşyalar, hesaplama, internet üzerinden alışveriş Merkür’le ifade edilir. Merkür 5 Ağustos’ta Aslan burcuna geçecek. Başkasının parasını yönetme ve kullanma, kredi, borç, alacak, nafaka, miras, vergi ve ödemeler konusunda işlemler yapacaksınız. Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil ederek borçlarınızı ödeyebilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, öz değerimiz, estetik ve güzellik, sanat’ı anlatan Venüs yengeç burcuna 8 Ağustos’ta geçiyor. İkili ilişkiler ve evliliğinizde hassas, kırılgan korumacı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Uranüs 15 Ağustosta gerilemeye başlıyor. Ani farkındalık geliştirmemizi, uyanışı, devrimleri, özgürlük ihtiyacımızı, uçak kazalarını ve teknolojik gelişmeleri anlatan Uranüs’ün geri gitmesi Hobilerinizi büyütmek ve meslek haline getirmek için çalışırken ani meydana gelecek olaylar ve durumlar karşısında yön değişikliğine gitmenize neden olabilir. Ağustos ayında Güneş Aslan burcunda ilerliyor. 17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. Bu özel zamanı istek, dilek, dua, namaz, olumlama, imgelem gibi yöntemlerle değerlendirebilirsiniz. Ağustos ayında yeni ay 19 Ağustos’ta Aslan burcunda 26.35 derecede gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. Bütçenizdeki borç alacak dengesini düzenlemek için kredi alabilirsiniz. Ailenizin, eşinizin, ortağınızın parasını kullanabilir ve yönetebilirsiniz. Ağustos ayındaki bazı önemli açılardan bahsedecek olursak Venüs Kuzey Ay Düğümü ile 5 Ağustos’ta kavuşacak. İkili ilişkiler, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkilerde kadersel etkiler devrede olacak. Kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar yaşanabilir. Mars 13 Ağustos’ta Plüton’la ve 21 Ağustos’ta Satürn’le kare açı yapacak. Kişiliğinizi, karakterinizi, hedeflerinizi ve yeteneklerinizi değiştirip dönüştürerek kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için çalışma yaparken harekete geçmekte zorlanacaksınız. Eski sorumluluk ve yükümlülükler karşınıza tekrar gelebilir.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili Kova burcu ve yükselen burcu Kova olanlar Ağustos ayındaki gezegen hareketlerinin burçlarınız üzerine etkisinden bahsedecek olursak; Her ay bir yeni ay ve bir dolunay olur. Bu ay dolunay 3 Ağustosta Kova burcunun 11.46 derecesinde gerçekleşecek. Burcunuzda gerçekleşecek dolunay sonucunda bitişler ve sonlanmalar yaşayabilirsiniz. Kişisel refah ve mutluluğunuzu arttırmak için yeni projeler üretmek isteyebilirsiniz. Dış görünüşünüzü değiştirebilirsiniz. Sağlık, diet, spor ve dengeli beslenme konuları ile ilgili çalışmalarda bulunabilirsiniz. Merkür iletişim, konuşma, yazma, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, elektrik ve elektronik eşyalar, hesaplama, internet üzerinden alışveriş Merkür’le ifade edilir. Merkür 5 Ağustos’ta Aslan burcuna geçecek. İkili ilişkiler, evlilik ve ortaklık konularında iletişiminizi arttırabilirsiniz. Sahnede olmak, onaylanmak, yönetselliğinizi ve organizasyon yeteneğinizi sergilemek için ortaklaşa çalışmalarda bulunabilirsiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, öz değerimiz, estetik ve güzellik, sanat’ı anlatan Venüs yengeç burcuna 8 Ağustos’ta geçiyor. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle ilişkilerinizde korumacı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı ve gezdirilmesi ile ilgilenebilirsiniz.  Uranüs 15 Ağustosta gerilemeye başlıyor. Ani farkındalık geliştirmemizi, uyanışı, devrimleri, özgürlük ihtiyacımızı, uçak kazalarını ve teknolojik gelişmeleri anlatan Uranüs’ün geri gitmesi Eviniz ve yerleşim yerinizle ilgili olarak yapmak istediğiniz değişiklerle ilgili beklenmedik olaylar ve durumlar ortaya çıkarabilir. Ağustos ayında Güneş Aslan burcunda ilerliyor. 17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. Bu özel zamanı istek, dilek, dua, namaz, olumlama, imgelem gibi yöntemlerle değerlendirebilirsiniz. Ağustos ayında yeni ay 19 Ağustos’ta Aslan burcunda 26.35 derecede gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. İkili ilişkiler ve evlilik konusunda yeni kararlar alabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa bu dönemde yeni tanıştığınız kişiyle yeni bir flörte başlayabilirsiniz. Ağustos ayındaki bazı önemli açılardan bahsedecek olursak Venüs Kuzey Ay Düğümü ile 5 Ağustos’ta kavuşacak. İkili ilişkiler, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkilerde kadersel etkiler devrede olacak. Kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar yaşanabilir. Mars 13 Ağustos’ta Plüton’la ve 21 Ağustos’ta Satürn’le kare açı yapacak. İletişim, eğitim, sosyal medya, yakın çevre gezileri, kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalarla ilişkilerinizde değişim ve dönüşümü hayatınıza entegre etmek isterken sorunlar ve problemlerle karşılaşabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili Balık burcu ve yükselen burcu Balık olanlar Ağustos ayındaki gezegen hareketlerinin burçlarınız üzerine etkisinden bahsedecek olursak; Her ay bir yeni ay ve bir dolunay olur. Bu ay dolunay 3 Ağustosta Kova burcunun 11.46 derecesinde gerçekleşecek. Arkanızdan dönen işler ve yapılan dedikoduları öğreneceksiniz. Gizli düşmanlarınızın farkına varacaksınız. Merkür iletişim, konuşma, yazma, eğitim, zihnimizin çalışma şekli, ticaret, elektrik ve elektronik eşyalar, hesaplama, internet üzerinden alışveriş Merkür’le ifade edilir. Merkür 5 Ağustos’ta Aslan burcuna geçecek. Gündelik işlerinizi yürütürken sizin için çalışan kişilerle iletişiminizi sıcak, samimi ve içten yürüteceksiniz. Sevgi aşk ve ilişkiler, parayı kazanma ve kullanma, öz değerimiz, estetik ve güzellik, sanat’ı anlatan Venüs yengeç burcuna 8 Ağustos’ta geçiyor. Sevgi aşk ve ilişkilerde hassas, kırılgan ve korumacı tavır ve davranışlar geliştirebilirsiniz. Uranüs 15 Ağustosta gerilemeye başlıyor. Ani farkındalık geliştirmemizi, uyanışı, devrimleri, özgürlük ihtiyacımızı, uçak kazalarını ve teknolojik gelişmeleri anlatan Uranüs’ün geri gitmesi Önceden farketmediğiniz olaylar ve durumlar konusunda ani bir uyanış yaşayabilirsiniz. Eğitim verme ya da alma konusunda karar alabilirsiniz.  Ağustos ayında Güneş Aslan burcunda ilerliyor. 17 Ağustos’ta Güneş Merkür kavuşumu gerçekleşecek. Merkür Güneş’in kalbine gelecek. Bu özel zamanı istek, dilek, dua, namaz, olumlama, imgelem gibi yöntemlerle değerlendirebilirsiniz. Ağustos ayında yeni ay 19 Ağustos’ta Aslan burcunda 26.35 derecede gerçekleşecek. Yeni ay, yeni kararlar ve yeni başlangıçlar demektir. İkili ilişkiler ve evlilik konusunda yeni kararlar alabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat etmek için dengeli beslenme, spor ve diet konularda yeni başlangıçlar yapmak isteyebilirsiniz.  Ağustos ayındaki bazı önemli açılardan bahsedecek olursak Venüs Kuzey Ay Düğümü ile 5 Ağustos’ta kavuşacak. İkili ilişkiler, sevgi aşk ve ilişkiler, beşeri ilişkilerde kadersel etkiler devrede olacak. Kadersel karşılaşmalar ve tanışmalar yaşanabilir. Mars 13 Ağustos’ta Plüton’la ve 21 Ağustos’ta Satürn’le kare açı yapacak. Arkadaşlarınızla sosyal çevrenizde ilişkilerinizde harekete geçmek isterken eski sorumluluk ve yükümlülükler tekrar gündeme gelebilir. Değişim ve dönüşümü arkadaş gruplarınızda uygulamak isterken zorlandığınızı hissedeceksiniz.

 

 

 

 

 

Siz de fikrinizi belirtin