ASLAN BURCUNDA YENİAY 1 AĞUSTOS 2019 VE BURÇLAR ÜZERİNE ETKİLERİ

Aslan burcunun 8.derecesinde saat 06:11’de bir yeni ay meydana geldi ve onbeş gün süreyle etkili olacak. Yeniay ay ve güneş kavuşumudur. Aslan burcunda meydana gelen bu kavuşuma Venüs’de eşlik ettiği için Venüsyen bir yeniay diyebiliriz. Sevgi, aşk, ilişkiler, parayı kazanma ve harcama, kendimize verdiğimiz özdeğer ve lüks tüketim temaları gündemimizde olacak. Gezegenlerin çoğunluğu Aslan burcunda olduğu için Merkür’de bugün retrodan kurtulup düz hareketine geçtiği için hayli hareketli bir Ağustos ayı başlıyor. Aslan burcu sabit bir burç olduğu için diğer sabit burçlar Boğa, Akrep ve Kovalar yeniaydan daha çok etkilenecekler. Hayattan keyif alma, sahnede olma, yönetme isteği, neşeli canlı ve keyifli organizasyonlar yapma, liderlik özelliklerini sergileme, lüks ürünler satın alma ve tüketme, sanat ve spor eşliğinde çocuklarla birlikte aktivitelerde bulunma bu dönem yapılacaklar arasında. Yeniay haritasında Jüpiter geri harekette olmasına rağmen bu arada 11 Ağustos’ta düz hareketine dönecek büyüme ve gelişme fırsatları sunuyor. Büyüteç etkisini bir miktar gecikerek de olsa kendiside yay burcunun yani ateş burcunun yöneticisi olarak gösteriyor. Uranüs yeniay haritasında gezegenlere kare açı yaparak ani sürpriz beklenmedik ve öngörülemeyen olayları gündemimize getirecek. Venüs Uranüs arasındaki kare açı ikili ilişkilerde restleşmelere ani bitiş ve başlangıçlara dikkat çekiyor. Aslan burcu doğasında sıcak, samimi, ateşli yeni aşklara başlayabilirsiniz. Sağlık alanında ise aslan burcu kalp ve dolaşım sistemi, sırt bölgelerini temsil ettiği için bu dönemde bu organlarla ilgili problem yaşamamak için dikkatli olmakta yarar olacak. Yeniayın yeni başlangıçlar ve yeni umutlar getirmesi dileğiyle

Yeniayın burçlar üzerine etkilerini okurken yükselen burca göre okumanızı öneririm yükselen burcunu bilmeyenler güneş burçlarına göre okuyabilirler.

KOÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOÇ OLANLAR

Sevgili koç burcu ve yükselen burcu koç olanlar yeniay sizi sevgi, aşk ve ilişkiler, çocuklar, hobiler ve spekülatif kazançlar alanınızdan etkileyecek. İlişkiniz yoksa yeni bir flörte başlayabilirsiniz. Çocuklarınızla spor ve sanat eşliğinde keyifli aktivitelerde bulunabilirsiniz. Spekülatif kazanç alanında harekete geçmek risk almak gündeminizde olabilir.

BOĞA BURCU VE YÜKSELEN BURCU BOĞA OLANLAR

Sevgili boğa burcu ve yükselen burcu boğa olanlar yeniay sizi aile bireyleri ile ilişkiler ev ve yerleşim yeri gayrimenkul alanınızdan etkileyecek. Aile bireyleri ile ilişkilerinizi iyileştirip geliştirebilirsiniz. Yeni bir ev, arsa, tarla alma kararı yani toprağa yatırım gündeminize gelebilir.

İKİZLER BURCU VE YÜKSELEN BURCU İKİZLER OLANLAR

Sevgili ikizler burcu ve yükselen burcu ikizler olanlar yeniay sizi iletişim, eğitim, sosyal medya , kardeşler, kuzenler ve yakın akrabalar, yakın çevre gezileri alanınızdan etkileyecek. Yakınlarınızla sıcak, samimi, içten iletişim kurabilirsiniz. Sosyal medyada aktif hale gelebilirsiniz. Eğitim alma ya da verme gündeminizde.

YENGEÇ BURCU VE YÜKSELEN BURCU YENGEÇ OLANLAR

Sevgili yengeç burcu ve yükselen burcu yengeç olanlar yeniay sizi kendi kazandığınız para alanından etkileyecek. Yeni gelir kaynakları elde edebilir kazancınızın bir miktarını biriktirmek için karar alabilirsiniz.

ASLAN BURCU VE YÜKSELEN BURCU ASLAN OLANLAR

Sevgili aslan burcu ve yükselen burcu aslan olanlar burcunuzda gerçekleşen yeniay sonrasında kişiliğinizi, karakterinizi, projelerinizi, yeteneklerinizi sergilemek ve kendinizi göstermek için güzel bir fırsat elde ediyorsunuz. Dış görünüşünüzü de değiştirebilirsiniz. Sağlığınız da yerinde. Yeni başlangıçlar için yeni kararlar alacaksınız.

BAŞAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BAŞAK OLANLAR

Sevgili başak burcu ve yükselen burcu başak olanlar yeniay sizi bilinçaltı, kapalı yerlerde geçen çalışmalar, arkadan dönen işler alanınızdan etkileyecek. Bilinçaltınızı aktif hale getirme kararı verebilirsiniz. Sağlık konusunda kendinizi daha dikkatli değerlendireceksiniz.

TERAZİ BURCU VE YÜKSELEN BURCU TERAZİ OLANLAR

Sevgili terazi burcu ve yükselen burcu terazi olanlar yeniay sizi arkadaşlar ve sosyal çevre alanınızdan etkileyecek. Yeni arkadaş gruplarına katılabilir yeni arkadaşlar edinebilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli, eğlenceli, sanat ve spor içeren aktivitelerde bulunabilirsiniz.

AKREP BURCU VE YÜKSELEN BURCU AKREP OLANLAR

Sevgili akrep burcu ve yükselen burcu akrep olanlar yeniay sizi iş hayatı ve kariyer alanından etkileyecek. İş hayatı ve kariyerinizde büyüme ve gelişme fırsatları elde edebilirsiniz. Yeni müşteriler, yeni projeler terfi ve transfer teklifleri alabilirsiniz.

YAY BURCU VE YÜKSELEN BURCU YAY OLANLAR

Sevgili yay burcu ve yükselen burcu yay olanlar yeniay sizi yabancılarla ilişkiler, yurtdışı işler, yüksek öğrenim akademik çalışmalar, hukuksal konular, dış ticaret,pazarlama, yayıncılık alanlarından etkileyecek. Yurt dışı seyahate çıkabilir yeni müşterilerle toplantı ve anlaşma ve sözleşme imzalayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU VE YÜKSELEN BURCU OĞLAK OLANLAR

Sevgili oğlak burcu ve yükselen burcu oğlak olanlar yeniay sizi başkalarının parasını yönetme, kredi, borç, alacak alanınızdan etkileyecek. Kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Alacaklarınızı tahsil edip borçlarınızı ödeyebilirsiniz.

KOVA BURCU VE YÜKSELEN BURCU KOVA OLANLAR

Sevgili kova burcu ve yükselen burcu kova olanlar yeniay sizi ikili ilişkiler ve ortaklıklar alanınızdan etkileyecek. İkili ilişkilerde yeni başlangıçlar ve yeni kararlar alabilirsiniz. İlişkinizi sıcak, samimi, doğal aslan burcu doğasında yaşayabilirsiniz.

BALIK BURCU VE YÜKSELEN BURCU BALIK OLANLAR

Sevgili balık burcu ve yükselen burcu balık olanlar yeniay sizi gündelik rutin işleriniz ve sizin için çalışanlar alanınızdan etkileyecek. Gündelik işlerinizi yaparken kendinizi yeni karar alırken ve farklı yol yöntem metod denerken bulabilirsiniz. Astlarınızla ilişkilerinizi sıcak, samimi, içten ve doğal olarak sürdüreceksiniz. Evcil hayvanlarınız varsa onların bakımı için veterinere götürebilir onlarla güzel zaman geçirebilirsiniz.

By |2019-08-01T07:39:32+00:0001 Ağustos , 2019|Burç Yorumları, Güncel Yazılar|Yorum yok

Siz de fikrinizi belirtin