Danışmanlık2019-01-21T14:32:07+00:00

ASTROLOJİK DANIŞMANLIK ALMAK

Astrolojik olarak danışmanlık almak bizim doğum anımızdaki koordinatlara göre gökyüzü konumunun yani haritamızın çıkarılarak yorumlanması esasına dayanır. Doğum haritamıza göre karakterimiz, güçlü ve zayıf yönlerimiz, haritamızın bize vaat ettikleri, vizyonumuz, hayata geliş amacımız vb. birçok konuda bilgilendirmede bulunulur. İkinci aşamada öngörü yöntemlerinden kullanılarak kişinin hayatının önemli dönemleri hakkında bilgi verilir. Bu konuda kullanılan teknikler:

  1. Profeksiyon Tekniği. Kişinin bu yaşında kariyeri, iş hayatı, iş ilişkileri ve ikili ilişkileri, sağlığı, finansal alanında meydana gelecek durumlar hakkında öngörülerde bulunulur.
  2. Güneş Dönüşü Haritası Kişinin doğum gününden itibaren bir yıl içinde gerçekleşmesi muhtemel olaylar incelenir.
  3. Firdarya Periyotları. Doğum haritasına göre kişi hangi gezegenlerin dönemini / dönemlerini yaşıyorsa bu gezegenlerle ilgili hangi hayat alanlarında nelerle karşılaşabileceği hakkında bilgi verilecektir.
  4. İkincil İlerletmeler. Kişinin haritası ikincil ilerletme adı altında birçok tekniklerle incelenerek bu ilerletmelerin kişiye olan etkileri incelenecektir.
  5. Doğum haritasına transit eden gezegenler ve kişiyi hangi hayat alanlarında etkilediğine bakılarak yorum yapılacaktır.

 

TEK SORU DANIŞMANLIĞI

Hepimizin hayatında cevabını merak ettiği sorular vardır. Ev alabilecek miyim? Bu evleneceğim kişi mi? Hastalığım iyileşecek mi? Bu işi kurarsam gelirim artacak mı? Gibi soruların yani bir tek soruya yönelik olarak çıkarılan bu haritayı yorumlamaya Soru Astrolojisi (Horary) tekniği diyoruz.  Merak ettiğiniz sorularınıza kısa sürede cevap alabilirsiniz.

 

İLİŞKİ SİNASTRİ ANALİZİ

İki veya daha fazla haritanın ilişkiler anlamında analizine sinastri analizi diyoruz. İki farklı kişinin haritasının birbirine göre karşılaştırılarak yorumlanması ve ilişkilerinin geleceği hakkında öngörülerde bulunuyoruz. Sinastri analizi için eş, sevgili, arkadaş, çalışan, öğretmen-öğrenci, birbirlerini etkileyen insanların haritalarını inceliyoruz.

 

KOMPOZİT HARİTA ANALİZİ

İki ya da daha fazla haritanın orta noktalarının alınması esasına dayanır. Bu orta noktalardan yeni bir harita oluşturulur. Bu ilişkinin haritasıdır. İncelenerek iki kişinin ilişkileri hakkında öngörülerde bulunulur. Kompozit harita analizi için eş, sevgili, arkadaş, ortak, anne-çocuk, baba-çocuk, çalışan-eleman, birbirini etkileyen insanların haritalarını inceliyoruz.

 

REKTİFİKASYON YAPILMASI

Doğum saati, yeri, yılı ve gününün tam ve eksiksiz olarak bilinmesi astrolojik haritanın çıkarılması için önemlidir. Bu konuda endişesi olan danışanlar için bazı tarihlerden yola çıkılarak harita rektifiye edilir. Bunun için danışanın varsa evlilik tarihi, çocuklarının doğum tarihleri, taşındığı şehir değiştirdiği zamanlar, varsa geçirdiği ameliyatlar vs içeren bir form kendisine yollanarak bu bilgilere dayalı yeni bir harita oluşturulur. Rektifikasyon işlemi ayrıca ücretlendirilecektir.

 

YÜZYÜZE DANIŞMANLIK

Astrolojik Danışmanlık için İstanbul’da bulunan ve yüz yüze danışmanlık almak isteyen danışanlarla bir araya gelerek 1,5 saat boyunca daha önceden hazırlık yapılarak danışmanlık verilir. Danışmanlık seansı boyunca not ya da ses kaydı alabilirsiniz. Ses kaydı için cep telefonunuzu kullanabileceğiniz gibi kayıt cihazı da getirebilirsiniz. Danışmanlık için gerekli olan gün, ay, yıl, doğum saati, doğum yeri bilgilerinin doğru ve eksiksiz olmasıdır. Randevu alarak danışmanlık talep edebilirsiniz. Site üzerindeki formu doldurarak ve banka hesap numarasına ödeme yaptıktan sonra iki taraf içinde uygun bir günde danışmanlık verilir.

 

ONLİNE DANIŞMANLIK

Astrolojik Danışmanlık için İstanbul’da bulunmayan ya da vakti olmayan danışanlar için skype  üzerinden online danışmanlık verilir. Danışmanlık süresi 1.5 saattir. Önceden gün, ay, yıl doğum saati ve doğum yeri hakkında bilgi verilir. Bu bilgilerin tam, eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Randevu alınarak danışmanlık talep edebilirsiniz. Site üzerindeki formu doldurarak ve banka hesap numarasına ödeme yaptıktan sonra iki taraf içinde uygun bir günde danışmanlık verilir.