Danışmanlık

 

Astrolojik Danışmanlık

Astrolojik danışmanlık zoom üzerinden online verilmektedir. Haftada bir gün iki saat boyunca canlı olarak ders verilmektedir. Katılımcıların haritaları üzerinden örnekler yapılacaktır.

Doğum Haritası Danışmanlığı Analizi

Doğduğuz gün gökyüzü konumuna göre doğum haritası çıkarılarak klasik astroloji ve uranyen astroloji teknikleri ile analiz edilir. Doğum haritası analizinde kişinin üstün ve zayıf yönleri, kişilik analizi, ilişki, evlilik, çocuk, sağlık, meslek, kariyer ve finansal durumu konusunda bilgiler verilir. Öngörü bölümünde ise kişinin bir yıllık gündeminde olacak konularla ilgili yorumlar yapılır. Transitler ve tutulmaların kişinin haritasına etkileri belirlenir.

Doğum haritası analizi için doğum tarihi gün, ay, yıl, doğum saati, şehir ve ülke bilgileri gereklidir. Doğum saati kesin olmayan kişiler için rektifikasyon hizmeti verilmektedir. Rektifikasyon kişinin doğum saatini bulmak için yapılan bir işlemdir.

Doğum haritasi analizi yüzyüze veya zoom programı üzerinden online yapılmaktadır. Danışmanlık sırasında sorular sorabilirsiniz. Danışmanlık kaydı alınarak mailinize yollanır.

İLİŞKİ ANALİZİ

İlişkiler yaşantımızda büyük önem taşır. İnsan sosyal bir varlık olduğu için ilişkiler yoluyla iletişim kurar ve kendini anlar. İlişkiler ikili ilişkiler, beşeri ilişkiler, ortaklık ilişkileri gibi çeşitli sınıflandırmaya tabi tutulabilir. İlişki kurulacak kişiyle ilişkinin türüne göre analiz yapılarak birlikte çalışma, ortaklık yapma, evlilik gibi konularla ilgili yorumlarda bulunulur.

İlişki analizinde kişilerin doğum haritaları üzerinden klasik astroloji ve uranyen astroloji teknikleri kullanılarak kişilerin birbirleri üzerinde sinerjisi yorumlanır.

Doğum haritası bilgileri için gün, ay, yıl, doğum saati, şehir ve ülke belirtilmelidir. Doğum saati kesin olarak bilinmeyen danışanlarda rektifikasyon işlemi yapılarak kesin olarak doğum saati belirlenecektir.

KARİYER ANALİZİ

Doğum haritası kariyer analizinde, kişinin kariyer ve meslek konularında hangi alanlarda başarılı olacağını klasik ve uranyen astroloji teknikleri kullanarak analiz ediyoruz. Kişinin hangi meslek konularında çalışmasının uygun olacağı, kariyer yolculuğunda karşılaşacağı zorluklar ve dönemeçler, kişinin çalışan ya da işveren olmasının kişinin kariyerinde getireceği avantajlar ve dezavantajların belirlenmesi,  kariyerinde sıçrama yapacağı yıllar, transitlerin ve tutulmaların kişinin kariyer hayatına etkisi.

Kariyer analizi için kişinin doğum bilgilerinin gün, ay, yıl, doğum saati ve şehir kesin olarak bilinmesi gereklidir. Doğum saatini bilmeyen kişiler için rektifikasyon hizmeti verilmektedir. Rektifikasyon doğum saatinin kesin olarak belirlenmesi işlemidir.

TEK SORU (HORARY) DANIŞMANLIĞI

Merak ettiğiniz konularda tek soru sorarak danışmanlık alabilirsiniz. Soru anı haritası çıkarılarak sorunuz cevaplanır. Bu evleneceğim kişi mi?, Sağlığım düzelecek mi?, Ortaklık yapmam benim için uygun mu?, Çocuğum olacak mı?, Finansal durumum düzelecek mi?, Atama yapılacak mı?, Bu işe girebilecek miyim? gibi sorular sorularak cevabı bulunabilir.

Tek soru (horary) danışmanlığı için maille ya da zoom üzerinden online sorunuzun cevabı verilmektedir.

REKTİFİKASYON DOĞUM SAATİNİ BULMA DANIŞMANLIĞI

Doğum saati belli olmayan kişiler için rektifikasyon doğum saatini belirleme hizmeti vermekteyiz. Kişinin hayatındaki önemli olaylar ilişki, evlilik, doğum, ölüm, taşınma, ameliyat, okul mezuniyeti, işe başlama gibi tarihlerden yola çıkılarak uygulanan astrolojik tekniklerle doğum saati kesin olarak tespit edilir.

Rektifikasyon hizmeti almak için size yollanan formdaki bilgileri kesin ve eksiksik tarafımıza iletilmesi sonucunda doğum saati belirlenerek maille tarafınıza iletilmektedir.

KURUMSAL ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI

Bireylerin doğum haritası olduğu gibi şirketlerin, kurumların, sivil toplum kuruluşların, partilerin, organizasyonların da vardır. Şirketlerin doğum haritalarına göre şirketin kuruluş amaçlarını gerçekleştirmesi, kar elde etmesi, üretim/hizmet konularında yapması gerekli adımlar, yönetim kurullarının oluşturulması, genel kurul tarihlerinin belirlenmesi, şirket çalışanlarının seçilmesi, transit ve tutulmaların şirket üzerinde etkisi, ortaklık tekliflerinin değerlendirilmesi, şirketin hisse senetlerinin borsaya arz edilmesi, halka açılması kararının verilmesi ve tarih belirlenmesi gibi konularda danışmanlık alınabilir.

Şirket ve kurumsal danışmanlıkta şirketin yönetim kurulu üyelerinin astrolojik haritaları şirket haritası ile birlikte değerlendirilmektedir. Şirket kuruluş haritalarında şirketin ticaret siciline kayıt olduğu saat ve tarih baz olarak alınmaktadır.

SEÇİMSEL ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI

Hayatımızda birçok seçim yaparız her seçim bir vazgeçiş demektir. Seçimlerimizi yaparken uygun gün ve zaman ya da dönemi belirlemek önemli olacaktır. Evlilik tarihi, İşyeri açılış tarihi, şirket kurma tarihi, ev almak ya da satmak için uygun dönemler, proje hayata geçirmek için seçilen tarih, ameliyat olmak, dava açmak, hayatın her alanında kişisel olarak önemli olaylarda en uygun zamanı belirlenerek yarar sağlamayı hedefleyebiliriz.